V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
16. dec 2009

reklo se bez baaab...😀
tak jo, tak s chlapem...sama lesbicka tam nebudu, zejo...😀

kasenka228
16. dec 2009

to se reklo, jo? Vo tom nic nevim 🙂

mauik83
16. dec 2009

chjo, tak ho asi taky vezmu s sebou (pokud bude chtít) 😅 musíme sehnat hlídání!!!! pro psa... 😀 😀 😀

achalteke
16. dec 2009

maui vidíš to mě nenapadlo, taky nám bude muset hundesu někdo ohlídat

ivca08
16. dec 2009

Tak my s Adamkem by se tentokrat k vám přidali 🙂 🙂 Ale taťka nevim, nevim, ten na tyhle davovky moc neni 😒 Spis by toho vyuzil, aby si od nas odpocinul 😀 😀 😀

achalteke
16. dec 2009

Ivčo neboj davovka to nebude, počkej až si Ema dá nějaký jídlo a řekne, že to smrdí jako hroch - to padneš pod stůl 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emamamamu
16. dec 2009

😀 😀 😀 achal😀 😀
my se s F uz tesime, hlavne na squash a whirpool...(najivni, ze?😀)

bibnka
16. dec 2009

Ahoj,

co to tady čtu..my pojedeme taky 😉 🙂

aktekram
16. dec 2009

je tak to já nemůžu slíbit, vůbec nevím co a jak bude po Novém roce

pospecka
16. dec 2009

ema: jestli pojedem, tak Ti pujčím Zdeňulíka do vany. On Ti ten whirlpool udělá. 😀 😀 😀

marketka.27
16. dec 2009

pospecka, to se to tu pěkně zvrhlo 😀

pospecka
16. dec 2009

market: myslela jsem malýho Zdeňulíka (on ve vaě střílí jako o život). Taťka Zd. není Emin typ. I když je ročník jak Fil. 😀

marketka.27
16. dec 2009

pospecka, no právě ... 😀

rpinguin
16. dec 2009

tiez rocnik 80?

rpinguin
16. dec 2009

kde ste vsetky? pozerate Preslapy? 😉 Aj ja chceeeeeeeeeeeem 🙂

marketka.27
16. dec 2009

Nee, já jsem se výjimečně chtěla po delší době dívat, ale nějakého chytrého souseda napadlo vrtat do zdi, tak mi několikrát probudil dítě. Teď čučím na svoje vánoční výtvory a mám ze sebe zcela nekriticky radost, jak se mi to povedlo 😀

rpinguin
16. dec 2009

ake vytvory? myslis dekoraciu alebo to pecenie? kuknut mozes zajtra na nete, ja sa uz tesim 😵

marketka.27
16. dec 2009

Dekorace🙂 Pečení zatím není poslepované a nazdobené, nejsou lidi. A tak to mě zase ty Přešlapy až tak neberou, viděla jsem první tři díly a teď jeden - ta zahýbačka na firemní akci. Ale dnes jsem se dívat chtěla.Co provozuješ ty? U nás je sněhová kalamita a má to tak být do soboty (to asi všude) a můj chlap jede v pátek do KE, mám z toho nervy už teď. Jdu asi výjimečně dnes spát před půlnocí, tak dobrou 🙂

rpinguin
16. dec 2009

dobrou aj tebe, aj ja uz idem,
som prave dopisala vianocne pozdravy a polepila do nich fotky 🙂 Ked budes sama, tak uvidis ako budes vsetko stihat 😉

mauik83
16. dec 2009

tak já dnes večer chtěla péct, ale mladá zase do 22h čumákovala a nechtěla spát... 😒 jsem ji nechala i chvíli vybrečet (dycky max tak 2-3 minutky 😅 ), pže vyloženě vymrzovala. Nakonec jsem ji uspala masáží nohy... 😀

tak dobrou 😉

marketka.27
17. dec 2009

dobré ráno, od 2,30 každou chvilku kojím, prcek mezi tím huláká (ale není to pláč), tak jsem vstala a šoupla ji do kolébky, tak tam teď střídavě pořvává na medvědy a na mne. To bude douhý den.

petrajurinova
17. dec 2009

Markétko, dlouhý den bude dneska i u nás. Isa teda vstávala o něco později než Karinka, ale i tak její rozhodnutí, že od 5 hodin nebude spát se mi nelíbí (běžně vstává okolo deváté). Působím na ni vyloženě nevýchovně - pustila jsem ji Bebe TV a ona kouká a řehtá se u toho.

marketka.27
17. dec 2009

Ahoj Petro, už jsem tě dávno nezastihla on-line🙂 U nás už se spí, chci si zajet na sociálku a ÚP kvůli rodičáku, ale je mi ji líto teď budit, když konečně zabrala. Nejraději bych si šla lehnout taky, ale asi bych pak měla problém se probrat.Ty jsi pustila TV, já jsem Karince svítila mobilem a ukzovala fotky (to se jí šíleně líbí). Výchovné to není, ale nevyspané matky mají občas nárok si to ulehčit🙂

achalteke
17. dec 2009

U nás se netopí, nevim co zase teplárna má, jsme zmrzlí jak hovna z nutrie a valim do tesca koupit přímotop, snad aspoň káru nastartuju a to jdeme dnes na to vítání, ach jo joooo a noc na hovno 🙄

petrajurinova
17. dec 2009

No u nás se teď taky spí. Vytáhla jsem malou ven, když jsme šli s Bastíkem do školky jenom na rukách (máme to naproti baráku jenom přes cestu), tak čučela na sníh jak malý výr a když jsme se vrátily domů, tak vytuhla dřív než jsem se stihla převlíct.
Cestu na sociálku a ÚP ti nezávidím, jsem ráda, že jsem to všechno vyřídila hned jak jsem tam byla s žádostí o porodné.

kasenka228
17. dec 2009

U nas taky noc na prd, a to uz to jednu dobu bylo docela dobry a ted zase tohle. Kojo kazdy 2h, ne-li casteji, pak si v pulce noci usmysli, ze uz je vyspinkana, tak s ni bojujeme...vzdycky se tesim az bude rano...

marketka.27
17. dec 2009

Achal, přesně z těchto důvodů jsem nařídila koupit přímotop už když se narodila. A můj drahý měl blbé pindy, že proč by jako nemělo topit topení. Je fakt, že se nám to ještě nestalo, ale jsem ráda, že ho máme v záloze.

Karinka už sníh viděla včera🙂, taky zírala ani nemukla. Už je vzhůru, napapaná - leží v ložnici a něco tam vykládá medvědům 😀, tak ji oblíknu a vyrazíme. Auto raději obejdu obloukem a jedeme tramvají. Jsem divná, když mám v kočárku u hlavičky zastrčené čidlo teploměru, abych věděla, kolik tam má stupňů 😅 ? U nás je -9st., tak mám trošku strach. Zase ji namažu jak Eskymáka a pořádně zababuším. Z fusaku jí kouká jenom nos a ještě přikryju boudu plínkou. Doufám, že to nepřeháním. Tak pa🙂

luskata
17. dec 2009

"dobre" ranko 😀 u nas tiez houby noc, asi boli zase nejake tie erupcie na slnku. kojo ako u kasen plus rev k tomu, teraz uz spi hodinu a pol na rukach....ale kupodivu ja som celkom fresh(ale len fyzicky).....asi si uz telo zvyklo 😉

petrajurinova
17. dec 2009

Market, myslím že dneska s tím zababušením není přehnané nic. My jsme byli venku fakt jenom na přejítí cesty - cca 3 minutky tam a 3 minutky zpátky a i když byla malá narvaná v teplé kombinéze a byla omotaná šálou, tak jak jsem ji nesla na rukách, tak jí nosík i tvářičky stihly pěkně zčervenat.

ivca08
17. dec 2009

Ahojky,
tak u nas noc dost zvlastni. Malej spal po dlouhy dobe 8 hodin v kuse (po tom co mi provadel vcera, tak jsem cekala, ze budeme vzhuru porad) a ja misto abych se vyspala, tak prakticky co hodinu litala na zachod. Chytla jsem nejakou strevni chripajznu... Hnus... Jsem KO, ale malej je vyspinkanej do ruzova, tak mi to trochu vynahrazuje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre