V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kesika
23. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Noc nanič, zub nemáme, ale malú som si ráno nahrávala ako rozpráva a ona mi do toho prdla 😀 😀 😀 😀 😀

olalka
23. jan 2010

dobre ranko 🙂
kesi 😀
u nas hrozna noc, mala hore kazdu hodku, nechce papat, iba ist k nam do postele 😠 a to som ja nezvyknuta, poom nespim cely cas, bojim sa, ze ju prikryjem v spanku, alebo pripucim ☹
celu noc sme sa natahovali, teraz bola unavena, tak dospavala do pol deviatej

joodi
23. jan 2010

Bréé ráno 🙂
Akte, teď jsem dočetla, to jsou úúúžasný zprávy!!!!!!! 🙂 🙂 Jste holky šikovný!!!!!! 😵

Ještě vy co máte Beco - já když jsem do něj dala Elenku, tak se hned zakousla do toho popruhu co jí jde vedle hlavičky 😅 😀 a když otočila hlavu, tak se zakouslana druhý straně 😅 Taky vašim dětem Beco tak chutná?!?! 😅 Vím, že existujou takový jako pratelný návleky (krátký rourky na suchý zip),který se dají na ten popruh a dítě může cucat a pak se to vypere.. Neviděli jste to někde??Nějak se mi neche ji šít 🤐

joodi
23. jan 2010

Olalka, naše malá nesnáší spaní u nás v posteli 😅 jenom jí tam nakrmím, to jo, ale pak už tam nechce být 😕 Jak to tak čtu, tak je asi jediný dítě široko daleko 😀

olalka
23. jan 2010

tak to asi ano joodi 🙂 nasa mala krasne spinkavala sama v postielke od malinka, len boli sme u svokry na dva dni a tam musela k nam do postele a zapacilo sa jej to kotuhe.

tlenka
23. jan 2010

dobre ranko, my sme mali strasnu noc.... Alex bola v noci nepokojna, vrtela sa, nakoniec spustila strasny plac, mala zvysenu teplotu,... tak sme ju trochu ponosili, dala som jej papat, pol cipka do zadocku a zaspala nejak nastastie... teraz spinka od 9 hod., ale asi nadlho nie, lebo doobeda je naucena jak hodinky, kedy ma jest
😀

emily3: dakujem... ani ja som necakala, ze budu tak skoro zubky, az ma to prekvapilo... manzelovho brata dcerka mala tiez tusim tak skoro zubky,.. a zas mojej jednej kamosky dcerka zas az dost neskoro, tusim az v 10 mesiacoch, narodila sa o mesiac aj nieco skor cisarskym, a bola dlho v ikubatore,..neviem ani od coho to zavisi ten rast, ale od kojenia asi nie, lebo ona nemala ani dost mlieka, mozno tak mesiac kojila, musela prejst na um... a teraz je z nej riadna bacula teda

kesika: tak zubky budu teda neskor... 🙂

joodi
23. jan 2010

tak jsem je našla: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21889097&tab=0

no za ty peníze je radši ušiju z froté brindáčku 😀 😉

kasenka228
23. jan 2010

Dobre rano, tak jsme zpet.
Holky, je tu nekdo, kdo si nejprve pujcil Beco v Brane? Muze se pujcit konkretni vzor anebo jak to funguje?

joodi
23. jan 2010

Fůůůůůůů co jsem to napsala hrubkááá bléééé 😝 😕 😅

Kasenko, ja si myslim že jo, protože pak si ho můžeš doplatit a nechat tak to by dávalo smysl 😉

kocanda2009
23. jan 2010

dobre rano
joodi - to je super napad z bryndacku to zkusime taky 🙂

natali1401
autor
23. jan 2010

ahoj baby..uz to tu bolo rozoberane x krat ale este raz potrebujem radu..chcem teda kupit daky nosic a chcem vediet rozdiel medzi manducou a becom a ergonosicom liliputi ... viem ze niekto spominal ze je tam nejaky rozdiel v tom ze sa da dieta z toho odopnut a prelozit a v tom druhom sa to neda... ci nieco take 😕 tak poradte ak si to vsimnete a precitate 🙂

nedocitala som ale som zbadala ze tu ma niekto uz zubky tak teda 😕 fuuuha uz? 😀

majamisutka
23. jan 2010

Natali, kup si Beco, máme ho skoro všichni 😉 😀

joodi
23. jan 2010

Natali jojo Beco má ještě látku mezi tebou a dítětem, je jakoby v kakový kapse, tak ho můžeš přendat a celkově je to lepší pocit že nemůže vypadnout že ho nedrží jenom pás pod zadečkem 🙂 snad jsem to vasvětlila srozumitelně 😅 😀 jo a foto Beca jsem dala do alba 🙂

joodi
23. jan 2010

Kocanda, hned dnes ho ušiju, půjdeme na oslavu narozenin, tak chci mít Beco s sebou 🙂 🙂

kocanda2009
23. jan 2010

😀 😀 ja jeste nemam beco ale uz brzy bude 🙂 🙂 a pak hned zlikvidujeme ty krasne brindacky s medvidkem pu....bude to mit i s obrazkem 🙂
natali - ja taky dlouho vahala, manduca je takova ehm jaksi prirodnejsi, dite mas primo na tele

kesika
23. jan 2010

joodi: Aj my máme takého sloníka 🙂 Beco vám pristane 🙂

ewwe
23. jan 2010

ahojky aj u nas noc hroza, vstavala kazdu hodinu, no nie na hlad, mna z nej porazi, dokedy to bude trvat?
ked bola mensia tak sa budila 1x za noc, vtedy som jej nechybala??, 😀 😠

olalka
23. jan 2010

ewwe, to je presne to iste, ziaden hlad, iba ak po mne 🙂

joodi
23. jan 2010

Kesi dík 🙂 Toho sloníka myslíš jako že je velká? No, spíš jenom dlouhá 😀 zatím 😀 na UM nám totiž začala pěkně nabírat na váze 😀 😀

kesika
23. jan 2010

joodi: 😀 😀 😀 nieee, myslela som tú hračku. Malá je krásna 😵

joodi
23. jan 2010

jo ahaaaaaaaa 😀 😀 😀

joodi
23. jan 2010

Elenka usnula, jdu makat 😅 páá

kesika
23. jan 2010

Naša už spí len doobeda hodinku a po obede dve v kočíku a dosť. Nejak nám dospieva 😀

katwind
23. jan 2010

ahoj holky, u nás taky blbá noc, ale úplněk dnes nebyl, tak co se zase děje?😀

marketka.27
23. jan 2010

Ahojky🙂
Nevím, co se děje, ale u nás po delší době taky noc horší (i když v porovnání s vámi sranda😉) U mne je to způsobeno tím, že pomalu dochází mlíko, dnes v noci jsem porvé musela vstát kvůli přípravě UM. A v 5 ráno zase.

mauik83
23. jan 2010

posp- to není možný, to jsou idioti!!!! Sice jsem včera doma skoro nebyla, takže zastihnout mě skutečně nemohli, ale ve schránce žádnej lístek o tom, že by tu byli, takže nebejt tebe, zase bych nevěděla, že mám na poště balík a pak by ho poslali zpátky, jako to už jednou udělali... 😠 hovada to jsou, dnes už to nestihnu, ale v pondělí si je tam osobně podám, už mi fakt lezou krkem!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jinak Nela pořád mostuje, už nevim, co s ní, asi půjdu sesmolit nějakýho maila doktorce... 😢

tlenka
23. jan 2010

no alex akurat zaspala, idem nieco uvarit do ust 😀 , kym je cas... ktovie ci bude poobede spat aspon hodinku, ak nie, tak mame co robit od 14 - do 20 hod. 😀 😅 , ale aspon ma vystrieda manzel, ak dojde z prace skor ako o 17 hod. 😒

lovelygirl
23. jan 2010

Ahoj všem..
tak my od včerejška bojujeme s kašlem a rýmou, naštěstí nemáme teplotu.. ale stejně je to hrozné, když člověk vidí to maličké tělíčko, jak se otřásá kašlem.. ☹ nemáte někdo nějaký osvědčený recept proti kašli? Máme zatím kapky, ale jsou příšerně hořké.. ☹

lovelygirl
23. jan 2010

A gratulace Zdeněčkovi k svátku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre