V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

rpinguin
5. jan 2010

pospec, ale v Nemecku ju testovali a dopadla paradne....ty nemas kozy? No tak ja mam riadne a to mam este menej kg nez ty 😀 , kde mas ty potom tie kila?
ema, vyber natashu 😉

rpinguin
5. jan 2010

ema, ja to mam uz za sebou 😀 😀 😀
pospec, ved sa namachli a vyzeras super, ona tiez bola urcite nakechlena 😎

marketka.27
5. jan 2010

pospec, to nic, já zase vypadám blbě neboť ... Ale tento měsíc už se fakt objednám k holičce a dokoupím si šminky, fakt, slibuju 😀

pospecka
5. jan 2010

ema: nej byla ta Romer safefix plus tt. Já se dívám na výsledky z časopisu dtest.
rping: no kde bych je měla. Pupek, stehna, zadek. 😢 Nejvís mě se.ou ty stehna, že člověk nemůže chodit v sukni.
maja: Tobi ja můj favorit. 😀

majamisutka
5. jan 2010

pospec a jakou barvu?

pospecka
5. jan 2010

markat: u kadeřníka jsem už byla a šminek mám taky dost, ale na co, když dítě mě nenechá málem ani vyčůrat. Jeden den jsem si dala stíny a řasenku tak malej ze mě nemohl spusti oči. Furt si mě prohlížel. 😀

rpinguin
5. jan 2010

http://www.testberichte.de/test/produkt_tests_m...

http://www.testberichte.de/test/produkt_tests_r...

tak tu je o nieco lepsi Römer 🙂

a pospec, ved daj suknu pod kolena, teda pod stehna, nemusis nosit taku mini, ze ti stehna vidno 😀 ale neboj, kilecka pojdu dole, staci nejest v noci 😉 ja sa drzim 🙂

rpinguin
5. jan 2010

pospec, ja vlastne teraz vidim ake som mala leharo len pri Maxikovi, ved si to nejako naplanuj, da sa to zmaknut, takze ziadne lamentovanie, si zena cinu 😉

pospecka
5. jan 2010

maja: http://www.maxi-cosi.cz/tobi.php líbí se mi coloured snow, ale to bych nevyčistila, tak asi fast forward.

majamisutka
5. jan 2010

já jim pořad a sice teda hubnu, ale tělo nic moc, takový povadlý a kůže jako poměranč 😠

pospecka
5. jan 2010

rping: já nemám potřebu je ukazovat, ale tak nějak se mi v létě odíraj 😅 Já si taky říkám co bych dělala mít třeba dvojčata, ale nějak se mi nedaří to zkoordinovat. No, zítra se do toho dám. 😀

marketka.27
5. jan 2010

pospec, já jsem byla u holičky od porodu jednou a to dopadlo katastrofálně - nebyla jsem u svojí. Maluju se deně - Karinka s ena mne dívá z lehátka🙂, ale zbytkama 😀, řasenku už mám nataženou mandlovým mlíkem z Justu 😀 😀 😀, už se skoro sypala. A poslední kapku make-upu jsem si šetřila na Štědrý den 😀 Jenže jak vlezu do drogerky, tak koupím něco Karince, nebaví mě vybírat šminky, je mi horko, je tam moc lidí ... no prostě milión výmluv 😉 A jeslti tě to potěší, přes svátky jsem přibrala a jsem tlustá jak prase.

pospecka
5. jan 2010

maja: to jsme zavedly téma. Budem se předhánět, která vypadá blběji, jo? 😀 😀 Pak příjde ema, vybalí na nás těch svýt 45kg s Dorkou v Beco a budem mít po srandě. 😀

marketka.27
5. jan 2010

No emu bych z tématu "kdo vypadá nejhůř" vyřadila dřív, než se zapojí😀

majamisutka
5. jan 2010

😀 😀 holky nechte toho 😠

pospecka
5. jan 2010

markat: mě nepotěší, že si připadáš tlustá, to já taková nejsem. A stejně kacáte všechny. TO je jako když se píše ve škole písemka. Já nic neumím a nakonec za dva. 😀 Takový já znám. 😀 jen ta rping by mohla přikousnout nějaou tu horalku. 😀 ať nemá takovej náskok. 😀

rpinguin
5. jan 2010

market, co je u teba tlusta? ty? a kde prosim ta?

pospec, ja by som brala botanic luxury, som akosi na bezove farby 🙂

pospecka
5. jan 2010

markat: to je fakt. Ona by vyhrála.
maja: neboj ema nás brzo spacifikuje, jen co dosouloží. 😀
rping: teď jsi mi něco připoměla, jdu hledat na you tube.

marketka.27
5. jan 2010

ping, všude. Už neobleču vůbec nic, jsem prase nenažrané, když jsem přišla z porodnice, tak jsem oblíkla skoro všechno a to co jsem nedopla, tak ne kvůli nadváze, ale kvůli bolavému břichu. Jsem na sebe nasraná, jdu si dát pár salonek a spát😉 Dobrou 🙂

rpinguin
5. jan 2010

posp, no ja som takych ludi neznasala v skole, ja ked som hovorila, ze nic neviem, tak z toho bola stvora 😀 hruza, ako ma skola nebavila, o matike ani nehovorim, mala som na gympli ku koncu roka 5,5,5,4 a profka mi dala 4, ked som jej slubila, ze nepojdem maturovat z matiky 😀 no taky predmet....teraz mi je dolezite, ze si viem vypocitat v obchode zlavy 😀

rpinguin
5. jan 2010

market, ty urcite myslis nieco v tom zmysle, ze neobleces velkost 36, ale uz 38, ze? 😉

majamisutka
5. jan 2010

To by mě zajímalo jak to dělaj rodiče, kterým spí dítě v posteli ??? 😀 😀 😀

rpinguin
5. jan 2010

a zeny, kupte si elastaky, tie su in a nic netlaci na bruchu 😀 , ja uz ma 4ks

rpinguin
5. jan 2010

maja, no normalne, odsunies nabok 😀 , ale uz sme to zrusili, kedze sa uz zacala budit, takze sme v obyvaku na tom vreci takom velkom 😝
ozi, kupila si ho nakoniec ako si chcela? toho fatboya si pozerala, ze?

majamisutka
5. jan 2010

rping na ten si musím počkat do příštího ježíška 🙂

marketka.27
5. jan 2010

ping, já už tu přece nejsem, spím 😀 Mimochodem, při mé výšce (pokud se to dá nazývat výškou) je i 38 tragédie 😀 😀 😀 Jo a měla jsi někdy 5 i na vysvědčení 😉 ??? Já ve čtvrťáku z matiky
😀 😀 😀 Kam jsi šla potom dál?

rpinguin
5. jan 2010

nemala, stvorka bola moj naväcsi vykon 😀 , ale dopracovala som sa na VS v Nemecku a aj dostudovala a som magor 😀 a staram sa doma o decka, takze super kariera 😀 a ty?
si maturovala v 93, ze?

majamisutka
5. jan 2010

hmm a jak to dělaj lidi, co bydlí v garzonce a mají už větší děti? 😀 😀 😀 No to je teda mazec. 😀

rpinguin
5. jan 2010

vole, to ema este kadila do plienok 😀
zeny, ja to asi tiez balim, chlap uz isiel, takze sa poberiem aj ja,
tak s kobrou

pospecka
5. jan 2010

Tka jsem to nenašla. ☹ HLedala jsem jak Růžičková masíruje Růžičku v tom slunce seno a pár facek a říká mu, ty a tlsutej? Kde? 😀
market: Pospec dostal magnetku naledničku: nemám nadváhu, ale podvýšku. 😀
rping: elasťáky by zduraznily mé krásné štíhlé laní nohy a chlapy by naráželi do sloupů jak by se za mnou otáčeli, to já nemůžu. 😀
markat: jo a dobrý téma. Já jsme byla taky matematicky nadaná. Proto jsem šla na vš na ekonomickej obor. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre