V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
11. jan 2010

ema: já jsem na tom stejně, tak budeme čumět spolu, jo? 🙂 😀 😀 😀

emamamamu
11. jan 2010

alespon kdyby naproti bydleli nejakci mladi sousedi..ale takove skeble...dokonce si barak pojmenovali "U tri kocek"...😀

majamisutka
11. jan 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

včera to ještě šlo, ale jeden chodník odhrabaný, další ne....

rpinguin
11. jan 2010

aha, no uz som v obraze, mne akosi uz ani ziadne animovane rozpravky nic nehovoria 😠 do prcic, mala by som sa zacat vzdelavat a nie citat len bulvar 😲
tak to tam mate vesele, inac ono je asi tam sneh, kde casto nebyval a kde ho byvalo minule roky mnozstvo, tam ho je teraz menej. Ja som za cele moje byvanie tu tolko snehu nezazila co teraz, nemam ziadne poriadne cizmy s kozusinou a je mi vonku zima, takze ak dam denne prechadzku hodinu, tak to je vela 🙂

achal, to je super s tymi sankami 😵 😵 😵

rpinguin
11. jan 2010

wow, maja, tak to si musite urobit zasoby potravin 😲

majamisutka
11. jan 2010

a u nás před barákem běžkujou běžkaři 😀

pospecka
11. jan 2010

maja: není to ta ulice co sem dávala odkaz Ema? 😀 😀
ema: první je Dorka druhá seš ty a třetí kočka je Fil? 😀

emamamamu
11. jan 2010

jezisis, to jsou idioti zasrani 🙄 hlavne, ze Vasek ma na Hrade uplne v pohode odhrabano..sla jsme vcera z Hradu pesky pres Karluv most az k Muzeu a sakra nepotkala jsem jedine auto, ktere by odhrbavalo snih, tak cemu se ty hovada divi? to nevedeli, ze v lednu snezi, nebo oc? gor kdyz byla pod snehem cela Evropa????

majamisutka
11. jan 2010

je krize tak se šetří

joodi
11. jan 2010

Teda koukám, že v Praze je dnes opravdu "blaze" 😀 No u nás je sněhu cca stejně, ale cesty jsou projetý tim traktorem s pluhem, hlavní sypou kvůli autobusu a celkově je tam docela provoz. Jedeme po obědě na KO, tak jsem zvědavá, jaký to bude v Plzni. Soused má malinkýho Fiátka a když jsem ráno v 5.30 koukla z okna, tak ho doslova vykopával ze závěje, to pidi auto tam ani nebylo vidět 😅 😀 bylo to jak kopeček na bobování 😀 😀

pospecka
11. jan 2010

Kdo chce kam pomozme mu tam. Koho jsme si zvolili toho tam máme. Já vím proč volím ty co volím. 😀
Proč nenaženou hrbat ten sníh ty kriminálníky co je teď hromadně propouštěli? Chceš ven? Fajn, ale jak napadne sníh, nafasuješ lopatu a povalíš, jinak jdeš zpátky za katr. 😠

emamamamu
11. jan 2010

posp taky odhrava tisic tech lidi z verejne prospesnych praci..co to je..to je tak na Vaclavak..tady jsou zasnezene i hlavni cesty, neodhrabavaji, ani nesterkujou, ani nesoli...

Filip ted vyrobil sane😀 😀 ja se z neho poseru...😀
kdybych vam rekla z ceho😀 😀

achalteke
11. jan 2010

z lavoru? 😀 😀 😀

Joodi plzeňsko taky takhle pod sněhem, jo? to je teda masakr

ivca08
11. jan 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
jsme se ted vratili z dlouhy prochazky, chodili jsme 200m pred barakem sem a tam 😀 😀
moje auto bylo jeste vcera komplet cisty a odhrabany, abych mohla bez problemu vycouvat a vyjet, kdybych potrebovala 😀 😀 😀 a takova ta hranata krabice vlevo nahore je auto souseda, ten asi nevyjede do jara

emamamamu
11. jan 2010

no to se zas bude mit cemu posp posmivat....
ale..😀
udelal to ze zbytku pracovni plochy z kuchynske linky a pod to navrtal zbytky listy z plovoucich podlah...😀 a navoskoval...😀 bohuzel nejdou ty listy poradne zahnout, tak taky urezava vanicku...😀 aby nemela dole ten stojanek, at to jede..😀

ivca08
11. jan 2010

emus, pochlub se domacim kutilem

achalteke
11. jan 2010

no rozhodně to vyfoť, chci to vidět 🙂

pospecka
11. jan 2010

ema: 😀 FOTO!!! FOTO!!! FOTO!!! FOTO!!! Je vidět, že má Fil spoustu práce. 😀
Že bych se Vám taky pochlubila Pospecovou pýchou? 😎 Raději ne, nevěřily byste. 😀

achalteke
11. jan 2010

No posp koukej se pochlubit, ať mohu předložit večer Honzovi jako inspiraci 😉 ať je to co je to, my to chceme taky 😀

pospecka
11. jan 2010

acha: tak jen na pár minut, je to TOP SECRET. 😎

emamamamu
11. jan 2010

on furt neco vymysli...😀 😀
ja se poseru...😅

achalteke
11. jan 2010

Zde kapitán zaoceánského parníku:

https://www.youtube.com/watch?v=dn1VdFMEkZM

😵 😵 😵

achalteke
11. jan 2010

tak posp šup šuo, za chvíli jdu ohřívat mrkev plánidlu k obědu 🙂

achalteke
11. jan 2010

Ivčo koukám, že u vás je to taky "sranda" s tim sněhem

pospecka
11. jan 2010

Tak šup ať to můžu smáznout

achalteke
11. jan 2010

Ty kráso!!!! Posp to je bomba!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 doufám že v tom malým červeným přijedete na sraz...chtěla bych se v tom svézt a te přívěs - hmmmmm lahůdka 😉

pospecka
11. jan 2010

Smazáno. 😀

majamisutka
11. jan 2010

já to chci taky vidět!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre