V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kathynka
21. okt 2010

@bobocka ja som ti totiz trubka napisala taku tu uplne klasicku krupicovu kasu pre siroku verejnost, prepac...ale pytala som sa mamy a zas az tak daleko od pravdy som nebola...akurat s tym rozdielom, ze povedala, ze aby bola ta krupica pre deticky lahsie stravitelna, tak ju mas na hodinu namocit do vody...a potom uz varis tak ako som ti napisala...a kludne mozes dat aj tu stipku soli aj trosku cukru a dokonca navrch aj trochu granka (jasne, ze ne tolko jak ja, ze krupicu neni vidiet 🙂 )...ze v tomto veku je to uz povolene 🙂
no yoan ani zubnu kefku nema este...a minule bola v telerane nejaka zubarka, ktora sa specializuje na detsky chrup a vravela, ze s prvou navstevou zubara by sa malo zacat az po 2.roku, ked ma dieta cely mliecny chrup...

bobocka
21. okt 2010

kocky,dakujem za tipy na varenie a @ewwe no mam dost z teba.riadna inspiracia.inak ma napadlo(teda ma inspirovali recepry),ze tu krupicu mozem teda ovocim dochutit.to sa mne viac pozdava.ja som riadne opatrna so zavadzanim novych veci.ale skusim kura na smotane cez vikend.to ma byt kysla smotana a nie smotana na varenie,ze? a rozmyslala som,ze ci je ok uvarene paradajky malemu dat.cerstve este nechcem moc,ale uvarene...mozno by to chcel.som rozmyslala mu spravit nieco ako leco.paradajky uvarit a papriku uvarit a s vajickom(ja este budem davat len to zltko a trosku neskor aj bielko pridam.predsa len misko este ani 13 mesiacov nema) a spenatovy privarok.to by mu mohlo chutit.spenat ma rad,aj ked doteraz vzdy dostal len jednu ci dve gulicky do prikrmu,neviem ci je ok cele jedlo na spenate postavit 😒 .ja viem,ze sa hovori,ze dietatko po roku moze uz vsetko,no ja chcem ist na to opatrne a postupne do jeho jedalnicka nove veci pridavat a sledovat,ci mu to neskodi a nema na to reakciu.
inak poculi ste uz o food detective?ja som to v damskom magazine pozerala.to je domaci test na intoleranciu na jedlo pre deticky i dospelych.da sa to v lekarni kupit.som normalne nad tym rozmyslala.ale vraj az po druhom ci tretom roku sa to odporuca detickam robit.no uvidim,ale celkom ma to zaujalo.sice som to pozerala len jednym ockom a teda vela o tom neviem,no idem to vygooglit. 😉 http://www.food-detective.sk/fd/ tu je na to link,idem studovat 😀

luppita
21. okt 2010

@bobocka ja som dnes bola u tej zubarky s malym a ona, ze musime ist podla obvodu ku ktoremu patrime a to teda bude zubar, mame tu klasicku malu polikliniku, ja sa len okolo bojim ist aby som nieco nechytila 😠 a ta zubarka mala ordinaciu v krasnom rodinnom domceku s hudbou v krasnej cakarni a proste poslala ma prec 😠 , ze neberu novych pacientov 😠 este je tam druha vedla nej, dnes neordinovala tak k nej sa skusime objednat, len nech nemusim ist na tu polikliniku 😠

Baby podlaha je na mieste, je to uplne super, dokonca aj prahy urobil nanovo, to som ho prosila uz ked sme sa nastahovali 🙂 ako sa hovori polamy dalej zajdes. Kazdu chvilu nam dojdu robit plastove okna ☹ ako tesim sa moc ale ta spust potom, fuuu to neeee. Skusim prchnut na dva dni s malym a tatik sa postara aby sme dosli do hotoveho a vlastne pojdem na dva dni do wellnesu 😀 😀 😀 joj baby uslo mi do rise snov 😀

luppita
21. okt 2010

@bobocka tiez som to kukala 🙂 ale ja by som si veru dobrovolne do prstu nepichla a uz vobec nie maleho a potom este dost dlho naberat krv do ampulky a vytlacat ju z prsta 😖 😖 😖 pre mna to bol hororovy diel zenskeho magazinu

luppita
21. okt 2010

@kathynka uprimne a rada odlozim zubarku na neskor 🙂 buducu stredu mame v centre prednasku na tuto tenu, tak budem o cosi mudrejsia 🙂

petraas
21. okt 2010

@kacenkalm podla mna si zvykla super hlavne sa nebudi lebo sa nabucha konecne do tyciek na postielke...inak mame tam zabrany proti spadnutiu a mam obavy aby aj tak nespadla lebo tiez robi v posteli rozne premety a otocky a tak... keby spadla na zem tak pohoda lebo postel je nizka len mi to mame kusicek od nasej postele a ona ked spadne tak sa udrie do hrany na nasej posteli tak ak nahodou sa pretaca ci co tak na nu strihnem. podla mna by nemala spadnut lebo ma viac miesta ako v postielke a preto sa jej aj lepsie spinka ale tie obavy su. je vidno ze postel je lepsia ako postielka🙂

bobocka
21. okt 2010

@luppita no ani ja by som to sama nerobila,dost vela treba do tej ampulty tej krvi dobrat 😒 .vsak ja netvrdim,ze to vobec budem robit,take treba najprv riadne rozdychat,ale je super,ze take nieco vobec je.no ked som si pozrela co to stoji,tak mi hned tlak stupol 😠 😀 . a pocuvaj,ty nemusis ist s malym tam k vasemu obvodakovi...to,ze jedna zubarka vas nezobrala este neznamena,ze ina vas nevezme.vsak to nehori.mas cas najst dobru zubarku co aj deticky brat bude 😉 .inak paradicka,ze sa nova podlaha vydarila 🙂 este tie okna a budes mat pocit,ze si tam ani nebyvala doteraz 😀 😝

luppita
21. okt 2010

@bobocka riadna cena 😝 aj som si myslela, ze to bude mastne 🙂

bobocka
21. okt 2010

@luppita ved ja som tiez cakala,ze 5 euri to nebude,ale zas vyse 70 je doooost vela.okolo 35-40 by bola adekvatna cena tomu podla mna.toto je moooooc 😠
inak dnes sme objednali z alladina ten fusak http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... tento aj v tekto farebnej kombinacii.lebo amme tento kocik http://www.whwatts.co.uk/out-about-105/graco-qu... ten fusak sa k tomu bude paradne hodit.teda dufam 😉.najlepsie je,ze pride kurier a nebolo tam napisane,ze kolko je doba dodania 😀 no uvidim. ak to do buduceho piatku nepride,tak tam zavolam.lebo u nas dnes normalne snezilo.uz zacina byt fakt zima.ja zimu ako rocne obdobie mam celkom rada,ale nemam rada pocit zimy.a toho si najblizsie mesiaca veru riadne uzijeme ☹ .inak laptop je uz doma a joooj,rada som velmi.podla mna je to sikovna hracka.pochybujem,ze misko to teraz pochopi,bude si len do toho stukat,no ja som sa celkom zahrala na tych hrach co su tam.hadik je fajn 😀

lujsa
22. okt 2010

AHoj kocky,

my sme boli vcera na prechadzke az o piatej a veru-uz som vytiahla zimnu bundu pre drobca,aj pre mna.Aj tenke rukavice som mu dala,neprotestoval,tak som rada.Zakryt som ho v kociku uz nezakryla,ani nanoznik som nedala,ale videla som,ze deti uz boli v zimnych kombinezach a hrubych fusakoch+nanoznikoch.Vy ako obliekate/zakryvate drobcov?Moj mal tenke pancusky,rifle,body s dlhym rukavom,tenke bavlnene tricko s dlhym rukavom,nakrcnik,zimnu bundu,ciapku a rukavice.To by malo stacit,ci?

@bobocka ja som si vcera z ALadina objednavala golfky (predvcerom som sa riadne zapotila,kym som narvala kocik do mojho mini kufra na aute+som ho z vnutra fajnovo doskriabala tou konstrukciou,tak som sa nastvala a objednala golfky),nemali ich na sklade,tak mi povedal,ze mu pridu do obchodu buduci stvrtok a on mi ich v piatok posle kurierom.Tak ak ten fusak ma na predajni,tak ti ho posle skoro 😉

@luppita no parada,akeho vy mate sikovneho tata 🙂 Taky pristup by sa u nas zisiel,my sme prerabali byt,nastahovali sme sa sem po prerabke pred 3/4rokom a stale je to tu take,ako ked sme prisli.Tato nema cas a tak sme tu ako na stavenisku...Zaaavidiiiim 😉

@kathynka aj ja si myslim,ze s dietatom staci ist k zubarovi okolo 2.roka,ved mu aspon vysvetlime,o co ide.Teraz sa mi to zda zbytocne,tak ani s G.nikam nejdem,ved on dobrovolne zubky neukaze ani tatovi,nie to cudziemu cloveku.

petraas
22. okt 2010

ahojte baby, chcela by som sa vas spytat ze ked sa drobcom prerezal nejaky zubok tak za aky cas vyrastol cely?

weiya
22. okt 2010

@lujsa bola kosa vcera,my sme boli sice vonku do pol 5, ale aj to uz bola riadna zima...zimnu bundu som aj ja uz malej vytiahla, aj sebe 🙂 mala mala oblecene, tenke pancusky, rifle, bodycka a na tom taku tensiu mikinu a zimnu bundu, capicu a rukavice, tie si samo ze dala hned dole,a cele ich ozuzlala,jednu sme potom aj stratili 😒 nevsimla som si musela z kocika vyhodit...mam ju aj prikritu aj nanozik na kociku,ale nebola az taka zababusena ako ine deti vonku 🙂 deka je taka tensia,mensia,tak vlastne len nozicky ma talka prikrite... ale kamaratka co s nou chodim kocikovat ma vcera totoalne zarazila,prechadzali sme sa a vzdy ideme s malimy do parku, nech si decka pobezkaju trosku a ona povedala ze nebude maleho z kocika vytahovat,a cez zimu uz vobec nie... 😒 ved ked su deticky dobre poobliekane a bezkaju, tak im zima nemoze byt nie?no nic asi bude talka behat po vonku bez nikolasa 🙂 aladin obchod je tu u nas v hlohovci,ked nieco potrebujeme aj my vzdy ideme tam, kocik mame odtial,fusak...dokonca vrabel zohnal aj taky isty nanoznik z kocika ked sme ho stratili 🙂

lujsa
22. okt 2010

@weiya jasne,ze deti bezkaju aj po snehu.Ved ked uz su zvyknute,tak neobsedia 😉 Ved Nicolas mamu presvedci,neboj 😀 My ideme teraz vybehnut do HM-ka autom a to uz vobec neviem,co obliect do autosedacky.Jaaaj,maturujem.Asi mu dam len chlpatku.

@petraas ktore zubky ako.Najpomalsie mu rastla prava spodna dvojka,ta bola prerezana davno,ale veeelmi pomaly rastla.Ostatne zubky rastli ovela rychlejsie.

weiya
22. okt 2010

@petraas celkom rychlo talke vyrastli vsetky 🙂

petraas
22. okt 2010

@lujsa myslela som horne bocne rezaky...stredne horne a dolne rezaky vysli do tyzdna ale tieto bocne sa prerezali kusicok vyrastli a nic. uz je to asi aj masiac a pol od prerezania a vobec niesu vyostnute. pytam sa preto lebo neviem ci tieto tak dlho trvaju kym vyrastu alebo neviem co sa stalo.

ewwe
22. okt 2010

@lujsa ake golfky si si objednala??
@petraas neviem presne ako rychlo ale zda sa mi ze dost rychlo rastu

ja davam malej tiez take tensie rukavice s jednym palcom, zo zaciatku ich stahovala ale uz si zvykla, len na trojkolke v nich nevie zatrubit 😀

lujsa
22. okt 2010

@petraas tie zubky mozu rast dlhsie,neboj,je to ok 😉

@ewwe chcela som co namensie po poskladani,takze Quinny Zapp.Nemala som velmi z coho vyberat,kedze som potrebovala,aby sa neskladali klasicky,ale aby sa lamali a boli ako poskladane naozaj miniaturne.

kathynka
22. okt 2010

my sme mali dnes v BA uplne krasne...rano sa nam este v spravach vyhrazali, ze bude max. 4-8 stupnov a nakoniec cely den svietilo slniecko a ja som bola len v dlhom tricku a mikine a aj to mi bolo teplo, ale zas prehanat som uz nechcela, bo v tieni bolo chladno...a pritom vcera bola aj u nas riadna kosa...

@lujsa @weiya yoan mava teraz dlhe body, dlhe tricko, ponozky (sak vieme preco🙂), dlhe gate, capicu (ale este nie zimnu) a bud hrubu mikinu alebo taku mencestrovu bundu...len ked moc fuka, tak ideme v tej vetrovke quechua, co sme vo france kupili...a cez nozky ma deku a nanoznik...a vyberam ho z kocara, ked je prilezitost, sak musi si pobezkat...

my sme boli vcera nakoniec na plavarni, ze aj ked je to drahsie ako vo france, tak sa pojdeme aspon pozriet, ci to za to stoji...a veru stalo...supermoderne wellness, bol tam jeden plavecky bazen 25x10, potom jeden o nieco mensi, kde boli masazne vodopady aj virivky zospodu s 33-35 stupnovou vodou, takze tam boli hlavne maminky s detickami, ale aj starsie tetusky a potom este tam maju take celkom male bazeniky - virivky...tak tam sme sa zrelaxovali...yoanovi sme kupili take plavacie koleso, kde prestrci nozky a uplne bez problemov vydrzal sa tam s nami cvachtat celu hodinu...tak sme si povedali, ze pojdeme aj buduci tyzden, ze je to rozhodne lacnejsie ako plavecky kurz pre babatka a takto si zaplavame vsetci traja 🙂

bobocka
22. okt 2010

@lujsa no nam dnes z aladdina volali,ze fusak v pondelok poslu!!!akoze ake promptne!!!veeelmi som spokojna 🙂 uz len aby bol skutocne taky dobry ako pisu 😀 .inak ja miska obliekam do pancusiek a rifli(tenke pancusky este)dlhe body tenky svetrik a ta puma bunda.ona veru velmo hruba nie je.na teraz super,no okolo 20teho novembra ideme do ba do h&m,tak pozriem nejaku flisku pod to.to budeme mat akoze ako sucast zimnej pumackej bundy. a misko mal uz veru aj svoje dva zimne kabaty na sebe.pod to nebol nejak extra naobliekany,no uz sme ich vytiahli.niekedy fakt riadne prituhne. 😒 a je mi az zle z toho ked si predstavim,ze toto je este teplo oproti tomu co nas caka 😠 nenavidim pocit zimy.zima ako rocne obdobie je fajn ked som doma v teple.akonahle vyjdem von ,tak klajem jak najvacsi pohan 😠 .no a este som zabudla,ze misko ma aj tenku deku a nanoznik.nas nanoznik je tak vyformovany,ze tam kde je mandel(ci jak sa to vola),tak tam je akoby prelomeny-no sitim je tomu prisposobeny a ked miska dam lahnut v kociku,tak mu nanoznik po brusko siaha a ma len nozicky zakryte,tak mu davam aj deku a dnes mal uz zimnu ciapku a aj rukavice.
inak dnes ma skoro porazilo.boli sme plavat a ked som vysla z bazena a na rukach som mala maleho,tak sa mi smyklo na tych akoze protismykovych podlozkach a spadli sme.no nastastie som padala nejak pomaly(ako spomaleny film) a padla som na kufor a misko ani netusil,ze sa daco stalo.hned sme sa aj pozbierali,no ja som mala stale cierne myslienky,ze co by bolo ,keby sme horsie spadli ☹ .sa teraz budem bat nabuduce ☹

ewwe
23. okt 2010

@bobocka joj neprijemne, dobre ze ste nespadli horsie, take pady na plavarni su velmi nebezpecne

@lujsa super golfky, aj super cenu maju 😖 , mne sa velmi pacia, ked budem niekedy kupovat tak asi tieto, a aku farbu si kupila? potom das info ako sa s nimi jazdi, ci tie kolecka su ok 🙂

lujsa
23. okt 2010

@ewwe ja som tie golfky kupila naozaj z nutnosti,lebo skodu,ktoru by som denno-dennym skladanim spravila na aute,by bola vacsia,ako cena golfiek.Kedze u nas tie Zappy vobec nemaju,ani v BA dokonca,ani v Hlohovci na predajni,tak som objednala cierne.Pacili sa mi modre,aj cervene,ale ked tu farbu nevidim nazivo,bala som sa,ze na obrazku bude ina.Ale velmi ma to lakalo k tej modrej.Sama som zvedava,ake budu,kedze ich nikde nemali,objednavala som bez skusania.Potom napisem,ake su 😉

@bobocka este stastie,ze si tak spadla.Nemala si slapky?U nas je na plavani tiez protizmykova dlazba,ale musime mat obuv,presne kvoli padom,ze tie protizmykove podlozky a dlazby sa tiez smykaju.

Ja som bola vcera v HM,chcela som kupit nejaky overal na zimu a ziaden chlapcensky nemali.Ale ziaden,ani male,ani velke cisla.Zato dievcenskych mali habadej a tak je to so vsetkym.Tak som kupila v Kiku taky overa za 19 EUr,ale ma uzke rukavy,myslim,zeby som pod neho nejaky svetrik neobliekla a nio je ani vytepleny flisom.
Precitala som si,co obliekate drobcom a veru,aj ja uz vytiahnem nanoznik,alebo deku,alebo oboje.Lebo nozicky mal oblecene menej,ako maly Yoan a on je otuzily 🙂
Vsimla som si na G.ze ma poriadne navrete dasna,tak sa mu pripravuju dalsie zubky-stolicky.Bojim-bojim...
Baby,co obuvate drobcom?Lebo moj ma take celorocne clenkove kozene topanky,co dostal od svokry,ale tym,ze su celorocne,tak nehreju a ma v nich studene nozky.Ake zimne topanky budete kupovat?

briketa
23. okt 2010

@bobocka, paradajky sa varia koli tomu, ze sa zvysi hladina Lycopeinu,co je skvely antioxidant. Ak raz ma alergu na paradajky, vyhadze sa ti aj z uvarenych.
Aili spagety s paradajkovou stavou uz jedava.
Alergiu ma zatial na jahody.

bobocka
23. okt 2010

@ewwe @lujsa no veru,mohlo to aj horsie dopadnut.lujsi jasne,ze tam mame aj slapky,no do bazena s nimi samozrejme nemozme ist.no a toto sa mi stalo,ked som schadzala po schodoch a sla si tie slapky obut.asi 20cm od nohy som ich mala ked ma smyklo 😢. @briketa dakujem za info.teraz som vyskusala tu smotanu.miskovi to chutilo,pockam par dni ci nejaka reakcia nebude a ak nie,tak skusim tie paradajky.ja paradajky milujem,moj muz tiez a intoleranciu na akekolvek potreviny v rodne nemame,tak by to bola riadna smola,ak by akurat misko nieco vychytal.
inak kocky,ake velke mate kociky?no my sme do toho nasho dali miska a veru je mu ltt a to ma byt od 0-3 roky.vsak misko este ani 13 mesiacov nema a uz sa tam skoro nesprace.ide mi o sirku.kolko cm mate od bokov? u nas je to od 26-30cm.(2cm hore dole,zle sa mi to meralo)tak je to vykrajovane.by ma zaujimalo co je to normalna velkost,ci su aj podstatne vacsie kociky...dakujem za kazde premeranie 😉

weiya
23. okt 2010

@bobocka premerat sa mi teraz nechce, ale nas kocik je natalke tiez ltt, ked tam dam aj fusak tak sa mala nebude mat ani kde hybat 😒 a tiez je to kocik od nula do troch rokov...

weiya
23. okt 2010

@bobocka tak nedalo mi to 🙂 cca 33cm sirka a vyska okolo 43cm,uz len kusok a bude si hlavu o striesku suchat... 😒

bobocka
23. okt 2010

@weiya no tak to je skoro tak ako u nas.kurnik to pre akych drobcov tie kociky robia? 😠 zas vyrobny tah 😠 napisu tam,ze je to do 3 rokov,no po roku,roku a pol rataju s tym,ze mamicky aj tak nove kociky golfaciky zadovazia 😠 ale si zlata,ze si mi to nakoniec premerala.si to velmi vazim 😉

petraas
23. okt 2010

baby tak ja obliekam sofinke body dlhy rukav, pancusky, tricko dlhy rukav, podsite nohavice, zimnu bundicku a uz aj zimnu ciapku lebo prechodne su nam uz male a uz sa mi neoplatia kupovat a vcera aj dnes sme mali rukavicky. dali sme na skusku ze ci ich vobec bude chcet mat ale teda pohoda. obliekla som jej ich, najprv pozerala ze co to ma a potom si to chcela dat dolu a tak som jej vysvetlila ze ich musi mat ze aj ja si dam a potom uz bolo dobre. dala som jej prstove aby mohla dobre hracku chytnut, dnes mala palcove a taktiez pohoda. inak skor sem jej obliekla prstove ako palcove. asi nakoniec kupim este prstove ked nam tak dobre ide obliekanie.
a este so sebou bravame deku a nanoznik a ked ma sofi studene ruky tak ju zakryjem dekou alebo nanoznikom a ked nahodou zaspi tak dam deku aj nanoznik.

ja davam rajcinovu omacku aj polievku a velmi nam chuti a nic nam z toho nieje🙂

v kociku taktiez vela placu nemame a je od 0-3 rokov, ked dam sofi spinkat tak uz jej aj nohy trcia. no ja dufam ze na buduci rok ho nebudeme uz potrebovat, lebo sofinka aj tak ide väcsinou peso...

weiya
23. okt 2010

@bobocka presne tak, zas reklamny tah, to fakt aby som sa po novom kociku poobzerala,ked baby s temy babysmile v max (nas kocik)uto na konikovi pisali ze musia nove kociky kupovat tak som pomaly neverila, malA ked je v bunde zimnej oblecena, tsk fakt tam ltt vojde, no som zvedava ako mi tam s fusakom vleze 😲 inac super ze uz v pondelok vam ten fusak posiela 😉

bobocka
23. okt 2010

@weiya no ved prave,ze uz teraz misko vedla telicka rucky neda,pred sebou ich vzdy ma.ked je vyzleceny tak ano,ale v zimnej bunde nie. a teraz ked bude este vo fusaku,tak tam bude chuda ako mumia ☹ .ja som teraz akurat golface pozerala,no to je na zimu na dve veci.viem podla tej minulej zimy,lebo chodniky tu u nas boli v karastrofalnom stave a aj s pevny sportovym kocikom sa mi v tom snehu tazko kocikovalo.s golfacom by som sa asi ani nepohla 😒 akurat teraz som na aladdinovi pozerala golface a pod 100 euri sa v pohode zmestim ked bude treba,no teraz na zimu s tym nebudem asi vymyslat.aj ked mi bude miska riadne kuto v tom kociku.ale zas ja sa nechystam s nim v zime chodit na 3hodinove prechadzky a ked pojdeme von,tak nie spinkat,ale nech sa dietatko aj v snehu vyhra,tak to nejak hadam zvladneme 😉

weiya
23. okt 2010

@bobocka s tymi chodnikmi tak isto aj u nas, no zle 😒 golface mam aj ja okukane , ale vybraty zatial nemam... jooj na to sa uz tesim,ako sa talka bude v snehu valat 😀 este nejaky nepremokavy overal, alebo bundu s oteplovackami a bude sa moct 🙂 len nech nasnezi, minuli rok u nas bohviekolko snehu nebolo... neska sme boli v tescu (malu strazila svokra, super to spolu zvladli 😝 😝 ) a ozerala som tie sanky...marnost ze 70eur,fuuha ... kocik pre babiky pre malu bol posledny poskladany,a spinavy...kuchynku co sme chceli pod stromcek malej tiez nebola, iba taka mini...ani tie hlupe kocky drevene neboli... 😠 a ani oblecenie nemali teraz ziadne take co by sa hodilo na teraz talke, no nic sme nekupili no aj tak sme 40eur minuli... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre