V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kesika
29. jan 2010

joodi: 😀 ... a preto ju dávam do vaku aj cez deň 😀 😀
ema: Ja som dnes zapadla s kočíkom do záveja tesne pred náklaďákom a oblial ma studený pot, keď som si predstavila, že to v tej brečke neubrzdí.
A už neviem, na čo by som sa ešte posťažovala 😀 😀 😀 Možno ma ešte niečo napadne 😀

emamamamu
29. jan 2010

kesika stezuj si svemu stinu kdo ti poda kopretinu...😀
mala uz odpadla..a ja asi atky...mluju ockovani, asi priste te krave pichnu injekci do oka, at uz neotravuje😀

joodi
29. jan 2010

Kesi jojo 😀 😀
Pospec, foťáček pěknej, to je škoda 😒
Emo, malá sice měla po pneumo zvýšenou teplotu a ještě nás to dvakrát čeká, ale můžu se utěšovat tím, že teda nebude debilní 😅 😀 😀 😀

kasenka228
29. jan 2010

Kesika: ty budes mit taky Beco? Tak ja ho mam od dnesniho odpoledne. Cely den jsem vyhlizela postovni vuz, ale ten stale nikde, tak jsem se na pul 4 vydala rovnou na postu a bylo tam! Myslim, ze kvuli tem 3cm snehu ( na Muzeu 4 🙂 ) ani nevyjel. 🙂
Dotaz: mate tam jeste tu novovlozku? Ma tam byti do 7kg pisou a Terka ma neco malo pres 6,5kg...nechali byste ji tam? Nejak nevim.....zda se mi uz dlouha...

emamamamu
29. jan 2010

no to si nedokazu predstavit, co by dneska vyvadela, kdyby mela jeste to pneumo v sobe 😖 😖 to bych byla debil asi ja..😀

salma22
29. jan 2010

ahojte........ako pomozem malej zabubat ked je unavena, ale spinkat sa jej nechce ☹ a vidim na nej ze bubkat chce a neda sa jej a dokaze preplakat aj dlhe hodky 😢 pomoooc mate s tymto skusenost???

kesika
29. jan 2010

Ema: Ja si teda neviem predstaviť, ako môže doktorka takto reagovať. Neskutočné 😠

joodi
29. jan 2010

Kasenko, uz ji tam nemame 😉
Emo, já jsem to právě aspoň odmítla dát najednou, protože jsem se bála reakce 😔 No, odmítla, mě Mudr naštěstí nic nepřikazuje tak jsme se dohodly 🙂

kesika
29. jan 2010

salma: Moja keď je unavená, tak nechce jesť, ale keď jej dám dudel, hneď zaspí. Zobudí sa po hodine a naje sa.

pospecka
29. jan 2010

joodi: ale víš jak jsem se vidělsila, když jsem přišla do pokoje a z postýlky čouhaly nohy? 😀 😀 😀 Konečně už vím, která se tady v těhu pochlibila tou krásně ušitou soupravou do postýlky. Jsem si nemohla vzpomenout.
maja: já jsem ho nikdy nesmazala, ale když jsem vymazala z alba fotky, tak se přestal zobrazovat a jak jsem tam ty fotky dalla, tak se zase ukazuje.

joodi
29. jan 2010

Salma, nám pomáhá čajík nebo trochu mlíka, cucne si a usne. Když je hodně unavená, tak ptaky brečí a nemůže zabrat..

emamamamu
29. jan 2010

salmo uspi na mici, nebo tak..🙂 nejakym rytmickym pohybem🙂
joodi no moje by hexu neposunula ani kdybych ji tam klecela na kolenou...😀 😀

joodi
29. jan 2010

Kesi, dudel taky někdy stačí 😉

joodi
29. jan 2010

Pospec, joo Elenka se mi snaží ten mantinel demolovat, musím tam našít víc úchytů nějak jsem to podcenila 😀 😀 a nám nečou haly jenom nohy, do toho ještě kopala do ovládání monitoru dechu 😅 😀
Emo 😀 😀

emamamamu
29. jan 2010

ite se budi..to asi pochopila tak, ze to je jeste spanek pres den...😀

pospecka
29. jan 2010

kasen: kesika bude mít taky bECO. 😀 😀 Je tu ještě někdo kdo bECO nemá? Ještě je k mání. 😀 😀 😀 😀
maja: babička mě asi chodí šmírovat, tímto ji zdravím 😀 , nebot pár dní poté co jsem si postěžovala, že chtěla beco platit a nehlásí se k tomu mi to opět nabídla. 😀 😀 😀 Takže jsem toho využila a pumpla ji o limitku Blue Scooters. 😀

kesika
29. jan 2010

Pospec: 😀 😀 😀 Mňa z teba picne! Všetko využiješ!

kasenka228
29. jan 2010

Pospec: gratulace a babicku pozdravuju. 😀

emamamamu
29. jan 2010

premyslim, co chci ja..ze bych tady zahrala smutne oci😀

kasenka228
29. jan 2010

Joodi a kolik Elenka vazi? Holky, jestli bude ten sraz, a my tam vsechny s Becem, tak to bude neco. 😉

emamamamu
29. jan 2010

kac ono uz i ty casualy jsou dost trapne 😀 😀 😀

ivca08
29. jan 2010

pospec ty jsi obchodnik 😀 😀 😀 😀 😀

pospecka
29. jan 2010

ema: a to nemluvím o Lodger bunker. 😀 😀 S tím už jste taky trapný. 😀 😀
jdu zkusit uspat lumpíka. mizím, ale ještě se ukážu.

pospecka
29. jan 2010

Víte jak se to říká: hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere. 😀 😀 😀 Ale teĎ užj du, snad tu ještě někdo budete až se vrátím. 😉

emamamamu
29. jan 2010

priste az si neco koupim, tak budu drzet hubu😀
to jsem vzdycky mela rada originalitu.. 😅 😅 😅 😅

pospecka
29. jan 2010

ema: že to říkáš zrovna ty, modrá laguno. 😀 Malej si hraje s tátou, tak tu ještě čumákuju.

emamamamu
29. jan 2010

posp ja si koupila akurat cssuala, jinak jsem vsechno koupila prvni a vy jste se mi vysmivaly 😀 😀 😀 😀 a púak si to koupily taky... 😀 😀 😀 😀 😀

kocanda2009
29. jan 2010

dobry vecer
dnes jsme take vyzkouseli beco, ale jen doma, prcek je uz velkej chlap takze i vyhled ma docela fajn
venku jsme ale byli s kocarkem - no v prvnich minutach jsem premyslela jestli neexistuje neco jako retezy na kola kocarku, protoze tady u baraku to vubec nebylo odhrnuty, damik pekne usnul a asi po pul hodine se vzbudil - vzdycky hned jak se vzbudil v kocarku tak silene vyvadel a dneska se rozhlizel a uzival si jizdu a dokonce se na mne tlemil - huraaaa moje dite v kocarku uz nerve - tak jsem s nim dookonce zvladla zajit i na postu 😀
na spani prcka stale ukladame v rychlozavinovacce...jinak by bud nespal nebo by to vypadalo nejak podobne jak na te fotce 😀 😀

jafnina
29. jan 2010

Jak vás tak čtu, tak jsem zjistila, že jsem naprosto originální, když nic z toho nemám. 😀

ivca08
29. jan 2010

no tak se muzes utesovat, ze aspon jedina mas kravickovy 😀 nebo ne??
posp. kolik jich proboha bylo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre