V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bobocka
5. júl 2010

@weiya jasne 🙂 kupili sme tento http://www.nakup.sk/prislusenstvo-autosedacky/m... podla mna je fajn.aj ked v buducnosti dievcatko budeme mat.mali bud tento alebo tmavomodry.ten by bol asi praktickejsi,no tento bol krajsi 😀

weiya
5. júl 2010

@bobocka fakt je pekny 🙂 autosedacka musi vyzerat jak nova 🙂

bobocka
5. júl 2010

@weiya ved o to slo 🙂 fakt je ako nova a za 30evri 😀 😀 😀

bobocka
5. júl 2010

baby,kde ste?smutno je tu ☹

weiya
5. júl 2010

@bobocka bobo tu smeee 🙂 teda aspon ja ;)

weiya
5. júl 2010

@bobocka tak aby tu tak smutno nebolo... 🙂 neska bol mm s malu u svojej mamy, v sobotu v noci dosla s talianska z dovolenky, tak ju boli kuknut... no ta im tam toho pokupovala 😀 mne samo ze nic 😀 😀 ale aj tak dobre, ja nestojim od nej na nicom 😉 Malej kupila boticky, fialkove strasne krasne su, to musim uznat, take tie akoby slabky take plastove, na paticke maju taku gumicku, ale 17 😀 co natalia ani na nozku neobuje, na prvy pohlad je videt ze su jej male 😀 potom jej babiku doniesla, no taku spatnu som este ani len nevidela, babika spinka, ma zzavrete ocka a ked sa jej stlaci brusko, normalne zacne chrapat 😀 potom jej doniesla dvoje nohavice, velkost na tri roky 🙂 a satky z leginkami, tie su na 9mesiacov tak aspon v jednom sa trafila do mijho vkusu 😉 muzovi podonasala tricka(hovoril mi ze sa mu ani jedno nepaci 😉 a kratasky s logom talianska a cukrickov mu kopu priniesla 🙂 Takze popravde som aj ja rada ze mne nic 😀

ewwe
5. júl 2010

@weiya aj ja som tu, moja nina ma zasa taku mini nozku, vsetky topanky a aj capacky su jej velke

ked ste pisali o tych autosedackach, ja uz ich studujem asi 2 mesiace a stale neviem aku, chcem maxi cosi priori, ale zas ta cena, zasa z bazaru sa bojim ze bude havarovana, potom som aj rozmyslala ze kupim tu do 36 kg, ale zasa ked si predstavim vozit v aute 12 rokov sedacku tak ako bude ku koncu vyzerat? a aj sa bojim ze od toho slnka tie plasty sa preslabia, a zas neviem ci isofix alebo bez, zasa tu hraju ulohu prachy 😒 samoska ze chcem pre malu to naj, ale zasa tiez nekradnem 😀

ewwe
5. júl 2010

teraz v hyperke budu mat sedacku naniu racer za 39,90€ je to od 9-36 kg a v testoch vysla celkom fajn, taky stred ma pratelny potah, ale nieje polohovatelna

pytala som sa bab v teme zaciname s prikrmami ze ako casto jogurt tak nazory sa roznia, jedny ze nemam davat ked je kojena, a druhe zas ze ak jej chuti tak kazdy den 😅

weiya
5. júl 2010

@ewwe aj ja som neska kukala tie autosedacky a nevie sa tiez vobec rozhodnut aku... a verim tomu ze tieto by boli aj ninke male 😀

weiya
5. júl 2010

@ewwe davaj tak ako ty myslis, kazda mama vie co je pre jej dieta najlepsie.... 😉 az na niektore vynimky...

aktekram
5. júl 2010

Autosedačku máme tuto http://www.britax-roemer.cz/autosedacky/king-plus
měla nejlepší testy, jezdíme v ní od 9 měsíčnin
Isofix nemáme v autě, o to to bylo jednodušší na výběr.

Jinak ještě je moc fajn http://www.maxi-cosi.cz/tobi.php
ale tam se mi nelíbili potahy (materiál)

Měla jsem možnost je obě porovnat a ošahat

aktekram
5. júl 2010

Děkuju za podporu tak já ji dám ještě čas a uvidíme snad ....

ewwe
5. júl 2010

ta romerka a priori su asi nastejno v testoch
tak ja mam zatial vybratu tuto http://www.preauto.sk/maxi-cosi-priori-sps-dese...
len by som ju chcela este vidiet nazivo aky je to material a tak, ale u nas nablizku nieje

weiya
5. júl 2010

@aktekram ta co mate vy sa mi tusim tiez najviac pozzdava, maju ju aj u nas v detskej predajni, tak ju pojdeme okuknut, ale az koncom augusta 😉 este vydrzime vo vajicku, ved autom moc nechodime lebo vlastne nemame, poziciavame si od svokry 🙂

bobocka
5. júl 2010

@ewwe taku mame aj my myslim.ja neviem aky je rozdiel v sps a xs.ty vies?ony vyzeraju rovnako... 😅

bobocka
5. júl 2010

@weiya ta tvoja svokra nema chybu 😀 😀 😀 odpadnem z nej 😀 riadne dava 😀 ze 17tky topanocky 😀 😀 😀 no holt to uz len aby si aj druhe dievcatko mala 🙂 alebo to strel na bazare 😀 v podstate si dobe obstala,ze si nic nedostala.bohvie aku hruzu by tebe doniesla. 😀

ewwe
5. júl 2010

@bobocka xp je novsia cize rok 2010

weiya
5. júl 2010

@bobocka presne taak 🙂) pred dvoma rokmi som od nej dostala balicek Dove Pro Age k meninam, ktory si pamatam bola som u nej mi ukazovala ze dostala ona od kamosky k meninam a za 3mesiace posunula dalej mne 😀 a bonbonieru dva mesiace po zaruke 😀 a dalsu co som vtedy u nich viidevala cele leto vystavenu 😀 😀 Svokra je taka podaj dalej 😀 Do porodnice mi poprinasala plnu igelitku bonbonier a kav , ze mam dat sestrickam, este ze nie som taky typ, a ze som sestrickam nic nedala, lebo doma sme si potom s mm nacali cokoladu od nej, Milku karamelovu, karamel v nutri uplne zaschnuti otocim a co nevidim_dva mesiace po zaruke 😀 a take boli vsetky 😀 😀

ewwe
5. júl 2010

@weiya 😀 😀 😀

ewwe
5. júl 2010

@weiya kukla som tvoj album, krasne fotky hlavne malinka, kde chodis kupovat oblecko pre malu? a taky svetrik bordovy mam aj ja pre ninu

weiya
5. júl 2010

@ewwe No a mm na to povedal ze asi si nevsimla, ze kupuje po zaruke 😀 😀 No a ja mu na to, ze asi si nevsimla, ze uz jej to dva roky lezi v bare 😀 😀

weiya
5. júl 2010

@ewwe dakujem, ja malej najcastejsie kupujem v KIk-u alebo Takku.Tam maju velmi pekne veci pre takychto drobcov, aj neska som bola a v Kiku mali pozlacnovane, tak som sa tam vyblaznila a 600korun oplieskala 😀

ewwe
5. júl 2010

hej? tak tam budem musiet kuknut, kik mame v meste takko v susednom tak tam moc nechodim

weiya
5. júl 2010

@ewwe hej, len chod kuknut, urcite volaco vyberes 😉 To som uz kupovala veci na jesen

zuziiiicek17
5. júl 2010

Ahojte 🙂
Inac aj ja kupujem veci pre maleho v KIKU 😵 super pekne lacne veci tam maju 🙂 aj pre seba tam obcas nieco najdem

weiya
5. júl 2010

@zuziiiicek17 ja tam pre seba malokedy nieco najdem, super fotka, krasne vlasky mas 🙂

zuziiiicek17
5. júl 2010

@weiya heh dakujem ,to je foto asi spred dvoch rokov 😀 teraz mam take cerveno tmavohnede ...onicom

weiya
5. júl 2010

@zuziiiicek17 treba teda volaco nove vymyslet 😉 mna uz vcul prestala moja cierna bavit, ale neviem co si este vymyslim 🙂

lujsa
5. júl 2010

@weiya 😀 😀 Ale aspon sa snazila nieco doniest 😀 Moja svokra ked drobcovi nieco da,tak je to pekne,aj kvalitne (ona je zatazena na znacky),ale castokrat dievcenske 😀 😀 😀 Ona o tom nevie a ja neviem,ako jej to povedat.Minule,ked mu kupila hracku-kabelku,je to plysova macka s ruzovou maslou,potom dostal dievcenske teplaky a najnovsie dostal dievcenske nohavice,nastastie su biele,aj ked mrkvaky,tak to odnosi.Ale vysivka je fialovo-ruzova 😀

@ewwe ja sa tiez neviem rozhodnut,ci isofix,alebo nie...Z isofixovych je aka dobra,nevies?Nenasla som o nich moc...Ak by sme kupili bez isofixu,tak King Plus,ale muz chce isofix a tam naozaj neviem...

lujsa
5. júl 2010

@zuziiiicek17 velmi pekna fotka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre