V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

gabulka26
17. nov 2009

dobre ranko 😀 .citam,ze riesite slintanie a papkanie rucok.tak my to mame tiez a asi to teda fakt bude priprava na zubky,aj ked sa mi to zda neskutocne skoro.nas malicky je veeelky smejo a co som prekvapena,tak sa smeje a rozprava sa aj s uplne cudzymi ludmi.uz pri nas boli skoro vsetci znami,kedze skor sme navstevy nedovolili a drobcek bol spokojny a vobec ho to nerozhodilo.ale dat ho niekomu varovat,tak to teda urcite nie.

emamamamu
17. nov 2009

ja dneska spala tri a pul hodiny v kuse bez jedine pauzy...! 😵 😵 😵 😵 😵 na zachode na zemi... 😀 😀 😀 😀 😀
a mala mela vcera premieru, byla u babicky asi ctyri hodiny, stacilo ji jen moje odstrikane mlicko, tak parada... 😵

maji no jako my nejsme definitivne rozhodnuti, kdy pojedeme, ale nakonec asi ve ctvrtek, ja uz fakt potrebuju pauzu...☹
ale uvidim, jsme docela nachlazeni, mozna pockame a pojedem az v sobotu, fakt jsem se na sraz tesila.. 😒

natali1401
autor
17. nov 2009

ahojky..tak ja som vcera uspesne zvladla vybavit vsetky papierovacky a uz cakame len na korunky..mala bola doma s tatom a babkou a ja som sla rano o siedmej z domu a prisla som skoro o tretej.. uz mi islo srdce puknut ale mala som odstriekane aj moje mliecko a aj UM jej dali a zvladli to krasne..akurat ked som prisla uz plakala ze je hladna tak rovno som ju napojila na zdroj 😀 kupila som jej teplu zimnu capicu a rukavicky, saticky a svetrik jej kupila babka...ju konecne po 5 tyzdnoch boli pozriet..
no a dnes sme zase same .. tato siel robit a babka so svagrom a svagrinou sli do pandorfu a nas nezobrali tak si tu kralujeme doma .. mala dnes od rana nejak nechce spat a to spava doobeda este dve hodiny a dajak sa jej nechce..som ju uspala dala do postielky a uz je hned aj hore tak si ju dam asi k sebe..marian ma v sobotu narodky tak mu idem objednat taky special vankus co chcel a pozriet na nete aj dake darceky na vianoce pre ostatnych...nech potom len rovno ideme kupit ..
inac kazdy den jej musime rano odsavat sopliky..nieze by bola chora ale asi je tu zly vzduch a ju to vysusuje..marian ma to iste..ale on to ma furt..ze vzdy rano ma sople..mozno to ma po nom ..
inac som schudla dve kila jupiiii tak uz mi chyba do povodnej zhodit 5kil 🙂

aktekram
17. nov 2009

chřipka už obchází kolem našeho domu 😖
Já mám krku knedlík, ale zatím bez teplot, Petruška zatím vzdoruje, musím navštívit lékárnu, zatím jsem si naordinovala jen 1 paralen za den, tak snad tak jak přišla brzy zmizí

aktekram
17. nov 2009

Petra a Marketka: před nedávnem jste se bavili o nákupech v Polsku, kam jezdíte? Co mi doporučíte?

emamamamu
17. nov 2009

akte my jezdime do Bialsko-Biala - je tam ooobrovsky obchod pro mimina a jeste ooobrovstejsi obchod s jidle ma tak..vsechno je tam za smesnou cenu v porovnani s CR🙂

mauik83
17. nov 2009

je to zvědavka zvědavá... 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=JwtjYvdY3hc
wwcko
17. nov 2009

baby tak mam pokracovanie tej masaze. teraz je to brusko, ale neviem ci budete vediet podla toho masirovat. tak kto chcete poslem a podom dam komentar ked vam to nebude jasne

majamisutka
17. nov 2009

ja prosím wwcko 🙂

jinak já mam zas říkanky a písničky k plavání, kdo bude chít, napište mi do IP adresu mailu, pošlu vám worda 🙂

gabulka26
17. nov 2009

wwcko i ja si prosim!!

kasenka228
17. nov 2009

Mauik: krasne pase....🙂
Normalne, ja mela pocit, ze taky Terka hezky pase a ze dne na den to zapomnela a zase ji to nejde... no je to mozny???
😨

majamisutka
17. nov 2009

já se to musim našprtat, jelikož jsem skoro všechno zapoměla 😅
za 2 týdny začínáme chodit na bazén, respekt. do vaničky a budou i masáže .......se těšíííme 🙂
Budeme chodit každý týden 🙂

wwcko
17. nov 2009

Tak ja to napisem rovno k tym obrazkom a poslem vam to 🙂

Inak mam opat taku malu infosku od pani maserky 🙂 Vravela nam ze ak si dietatko prdne, alebo sa nahlas vykaka nikdy nemame hovorit "fuj..., to smrdi", alebo " to co si urobil" atd. , lebo to babo potom citi ze urobilo nieco zle a podvedome moze kakanicu zadrzat. tak ho treba za to chvalit, hovorit mu ake je sikovne, usmievat sa na neho atd, (ale nie vysmievat) aby sa nebalo kakat 🙂

wwcko
17. nov 2009

gabul posli maila do ip 🙂

majamisutka
17. nov 2009

wwcko, ale to snad ani nikoho nenapadne.
Když si malej prdne, nebo vyprdne, tak ho chválíme vždycky a říkáme mu jak je šikovnej 🙂

emamamamu
17. nov 2009

taky mame mejdan, kdyz si mala prdne, nebo se posere...😀 to mame oslavu i s klobouckama a frkackama, dorty a tak...😀
maji posli mi prosim te ty basnicky ke koupani..pani nas neco ucila a myslis, ze si to pamatuju?😀

wwcko
17. nov 2009

maja mi tiež chvalime do nebies a strasne sa tesime, ale to len tak pre informaciu. to su take veci co sa mi zdaju byt zaujimave, ze dieta moze potom zadrziavat kaku. a tie basnicky mozes poslat aj mne 🙂

majamisutka
17. nov 2009

já teď Domčovi zpívám:

S tebou mě baví svět, můj zlatý Domčo, já bych tě láskou sněd.....hlavně v noci 😀 😀

jééé a ted se zrovna pokakal 🙂 ten je šiiiikovnej 🙂

emamamamu
17. nov 2009

verim tomu, ze se najdou takovi, kteri tomu rikaji fuuj..ja si to treba i rada prohlizim..😅 😅 😅😀

aktekram
17. nov 2009

i my za poklad chválíme 😀 (stále ho máme 4x denně)

majamisutka
17. nov 2009

Pražandy, co ten páteční sraz?

wwcko
17. nov 2009

maja prislo ti to?

ema ja tiez verim ze niekto tomu hovori fuj. Mozno aj nechcene ze nma na to slaby zaludok, ale mozno aj chcene.

aktekram
17. nov 2009

moje tchýně říká když se pokaká, abych ji šla okamžitě přebalit protože ji to pchá a pálí (pro mě velmi nepodstatné slovo) naše malá 3x tlačí, takže chce to chvilku vydržet nebo pak ohodí mě.
Jak já ty rady starších nesnáším 😀

wwcko
17. nov 2009

akter ja to tiez neznasam, ja uz ani nepocuvam co mi kto radi a hned som vytocena. Uz odkedy som bola tehotna tak som na rady alergicka. 😠 🙂

mauik83
17. nov 2009

ahoj baby 🙂

ww - díky za mailika, zítra to skouknu 🙂

mauik83
17. nov 2009

kasen - určitě to Terezka nezapomněla, jen se jí prostě nechce vždycky, když se chce tobě... 😀 to video je z dnešního rána a chtěla jsem to odpol zpáknout a to hned řvala, takže se jí taky zrovna nechtělo... 😅 neboj 😉

rpinguin
17. nov 2009

zdar zeny, co nove?
no my kakanicky chvalime, kedze je to u nas rarita 🙂 a dnes sme boli na prvom ockovani, vsetko super, vecery su uz tiez ok, o 21.30 kojim naposledy a potom okolo 2.00, 5.00, 7.00 a o 10.00 sa vstava (teda len Matilda). Inac davate aj rotaviry ockovat? Ja asi ano. Inac vsetko 🙂

bibnka
17. nov 2009

Ahoj,

já cosi vůbec nestíhám 😅 😀 . Robinek pořád kašle, tak se s ním zítra chystám k dr. Už jsem mu dávala acc i mucosolvan a už začíná 54 týden kašle. Dneska jsme jeli na výlet do Plzně a mu bylo špatně v autě. Vždycky když ho zaboleleo bříško, začal plakat a říkal maminečko a tak hrozně lítostivě se na mě díval. A já nemohla nic dělat 😔 . teda, řeknu vám, že kdyby mu bylo něco horšího, takhle by ode mě chtěl "pomoct" a já bych neměla jak...no raději nemyslet.

Jinak já v pátek můžu, jsem připravena dorazit. Počítám se srazem na výstavišti, bo nikam jinam netrefím 😀 😀 😀 . jen uopřesněte čas.

tak jdu do cích.

Jo a kasen, neboj ona zase na to přijde. když už na to přišla jednou, pdruhé to zvládne taky. oto mi dělal Robinek s otáčením na záda. taky dělal a najednou nic. trénujte a bude to ok.

Jo a u nás se už taky luxusně pase 😵 . A to jsme ani netrénovali 😅 😉 🙂

majamisutka
17. nov 2009

bibn, to tě chapu, ja když vidím, že Domčovi něco je a on se na mě tak smutně kouká a pláče, že ho bolí bříško, tak pak pláču s nim.

Jestli ten sraz bude, tak bych byla pro, aby byl třeba už tak kolem půl 1, jelikož je brzo tma, tak aby jsme si tu stromovku pořádně užili 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre