V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
5. jan 2010

ema: já bych šla, vyzvedneš mě? 😀 😀 😀

majamisutka
5. jan 2010

Ahojky, my jsme se terd probudili 😅 Vy jste toho zas nadatlovaly....

K tomu špatnému nošení: ono se to projeví až v pozdějším věku, skolioza a problémy s páteří. Já teda skoliozu mam a pořádnou...nejspíš z toho jak mě máma nosila 😀 a šourám nohama, jak má tu páteř křivou a když nosim podpadky tak je mam hned sešouraný k jedné straně 😀 😀 😅 ☹ a pořád chodim ohnutá...

ivca08
5. jan 2010

Tak mi za chvili vyrazime k doktorce, tak doufam, ze bude vse ok a pusti nas do dalsiho mesice. Akorat mladej se ted naprosto totalka zesral, takze je po prirustkach.... 😀 😀 😀 😀

emamamamu
5. jan 2010

majo aneb "nasi me tak taky nosili a ziju"... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a pojd do lesa, co?😀

emamamamu
5. jan 2010

ivco a proc si m vytahovala ten spunt uz ted?😀 zase propadnes... 😀 😀

majamisutka
5. jan 2010

a kdo jste byl na předporodním kurzu, tam správné nošení děti neučili?

achalteke
5. jan 2010

Posp Zdenda je taky plešounek? A je pěkně naducanej ksichtíku 😀 😀 😀 😀 .....
a nosim dítě tak jak mi velí rozum a instinkt ...
Ivčo hlásim že mi už taky sereme, každý den a po probiotikách zdá se 😵

kocanda2009
5. jan 2010

maja u nas byli predporodni kurzy celkem k nicemu..bohuzel to nebylo jako v americkem filmu kde se vsechno do podrobnosti ukazuje a zkousi al ejen nam cosi povedeli a vybrali za to prachy
my kakame jednou denne - ale spise teceme takze to ma pak vsude, hlavne kdyz mu dam paprsku(darek od tety) jinak latkovky to vzdycky pojmou 😀 za chvili tez razime k doktorce

kasenka228
5. jan 2010

majo, nas ucili na predporodnim rodit, ne nosit 😉

emamamamu
5. jan 2010

ja kakam klidne i dvakrat denne....podle toho, kolik jim... 😀 😀

pospecka
5. jan 2010
majamisutka
5. jan 2010

učili jak rodit? no ja žádný kurz nemam a taky jsem porodila 😀
no každopádně si myslim, že by tam tohle učit měli, nebo v pak porodnici.

achalteke
5. jan 2010

Píšu jak magor a neuloží se to 😠 ...Koč jaký používáte látkovky? Nám to vždycky proteče...a z IB už rosteme, zdá se mi že už jsou mu malé...budu se muset poohlédnou po něčem novém

emamamamu
5. jan 2010

majo taky myslim, ze porodi kazdy blbec, ze na tom neni moc co k uceni... 😀 😀 😀 zato nosit spravne je umeni 😀

leonina
5. jan 2010

Majo já byla v Hořo na předporodní kurzu a nic jsem se nedozvěděla teda všechno jsem už věděla z koně 🙂, takže předporodní kurz k ničemu

kasenka228
5. jan 2010

kurz na noseni taky nemam a nosim 😉 ...ale asi blbe...ach joooo...vlastne ani nevim, jestli nosim blbe, nosim tak, jak mi rekla fyzioterapeutka...

kasenka228
5. jan 2010

leo, co kocarek?

emamamamu
5. jan 2010

ja chodila na predporodni kurz a stejne nas tam ucili kojit a spravne nosit...😀 a naco mam pravo u porodu.....ani jednou jsme se snad nebavili o tom, co delat u porodu, pac kazda jsme jina, jak jiste vime😀 😀

pospecka
5. jan 2010

acha: jak si můžeš vůbec dovolit napsat o mým dítěti, že je naducaný 😠 😠 😠 😀 😀 😀 . NENÍ. Jen je trochu křečkoidní typ. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A vlásky už mu taky začly růst, tak snad neporostou moc rychle mě se plešatý miminka líbí víc. 🙂 Jdeme na procházku. Je tam -0,2stupně, tak jen v kombinéze bez fusaku, tak snad mu nebude zima. 😀

emamamamu
5. jan 2010

u nas jsou minus ctyri...😀 a ja nevim, jestli ti mam dat obed, nebo uz radsi jit ven😀

majamisutka
5. jan 2010

mě se taky víc líběj plešouni, taky mam dva doma 🙂

leonina
5. jan 2010

kasen kočárek objednáváme nový, už nevěřím že se mi vrátí. Teď jsem byla v garáži a opět vrata dokořán. Takže koupíme nový kočárek a budeme čekat až nám ho zase někdo ukradne. Jinak hledám nový byt

majamisutka
5. jan 2010

kasen tak si kup něžnou náruč rodičů, jestli chceš nosit správně.

majamisutka
5. jan 2010

Jnak já jsem nervozní taky skoro při každé návštěvě. Navíc nejen to, že ho všichni nosej špatně, ale navíc téměř všichni z rodiny z mužovi strany na Domína sahaj a ani si neumejou ruc a ekdyž je na to upozorním, tak prej at si zvyká 😠 😠 Co by jste s nima dělali? Navíc když sahaj na výtah a na všechno okolo, na zvířata a pod. A pak si Domča cpe ručičky do pusy... 😠

emamamamu
5. jan 2010

maji na to nemuzu odpovedet...😀 mne je to totiz jedno...😀 vetsina z nich si ruce umyje sama a kdo ne, tak ne, no...😀 kdyz uz ji nechavam ockovat a ma v sobe rtut, tak nebudu resit vytah od ajca... 😀

pospecka
5. jan 2010

maja: já jsem hrozná držka a pro poslájní do pr.. si nejdu daleko, takže bych si malýho vzala do ruky a řekla jim ,že ať si zvykaj oni, že se na něho budou maximálně dívat, když jsou prasata a nemejou se. Jak si někdo neumyje ruce, tak nemá šanci malýho dostat do ruky.

majamisutka
5. jan 2010

pospec, tvuj komentář bych na FB okomentovala jako : To se mi líbí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leonina
5. jan 2010

Holky prosím vás nikdo tady psal že se dá Beco půjčit, můžete mi prosím hodit ještě jednou odkaz. Kočárek má totiž dodací lhůtu 4-8 týdnů 😠

ewwe
5. jan 2010

cauko nina spala celu noc, no posledny tyzden sa budi 3-4x ale ani neplace len cumi, po prvom zobudeni jej dam pit, a ona sa zobudi o 1,5h zasa ale uz jej nedam pit a ona sama zaspi po chvilke, neviem preco je to tak, nezobudi ju ani hluk ani nic, nerozumiem, hladom to nemoze byt, tak cim

a zaspavanie hroza v poslednom case iba na rukach, a cez den uz nespi skoro vobec iba pri cecku si vzdy zdriemne, co sa s nou porobilo? 🙄

marketka.27
5. jan 2010

Holky, jak jste pokročily s vyřizováním rodičáku? Já jsem tam dnes volala a prý mi na OSSZ nepotvrdí výši lednové MD dřív, než mi přijde, tak ať se stavím v únoru. To je výborné ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre