V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
20. jan 2010

http://www.agssport.cz/mazlik-na-dudlik
tak to je hustýýýýýýýýýýýýýýýýýýý. Že bych si to pořídila, ať furt nehledám dudlík. 😀

majamisutka
20. jan 2010

pospec dobrý nápad, stačí přišít dudlík na hračku 🙂 😉

rpinguin
20. jan 2010

emaaaaaa, ja som uz profi v iphote, ono si stacilo za to len zasadnut, je to uplne primitivne 🙂

aleee, diky za Jarku Plachu 😀 , no mnne sa zdala ta herecka rovnaka 😀

daniela, super fotecky, aj Zuzka, pozeram, ze Domca je taky macek ako Matilda 😀

pospecka
20. jan 2010

maja: tak nějak. 🙂
rpin: kde se poslední dny touláš? To´s studovala to iphoto nebo děláš dřepy, abys zahnala to kilo a půl co se vrátilo? 😀

rpinguin
20. jan 2010

to iphoto som robila cely cas, chcela som povodne pozret na druhu cast Slunce seno, ale v zstredu mi chodia desperate houswives, takze mam nestihacky 😀 Ledva vidim, v noci spi vseho vsudy asi 3h a nechapem, preco si nejdem lahnut, ale aj ja chcem nejako vypnut 😉

zuzka84
20. jan 2010

ema - to skoro jo, ma rodna vesnicka je blizko Monince prave 😀 😉

zuzka84
20. jan 2010

posp , jen aby se ti pak dudlik vesel i do kabelky 😀

jinak k tomu prevenaru , me hlavne prijde ujety to ze se to musi stihnou do 5mesice zacit ockovat 😒 , jinak je to kazdyho vec , me to prijde zbytecne pokud je dite zdrave , Davidovi jsme to nechali dat, tak tam to snad nejaky smysl melo i kdyz o tom take obcas pochybuju. tak to muj skromny nazor , kdyz ja se tu vzdycky tak vyskytnu jednou za pul roku , tak mam pocit ze vam "do toho" nemuzu moc kecat 😅

rpinguin
21. jan 2010

zeny, spite? 😕

lynn77
21. jan 2010

rpin, uz skoro 5 mesice ne 😀

lynn77
21. jan 2010

mesicu 😀

luskata
21. jan 2010

Dobre rano 🙂

pospecka
21. jan 2010

Dobré ráno,
zuzka: klidně kecej. 😉 Každá zkušenost dobrá. 🙂
rping: co tak po ránu? 😕

alee
21. jan 2010

dobre ranko
rping, neni zac, supr serial co?
my jsme zas nejake nevrle a trapi nas ryma - to zas nebude zadne ocko

kesika
21. jan 2010

Dobré ráno, tak my sme sa kojili celú noc po hodine a pol. Aj to sa zobudila po hodine, pol hodinu sme šidili šidítkom 😀 a po pol hodine ju to prestalo baviť a išli sme kojiť 🙄 Od siedmej nechce jesť, asi je moc nafutrovaná z noci

zinevra
21. jan 2010

dobre rano, my v noci ted taky kojime kazde dve hodiny a pres den ji to pak staci kazde ctyri hodiny. Ale zase mi ted aspon kandi kazdy den a ne po peti dnech jako driv. budu se muset naucit dat si s ni slofika nekdy pres den 😎

kesika
21. jan 2010

zinevra: My kojíme aj cez deň po dvoch, len v kočíku ju ukočíkujem na tri. Šlofíka som si s ňou raz dala, lebo sme zaspali na manželskej posteli a na dve hodky! 😅 To bolo krááásne! Odvtedy sa mi to ale nepodarilo. Vždy je niečo dôležitejšie, čo musím urobiť kým spí 😒

zinevra
21. jan 2010

taky se vetsinou snazim udelat plno veci, kdyz spi. jednou jsem si chtela lehnout pres den kdyz usnula, ale jakmile jsem si lehla, tak se mala probudila, od te doby jsem to uz radsi nezkousela 😀 nekdy si ovsem pripadam po noci uplne hotova 🙄

kesika
21. jan 2010

zinevra: U nás presne to isté 😀 Môže spať aj hodinu úplne tuho, ale ako si tam ľahnem, tak je hore. Už som si skúšala ísť ľahnúť hneď ako zaspala a aj tak sa zobudila. Moja mama vraví, že asi cíti mlieko 😀

mauik83
21. jan 2010

ahoj, jj, já kdysi chytala moč - dát nachladit hlubokej talíř do lednice a mimi pak na něj posadit 😀 po půl minutě se mi vyčurala 😎

lovelygirl
21. jan 2010

Dobré ráno 🙂 tak nevím, proč se divím, že mi váha nejde dolů.. včera večeře, tři řízky s kaší a zmrzlina 😀 😀 😀
mauik, jještě mě napadlo, co probiotika? jíst hodně bílých jogurtů a pít zakysané mléko nebo kefír, to taky upravuje zažívání.. nebo ty probiotické kapky pro malou 🙂

kesika
21. jan 2010

lovely: 😀 😀 😀 No a ako ti je po nich dobre! Načo si kazíš ráno postavením sa na váhu! 😀

kesika
21. jan 2010

Ja som zistila, že je u nás ťažký vzduch. Odvážila som sa, ukázalo 65kg, tak som sa celá natešená prešla do kuchyne. Tam sa mi to rozležalo a išla som sa odvážiť znova a hopla 70kg 😕 Tak buď je to tým vzduchom medzi kuchyňou a spálňou alebo som mala sakra ťažké myšlienky 😀

lovelygirl
21. jan 2010

kesika, já mám zase těžké kosti 😀 😀 😀 😀 😀

ivca08
21. jan 2010

Dobre rano,
my meli zvlastni noc - malej usnul v 19.30 a v pul paty jsme my byli oba nervnozne vzhuru, ze jeste nejedl, tak se asi v pet vzbudil, ale usmival se a mozna by ani jist nechtel, ale kdyz jsem mu vnutila kozu, tak nepohrdnul 😀 Akorat ze nez jsem odsala aspon trochu druhou kozu (silene to tlacilo) a znova zalehla a usnula, tak bylo sest a v pul sedmy malej vstaval, ze kdyz spal tak dlouho v kuse, ze je vyspinkanej ☹ Zkousela jsem ho jeste zabavit hrazdou na tatkove posteli, ale zacal v ni rotovat a museli jsme vstavat ☹

lovelygirl
21. jan 2010

já být tebou bych už na váhu nešla a brala ten druhý pokus jako omyl 😀 😀 😀

rpinguin
21. jan 2010

no co tak po ranu? no ved viete, ze Maxik je v poslednej dobe nepriatel spanku, takze chodi strasne skoro a uz neni sanca ho uspat, s Matildou je to pohodicka. Nakojim a spi sa dalej, ale jemu neviem, co mam dat.

alee, mas pravdu, fakt super serial, som aj Fan na FB 😀 😀 😀 a skore uzdravenie Maruske 🙂

kesi, som sa pobavila na tvojej zmene hmotnosti medzi dvomi miestnostami 😀 😀 😀 Asi ti blbnu baterky vo vahe 😉

idem do mesta, pozriet nejake zlavy, aspon sa preberiem, lebo zaspavam 🙂 a poobede nejake foto pridam, uz som to flakala...

kesika
21. jan 2010

lovely, rping: Ja ten druhý pokus vôbec neberiem do úvahy. Odvtedy keď sa vážim a ukáže to viac ako 65kg, tak je proste pokazená váha 😀

pospecka
21. jan 2010

mauik: to je teda drsný s tím vychlazeným talířem. 😅 Chuděra malá. Jesstlipak sis to zkusila i na sobě. 😀 😀 😀 p.s.včera jsem se konečně dostala z baráku v norm.denní dobu, tak jsem ti to poslala. Krabici prosím nevyhodit a poslat v ní zpět, až otestuješ samozřejmě. 😉 Je to vypraný, vyžehlený, zvířátko nemáme, tak můžeš rovnou oblíct. 🙂
rping: když objevíš v těch slevách něco pěknýho, tak mi to vem taky. Velikost znáš. 😀 😀 😀

ivca08
21. jan 2010

Ty jo, malej vcera objevil vyplazovani jazyku, takze ho tu na me od rana na stridacku s rotovanim plazi 😀 😀 😀 😀 Jeste, ze nema zuby a nemuze si to prekousnout 😀 😀 😀 😀

mauik83
21. jan 2010

no tak na sobě jsem to nezkoušela... 😅

posp - díky 🙂 vrátíme zpět v pořádku i s poštovným... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre