V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

valentovasasa
27. nov 2009

ivča - tak hlavně sní mě, protože je jen a jen kojenej. Prý nemám mlíko ale smetanu

Petrajur. - to jsem ráda, že nejsme sami otesánci!!! Ale nerodila jsi ve stejný den jako já? nebude to tím datem??? Hahaha...
Líbí se mi, jak tu řešej ty velikosti. my máme něco ve velikosti 68 a něco v 74. Taková 62 - kde jí ty časy jsou???

majamisutka
27. nov 2009

tuhle knížku říkadel máme doma a je skvělá 🙂 http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=709713&_...

kasenka228
27. nov 2009

Ahoj holky, mela bych dalsi anketni otazku 😅 ...berete nejake vitaminy pri kojeni??? Ja jsem to nejak zazdila 😒

lynn77
27. nov 2009

kasen, ja jsem jedla tak mesic po porodu, pac jsem se necitila ok a jedla obecne malo vitaminu zt stravy, tak jsem to chtela nahradit umelyma a zacala jsem brat maternu (zustalo mi hodne, pac v tehotenstvi jsem to nebrala) a mala mela pak prujem, ja nevedela z ceho a doktorka radila vysadit vitaminy, pak to preslo do druheho dne , ale myslim ze hodne holek bere neco a s detma to nic nedela

lynn77
27. nov 2009

takze odpoved na anketni otazku zni NE 😉

kasenka228
27. nov 2009

dekuji za zodpovezeni 🙂
ja nevim jestli ma cenu jeste neco zacit brat?

lynn77
27. nov 2009

ja nevim, ja na to prdim, ja nebrala v tehotenstvi krome listovky, jodu a zeleza, ktere mi predepsala doktorka nic a zijeme a tedka taky, snad se nerozpadnu, nez dokojim 😉

kasenka228
27. nov 2009

ja myslela spis kvuli diteti nez kvuli me... v tehu jsem brala jen listovku a chvilku zelezo....

aktekram
27. nov 2009

kasenka: zůstalo mi z období těhu calibrum mami, tak ho dobírám jak si vzpomenu tak 1 za 2 dny. 😀

majamisutka
27. nov 2009

já něco beru, když si na to vzpomenu, takže nepravidelně 😅

moje dítě začíná trochu kašlat, co s tím? nic?

kasenka228
27. nov 2009

majo, nedrazdi ho ta ryma v krku?

majamisutka
27. nov 2009

jo a dnes mé dítě udělalo další pokrok, hračky už sice umí chytit a držet v ruce, ale dnes si cpal hračku i do pusinky 😀

kasenka228
27. nov 2009

tak nase dite jeste neumi ani chytit 😒 , no co, snad se to nekdy nauci ...

majamisutka
27. nov 2009

kasen to bych neřekla, s rýmou už je na tom mnohem líp, jen občas nějakej uschlej sopel .

kasenka228
27. nov 2009

tak nevim, Terka taky kaslala par dni a pak to preslo...

majamisutka
27. nov 2009

kasen, tak zas bude vynikat v jiných věcech 😉

emamamamu
27. nov 2009

kasenko tragedie!!!!tvoje dite neumi chytit hracku? vzdyt se narodilo uz pred trema mesicema, to uz ma umet malou nasobilku, ne? 😕

kasenka228
27. nov 2009

😀 😀 😀 neboj emus, nehroutim se z toho. 😉
Nepostradate nahodou nekdo hodny dite? Ja uz tady mam jedno 2 dny a ztratilo se mi nekam to uplakany. 😉 .... si koleduju... zase to zakriknu.

kasenka228
27. nov 2009

jo a pozor, 3m slavime AZ v nedeli, to je jeste mooore casu vsechno dohnat. 🙂

emamamamu
27. nov 2009

kasen prima, od nedele si muzes vymyslet, co vsechno uz mala umi, popripade ji Dorka douci arabstinu 😅 😅 😅

kasenka228
27. nov 2009

emus dik, je dobry mit takovy kontakty 🙂

emamamamu
27. nov 2009

treba sezeneme jeste nekoho, kdo nas nauci vrh kouli, ale to se myslim dela az od ukonceneho ctvrteho mesice...😀

aktekram
27. nov 2009

kasen: my udržíme v ruce jen tužku s rolničkou, jinak nic, a to jí většinou ještě otvírám prstíky.
Zase nás na rehabilitaci v pondělí nepochválí, ale kašlat na ně, doktorka nás pochválila a tím to hasne.
Hlavně že jsme zdraví 😉

kasenka228
27. nov 2009

jo tak ona taky udrzi chrastitko, kdyz ji ho prilepim na ruku, ale ani o nem nevi 😅

emamamamu
27. nov 2009

ja jsme cetla, ze deti maji takovou silu v rukou, ze se udrzi na lane..takze mam tady taky machrovat, jak mala udrzi neco v ruce, kdy ji to tam vecpu???? 😀 😀 😀

kasenka228
27. nov 2009

no jasny a taky ji pri tom vyfot a dej to na Kone.... a taky jsem to cetla...vyzkousej to, to by byla frajerinka 🙂

rpinguin
27. nov 2009

nebolo take nieco v Preslapoch, nieco s tym drzanim? 😀

lynn77
27. nov 2009

je, tady je veselo, hlavne ze ty decka umej kadit, prdet a krkat, myslim, ze to je slusny zaklad do zivota 😉

kasen, tak s tema vitaminama kvuli decku bych to videla tak, ze co bude Terka potrebovat si vezme od tebe, akorat tobe to pak bude chybet 😉 a to ja kdyz tak ozelim 😝

emamamamu
27. nov 2009

to nevim, jsem rada, ze vidim superstar...😀 tak ja ji neco do te ruky strcim..ale ted uz ne,,,bo je urvana jak tur....uz hledam babybox a jedem...😀

marketka.27
27. nov 2009

Nechci provokovat, ale šoupla jsem okoupanou napapanou Karinku do kolébky a zatím volala jen jednou. Prostě spinká ... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre