V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

weiya
15. sep 2010

@luppita si myslim ze neexistuje ani gazdina ktorej by aspon raz nieco neprihorelo 😉 😀 😀 mne sa to zial stava skoro pri kazdom vareni, len niekam odbehnem a hups uz prihorete 😀 vacsinou ten vrh na hrnci, takze prelejem do druheho a v púohode 😀 a o peceni nejdem ani pisat, fasirku ked pecem, tak ta je vzdy prihoreta zo spodu 😀

tinnka9
15. sep 2010

@luppita aj my sa pripajame, malemu betarovi vsetko naj, vela zdravicka a stasticka 🙂 🙂 🙂

ewwe
15. sep 2010

@lupita vsetko naj naj k narodeninkam

baby dakujem este raz za gratulacie k narodkam, som este vcera nad tym vysmievanim premyslala, bracha s otcom uz riesit nebude, maju iq hojdaci konik, jasne ze im nezatancovala labutie jazero, ale kazdy iny normalny clovek, pritom jej vlastny dedo a ujo, by mali pochopit ze je to radost a pokrok, ze sa dieta vyvíja a reaguje na hudbu, ved je to predsa dokaz, ze nieje hlucha a tak dalej, ale cloveka, a hlavne mna ako matku to zamrzelo, v sobotu tam uz otec na oslave nebude, tak to uz bude hadam ovela lepsie a aj zabava bude lepsia 🙂

achalteke
15. sep 2010

@luppita já se taky připojuju a přeju Šimonkovi všechno nejlepší 🙂 !!!
Holky jak oblíkáte prcky do těchto chladnějších dnů? Já přemýšlím že mu dám normálně rukavice, má úplně ledové ruce pořád venku...

achalteke
15. sep 2010

@ewwe to víš že jo, kašli na to. Hlavně že udělala Ninka taneččkem radost tobě, na ně se vyprdni. Muselo to být krásný... 😵

ribizek
15. sep 2010

Ahojte dievčatá. Ďakujem za články. Mám toho prečítaného už kopec, ale mám pocit, že čím viac čítam, tým viac mám v tom zmätok. Na kontrolu o mesiac určite pôjdem, uvidím, čo mi doktorka povie. Je to veľmi príjemná pani, taká empatická, pekne všetko vysvetlí. Však mu to nemusím dávať robiť hned, ona sama my dávala možnosti, lebo ked to bolo zapálené, tak mu to nemohla veľmi pozrieť, v akom je to štádiu.
No, majú to tí chalani komplikované. 🙂

Prajem všetko naj naj oslávencom. Pekne sa to tu rozbehlo. 🙂

bobocka
15. sep 2010

@luppita vsecicko najsamlepsie simpimu zelam 🙂.nech vam samu radost robi 😉

kathynka
15. sep 2010

@luppita vsetko najlepsie malemu oslavencovi 🙂

kathynka
15. sep 2010

@ewwe z toho si fakt nic nerob...vsetky deticky su teraz smiesne, ked tancuju, ale je to strasne roztomile a je smutne, ze chlapi v tvojej rodine to nevedia pochopit...nevadi, tes sa z toho ty, sak mas riadny dovod 🙂

weiya
15. sep 2010

caute, chcem sa vas opytat, zas od temy trosku 😀 nemate niektora brezveckovy vysavac?dnes sme boli v tescu a sme kupili, lebo sa nam nas stale kazil a ani to vrecko som tam poriadne nevedela dat 😀 potom to prach prepustalo moc, tak reku ci niektora nemate skusenosti s nim 😉 i

weiya
15. sep 2010

oprava bezsackovy 🙂

achalteke
15. sep 2010

@weiya jo máme, nějaký Fagor, je dobrý akorát filtr se musí často čistit a přepírat, jinak jsme spokojení 😉

kacenkalm
15. sep 2010

ahojte dievcata
tak sa hlasim spat vo veternom a chladnom Irsku....na Lanzarote bolo nadherne,teplucko,mala si to uzila,ziadny problem s nou nebol,spinkala v noci jak zarezana a 2x denne....pochodili sme po vyletoch,slnili sme sa od rana do vecera...no super...a mala tam chodila hore dole....aj pocas letu skoro cely spala,takze fakt ziadny problem,a tak som sa bala....
inak vsetkym malinkym,co mali 1 narodeniny zelam len vsetko na,naj,naj..... 😵

petraas
15. sep 2010

@weiya tak mi osobne nemame bezsackovy vysavac ale moja mama si ho kupila a ona si ho nevie vynachvalit je velmi spokojna...

petraas
15. sep 2010

baby davate uz niektora stavu z pomaranca? ak ano ako chuti drobcom? my sme zacali vcera davat ale teda uspech velmi nemala...asi preto ze to je novinka a ze je zvyknuta skor na vodicku...pomaranc bol sladucky a napriek tomu nejak nechutil...no dali sme aj dnes a je to lepsie od rana jej davam upijat a je vidno ze ho dost vypila ale to len po malickych hltoch...nechce ho pit ako ked jej dam vodicku ci caj...
no snad si nanho zvykne lebo jej chcem kazdy den odstavovat aby sme nemuseli davat cebion..no uvidime

inak aj som zabudla napisat ze mame konecne 4 zubky...na niektore selmicky tuto sa nechytame ale to nevadi🙂

petraas
15. sep 2010

@kacenkalm tak vitajte spät🙂 to je super ze to mala tak dobre zvladla...pekne fotky mate🙂

lujsa
15. sep 2010

@lupita vsetko najlepsie malemu Simpimu prajeme 😵 😵
@ewwe to mi je luto,ze vam chlapi trosku pokazili Ninkin den,ale kasli na nich,ako pisu baby.NAsmu G.sa takto donemoty vysmieva svagrrina,sice nie predo mnou-lebo som ju uz veeelmi dlho nevidela,ani ona mna a drobca,ale pred MM a nama svokrovcami sa nekroti.Ale kaslem na nu,raz bude mat deti a zbada.Nina je velmi sikovna a jej sa mozno ich smiech aj pacil-taketo male deti radi rozosmievaju druhych 😵
@kacenkalm paradne fotky,hned by som tam skocila 😵 A uzasne,ako to mala zvladla 😵
@weiya my mame taky vysavac,co sa da pouzivat aj so sackami,aj bez.Momentalne sacky nemame,takze vysavame uz nejake 2 mesiace bez.
@petraas stavu z pomaranca som este nedavala,ale Sofinka ju pije spravne-ona by sa nemala pit na smad,ale ako chutovka 😉

kathynka
15. sep 2010

@kacenkalm to je super, ze dovolenka sa va mtak krasne vydarila 🙂 a fakt super fotky 🙂
ja som si dnes poobede odbehla k yoanovi, ze ho vezmem aspon von, bo som nemala nic na praci, tatina ma na 2 dni vo france a mamina sa hrajkala s vyzdobou na krstinky...ale dostala som riadne zabrat...chytil taku chvilku, ze ani v kociku, ani na rukach, dala som ho na zem, spravil 3 kroky a zufalo si cupol na zem a spustil plac...potom ho to preslo, strasne vela chodil, potom zas nechcel jest, ale kornutok zmastil rychlejsie nez ja moju zmrzku, takze chcel potom samozrejme odo mna a pak uz bolo aj 17.00 a uplne najviac unaveny mi zaspal hned jak sme nastupili do busu...
a vcera sme boli vonku s jednym 2,5 rocnym chlapcekom z konika, ktoreho rodicia su sice slovaci, ale vychovavaju ho bilingvalne - po francuzsky...su tak trochu blazni do francuzska...a ked sme sa lucili, tak jeho mamina povedala malemu noelovi, nech da yoanovi pusinku, on ju pekne posluchol a yoan mu dal za to facku 😕 ...chudak maly odskocil od kocara a nevedel kolka bije...no, zaciname to mat vesele...

weiya
15. sep 2010

@kacenkalm vitaj doma kocka 🙂 super, ze ste to tak zvladli a dovolenku si uzili 😉 🙂

ewwe
15. sep 2010

cauko, dnes som nine ostrihala ofinu, mm robil opicky, dala som jej do ruk rohlik a chrumky a ja som ostrihala, celkom ok a aj rovno to ma 😀
bezsackovy vysavac ma moja mama, je fajn, len sa castejsie musi cistit
@kacenkalm no vidis, tolko si stresovala a nakoniec paradicka, krasne more, ja milujem more, tisko zavidim 😵
@petraas ja stavu este tiez nedavam, ak davas pomaranc kvoli vitaminu c tak najviac vitaminu obsahuje ta svetlo zelena paprika, viac ako citron
@kathynka ze facku, 😀 sak pravdu ma, co ho ma co olizovat chlap, mozno keby nejake dievcatko 😀

ewwe
15. sep 2010

@lujsa ja som rada, ze nina nerozumie slovam, ze nepocula tie dristy co kecali na jej tanec, blbci

baby ozvala sa mi jedna pani z uk, ze ma zaujem o svadobne saty na bazari, mam poslat cislo uctu a nazov banky, ze mi posle naviac peniaze za saty a za postovne 40€ naviac aby som tie zaty poslala jej dcere na svadbu do nigerie, ona jej ich zaplati trocha divne nie? a vybielia mi ucet 🙄

kathynka
15. sep 2010

@ewwe to si mi dobre napisala 😀 no hej, dnes uz jedno male dievcatko nahanal, ona mu zdrhala po stvornozky a mna tahal so sebou za ruku...a nasu susedu terezku aj necha, aby ho za rucicku drzala...kociky pri sebe a ideme 🙂 no je proste na baby, je to jasne 🙂

ewwe
15. sep 2010

no tak som zasla na mojasvadba a tusila som spravne, je to podvod, balik odoslete a peniaze nikdy neuvidite, tak si dajte pozor, ak sa vam ozvu po anglicky a budu chciet nieco kupit 😠 😠 😠

zuziiiicek17
15. sep 2010

AHojte 🙂
@luppita uz som ti sice pisala na fb ,ale malemu prajem vsetulko naj k narodeninkam 😵

baby ,mam problem ...malemu pod dolnou jednotkou zcernalo dasienko ☹ ani sa neudrel ani nic ,ale dookola zubku je cierne .zubarka bude az v pondelok ,tak snad sa to nezhorsi ...okrem toho je cely dostipany na tvaricke .fenistil je na predpis ??

mimochodom ,asi sa pridam k slobodnym mamickam ....som oficialne nezadana

kathynka
15. sep 2010

@zuziiiicek17 fenistil sa da kupit aj bez receptu, akurat na recept platis samozrejme menej...a to s tym zubkom...nebol teraz dakedy misko chory a nebral antibiotika? to sa vtedy stava...ja som videla ten tvoj "super" status na fb...a mrzi ma, ze si tak dopadla, aj ked neviem, co presne sa stalo a neviem, ci sa patri vypytovat sa...resp. ci sa mozem...

kathynka
15. sep 2010

@ewwe to je pekne svinstvo robit taketo podvody a okradat ludi...ja som najprv myslela, ze tebe dosla ta odpoved po slovensky...mne sa tiez obcas stane, ze mi dojde nejaky anglicky mail a ani to neotvaram...na jednej stranke, kde sa da zohnat opatrovanie, upratovanie a doucovanie mi raz tak pisala nejaka americka rodina a chceli ma ako au-pair do NY a rovno do Bronxu...nakoniec mi adminka tej stranky napisala, ze ich okamzite z tej stranky vyhodia a ze na take maily nemam ani reagovat...

ewwe
15. sep 2010

@zuziiiicek17 co to? rozchod s otcom maleho? mozno to nebude az take zle, po case... 😢 😢 😢

ewwe
15. sep 2010

sorry ze sa vypytujem ja niesom na fb

@kathynka je to svinstvo, ludia su svine, treba si davat velky pozor

weiya
15. sep 2010

@ewwe hej aj na babybazari som minule citala diskusiu o tych kupujucich z nigerie, otras volaco 😠 nieco predavas a oni ti zato ponukaju ovela vacsiu cenu za aku to davas... podvodnici hnusni..

weiya
15. sep 2010

@zuziiiicek17 joj, aj ja som si na fb vsimla, no sak uvidis po case ako bude... a v cechach este dobre s nim bolo, ci nie? ale asi to bolo zatial aj dobre rozhodnutie, si myslim,taky vztah cez dve republiky to asi nie je bohvieco... 😔 ☹ ale este som si vsimla, ze asi aj noveho napadnika mas 🙂 ten marcel tusim po tebe ide 😉 nie zeby som ta na fb spehoval 😀 len tak mi to do oci udrelo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre