V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

luppita
29. aug 2010

@bobocka 😎 treba treba 😎

luppita
29. aug 2010

@weiya inak vcera jak som isla o tej 2hej do postele, tak este hodinu som nevedela zaspat 🙂 som na teba myslela, ze co asi robis, PC sa mi uz nechcelo zapinat 😀 😀 😀

lujsa
29. aug 2010

@bobocka tak pojdem pozriet do Prosportu,ci budu mat take male cislo...Su naozaj velmi pekne,tak ani nedufam,ze by mali...

Dakujem za rady o velkosti topanociek,snad dobre kupim. 🙂

bobocka
29. aug 2010

@lujsa pockaj ty ktore myslis?lebo ja som foto adidasov nepostla,tie neviem nikde najst.postla som reeboky a tie su pradne,no boli nam velike tiez ale hadam o 2 ci 3 cm.to uz ako maly yeti v tom vyzeral 🙂 ale keby boli reeboky 20tky,tak ich kupime.len oni tieto "znackove" detske topanocky maju extra divne cislovanie.napr misko ma nozicku 12 cm a na krabici bolo 10,5cm a bolo mu to velke stale resp uz sa to blizilo k jeho nozicke.preto hovorim,ze je to divne cislovane a treba to ist isto vyskusat.ale co je paradne,tak na tych reebokoch mas vyberatelnu vlozku a na nej mas nakreslenu detsku nozicku a to prilozis gregovi a tak vidis,ze ci mu to bude dobre.perfektny system maju.nemusis ziaden prst dozadu pchat ci prsty v predu stlacat a odhadovat ci to je 1 cm ci nie.takto to vidis ked tu vyberatelnu vlozku k nozicke prilozis 😉naozaj a este aj na krabici je to popisane,ze maju taky ci hentaky system.z vnutra na krabici .no boboco vezne asi tie adidasy ak budu 20tky ,ale ak najde 20tky reeboky,tak berie tie. 🙂

weiya
30. aug 2010

@luppita tak vcera ci predvcerom isla som aj ja o druhej spat a som padla jak galota 😀 zobudila som sa ale o 9rano 😀 to uz talka s mm aj ranajky mali za sebou 😀
@bobocka s tebou sa neradno zahravat 😉 🙂 😀 myslim s tou fakturov

ewwe
30. aug 2010

tak to maju s tou vlozkou dobre vymyslene, ono je dost tazdke stlacat spicku lebo sa tie topanky zalomia a znicia, idem sa kuknut na tie mikiny do lidlu, potom vam napisem ci sa oplati 😉

weiya
30. aug 2010

@ewwe veru hybaj okuknut, aj ja by som isla, ale tu prsi a mm je v robote

petraas
30. aug 2010

baby nemate nahodou niektora tento kocik? alebo vasa znama? chcela by som ho objednat pre sofinku len neviem ci je dost priestranny ale vyzera ze ano. len neviem ktoru farbu...poradite?

kacenkalm
30. aug 2010

ahojte babule,
@petraas mne osobne sa paci ten cerveny...cierna mi nejak nepasuje na kociky 😎
dnes nas caka balenie kufrov,zajtra este ku kadernicke,tortu objednat....a uz mam stresy z letu 😒

bobocka
30. aug 2010

@petraas ja som za cierno zeleny.ja som uchylak na zelenu 😀 ale ten cerveny je tiez krasny 🙂 a ako golfac vyzera byt velmi dobry.🙂 ja s nim sice nemam skusnosti a golfac budem kupovat az buduce leto ak vobec bude treba(ak mi miso bude este chciet byt v kociku) a co stoji? co to je vlastne zac?

ribizek
30. aug 2010

@petraas - neviem, ja sa pridávam tiež k tomu zelenému. Je taký dobre kombinovateľný. 🙂
Myslím s farbami oblečenia. 😀 Neviem, aká je to značka. Dosť sa podobá na ten náš. My máme oranžovo-čierny Babypoint a som s nim fakt spokojná. Vyvozil sa v nom Matúško, teraz Peťko, často cestujeme, takže dobre sa nám aj skladá a stále vyzerá fajn, nie je nejako poškodený alebo veľmi "použitý."

ribizek
30. aug 2010

Chvíľku mi chalani zaspali naraz, tak vás idem reku pozdraviť. Dlho sa mi sem nepodarilo dostať. Neviem, čo sa deje, ale Peťulo má posledné týždne hrozné spanie. V noci sa teraz aj 5-6 krát zobudí. ☹ Ja sa len modlím, nech sú to zuby a potom sa spanie upraví. 🙂 Zatiaľ máme len 2 horné a 2 spodné. Iné nevidím, ale sú to potvory, ktovie, ktoré sa tlačia. 🙂

Kruci, ako ten čas uteká. Už začínajú oslavy našich prvých rôčikov. Ja takto popredu gratulujem všetkým septembrovčiatkam, lebo určite sa sem nedostanem každý den. Tak všetko naj naj, drobčekovia a robte veľa radosti rodičom. A samozrejme veľa zdravíčka. 🙂
Ja idem k nám do cukrárne pozrieť nejakú peknú tortu. Určite marcipánovú, lebo moje krstniatka milujú marcipán. Pre nás by stačila len taká minitortička, ale pôjdeme oslavovať k našim, tak nech sa každému ujde. Aj tak sa oslava robí skôr kvôli nám dospelákom a väčším detičkám. Našim drobčekom je to asi tak jedno, len nech je plné bruško. 🙂

Peťulo sa mi pustil v necelých 11 mesiacoch chodiť. Teraz nerobím nič iné, len sledujem, aby nelietal ako šarkan a niekde sa nenabil. Minule sa s Matúškom nahánali. 😲 Som si pripadala ako osobný strážca. Najradšej poletuje po byte bosý, ked sme vonku a máme topánky, tak sa mu chodí horšie. 🙂 My sme kúpili topánky tu v obuve, tuším je to od "Raka". Sú lacné a na to prvé chodenie úplne stačia. Postupne, ako sa bude zlepšovať a viac chodiť, tak mu kúpim iné. Má dosť vysoký priehlavok, tak síce máme po Matúškovi nové, málo chodené, ale akosi mu ich nemôžem obuť. ☹ Asimi dáva najavo, že nechce všetko po bráškovi. 🙂

ewwe
30. aug 2010

baby tak mikiny su take uplne tenucke, myslim ze nic moc, ale zasa v tescu maju 30%zlavy a su zlacnene aj tie vetrovky co ste kupovali, myslim ze petras tie ruzove kockovane stali 18,50 a teraz okolo 12, aj nejake centy 😉

bobocka
30. aug 2010

@ewwe ja tie lidlovske mikiny ani pozert nebudem.po prve nam netreba,mame toho dost a po druhe presne ako pises,v tescu maju teraz zlavy a osobne viac verim tescovskej kvalite. v lidli som kupila pancusky aj ponozky,no body ani jedno.ked to porovnam s tescom,stale sa mi tam viac oplati. 🙂 inak akoze to co uz je vonku.hnusne hnusne pocasie.u nas prsi od rana (teda od desiatej to registrujem,dovtedy som spala 😀 )poobede by som chcela ist s malickym von,no ruzovo to nevidim 😢

tinnka9
30. aug 2010

@petraas uz som tu raz o nom pisala s lujsou - bol to moj favorit, keby som predala kocik po starsom synovi. nakoniec som sa rozhodla, ze nebudem zbytocne vyhadzovat korunky, ved ten nas je celkom vpohode a myslim, ze ho pri matusovi "dorazime" 😀 . ale k tomu golfacu - je to jeden s najpriestrannejsich (preto som ho chcela). ale bacha na farby - v skutocnosti nie je zeleno-cierna ale zeleno-seda (ale mne sa paci prave ta) 😉 . @bobocka je to chicco, cena cca 145€ 🙂

bobocka
30. aug 2010

@ribizek tak dufam,ze to tie zubky budu,ze to rychlo prejde a ze sa znova v noci vyspis 😉 a ze sa ti chalani nahanali??? 😲 to muselo byt take zlate 🙂 .akoze urcite si mala dost za nimi behat,ale aj tak to muselo byt mile 🙂 ten moj drobec nie a nie sa pustit.ani stat sam nechce.na jednej strane ma to trosku mrzi ked vidim,ze niektori jeho rovesnici uz behaju,ale na druhej strane som zas rada,ze ma tieto tenkrat poprve este len cakaju a tesim sa na to 🙂.takto sa mi aspon o par tyzdnov predlzuje jeho miminkovske obdobie.ked uz behat bude,veru to ho uz malym chlapcekom budem musiet volat a nie mojim miminkom 😒 to mi chybat bude ☹ .

bobocka
30. aug 2010

@tinnka9 joj,tak potom niet o com.zeleno seda je este krajsia!!!! jednoznacne hlasujem za tu 🙂 a aj cena je fajn.no ja teraz fakt vymyslat nebudem.na zimu isto nechcem lahky golfac,sportaky mi pridu byt lepsie,pevnejsie do snehu.lepsie sa to v snehu brodi podla mna.tuto zimu som sa sice natrapila ,neboli veru dobre chodniky upravene,no dobre sa mi zatlacalo do pevneho kocika,mala som pocit,ze sa mi neprekoti tak lahko,kdezto golfac by asi kadejako v tom snehu lietal.no neviem,nemam s tym skusenosti.

inak baby zachytili ste tu strelbu v ba????? strasne 😢 aj trojrocne mimi je zranene 😢 😢 😢 6 mrtvi (siedmy je asi ten strelec) 19 zranenych ☹ teraz idu byt speci spravy o tom,idem kukat ☹ hrozne.

tinnka9
30. aug 2010

@petraas tu je real farba toho zeleno-sedeho 😉

bobocka
30. aug 2010

@tinnka9 krasny krasny krasny!!!!!ak sa ja pre golfac buduci rok rozhodnem,isto bude mojim favoritom 😉

bobocka
30. aug 2010

baby 21 zranenych,7 mrtvych,trojrocne dietatko zranene 😢 ☹ ☹ to je strasneeeee 😢 ☹ ☹ skoda,ze aj ten tupec co ich postrielal je uz mrtvy.toho by som dokazala velmi pomaly ale kruto za to mucit 😠

lujsa
30. aug 2010

@ribizek tak aj vy mate zle noci?U nas je to standard,ked som hore len 5x,tak som spokojna.A to uz ma 7 zubkov,tak neviem,ci sa mu 8.prerezava,alebo co...
@bobocka ja som pozerala tie reeboky,co si sem davala link,adidas som nevidela.. Dnes ich mozno pojdem pozriet,ak ich budu mat.A presne ako pises,aj mne sa Tesco kvalita pozdava viac ako Lidlovska 😉A k chodeniu drobca-jeho zatial ani nelaka pustit sa,on je velmi opatrny a mne to velmi vyhovuje.Viem,ze pre svagrinu bude zaostaly,ale nech-na 4 ma lepsiu stabilitu,tak som spokojnejsia a viac si oddychnem
😵 @petraas presne ako pise tinka,je to podla mna najpriestrannejsi golfac.S drobcom som ich skusala dost,ma cca 83cm a vsetky mu boli na dlzku LTT,akurat v tomto mal rezervu 😉 Mne sa paci aj cerveny,ale tazko sa do neho kombinuju farby pre dievcatko-ruzova,ani fialova v nom nevynikne.V tej druhej farbe vynikne kazde oblecenie. 😉
@tinnka9 aj ja som zatial golfac nekupila,tiez som chcela jednak usetrit,jednak sa v nasom sportaku drobec fajnovo rozvali,to v golfaci nejde..Este uvidim,ci vystacim s nasim kocikom,alebo nie...

Ta prestrelka,to je hroza...Jeden spachal samovrazdu,ale bolo ich viac,vraj dvaja,niektori tvrdia,ze este viaceri...Nechapem ako moze byt niekto taky netvor,ze toto spravi,znici zivot mnohym ludom a rodinam 😔

petraas
30. aug 2010

@kacenkalm mne sa pacia obi dva mame aj teraz ciernozeleny kocik ta zelena je taka pistaviova a aj fusak zeleny no proste vsetky doplnky do zelena a tak sa neviem rozhodnut ale asi skor ten zeleny
a inak prajem prijemnu dovolenku a hlavne stastnu cestu🙂
@bobocka ja som sa rozhodovala aj medzi tymto kocikom co mame teraz ze ci zelenu alebo cervenu a nakoniec vyhrala zelena tak asi to bude aj teraz tak. prave ze sa mi zda dost priestranny a vraj je vhodny aj na zimu...pozri si info http://www.chicco.sk/index.php?page=shop.produc...
u nas ho mavaju vraj za 180 eur ale na nete som ho nasla za 137 eur
ja som golfac nechcela vobec kupit lebo mi mame dobry sportiak ale teraz som sa rodhodla ze kupime kvoli tomu ze sa to lepsie zlozi a zmesti do auta...je to lepsie na tahanie autom ako nas sportiak...tiez som chcela ze ho kupime az na dalsi rok tak na leto ale teraz zacinaju akcie na golface tak preto ho chcem kupit teraz ved do leta nas pocka ale myslim ze cakat nebude musiet ved tolko snehu u nas zasa nebyva. vyzera mat aj lepsie kolecka nez ine golface tak snad sa s nim bude dobre jazdit

bobocka
30. aug 2010

@lujsa co ja som teraz spravy pozerala,tak tupec vraj vystrielal svojich priatelov v ich byte,potom vysiel na ulicu a tam strielal hlava nehlava.ze zranil kocku na zastavke,ze strielal po autach,do okien domov.ze sa presunul ku skolke a potom,ze spachal samovrazdu.zabil 6 ludi a zranil 14 a on je ta siedma obet 😢.strasne ☹ kathynka nam bude vediet asi najlepsie opisat co sa v ba deje.dufam,ze ona nikde v okoli nebola ☹

weiya
30. aug 2010

@bobocka na case je uz pisane ze 9mrtvych,strasne strasne volaco... fakt clovek uz aby sa aj na ulicu bal vyjst, ze co sa stat moze 😔

@petraas ten prvy je krajsi 😉

My budeme golfac az na jar kupovat, teraz do snehu je podla mna fakt lepsi sportak s velkymi nafukovacimi kolesami, aj s tym sa na cerstvom snehu islo dost tazko, tie mini kolecka si do snehu ani predstavit neviem...

a prsi tu od rana, zima vonku...toto je leto?neveriiim... jakoze ja nemam moc rada velke horucavy, ale aspon tych 28 stupnov by mohlo byt... 😝

petraas
30. aug 2010

@ewwe ano ta bundicka je teraz zlacnena...ja som kupila este jednu v tescu ta bola taktiez zlacnena ...je velmi pekna tak som nemohla odolat...taku hnedu a podsivka ruzova neviem ci si ju tam videla hlavne sa mi pacila ze je taka dlhsia
@bobocka ja so kupovala v lidli minulu zimu pancusky a bola som s nimi velmi spokojna tak som nakupila aj teraz
@tinnka9 tak teraz si ma zmiatla🙂))) teraz vobec neviem ktory kupit a to som chcela skor ten zeleny...mne sa totiz nepaci seda farba ale zasa nevyzera zle ani s tou sedou...hmmm tak teraz fakt neviem

petraas
30. aug 2010

@bobocka tak to je hroza co sa deje v tej devinskej...a to manzel isiel na poobednu som mu hovorila ze davaj si pozor nech ta nezastrelia🙂 sak som hovorila ze dozvi ci ich tam aj pustia ale vraj uz je po vsetkom a oni maju firmu skraja

tinnka9
30. aug 2010

@petraas myslim ze na zimu bude uplne v pohode 🙂 . a keby kupis az buduce leto, tak neviem, ci ho vyuzijes, lebo mala uz bude behat a do kocika pojde len sem-tam (na take dlhsie trasy). ja som si to tiez premyslela, teraz v zime vyuzijeme nas "stary" sportovy (inak dost podobny tomu chicco), a na jar kupim uplne tie najjednoduchsie golfky bez polohovania (ved uz teraz mi v kociku nechce spat), ak by sme sli aj buduce leto niekde na dovolenku, aby som tam nemusela sportiak trepat 😉

petraas
30. aug 2010

@lujsa aj mne sa zda ze je priestranny tak preto o nom uvazujem a ta farba sa ozaj lepsie kombinuje...no skoda ze je len sedo zeleny

ewwe
30. aug 2010

@petraas mne sa paci tiez ten sedo zeleny, cervene ferby vedia od slnka nepekne vyblednut do ruzova 😝
u nas svieti slnko ale fuka hnusny studeny vietor, no nejak skoro nam ide zima, nemam hrubu mikinu pre malu, a u nas v meste je to otras same handry, chcem taku mikinu co ma vo vnutri chlpatku, neviem ci este nevylozili tovar alebo co ale vsade su take tenke mikiny 😖
jo baby, nina ma na nechtoch take biele fliacky, znamena to ze ma malo vapnika? ake potraviny maju vela vapnika? zajtra ideme na poradnu tak sa opytam dr. ale zasa sa bojim aby mi nedala nejake umele vitaminy , kravske mlieko sa chystam dat az po roku pit, ale snad vyrobky z neho by mohli nahradit ten vapnik, ci co? poradte

kacenkalm
30. aug 2010

to je fakt katastrofa....bohvie,co sa takemu cloveku v hlave odohrava.....totalny magor 😠 😠
my mame tento kocik,espiro magic,je lahucky a som spokojna s nim...akurat na cestovanie sa hodi 😵
inak ten sedo-zeleny je celkom pekny 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre