V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

weiya
3. júl 2010

@bobocka tak tak.... ked som bola mladsia tak som nevedela pochopit, preco sa mama tak strasne o mna boji, az teraz ked som aj ja mama som to zistila...

zuziiiicek17
3. júl 2010

@weiya 😔 😢 ☹ dakujem ,ze zapalis aj za nas ☹ ja som si rano kvoli tomu velmi poplakala ...NIKDY nedokazem pochopit ako to mohla jej "mama " urobit ☹
na druhejj strane ,ktovie ako jej ublizovali atd ,tak uz jej je teraz lepsie a hra sa s ostatnymi anjelikmi v nebucku 😢 😢 😢

petraas
3. júl 2010

@bobocka no ja by som pre toho psika urcite zasla len manzel brble ze do hlohovca je daleko...no v podstate ma pravdu bola by to draha torta ale tak ked viem ze sa to sofinke bude pacit tak co by som pre nu neurobila
@weiya keby nebol hlohovec tak daleko tak aj hned by sme prisli🙂 a inak aj ja dakujem ze si zapalila simonke sviecku aj za nas, je to chudatko malinke velmi ma to mrzi a rozplakalo ma to ale dufam ze uz je jej lepsie...matka by mala byt riadne potrestana za taketo nieco a nie zatvorit ju na psychiatrii, je to jedna velka mrcha

lujsa
3. júl 2010

@weiya aj ja dakujem 😔 😔

weiya
3. júl 2010

Baby nezapalila som, boli sme tam o tristvrte na sedem, no este tam nikoho nebolo a na malej bolo vidno ze chce uz ist spinkat, tak sme isli domov, no zajtra pojdem urcite, na case to je, ze sto ludi tam prislo, tak zajtra pojdeme zapalit aj my... 😔 😔 😔

bobocka
3. júl 2010

baby akurat som si pozerala foto a citala reportaz o tom, ako ludia sli k vahu a hadzali kvety do vody za simonku ☹ .je mi zle len o tom pisat ☹ ja neviem jak to tam weiya zvladla ☹ .idem aj ja sviecku zapalit.to je jedno,ze u mna doma.anjelik simonka bude vediet,ze je to pre nu 😢

weiya
3. júl 2010

@bobocka my sme tam boli, len sme zatial nikoho nevideli, tak sme isli domo... no ze vraj to bolo krasne, aj televizia ze to tam tocila- markiza, no ze ta to tam cela tak riadila, len aby s toho bola co najvacsia senzacia 😒 ☹ 😔 jeden hlohovcan, ktory to zorganozoval to takto krasne zhrnul, slzy mi pritom idu do oci: http://www.hlohovecko.sk/?m=forum

petraas
3. júl 2010

@weiya je to ozaj krásne aj ma to rozplakalo, chudinka Simonka:( ale tesi ma ze tam bolo tolko ludi a hlavne aj ti co Simonku nepoznali🙂

bobocka
3. júl 2010

@weiya a mne sa to neda otvorit 😒 nevadi.som si ista,ze pekne o simonke vravel.to bol ten mlady chalan 24 rocny,vsak? ja ale pevne dufam,ze ta matka dostane co si zasluzi.a ak nase sudnictvo pochybi (nebolo by prvy krat),tak dufam,ze sa ludia ozvu,ze budu peticie a znovuotvorenie pripadu az kym sa nedosiahne spravedlnost!!!!rada sa pridam!!!ta zenska musi byt potrestana !!!MUSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

weiya
3. júl 2010

@bobocka Doslov
Som dojaty a hrdy. Dojaty z obrazkov, ktore sa mi ako spomienka premietaju z dnesneho stretnutia nas vsetkych na brehu rieky, v ktorej skoncil Simonkin zivot. Hrdy na to, ze sme prisli a ukazali, ze bola kuskom z nas. Hrdy na to, ze sme si my, ludia, prisli pripomenut, ako velmi nas boli, ked trpi a zomiera ludske mlada. Nieco z tych okamihov v nas, dufam, zostane navzdy. Stali sme a zapalovali sviecky na opustenom mole, kde kedysi kotvila lod. Uz tam nie je. Zostal len chodnik a brana a rieka. Aj Simonka odisla. Nepoznal som ju a asi malokto z nas. A napriek tomu vstupila do nasich zivotov. Tyzden sme s nou chodili v mysliach a srdciach, bali sa o nu. A teraz je prec. A predsa, nieco z nej je v nas. ... Dnes sme boli na chvilu Tvoja rodina, Simonka. Videla si to? Videla si tie krasne kvety? Boli pre Teba. Ti macikovia su tiez Tvoji, aj tie hviezdy na scvieckach svietia pre Teba. Urobili sme Ti male Vianoce. Simonka, mnohi Ta nazvali anjelom a Ty nim urcite si. Dakujem za zazrak, akym dnesne stretnutie bolo. Som na Teba pysny! A som rad, ze som sucastou spolocenstva ludi, ktori maju ten dar, akym je sucit. Som rad, ze som vas dnes stretol. Dakujem.
Rudo

bobocka
3. júl 2010

@weiya sama som si to nasla na hlohovecko.sk (kedze tu sa mi to nepodarilo otvorit) a zas smoklim 😢 😢 😢 strasne je to nefer ☹

bobocka
3. júl 2010

@weiya tak si mi to aj prekopirovala,zlata 🙂

weiya
3. júl 2010

@bobocka si sikovna ;) aj ja si tu este sedim a smoklim :(( je to nespravodlive strasne...dnes som bolo pozret aj na mieste kde sa to priblizne stalo, no poviem vam baby, ja sama som tam mala strach, nieto este z dietatom... toto nebola nestastna nehoda, tomu neuverim... 😔 😔 😔

petraas
3. júl 2010

@weiya ani ja neverim ze to bola nestastna nahoda, lebo keby bola tak urcite si nebude mama vymyslat rozne verzia, klamat a vysedavat v senku a v prvom rade by volala zachranarov a policajtov...podla mna sa jej chcela zbavit a tak ju tam postrcila a potom si v klude sedeli v senku...no povedz ktora mama by nieco taketo spravila?! jedine ta co uz svoje dieta nechce...

bobocka
3. júl 2010

@weiya @petraas dokonca sa nasla foto spred mesiaca ,kde je zena s dietatom na brehu vahu,tak si myslia,ze to ona si sla to miesto prezriet 😠 .co je na tom pravdy uz neviem,no je nad slnko jasnejsie,ze jej ta matka ublizila.ci uz jej tam mala spadla nestastnu nahodou,alebo ju tam mrcha sama hodila...stale je simonkina krv na jej rukach 😠 niet jedineho ospravedlnenia toho cinu.ziadne by u mna neuspelo.je vinna a musi byt potrestana a basta!!!!!!! 😠 😠 😠

weiya
4. júl 2010

Caute baby, neska som jakl bez ruky alebo nohy, mm isiel s malu a s partiu na kupko do podhajskej, najprv som ho pustit nechcela ale potom bol taky nestastny tak som ho pustila, no ja som s nimi nesla, nemam rada kupko a cely den byt na slnku, a nemam ani plavky, no teraz som s toho taka nesvoja, ale sak hadam Natalka z toho bude mat radost a pekne sa vycvachta vo vodicke... 🙂 ale najradsej by som bola keby uz boli doma

zuziiiicek17
4. júl 2010

@weiya to ta obdivujem ,ze si ich pustila 😅 ja by som nedovolila ,aby mp isiel s malym na kupko sam

weiya
4. júl 2010

@zuziiiicek17 ani ja som njskor nechcela dovolit, podhajska je vyse hodky cesty auto a to by som ja v takomto teple nevydrzala, v aute my byva zle hned po nasadnuti.... ja mozem marekovi verit, on sa vie o malu dobre postarat tak mu veri... ale aj tak radsej by som ich mala doma sak uz myy chybaju

bobocka
4. júl 2010

@weiya neboj nic.naty bude ok,uvidis,ze ked pridu bude to spokojne unavene dievcatko(unavene koli tomu,ze sa urcite len vo vodicke bude cvachtat 😀 ).to mas len preto take divne pocity,ze aj ty tam nie si a nemozes na vsetko dohliadat.ja ja ked pustim muza na 2hodinky kocikovat,tak sice viem,ze budu ok,no strasne sa tesim ked su uz doma 😉.

weiya
4. júl 2010

@bobocka aj ja sa strasne tesim vzdy ked uz domo dojdu 🙂 teraz mi volal, ze este len dorazili lebo sa zamotali a nemohli kupko najst, parkovisko samo ze plne a mala ze celu cestu pekne prespinkala a teraz sa zobudila 🙂

bobocka
4. júl 2010

@weiya no vidis 😉 neboj nic,krasne si to uziju a ty si mozes konecne oddychnut,tak relaxuj 😉takychto chvil vela nemas 😉

weiya
4. júl 2010

@bobocka diky za povzbudenie, volako sa ale na odych sustredi neviem 😀 😀

bobocka
4. júl 2010

@weiya netaraj 😀 nohy do vzduchu,casak do ruky...pohodicka pohoda.mobil maj po ruke a kontroluj muzicka 🙂nech si aj on trosku zodpovednosti uzije 😀

weiya
4. júl 2010

@bobocka skor notebook na kolena, casopisi uz doma nemame, mala ich vzdy potrhala tak uz nekupujeme :D :D

ewwe
4. júl 2010

cauko kde ste? chcem sa spytat ked davate jogurt, tak ako caso? kazdy den asi nie?

kathynka
4. júl 2010

@ewwe my uz davame teraz jogurt kazdy den, bo sme to yoanovi vymenili za poobednu flasku, co maval polhodku po obede...a dakedy dostane este aj na olovrant, bo v poslednej dobe mu ovocne vyzivy prestali chutit...ale on papa tie malicke od nestle iba...

bobocka
4. júl 2010

@ewwe hmmm,to by som aj ja rada vediet ako casto by sa asi malo.ja davam niekedy tri dni po sebe (jeden zvolensky denne)potom dam den pauzu a zas dva tri dni za sebou.ale neviem ci to az vela nie je 😒 lebo zeby malo? 😕 neviem ako casto sa odporuca ...

bobocka
4. júl 2010

@ewwe inak ja davam len tie zvolenske.hollandiu mal len raz.ziadna zla reakcia nebola,len neviem ako casto sa moze davat jogurt z kozieho mlieka...co myslis?

ewwe
4. júl 2010

@bobocka tak z kozieho neviem, mozno je to jedno ci kravske alebo kozie, ja som dala 3 dni po sebe, chcela som jej dat len par lyziciek, zvolenskeho, ale mala mi plakala ze chce este tak som jej dala a zjedla ho cely, dnes zjedla cely a este plakala ze este chce no samozrejme som nemala tak so jej dala este polku rohlika, ona toho tolko popapa a vyzera ako spagetka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre