V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

weiya
29. jún 2010

@petraas ze tatko sedel opity v senku...to hovori za vsetko, policajti su po celom meste, dokonca aj v panskej ju v jazierku na clnke hladali...vrtulnik lietal cele doobedie, ale zatial sa vraj nenasla...

weiya
29. jún 2010

@petraas a teraz som citala, ze ju tam nasli utopenutak hadam je to iba neaka fama... 😢

lujsa
29. jún 2010

@weiya je to hrozne,takto stratit dieta...A len preto,ze sa tatko opil 😠 😠 Chudatko mala,snad ju najdu zdravu 😵 A chuda jej mama,musi byt v koncoch a pritom ju nechala len tatkovi ☹

salma22
29. jún 2010

to sa asi ani neda opisat 😢 jooooj
@weiya hadam to bola iba nejaka klebeta

petulig
29. jún 2010

@bobocka tak to sme chodili spolu do skoly.🙂 ktory si rocnik? ja som sice chodila do vedlajsej na ekonomiu, ale vzdty ma to viac tahalo k vam. Niektore predmety som chodievala kukat. A vsmu som tiez skusala , ale tam je strasny natresk,hlavne ked beru tak 6 ludi na jeden odbor a z toho 4 su deti slavnych rodicov, tak potom hold smola.

bobocka
29. jún 2010

@petulig ty si nemohla vedla k nam chodit 🙂.vedla nas bol osemrocny gympel a nic ine😉.ja som chodila na art gympel na mladeznicku 🙂 tam okrem nas nic nebolo.podla mna si to mylis s konzervatoriom co je vela skuteckeho obchodnej,ci nie? 😉 to je uz podstatne na urovni skola.ten moj gympel bola len taka smieska 🙂 ak je tak a ty si bola na obchodnej,tak veeelmo zavidim.mat take fajn zaklady ekonomie by som veeeelmi chcela.tam mas fajn uplatnenie.ja som maturovala v 2002.stara paka uz som 😀 😀 😀
kocky o tej malickej som ja nepocula.az teraz od vas som sa dozvedela.chudiatko malinke ☹ .by som dokazala mucit takeho dementneho otca.naco si deti robi,ked aj tak ich ma v pazi a pije jak duha 😠 .dufam,ze ju najdu zdravu a v poriadku a ze to,ze ju nasli utopenu pravda nie je ☹ .potom dajte info ak dake bude.hadam bude pozitivne...

weiya
29. jún 2010

@bobocka v spravach bolo ze ju nenasli :( ale boli sme vonku na vecer a tolko klebiet je okolo toho... to neni ani mozne aky su ti ludia,asi 10 verzii ide po hlohovci, ktovie kde je pravda... strasne mi je jej luto, kdo vie co je s nou, take male bezbranne dieta... strasne vela policajtov je po hlohovci, dokonca aj obcania niektory ju hladaju... a nic, ziadna stopa...

bobocka
29. jún 2010

@weiya to je strasne,strasne,STRASNE ☹ .chudiatenko malicke.ja by som fakt vedela riadne tym rodicom ublizit .ja viem,ze musi byt tazke ustrazit male zive striebro,no neverim,ze sa to neda.tazko ale povedat ci su az taki nezodpovedni.ako ste vraveli,otec bol vraj opity a mamka odpadla(ak jej prislo zle,beriem,ak odpadla z chlastu,tak je to mrcha na entu)...no mozno to len zas piaty cez deviateho povedal a pravda je inde.ak sa to potvrdi,tak by ich mali rovno zavriet a malicku zverit zodpovednim ludom do opatery.najhorsie je,ze na taketo spravanie doplati vzdy ten nevinny.dufam,ze ju najdu.musia ju najst -zdravu a v poriadku.musia...

petraas
29. jún 2010

@weiya prizabila by som takeho otca...nemam rada nezodpovednych ludi lebo potom trpia deti ktore vlastne ani za nic nemozu...no je to fakt hroza ale dufam ze sa najde v poriadku...pozerala som aj ja spravy a nic nehovorili o utopeni tak dufajme ze to nakoniec dobre dopadne

petraas
29. jún 2010

inak dnes Sofinka zaspala uplne bez problemov, vypila mliecko otocila sa na bok a bola tuha, tak potom neviem ci to budu tie zubky alebo mala len 3 blbe vecere....no uvidime zajtra

trdielko149
29. jún 2010

ahojte baby ako sa mate?viem viem zanedbavam vas ☹ ale mame sopliky hnusneee 😖 takze aj v noci sa niekkolkrat zobudi a odsavame ...lekarka povedala ze ak sa to nezlepsi stvrtok treba ist k nej a nasadi antibiotika 😒 zatial davam len libenar,mar-morska voda,nasivin-ten je na velke viete co ...vobec jej nezabera ...merame horucku mala aj zvysenu dali sme cipok a odvcera nemala uvidime ..pridal sa aj kasel ale hedelix davam takze tak ☹

petraas
29. jún 2010

@trdielko149 tak to nieje nic na potesenie hlavne ked sa teraz konecne oteplilo
prajeme skore uzdravenie a drzime päste aby sa to do stvrtka zlepsilo aby ste nemuseli brat antibiotika🙂

bobocka
29. jún 2010

baby,kurat som citala,ze matka nechala tu malu na ihrisku.ze ju tam zbila a nechala ju tam vraj so slovami-vsak vies,kde byvas!!!!!MRCHAAAAAAAA!!!!! ja by som takymto ludom fakt vedela velmi ublizit. 😠 😠 😠
@trdielko149 chudiatko malinke.tak len odsavaj a odsavaj.nech jej to do hrdla nenatecie,to moze potom este vacsiu galibu spravit.ja pouzivam ten mar a je super.no ja ho pouzivam aj pred aj po odsavani.pred aby som sopliky(tie zaschnute-tie tam su urcite stale)navlhcila aby isli lahko von a potom aby som trosku navlhcila sliznicu.ja so soplikmi u maliceho az take skusenosti nemam-este sme tak velmo chori neboli.mozno ti nejaka ina maminka poradi co by mohlo pomoct 😉 .drzim palce nech je emmka rychlo ok 🙂
@petulig a @petraas krasny meninkovy den (uz vecer) zelam. 😉 ja som na fcbk gratulovala vsetkym petom,petkam a palinom naraz-to by dlho trvalo cely zoznam spisat 😉
@petraas tak super,ze sofinka prestala strajkovat 😉 mozno to boli zubky a mozno len vymysla nezbednca 😉 .kazdopadne je super,ze ju to preslo 😉 😉 😉

weiya
29. jún 2010

@bobocka ved to viac verzii je ako sa mala stratila... ze ju nechala na tom ihrisku, ze bola aj s mamu a otcom v senku(na namesti mimochodom tom najpodradnejsom) a odtial im usla, ze bola len s otcom...atd...kazdy inac hovori...dokonca sa povrava, ze ju asi uniesli,lebo fakt ziadna stopa po nej :( a to precesali policajti aj polia aj okolie vahu...

weiya
29. jún 2010

@trdielko149 prajem malej nech sa co najskor vyzdravi 🙂
@petulig aj ty asi budes petra, tak vsetko najlepsie k meninkam sa praje 🙂

kathynka
29. jún 2010

boze, holky, chvilku som tu nebola a kolko ste o malej simonke popisali...az sa to zle cita...aj ja dufam, ze sa najde ziva a zdrava...nechapem, na co maju taki ludia deti...

bobocka
29. jún 2010

baby,vraj su stale hladaju a fakt som sa uz docitala kadeco o tom.vraj ju psy vobec nezanuchali,tak si myslia,ze ju niekto uniesol 😢.inak to je pravda,ze keby sa za dna strati v meste dietatko,tak by urcite po chvili zacalo plakat keby nikoho nepoznalo a ludia by si to vsimli ☹ .niektori si myslia,ze si to,ze sa stratila rodicia len vymysleli a ze jej oni sami nieco spravili a takto to kryju ☹ no nech je uz akokolvek,bojim sa,ze dobry koniec toto mat nebude 😢

petulig
30. jún 2010

@bobocka ja som tam tiez chodila na mladeznicku, myslela som to tak ze som chodila do vedlajsej triedy vtedy tam boli aj ekonomicke triedy, ale chodievala som aj do Acky, tie boli umelecke. Koho si mala triedneho ? 🙂) a ked ty si stara paka tak ja som co? maturovala som tusim v 98 uz ani neviem 🙂 rocnik som 80ka 🙂

petulig
30. jún 2010

a dakujem za gratulation.. nejak oslava ani nebude, nie je kedy. Ale vynahradim si to v lete na okruhliny a dieta rocik, tak to pospajame asi.

ewwe
30. jún 2010

cauko, su nejake nove info o stretenaj simonke?

bobocka
30. jún 2010

@petulig fuha,tak ked ja som tam bola,tak tam nijaka ekonomicka trieda nebola 😉 preto som si myslela,ze si si to s tou kozervou pomylila 😉 my sme boli jedna jedinka trieda v rocniku 😀 😀 😀 😀 😀 triednu som mala janku slobodnikovu 🙂 🙂 🙂 ale celkom som ju aj mala rada.tak to ty si bola v rocniku s radkou necpalovou...ci ona bola este o rocnik nizsie....no ja som v 98 na skolu nastupila (som 82rocnik) 🙂

weiya
30. jún 2010

@ewwe nic nove

bobocka
30. jún 2010

@ewwe ja nic neviem ☹

weiya
30. jún 2010

Baby, vcera si dokonca farar neoveril co a jako a sluzil omsu za utopenu simonku 😨

petulig
30. jún 2010

@bobocka no tak slobodnikova to teda, no radsej nevyjadrujem. Strasne divna osoba,Zbavila som sa jej na zakladnej a pridem na strednu a ona prestupila 😀 skoro ma porazilo. My sme mali Uhrika..

weiya
30. jún 2010

inac aj dnes lieta vrtulnik odrana, no neviem podla mna je ten vrtulnik zbytocny :( Hlohovec je stale v telke len ked sa volace zle stane, naposledy tu pri hc zrazili policajta, minule v spravach bolo ze tu podpalili auto-bavorak, o ulicu dalej od nas, neviem ci si pamatate toho Masar sa volal, tak tu zavrazdil jednu babku, zas len par cinziakov od nas, potom ho chytili v Kaplnej.To tu tiez bola velka patracia akcia, vsade plno policajtov, vrtulnik... clovek aby sa bal na ulicu vyjst.. No a ty starsi spominaju ze pred dvadsiatimi rokmi, sa tu stal podobny pripad, kedy zmizli dve dievcatka podobneho veku, jedno neprezilo, ci dokonca sa nenaslo. Chytil ich neaky a znasilnil, ze vraj pred par dnami ho pustili z vazenia, ale ze rovno na psychiatriu...no su aj take reci ze na psychiatriu sa nedostavil...

bobocka
30. jún 2010

@petulig uhrik bol klasik!!!!!moj najoblubenejsi!!!!!tomu stacilo na stol polozit sport a bolo po fyzike 😀 😀 😀 no jana slobodnicka bolazvlastna osobka,no nemala zle srdiecko.niekedy sice reagovalana iste veci ako ladova kralovna,no co uz.ja som s nou mala jednu veeelmi nepeknu hadku ked mi zomrel kamarat-mimochodom on koncil asi rocnik alebo dva pred tebou(Mozno dokonca aj s tebou) a jana ho ucila a ja som jej povedala,ze idem na jeho pohreb a ze cely den nebudem v skole a ona,ze pohreb je o pol druhej,tak ze rano ma chce vidiet nastupenu v triede.ja som bola vtedy z toho na porasky,no mala som senzacnych spoluziakov a ti tak zhucali do triednej,ze sklopila usi bola ticho.ja som mala dost z jany jany jany...no tej co nosku ucila-taka mlada vecne zmalovana.chuda jak trieska....riaden tipek zenska-kurnik ja som otrasna na prieviska ☹.ale urcite vies koho myslim.ja som mala strasne rada a stale mam pani riaditelku skapincovu 🙂.jej dcera so mnou v lavici sedela a dodnes sme najlepsie kamaratky 🙂 ta nasa skola mi je dnes na dve veci,no kazdy den tam straveny bol skvely.mala som senzacnu partiu v triede a dones sme skveli kamarati.a samozrejme aby som nezabudla na staru znamu pani bariakovu-tak u nej som si to hned na prvej hodine potentovala.s nikou skapinckou sme mali strasny zachvat smiechu(ale staaaaasny) a ona si myslela,ze to na nej a tak mi hned od prvaku na meno nevedela prist 😢.ale zmaturovala som u nej za 2,takze ok.chamkova!!!!konecne som si spomenula-jana chamkova bola ten tipek co nosku ucila-ta nemala chybu 😀 good old times 🙂

bobocka
30. jún 2010

@weiya to nemyslis vazne.....to snad nie ☹ .ja este stale dufam ...aj ked uz som cim dalej tym menej pozitivna.ja som v hlohovci nikdy nebola ,no ako velkomesto mi to neznie.neverim,ze za dva dni by tam nik nenasiel male tulajuce sa dievcatko.a navyse ked ju policia i bezni ludia hladaju ☹ .chuda muzi byt hladna,smadna,v noci jej bola zima 😢 😢 😢 doriti,to je nefer 😢 😢 😢 na demenciu dospelych vzdy len nevinne dietatko doplati ☹

petulig
30. jún 2010

@bobocka noo hej uhrik sa dal, ale mal svoje chvilky. Najlepsi bol asi dejepisar, Hajduk to bol riadny klasik. Sem tam sa stalo, ze jana prisla za nim na hodinu , nieco surne debatovali a my sme mali volno 🙂 na stuzkovej sme si aj potykali potom. Nemyslis Filipa? to mi bol spoluziak. inak aj uhrik sa vtedy vyjadril, ze on takym ako je on na pohreb nepojde. Ze zbabelec ked to ukoncil atd. vtedy som dost nechapala z neho.
inak riaditelka, no kazdy mame iny nazor, ale ja som ju nemala rada teda vobec. Ty poznas dceru tak mozno preto, ale divna osoba to je.
inak chamkovu som videla par mesiacov dozadu a blondina je z nej, to som mala zacvhat smiechu. zmalovana obocie cierne a blondina 🙂

bobocka
30. jún 2010

@petulig jasne,hajduk bol super.ona a jana chamkova boli riadna dvojka.no on ma ucil asi len 3 mesiace a potom na pravonicku ci kam to odisiel.a ten nazor na tetu skapincovu si nemal len ty taky,viaceri ju menali velmi v laske.ja to ale neviem objektvne posudit kedze ja ju poznam aj uplne inak ako riaditelku.ona je fakt fajn 😉
a ano myslela som filipa.a to,ze sa uhrik o nom tak vyjadril som ja nevedela. 😠 dement.hned mam o nom horsiu mienku 😠 filip to nesprvil planovane,ale v afekte. ☹ nikdy nemal take myslienky,bol plny zivota a neriesil predcasny odchod .bola to len reakcia v afekte,v hadke☹ ked o tom uhrik houby vie,tak nech to nerozobera a nerobi hned zavery z reci!!!bol to skvely chalan,take blondave slniecko.ku mne sa vzdy velmi pekne choval,ja som ho mala velmi rada a vzdy budem na neho v dobrom spominat.jediny profak,co sa zachoval normalne a aj uprimnu sustrast vyjadril bola na pocudovanie jana chamkula.
a inak ak ta ucila jana slobodnicka na zakladnej,tak odtial asi mojho muza poznas,lebo aj jeho ucila.on je 79rocnik.ked prisiel so mnou na stuzkovu,tak jana skoro z noh spadla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre