V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
3. nov 2009

Jinak já snědla včera 2 přesnídávky a malej večer řval a kroutil se ☹ Jsem nevěděla, že i jablka nemůžu ☹

emamamamu
3. nov 2009

my chodime tak na hodku dopoledne a pak ji nechavam na balkone a varime a pak jdem na ty tri ctyri, popripade pet ven....ale ted tak nejvic ctyri, pac me je uz fakt kosa..😀
kasenko jeste ti mala spi na balkone? ona ted spala normalne tri hodky, jsem ji radsi vzala dovnitr... 😅

majamisutka
3. nov 2009

emo, a to kojíš v té zimě někde venku 😀 nebo ti vydrží tak dlouho spát? 4-5 h? 😕

natali1401
autor
3. nov 2009

ema vy ste tri stryri hodiny denne vonku? no to my nie sme niekedy ani minutu 😀 alebo dnes sme boli tristvrte hodinku lebo zima.. a mala doteraz dospava vnutri v korbicke 😉

emamamamu
3. nov 2009

majo ona v kocarku spi klidne celou dobu..a kdyz ne, tak nakojim nekde...nikde tady neni pustina, takze jdu trenba i do restaurace a nez vypiju caj, tak dokojim a jdeme...😀
a mame cepice rukavice, destnik a trajdame...

kasenka228
3. nov 2009

Emus, spala od 11:16 do 15:17, tedy 4 hodky, trhla spankovej rekord. Ocekavam zase prisernou noc...

emamamamu
3. nov 2009

no ja ji pred chvli vytahla z balkonu a decentne probudila, se bojim, kdyz dlouho spi..a kurna jak na potvoru ted spi nejak porad louho..se fakt bojim... 😀 😀 😀 😀 😀

petrajurinova
3. nov 2009

Kasenko, u nás to je tak, že když spí Isa dlouhý časový úsek přes den (4 až 4,5 hodiny v kuse), tak pak spí i v noci klidně a dlouho (třeba i 6 až 7 hodin v kuse) a když přes den spí jenom krátké chvilky (pár minut až hodinu v kuse), tak se i v noci víc budí a hůř spí.

kasenka228
3. nov 2009

petro, no jak to pises, tak to sice neni logicke, ale pry je to biologicke... u nas to ale bohuzel nefunguje...

emamamamu
3. nov 2009

kasen ty mas partyzenu😀 ji em nekam na mejdan, kdyz v noci nerada spi a pres den vyspava kocovinu😀

zuzka84
3. nov 2009

petra, je, pamatuju ze David to mel taky tak, ale az pozdeji asi.
Danik posledni dobou zkousi co vydrzim , dneksa uz mam chut skocit z okna, nespal uz asi tri noci (jinak usina aspon kolem 2,3 ranni) a pres den prevazne jeci , dneska jeci i kdyz ho chovam a na to ja proste nemam nerva 😒 . prijde mi ze bud spi nebo jeci a nic jineho 😝

kasenka228
3. nov 2009

no to jo... neporadas neco??? 😉 Ze by to treba Dorka okoukla, prece ten striptyz nebude delat ve dne!

kasenka228
3. nov 2009

zuzko, no to je skoro jak u nas... zase jeci, jdu se mrknout co ji je, treba mi to povi 😉

emamamamu
3. nov 2009

kasen pockej..za chvili ti Terka bude tvrdit, ze spi u Dorky a ze mi nemusis volat...😀 a ony budou nekde radit a ukazovat cecky kukum...😀

luskata
3. nov 2009

zuzka, kasen - u nas dnes to iste - v noci sme flamovali od 2.00 a vydrzalo jej to dnes cely den, takze spanok tak max 30 minut a potom 2 hodiny hore. Nastastie velmi neplace, len je strasne nepokojna a ma opuchnute oci. Vidim ako sa jej chce spinkat, ale stale sa strhava zo sna. Teraz sme okupali a svokra chova - uvidime ako dlho vydrzi 😀 😀 😀

zuzka84
3. nov 2009

tak treba to jsou jen nejake erupce 😀 . snad uz se na zitra vyspime, me uz par dni boli skeble 😒
sem si sem prisla postezovat :o)

zuzka84
3. nov 2009

a nikdo nema tipa co na tu moucnivku ??

kasenka228
3. nov 2009

ja myslim, ze moucnivku mel Damian od Kocandy, treba ti poradi....

olalka
3. nov 2009

zuzka, my sme davali gencianovu violet, mala to dost hrozne, ale do tyzdna to bolo prec. trosku na vatovu tycinku a vytierat trikrat denne, ale tak hodinku po jedle, aby nezvrackal.

kasenka228
3. nov 2009

To mas pro Dorku?

emamamamu
3. nov 2009

ne, filipa, co by s tim ona asi delala 😀 😀 😀 😀 😀

kasenka228
3. nov 2009

no ja myslela, ze az bude delat ten striptyz, ze by nemusela uplne do naha 😀 😀 😀

emamamamu
3. nov 2009

spis aby bylo co videt... 😀 😀 😀 😀

marketka.27
3. nov 2009

U nás je to se spánkem tak, jak říká Petra. Když spí dobře venku, spí bez problému i v noci. Na procházce jsme minimálně 1,5h - kratší si ani představit neumím, ale většinou ty 2-3 hoďky. CHodíme dvakrát denně. Vydrží v kočárku spát nejdée 4-5h, i když jsme měli i rekord, kdy ještě další tři hodiny spala doma, jen jsem ji trochu porozepínala, ať jí není horko.
Na žabku asi nic jiného než genciánová violeť není, nebo? Nám pomohla, ale měli jsme fakt jen miniaturní flíček. Spíš jsem měla strach,ž e to nepůjde vyprat, ale bez problému. Nejvíc to odnesly rukávky a rukavičky, ale je to pryč.
majo, to video mi nefunguje, co tam je? Nám už Karinka stejně na heřmánek tři dny prdí, zato od prsu ji nemůžu odtrhnout. Saje jako drak v jednom kuse, ven jsme se dnes vypravovaly hodinu, třikrát jsem narychlo ještě kojila, dvakrát přebalovala. Zdá se mi, že roste před očima.

zuzka84
3. nov 2009

market - no cetla jsem i homeopatika nejaka ze jdou pouzit na moucnivku apod. , jen jsem myslela jestli nemate nekdo praktickou zkusenost. coz ta gencianka se vypere to v pohode, ale trochu se mi to prici davat malymu a navic to moc nepomaha. no ale davam mu to pred kojenim coz je mozna dost blbe mi tak ted doslo 😖

marketka.27
3. nov 2009

zuzka - aha, tak to nevím. No hlavně doufám, že to má poprvé a naposled. Už je to pryč, ale jednou denně jí tu pusu ještě vytírám.

majamisutka
3. nov 2009

Market.
Je tam, že kojenec nepotřebuje žádné pití, ale zas kámoška měla problem, že ji dítě až do ted nechtělo pít z lahvičky, tak mu pití dávala na lžičce.(ted mu bude rok)
No, ale zas on neměl ani nikdy dudlík, tak nevim jestli to taky trochu nebylo tím že byl zvyklý jen na to prso. Kdo ví. Ale každé dítě je jiné.

kasenka228
4. nov 2009

Dobre rano, tady se jeste spi? U nas spani dnes celkem slo, spalo se asi od pul jedny do sedmi s kojoprestavkama, bez kriku, tak to celkem jde. Jinak Terka se vcera usmala na babicku a na tatinka a na me taky trosku, jednou, tak snad se to uz konecne rozjede. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre