V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kacenkalm
29. aug 2010

@bobocka ani mne sa nepaci ta jeho buzeracia,ale recepty ma fat perfektne,davaju ho na TV Paprika,aj Jamieho Oliviera,lubim to pozerat....uz som par receptov aj skusala 😀 😀 😀 no a mm je blazon do jeho kucharskeho umenia 😀

kathynka
29. aug 2010

@bobocka no, tak ja nejsom ani mala ani tmava...to mam blbe... ☹
uz mi pisala yoanova maminka, ze na noc odchadzaju z france, takze zajtra uz mozem prist 🙂

bobocka
29. aug 2010

@kacenkalm ja som pozeravala jamieho ked bol este super mlade ucho,asi 10-13 rokov dozadu a vtedy bol okolo neho riaden boom.z nicoho nic prisiel mladucky kuchar co z nicoho uvaril senzacny obed 😀 .the naked chef 😀 .jeho mam velmo rada.inak na styl gordona ma aj jeden cech relaciu.tiez chodi po ceskych restauraciach,kritizuje vsetkych za vsetko 😠 ale zas je ten gordon sikovny,lebo kazdy si pozrie to ako zas niekomu vyfuckuje. 😠 teda nie kazdy,ja nie.ale ja som zas blazon do beckhamovcov.a oni su s gordonom jedna ruka,tak zas nemoze byt az taky pako 😀

bobocka
29. aug 2010

@kathynka hm,asi svagrine teda nebudeme 😒 .skoda 😒 🙂 tak sa uz tesis na drobca co? 🙂 ale asi bude fajne unaveny a mrzutko po takej ceste 😒

kathynka
29. aug 2010

@bobocka tesim 🙂 vies co, on na druhy den ani nevie, ze cestoval...cize bude podla mna uplne v pohode...to skor rodicia budu vyflusnuti a budu radi, ze vezmem yoana von...

bobocka
29. aug 2010

@kathynka 🙂 zlaty 🙂 a inak medzi recou?kolko uz ma drobec zubkov?15? 😀

kathynka
29. aug 2010

@bobocka ty si tu z tej mojej selmy zubatej robis srandicky, co? 😀 tak naposledy mal tych 8, ale zajtra ich specialne kvoli tebe zratam, ci mu za tych 10 dni, co som ho nevidela nejaky pribudol 🙂

bobocka
29. aug 2010

@kathynka. jaaaa a standicky!!!!nikdy!!!! 😀 😀 😀 podla mna je strasne zlaty a ten zubaty usmev co si postla nema chybu 😀 zlaty je velmo 😀

kathynka
29. aug 2010

dakujem 🙂 tak ti pre radost postnem este jeden zubaty usmev 😀 a jeden nas spolocny 🙂

bobocka
29. aug 2010

@kathynka perfektny je!!!! zubalo male 🙂 a strasne pekne mimi je.vydaril sa velmo 🙂 stistko male 🙂 a ty si inak tiez riadna kocka.ako ty mozes byt single,to nepochopim 😝

kathynka
29. aug 2010

@bobocka mas pravdu, yoan je uzasny, krasny, dakujem🙂 aj za jeho rodicov samozrejme 🙂 ja sa tiez obcas pytam, co je na mne take vadne, ze nikoho nemam...niekde zadrhel skratka musi byt...sak skareda nejsom (a to nehovorim z vlastnej hlavy, to mi ini furt do hlavy tlcu), blba tiez nie...zeby narocna? 🙂

bobocka
29. aug 2010

@kathynka ja to tiez nechapem.fakt.vsak na teba musi a chlapi ist ako vcely na med 🙂 .ja si skor myslim,ze si proste nezacnes s hocikym a radsej si pockas na niekoho ,z koho sa to fakt kolena podlomia.ja sa o teba moja nebojim.som si ista,ze velika laska ta caka 🙂 ono ale z vlastnej skusenosti viem,ze nie je dobre ju hladat nasilu.ja ked som sa rozhodla,ze mam chlapov na haku a idem si uzivat slobodu,tak just v ten vecer sa bobco rozisiel s mojou kamoskou,a tri dni na to sme uz spolu boli 😀 .

petraas
29. aug 2010

boby co ste kupovali tie papucky v daichmane deticky v nich dobre chodia a nesmykaju sa na plavajucej podlahe??? lebo dnes som bola v daichmane ze ich kupim a ked som ich sofinke obula tak spickami zakopavala lebo su tak inak site ze podrazka troska trci a dokonca sa aj smykali na plavacke. tak som jej radsej kupila tieto fialove tam je podrazka gumena a nieje taka tvrda ako na tych obycajnych papuckach a dokonca neni na podrazke ani ten schodok...inak ja som nedavno kupila papucky ako som pisala ale boli skor ako cvicky a tie si sofinka vyzuvala a ked ju ich nevyzula ona tak sa jej same vyzuli...no uvidime ake budeu tieto fialove ale zatial phoda a dokonca zacala viacej chodit

kathynka
29. aug 2010

@bobocka to je mile od teba, ze sa o mna nebojis...a dufam, ze mas pravdu a raz aj ja stretnem muza s velkym M a potom sa aj ja budem moct zapojit do vasej debaty aki su ti nasi chlapi vtipni a jak nam rastu deturence 🙂

bobocka
29. aug 2010

@petraas no ja som este nekupovala,no po malom bratrancovi mame tie oldschoolove a su to 20.misko ked ich ma obute(davam mu ich teraz iba do kocika ked sa tak ochladilo a este teda nemame tenisky -o 2 dni budu 🙂) a nahodou ho dam par krokov spravit,tak zle chodi.mozno tym,ze su mu velke.on potrebuje jednoznacne mensie. a zajtra idem do deichmanu pozriet,tak uvidim co najdem.tie co si ty kupila su kraaasne.fakt peknunke. 🙂 inak ja neviem cim to je,no misko ked chodi,za ruky,tak niekedy kladie nohu cez nohu.ako keby captat chcel. 😒 neviem ci je pre neho este skoro teda za ruky chodit,ci to mam nechat tak,alebo je to normalne 😖

ewwe
29. aug 2010

baby tak som rada, ze niesom sama co ma doma lenivca na holenie, mne sa tiez paci strnisko, ale co je moc to je moc, a okrem toho vo velkej brade vyzera starsie 😀
@kathynka iste zmen svoju gynekologicku, je to krava
@petraas papucky nadherne, kolko stali? a stihas viazat snurky? nerozvazuje ich?
@bobocka nina ,,necapta,, ale zasa ked sa jej nechce vodit za ruky, tak si sadne a na nohy ju nedostane nik, sice za ruky ju nevodim casto asi tak 1x za den
idem pohladat ci najdem na nete ake mame my papuce,

ewwe
29. aug 2010

tak som ich nasla http://kornecki.com.pl/_katalog_1/index.php?s=3 su to tie hnede cislo v katalogu je 10942 ale obrazok je iny mame tam macka vysiteho, su fajn ohybne, ale zatial su nine velke ale maju tu ortopedicku vlozku, na klenbu a to ste zasa pisali najnovsie ze to nieje dobre 😒

olalka
29. aug 2010

dievcata, dakujeme za gratulacie 🙂

lujsa
29. aug 2010

@bobocka kde ste kupili tie tenisky?Ja som dnes bola v meste a hladala som nieco take,veeelmi sa mi pacia,ale nic som nenasla...

Baby,tie papucky maju byt ake velke?Resp.aka rezerva tam ma byt?1cm,ci?Dnes som chcela kupit,ale drobec spal,tak som mu ich obuvala len v kociku a nic nekupila,lebo mali len 19-ky,tie mu boli na milimeter presne,ked nestal,aj ked troku uzke a potom mali len 21,5 a tam mal 1cm rezervu,ked lezal...

tinnka9
29. aug 2010

@lujsa vraj topky by mali mat 1-1,5cm rezervu. my mame cca 1cm ked stoji 🙂

luppita
29. aug 2010

@kacenkalm jooj si mala odvahu s malou vlakom a od muza,urcite to nebolo lahke rozhodnut sa a ist, ale ked treba tak treba. Drzim moc palce , nech uz sa nic take nemusi opakovat 🙂
@weiya moj mm by sa holil furt a ja milujem ked ma bradu, tak chutne zarasta a ma to aj trosku sedive, sexi (eros ramazzoti po zuri) 😀 . dnes mi akurat ukazoval, ze kukaj kukaj neholim sa koli tebe 😀 ked sa oholi vyzera ako decko 😀 @lujsa my sme kupili tie papucky najmensie 18 a ani som nevedela o tej rezerve, ale ma tam taky centimeter. 🙂

weiya
29. aug 2010

@lujsa rezerva ma byt tak na prst ked strcis do vnutra medzi patou a sarou topanky 🙂 tak ten cm to aj bude 😉
@luppita mm sa ide teraz oholit 😀 bucham sampano 😉 😀 ale aj on vyzera mladsie ako mlady chlapec 🙂 ale toasi kazdy chlap ked sa oholi vyzera ladsie 😉

weiya
29. aug 2010

@ewwe my mame nieco take podobne, ako topanocky na von, ale dnes som jej ich uz ledva ledva nazula, aj ta klenba tam je, 18 mame

weiya
29. aug 2010

@ewwe presne tieto, len my ich mame od nas z obchodu, ale dost tazke sa mi zdaju byt na prve krociky, , ale talka sama nechodi, a kym zacne tak uz jej budu uplne male http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7695374&tab=5

petraas
29. aug 2010

@ewwe papucky stali 5,90 eur...no uvidime ake budu, zatial v pohode aj v nich Sofi pekne chodi🙂
snurky zatial nerozvazuje co som prekvapena lebo ked mala pred tym topanky na snurky tak ich mala stale rozviazane...som jej na nich spravila dva suky ze nech ich stale nerozvazuje a ona rozviazala aj to🙂

bobocka
29. aug 2010

@lujsa bobco ide zajtra kupit tie adidasy co som pisala,ze maju na spicke ryhy a teda sa super ohybaju.on robi pre prosport a zajtra idu s kolegom kontrolovat predajne na vychode a pridu v utorok,tak na jednej z tych predajni ich budu mat.v bb uz namali nase cislo.oni maju najmensie 20 a v bb sme skusali ruzove a tie boli miskovi ok.tak bobco niekde inde modre pozrie.a v h&m v kosiciach tie papucky kupi(teda vymeni za conversy).ja som chcela ist zajtra do mesta do deichmannu,no nejdem nikam,prsat bude 😒 bobco ma v stredu volno a stvrtok piatok dovolenku,tak pojdeme potom. a aj na policiu pojdem az potom lebo tam sa dostat musi ist clovek cez straaaasne vela schodov-uplne bezbarierove 😠 .

bobocka
29. aug 2010

no a mne doktorka vravela,ze tak 1cm tam ma byt rezerva,presne ako weiya pise,na jeden prst.vsak tak sa kupuju topanku aj pre dospeleho(teda tenisky isto 🙂 )

luppita
29. aug 2010

@petraas @ewwe pekne papucky 🙂 ja sa moc vytiesam z tych oldschoolovych, ako ich bobocka nazvala 🙂 urcite si ich odlozim a ked bude mat moj Simpi vlastne baby, tak ich vytasim 🙂 koks ja uz na co myslim 🙂

luppita
29. aug 2010

@bobocka som zvedava potom ako dopadnes na policii s tym vyuctovanim 😎 ale riadne svinstva sa deju 🤐

bobocka
29. aug 2010

@luppita joj ja tam riaden bordel narobim.zapisnicu spisovat budu,kopiu si domov veznem a budem ziadat info o piebehu vysetrovania.isto.ja im nedovolim sa flakat!!!ak sa flakat budu,mam znamu co v novinach robi,tak to pozeniem vysie.ja viem byt veeelmi neprijemna.ti hnusaci sa takto chcu prizivovat na nevinnych naivnych ludoch.bohvie kolki im uz peniaze na ucet poslali 😢.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre