V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lovelygirl
18. jan 2010

já to tenkrát zkoumala, už si to teda moc nepamatuju, a myslím, že tam moc rozdílů nebylo.. hlavně teda design a ta větší vzdálenost.. koukni přímo na jejich stránky
http://angelcare.cz/produkty/
ten reer je německá značka, není špatný, to vůbec ne, jen není tak pěkný 🙂 ale funguje a to je hlavní.. 🙂 falešné polachy nedělá.. ale naše malá je expert, když usne tvrdě, tak zapomíná dýchat.. několik nocí jsme ji poslouchali a báli jsme se, že má takové ty spánkové apnoe.. ☹

lovelygirl
18. jan 2010

tak má míň kanálů pro přenos.. 🙂 ta 301 🙂

wwcko
18. jan 2010

uz mam rozdiely. Mensia zdalenost doshu, mesi pocet kanalov a ta 401 je digitalna. Myslim ze ta 301 asi bude stacit. co vy na to? (basnicka otazka 😀 )

lovely kaslat na to ze neni tak pekny, hlavne ze si s nim spokojna 🙂

wwcko
18. jan 2010

aha tak aj ta 301 je digitalna 😀 tak ja uz neviem, idem studovat 🙂

lovelygirl
18. jan 2010

no jsem každopádně klidnější, když vidím blikat to červené světýlko 🙂 hlavně už jsou snad pryč ty chvíle, kdy zapomínala dýchat 🙂 já bych být tebou do něj šla 😀 ale ty už jsi stejně rozhodnutá, ne? 😀

lovelygirl
18. jan 2010

maja, tys psala, že jsi učitelka??

majamisutka
18. jan 2010

já?? neee 😀 😀
to ema 🙂

rpinguin
18. jan 2010

uz som tu, pozerala som strasny film 😲 , nechapem este z neho, ze si niekto tak zivot posere 😠
http://cs.wikipedia.org/wiki/My_děti_ze_stanice...

Pospec, co si chcela? no kde mas to albicko?

a naco su tie aparaty dobre?

majamisutka
18. jan 2010

rping já jsem četla knihu: My děti ze stanice zoo, ale film jsem neviděla.

lovelygirl
18. jan 2010

maja, já jen vím, že to ještě někdo psal.. my totiž byli taky v penzionu dalmo na školení, tak se mi všechny ty informace slily 🙂
ping, já četla tu knížku, drsné, ale bohužel realita ☹ myslíš ten angelcare? je to monitor dechu a chůvička.. předchází syndromu předčasného úmrtí 🙂

rpinguin
18. jan 2010

teda, no kniha je obsiahlesia, film bol taky cudny a od knihy od inaksi, som sa vzdelavala na wikipedii 😀
to co ta napadlo, take nieco citat? ja som tu zensku videla asi pred 3 rokmi v telke, uplny vrak z nej ☹

rpinguin
18. jan 2010

aj lovely?
to je u vas povinna literatura, ci ako? 😉 mna by to v zivote nenapadlo...
hej, tie pristroje som myslela, no ja mam Matildu v posteli vedla seba, takze mi to netreba 🙂

wwcko
18. jan 2010

rpin, chodime s Martinom do vane. Mala je v izbe (spi) a potom je kuchyna, chodba a kupelna. no a musime mat vsetko pootvarane aby sme ju poculi a takto to netreba. no a v Marci ideme na chatu a tam ich budeme potrebovat tiez. Tak si ich nebudem stale poziciavat ale rovno ich kupim.

Lovely rozhodnuta som,ale este neviem ci 301 alebo 401 🙂

rpinguin
18. jan 2010

my mame tie take telefony kdesi v skrinke, to by mohlo asi ten isty ucel splnat, ze? wow, ze do vane, tam som rada, ze sa dostanem raz do mesiaca ja a nieto este s chlapom 😀

rpinguin
18. jan 2010

ozi, lovely, teba som sa chcela este na tych psov spytat....to ich tolko mate doma, ci si nejaky fan psi, ci ako?
no a nechapem, preco ich nemas este zmazane, to akoze ma s detmi spolocne co? niekedy mazu ti admini fakt to, co nemusia a niekedy tam nechaju psov 😀 😀 ze pospec? 😉

pospecka
18. jan 2010

rping: chcela som nieco pretlmocit, ale uz ta nahradil google. 😀

majamisutka
18. jan 2010

lovely a co to bylo za školení?

rpinguin
18. jan 2010

co chces zasa kupit?

pospecka
18. jan 2010

Kupit nemozem dosly financie. 😅 😅 😅 Vymaham pohladavku. 😀 😀 😀

lovelygirl
18. jan 2010

ping, máme dva 🙂 ten jeden, kavalírek, byl můj, toho druhého si kamarádka vzala z útulku a pak ho chtěla dát pryč, tak jsme si ho vzali 🙂 a taky se divím, že to nesmazali 🙂
maja, to bylo právě školení ze školy 🙂 tak se mi spojilo, že někdo psal, že taky učil, a že byl ve stejném penzionu na školení.. a vyšlaas ty 😀 😀

majamisutka
18. jan 2010

aha, já tam byla na školení z práce 🙂

jdu spát... brou

rpinguin
18. jan 2010

no ja sa tiez lucim 😉

lovelygirl
18. jan 2010

ja tiež 🙂 dobrou 🙂

wwcko
19. jan 2010

Baby inak teraz ked sa vam pretacaju deti tak je super toto http://www.amazon.com/Sassy-Dual-Sleep-Position... Je ich vac druhov a ja mam tento. Ta jedna bocnica sa da posuvat, je na suchy zips s tou latkou na ktorej babo lezi. Da sa pouzivat aj ako polhovadlo, ale aj ako zabrana.ja ju pouzivam od narodenia. Malu mam na rohovej sedacke na tej kratsej casti a ta nema ani operdalo, a nebojim sa ist na zachod, pre navstevu, varit atd. obec sa cez to nevie dostat ani otocit. 🙂

rpinguin
19. jan 2010

wwcko, no ja mam Matildu na zemi na koberci, na nom kozusina a nebojim sa na wc tiez 😉 . Je to sice pekne, ale zbytocne. Tot moja mienka 🙂
My ideme dnes na ockovanie, cakam na muza, kym dojde zo sluzby a ja s Matildou vyrazam. SOm si povedala, ze uz nikdy s oboma deckami. A poobede som sa objednala na masaz chrbta, s auz tesim. Ani hybat sa nemozem 😲

aktekram
19. jan 2010

Krásné ráno,
tak my si s Petruškou užíváme...... jsem moc ráda na mateřské dovolené 😀 😀 😀

emamamamu
19. jan 2010

ja taky...😀
delame si diskosku😀

https://www.youtube.com/watch?v=PJQVlVHsFF8
rpinguin
19. jan 2010

ema, kde ty na tie videa chodis? Cim trapnejsie, tym väcsia prca a ty ich vzdy vysnoris 😀
No idem teda na to ockovanie,
uzivaniu meterskej zdar!

ivca08
19. jan 2010

Ahojky,
tak moje vcerejsi divadlo vsichni prezili 😀 😀 😀 😀 Akorat malej proste potvrdil, ze nez by flasku, to radsi nic. Tatka na nej zkousel moje cerstvy odsaty, moje rozmrazeny, nutrilon, cajik. Nic si nevzal a pry 15 minut rval a rval (coz mi 7 minut po zacatku predstaveni tatka napsal sms, takze jsem z ty první pulky fakt nic nemela). Pak jsem o prestavce volala a to pry mu akorat usnul a spal dokud jsme neprijeli domu, takze to bylo dobry. Pak jsem ho presunula do postylky, u toho se sice napul probral, ale jenom si lehce cucnul a spal. V noci se pak sice budil casteji, ale slo to.

mauik83
19. jan 2010

Ahoj

ema - 😀 😀 😀

tak my včera s Karlem zavzpomínali 2 roky zpět 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=G9-mYBYBrXE

a tohle je taky prča 😀

https://www.youtube.com/watch?v=noTcPqrOi5Mhttps://www.youtube.com/watch?v=e7xmajcsC8s

(při natáčení klipu byla coolna, pže se fakticky líbali... 😀 )

Jinak Neluša se mi ted hrozně vzteká u každýho nandávání plíny... je to boj, ji vždycky do tý plíny dostat... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre