V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
18. dec 2009

😀 😀 😀 ja spis nechapu, co delal maly o pul jedenacte venku.. 😉 😀

pospecka
18. dec 2009

ema: hmm, to je jako bys napsala, že bude pršet, ale nevíš kdy. 😀 😀 😀
Včera mělo stromečkový beco vyrazit na cestu za mnou, tak jsem zvědavá kdy dorazí. 😎

emamamamu
18. dec 2009

no pod stromecek, prece...🙂
no tak nejak to s nim je...😀
rikal, ze tam jeste musi jet, ale nevim kdy🙂

achalteke
18. dec 2009

Hola hej, Emo furt mě zajímá ten kokotí olej - jako že voní jako pižmo, nebo jak to mám chápat?
Jo a v tý vířivce fakt dva němčouři š-kali, ale neboj od tý doby se to vypustilo, půjdeme spolu hrát tenis? Já ani nevim jak se to drží, hlavně že vysvětluju hostům pravidla 😀 😀 😀 😀
Včera jsme byli na tom vítání - Šimon tam byl nejmladší, obdrželi jsme dva ručníky, misku, hrnek, příbor a karafiát, jo a nějakej sešit kam se zapisuje kdy vyrostl první zub atd. - no lepší než hovna tlouct, ale že jsme tam vůbec lezli 😀 😀 😀 😀

achalteke
18. dec 2009

A českej ebay jupííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!

achalteke
18. dec 2009

Emo prosim tě když dáváš Dorce z flašky máš furt ty savičky nulky? Já přemejšlim o těch s větším průtokem...co myslíš? Nebo to mám píchnout špendlíkem?

majamisutka
18. dec 2009

někdo z vás hledal něco na pusinku pro mimčo, sebamed tyčinka na rty, my jí máme doma 🙂
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=888404

majamisutka
18. dec 2009

achal ale to měl mýt kokosový olej😀 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
18. dec 2009

májo prej ne 🙂

majamisutka
18. dec 2009

být jsem chtěla napsat a né mýt 😀 😀

emamamamu
18. dec 2009

jasne, ze kokotak je kokosak.. 😀 😀 😀 😀 ja rikam uz od stredni kokosu kokot, jsem trapna a mlada 😀 😀 😀 😀

aktekram
18. dec 2009

pospecka: o Petrušku jsme se snažili skoro rok, a jestli to bude tak i u druhého dítka tak to nemusíme do Petruščiných druhých narozenin stihnout.

Bacha 2,3,4 letý rodičák není od zažádání, ale jen do 2,3,4 let věku dítěte. A co potom s dvouletým doma bez peněz??

achalteke
18. dec 2009

..a já blbá a stará, kdž jsem to nepochopila, co ty savičky?

mauik83
18. dec 2009

zdar, faktnosíte mmča v becu i v týhle kose? máte přes ně svoji bundu??? 😕

majo - pěknej digital man 😀

taky u vás sněží? nevim nevim, jestli vůbec večer dojedem do tooho Rychnova... 😖

achalteke
18. dec 2009

...jo a Pláně byl dnes mimořádně hodnej v noci, budil se AŽ po třech hodinách, což je óbr úspěch, vždycky si jen sosnul a okamžitě vytuhl a jen jednou jsem ho přebalovala, páč měl plínku úplně plnou a ječel u toho, že co si to dovoluju ho v noci svlíkat 😀

mauik83
18. dec 2009

ty savičky mě taky zajímaj 😀 my zatím jedem pořád na č. 1 od Aventu...

majamisutka
18. dec 2009

mauik víš, že ta myš na hrazdě vibruje? já si toho všimla teprve nedavno 😀

achalteke
18. dec 2009

Maui my máme tommee tippee a tam jsou tušim 0+, 3+ a dál nevim a právě myslim, že už bychom měli přijít na ty 3+

natali1401
autor
18. dec 2009

ema a neboli ste vy vcera na nozickach?ako ste dopadli?a savicky mam stale 1 a rozmyslala som tiez nad tym ze kedy sa ma dat dvojka atd... idem dat prat .. malej sme kkupili novy matrac tak jej ho idem dat do postielky..a je tu riadna kosa..este ze mame kupeny ohrievac 🙂

emamamamu
18. dec 2009

maui nenosime, ja si z vas delam srandu, Beco ani nemame...😀
tuz kurna neboj se, ne?😀
savicku mame furt jednu, neb to pouzivame jednou az uhersky rok, tak me jeste nenapadlo nejak vymenit.... 😕
natali kycle jsou naprosto v poradku a pochvalili nas, jak pekne jsme ji davali ty dve pliny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
18. dec 2009

no neva jdu objednat ty trojky 🙂

aktekram
18. dec 2009

my máme lahvičky avent se savičkou č. 2, už používáme i větší flašu, pijeme 160ml jedna dávka

emamamamu
18. dec 2009

achl neni to nekde u toho napsano?

joodi
18. dec 2009

Bréé ráno
Taky pouzivame Avent a mame uz asi tyden savicky c. 3 od ukonceneho 3. mesice. Jednicky prvni mesic, dvojky druhy a treti. Davam je tak,jak to doporucuje vyrobce 🙂

bodkakroneisl
18. dec 2009

Coze?? my mame este tu najmensiu aventacku flasku so savickou 1 😀 boze ja som ale spomalena 😀

joodi
18. dec 2009

Akte, naše malá jednou vypije sotva stovku a pak si dá skoro 200ml 😅 Dokrmuju Sunarem, tolik mlika uz neodsaju. No hlavne, ze je prďolka spokojená 😵

joodi
18. dec 2009

Bodka, ja krmim od zacatku jenom z flašky, tak to víc řeším 😉 Jo a taky už máme ty větší flašky 260ml.

petrajurinova
18. dec 2009

No tak já bych se mohla na zhánění nějaké nové savičky vys... Na to, že Isa vypije z flašky tak 50 ml čaje jednou do týdne a jinak nám na flašku prdí, tak ji ta mini lahvička s 1 savičkou stačí. 😎

mauik83
18. dec 2009

emo - no se bojim, že mi v tom umrzne... jenže pokud bych nechala rozepnutou bundu a měla přes ni, tak zmrznu taky... 😅 ty přes Dorku nemáš bundu???

my teda jedem pořád na č. 1 Avent, ale taky používáme 1x týdně, tak to asi zase tak neva... snad 😅 😅 ale zítra nám jsou 3 měsíce, tak asi koupíme č. 3 😅

majo - jo vim, od začátku 😀 a mladá mi taky furt čučí do monitoru, potvora jedna 😀

joodi
18. dec 2009

Petro, to je jasný 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre