V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
8. jan 2010

ema: 15minut? A jak jsi zjistila, že jí to píchla?
Kde jste všechny? Pátek večer,tak jste šly pařit nebo co?

emamamamu
8. jan 2010

posp no oni ji museli chytit, jedno ucho, navliknout nausnici, chytit, druhe ucho...☹
a zjistila jsem to tak, ze mi prislo divne, ze rvala tak dlouho a ze byla uplne od krve....
hodne jsem si o tom cetla a nastreleni neboli a nekrvaci a mas tam jejich nasnice, ne svoje☹

pospecka
8. jan 2010

ema: aha, a je Dorka dneska nějak "divná"?

pospecka
8. jan 2010

ema: hlavně nad tím nepřemýšlej. Je to za váma a má naušničky a mimochodem, mooooc jií sluší. 😉

rpinguin
8. jan 2010

pospec, som tu, pozeram dvd 😉

ewwe, ja na decka po slovensky, muz nemecky, reci sa nemozu miesat, takze to mame podelene 🙂 Maxik uz rozumie obe reci, ale viac sloviciek vie v nemcine. Je mi to zahada, kedze cele dni s nim som ja, nie muz 😲

ema, preco si sa nemohla divat? ja by som sa teda odbit nedala

aktekram
8. jan 2010

Už jsem tu i já, manžel měl na pc něco důležitějšího 😉

aktekram
8. jan 2010

Mě Peťku na píchnutí taky odnesli jinam 😠 , ale nepřišlo mě to tak dlouho

rpinguin
8. jan 2010

akte, si si mala na Vianoce priat od Jeziska laptop 😉 inac krasne fotecky, ale si ju vyfesakovala. Chuda Matildicka je len v teplakoch 🙂 a tchyne nic nevyviedla? 😉

pospecka
8. jan 2010

rping: ale manžel je taky z SK nebo ne? ad naušničky, já bych se taky nemohla dívat, děcka nesnáší to držení a řvou, tak na to taky nemám srdce.
akte: retušoval kabelku z fotek? 😀 😉 A jak se ti to líbilo? Doufám, že to pochválíš neboť já vítání mooooc zááávidím. U nás to není. ☹

aktekram
8. jan 2010

laptop jsem měla vždycky služební, tak nebyl třeba. Řešení je jen jedno - poslat manžela do práce, pak budu mít na koníka čas 😀

Oblečky jsme všechny zdědili 😉

Tchýně nevyvedla nic, co by vás pobavilo, jen v cukrárně si všichni objednali to stejné jako já (sem si myslela jak toho víc okoštujem)

aktekram
8. jan 2010

pospec: je fakt že přišla i s kabelou na focení ke kolíbce, ale fotograf to zbystřil a řekl jí ať to hodí do chanče (pryč), takže je retušoval přímo na místě, jinak by na fotkách určitě byla 😉

Mě se to líbilo, je to takové slavnostní, hlavně jsem nechtěla jít první a šlo to podle abecedy tak jsme první byli 😀, Peťka to taky zvládla bez breku, strašně nerada se teď chová a tam jsem ji měla 20 minut na klíně a pak focení v náručí, v kolíbce si lebedila.
Jen ostatní děti měli tak divný jména 😨

rpinguin
8. jan 2010

no ja by som sa tiez nemohla divat, ale samu by som ju nechcela nechat, ja musim byt vsade 😀
hej, je Slovak, ale nemcinu mame obaja bezproblemovu a povedala by som, ze on moznoze aj lepsiu, kedze mal na SVK nemecky gympel, cize vsetko v nemcine. Ja poriadne az od 18tky 😎

akte, no ale po veceroch ta bude nervovat, ze chce aj on a do cukrarne by som tiez strasne rada, mnnnaaaammmmiiiii

rpinguin
8. jan 2010

akte, ake mena? prezrad nech sa zasmejem 😀

aktekram
8. jan 2010

rping: neboj nebude 🙂
vím že už je po 20 hod. a že budu pěkně hnusná, ale měli jsme vídeňskou kávu se šlehačkou, tiramisu a horké maliny se zmzlinou 😀 😀 😀

rpinguin
8. jan 2010

jeeee, tak to je presne moje,
ozi minule ma zarazilo,ked som bola na SVK, ze nikde nemali Viedensku kavu s ozajstnou slahackou, len s tymi srackami zo sprayu 😠 a to som mala Viedensku tak rada, kedze tu nie je ☹ , ale uz som asi aj s nou skoncila.
Je to aj u vas tak?

emamamamu
8. jan 2010

akte kurnaaaaaaaaa😀

ping na jednu stranu jsem rada, ze jsem u toho nebyla, pac by Dorka odesla jen s jednou dirkou...😀
ja jsem jak debil v takovych vecech...to same u porodu, nez bych jim rekla, at ji daji na me, tak jsem jen lezela jak imbecil s roztazenyma nohama a koukala☹ bych se fakt zabila v takovych vecech☹

majamisutka
8. jan 2010

mnaaaaaaaam,.. akte ja chci taky 😝 😝 😝

rpinguin
8. jan 2010

ema, no mudrejsi sme vzdy vsetci az neskoro, nic si z toho nerob 🙂

pospecka
8. jan 2010

ema: a kam ji položili? Na Fila? 😀 Símtě, já jsem po porodu taky čučela jak puk, že tady to "nehezký", červenobílo upatlaný je jako ten náš očekávanej Zdeněček. 😅 😀 Vypadal jak chobotnice, když ho vyndali. 😅 😀

pospecka
8. jan 2010

Ještě že Přešlapy začly dávat, když byl malej už na světě, bych se možná i divila jak to, že nemáV už zahojenej pupík. 😀
EMA: co máte za foťák, že to tak hezky fotí?

aktekram
8. jan 2010

roland polzer, matrikářka si to musela 3x vyzkoušet a stejně se to blbě vyslovovalo,
jinak Sofie, Sára, Matyáš ......zbytek lovím z hlavy

aktekram
8. jan 2010

rping: káva stála 51 Kč, takže na ní byla pravá dobrá šlehačka 😉

rpinguin
8. jan 2010

Polzer je akoze priezvisko? Znie to nejako nemecky,
inac Sofia, Sofie su dost caste mena momentalne.
Som myslela, ze niekto dal meno nieco ako Apple 😀

pospecka
8. jan 2010

aktekraM: vy jste vybrali hezký jméno. My budeme mít taky Petrušku, když se jednou zadaří. Dneska dávaj lidi šílený jména. Sakra mohla jsem mít José Armanda,kdybych byla průbojnější. 😀

rpinguin
8. jan 2010

Pospec, neznasam, ked sa deti volaju po rodicoch, to akoze su lenivi vymysliet nove meno, ci ako? 😝

pospecka
8. jan 2010

rping: mámTi napsat jak se jmenují rodiče Zdeněčka a budoucí Petrušky? 😠 😀 😀 😀

emamamamu
8. jan 2010

posp mobil a pak nejaky Canon..ale jaky, ze? 😅 😅 😅

marketka.27
8. jan 2010

Helou🙂

marketka.27
8. jan 2010

pospec, chtěla jsem ping nenápadně upozornit, že mám takový dojem, že se trefila do černého 😀 😀 😀

emamamamu
8. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
se pocuram😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre