V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
7. jan 2010

emo,o peníze vůbec nejde, jde spíš o to zda je bio vůbec bio 😀

a začíná se mrkvičkou né? Každopádně na to máme ještě 2 měsíce čas 🙂

ewwe
7. jan 2010

maji hod sem miery tvojho valibuka

emamamamu
7. jan 2010

jo mrkvi teoreticky....ale tamto se myslim jmenuje nejak batat(a?)...a myslim, ze u vas bude nejaka farma, kde prodavaji svoje veci, ne? to bys mela jistotu, ze koupis fakt bio..my budeme mit bio ze zahrady🙂

emamamamu
7. jan 2010

a myslim, ze i kdyby nemela Dorka bio, tak to prezije....a myslim, ze nonstop bio nebude mit uz vbec 😀 😀 😀 😀
takze vlastne bio nebio...😀 to je jedno🙂

aktekram
7. jan 2010

já mám nachystanou naši vypěstovanou mrkev v mrazáku (taky květák, brokolici) a ve sklepě máme naše brambory. A pak se uvidí......

pospecka
7. jan 2010

ema: pochopila jsem správně souvislost?

https://www.youtube.com/watch?v=0ycoRnJXADI


😀 😀 😀 😀 😀 😀

majamisutka
7. jan 2010

ewwe, míry jsou napsané v albumu 😉

Leo, když bydlíš ve 2.patře, to je pohoda, tak malou odnes domu a pak se vrat pro kočárek a vynes ho ( odskákej) do bytu... já bych to tak dělala, ale bydlíme až v 5.p takže to je trochu moc schodů 😝
Jinak já to dělam tak, že si nechávám v kočárkárně podvozek a korbu beru do bytu, Domču nemusim budit a někdy ho dám dospat ještě na balkon.

mauik83
7. jan 2010

majo - a to jdeš po schodech do 5.patra??? 😕 My jsme v prvím patře - jdu 3 a 2x 11 schodů a vydrncávám s kočárem po zadních kolečkách i s Nelou v kočáru - většinou ji to uspí 😀 a jde to dělat i šetrně, aby se dítě moc nenatřásalo 😀

emamamamu
7. jan 2010

posp pali ti to! 😀 😀 😀 😀 😀

majamisutka
7. jan 2010

My máme výtah, ale malej, vejde se tam jen samotná korba, aspoň něco. Ale jede jen do mezipatra, takže pár schodů stejně vyšlápnout musim.

emamamamu
7. jan 2010

V průběhu těchto dnů přidejte další zeleninu (petržel, zelenou fazolku, hrášek, kedlubnu, celer atd.)
toz to nevim, jestli dam Dorce driv, jak v patnacti... 😀 😀

majamisutka
7. jan 2010

emo 😀

emamamamu
7. jan 2010

maji a jak to budes delat se sportakem?
bydlis asi ve stejnem dome, jako F babicka...slozit kolecka, vlest s korbou, pomahal mi F, sama bych asi nemohla ven, kdybych tam bydlela.. 🙄

pospecka
7. jan 2010

ema: stará, ale ještě mi ty kolečka jedou. 😀
Tak jsem si málem utopila dítě. 😅 Malej si tak hezky plaval na podhlavníčku a najednou podhlavníček ujel , ozvalo se žbluňk a malej šel ke dnu. 😕

majamisutka
7. jan 2010

no asi budu muset u výtahu nechat kočárek, odnest malýho do bytu a pak se vrátit pro kočárek, snad ho během těch 5ti minut nikdo neukradne 😖

rpinguin
7. jan 2010

no ale mne to nepali, to co je s tym hajzlom? ale dobreeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 som sa nasmiala

MOJE PRIKRMOVANIE:
zacinat sa nemusi mrkvou, moze sa pastrnakom (to robim ja), alebo tekvicou, cukinou, po nejakom tyzdni ide k tej prvej zelenine zemiak, po 2 tyzdnoch kvapka oleja do toho, po 3 tyzdnoch mäso, 4 tyzdnoch ovocie ako dezert, tak som to robila ja a nas to ucili na kurze, ale nie kazdy to tak robi. Potom sa zacina davat obilninova kasa poobede (bez glutenova), potom vecer mliecna, kojila som uz len rano a v noci, no a po roku sa postupne nabiehalo na dospelacku stravu, ale zdravu...ziadne hambace a mekac 😀

ozi, mauik, je uz pes zdravy? ved ty mas vlastne tiez dve deti 😝

majamisutka
7. jan 2010

No do výtahu se sice kočárek vejde, ale ty vnitřní dveře už pak nezavřu, tím pádem se ani nerozjedu. Ty posraný dveře asi vymyslel nějakej chytrák 😠 Novej výtah se sice plánuje, ale to až tak za 2 až 3 roky 😒

emamamamu
7. jan 2010

ping to se mi libi, to vase schema...🙂 budu prikrmovat podle tebe...😀
a pastrnak je co?

emamamamu
7. jan 2010

majo asi to tak budes muset delat...nejdriv maly, pak kocarek..ja to tak taky delam ted...ji honem vynesu v korbe a bezim pro kocar....
si ho das treba do postylky, aby se mu nic nestalo....

rpinguin
7. jan 2010

emus, cosi ako petrzlen
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pasternak_(roślina) 😀
kupovala som od Hippu alebo Alnatury......
inac uz mi prisli aj vzorky od Nestle (dve mini balenia umelaca BEBA 2, potom v kelimku jablko a mrkvu v inom kelimku. Tu ja potom zamiesavam k tej zelenine)
mne sa to moje prikrmovanie osvedcilo od toho 7. mesiaca, ale neviem, ci ty Dorku nebudes musiet skor 🙂

no a s tym nosenim to mate tazke, mna by asi je*lo 😝

mauik83
7. jan 2010

ping - ještě ne, díky za optání... manžel s ním byl na veterině, dostal 3 injekce a ted tam budem 5 dní jezdit na ATB injekce 😝 máme ho furt za zadkem, pže by chtěl véču, ale ještě nemůže... 😔 naposledy žral v úterý večer a to nad ránem vyzvracel... 😒 už je mi ho fakt líto.... ☹

emo - chtěla jsem se zeptat na totéž 😉

pospecka
7. jan 2010

třetí řádek od spodu. Vzpomínáte? 😅 😀 😀 😀

kocanda2009
7. jan 2010

dobry vecer, vcera mi nejel kun tak jsem vas konecne docetla....
ockovani - nase dite po hexe taky nejak vic spi(casteji pres den), ale vecer se probudil s hroznym krikem, asi ho z toho neco boli chudacka tak snad uz to bude po 3 dnech lepsi
panadol sirup na horecku jsme do nej dostavali velice tezce, tak mi kamoska doporucila cipky ale ty jsou az od 7kg, my mame neco okolo 6200g....
- jelikoz ja jsem nachylna k rymam a prcek uz si taky rymou a kasilkem prosel tak do toho chceme jit, mudr ceka az ji nejake vakciny prijdou, jake to budou se nezminila ale je to velice pecliva doktorka tak ji duveruji ( i kdyz obcas to az prehani - doporucuje mi tu nejdrazsi kosmetiku na suchou pokozku...mne se az tak sucha nezda)

kocanda2009
7. jan 2010

pospec - nechces prijet a udelat si vylet 🙂 😉 tak sladke tak lahodne....

rpinguin
7. jan 2010

maui, ale taky pes aj vela stoji, ze? nemyslim zradlo, ale tie vselijake veteriny a nebodaj aj operacie, ak treba a ozi, existuje uzavriet nejaku zdravotnu poistku pre zviera?

pospec, strc si niekam jedalne listky, ja uz nejem, je uz po 20.00 😎 a len mi chute robis a zajtra robim palacinky na obed....vsetko kvoli tebe 😝

kocanda2009
7. jan 2010

kocarek - my ho nastesti muzeme alespon davat do sklepa, sice je tam asi 40stupnu protoze nam tam vedou trubky ale porad lepsi nez ho tahat do tretiho patra nebo nechavat ve vchode jako sousedka s dvojcaty....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre