V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

zuzannnka
23. jan 2010

tlenka: no my už taky skoro měsíc jsme na Sunaru. Náš maličký je cvalíček má teď už 9,5 kg. tak už mu moje mlíčko nestačilo. Ale dneska je nějaký moc smutný, asi tím jak ho trápí to kakání. Jinak kašičku (máme tu od Hami) dáváme asi 14 dní a do teď žádný problémek nebyl. tak mne to celkem straší.

lovelygirl
23. jan 2010

proboha zuzannka, 9.5 kilo??? to musel být macek po porodu.. kolik měl?? 🙂

pospecka
23. jan 2010

mauik: 😀 Golfky jsem zatím neřešila i když nad nima přemýšlím a překvapilo mě, že v testu dopadly dobře chicco. 🙂
Vy jste všechny na FB? Já jsem na NB a FB mi tu nefunguje. ☹ Achjo.

lovelygirl
23. jan 2010

pospec, mi to taky nefunguje a tady nikde nikdo 🙂 tak jsem to zkusila, měla hrudníček jak cihlu, zatím nijak zvláštní zlepšení, snad se projeví během zítřka 🙂

a co golfky teutonia solano? slyšela jsem, že jsou dobré.. nebo mutsy spider 🙂 nebo chameleon bee 🙂 nebo quinny zapp 🙂

lovelygirl
23. jan 2010

jsem pitomá, bugaboo bee 🙂

mauik83
23. jan 2010

posp - 😀 chicco? já ted prohledávala weby a na chicco jsem se schválně úplně vyprdla, pže žiju v domnění, že jsou špatné... a hrozně málo golfek jde dát do úplnýho lehu 😠 většina jen do cca 136° nebo tak nějak... já chci střídmej design, pořádnou stříšku, košík a pláštěnku, polohovací do lehu a lehký... a okýnko v boudičce... no nevim, na webu se to těžko vybírá, asi sbalim Karla a Nelu a pojedem se kouknout na živo do nějakýho krámu... 🙂 K ze mě šílí, prej jsem prdlá... 😀

na FB moc nejsem, čtu tam holky, ale nepíšu... jsem na netu a užírám se tím Neliným trápeníčkem. 😅 ale od 8 spí a zatím dobrý...

nic, jdu do sprchy a spát, brou 😉

mauik83
23. jan 2010

lovely - haha, tak golfáč za 14 tisíc fakt neee, díky 😀 😀 😀

http://www.babypark.cz/kocarek-bugaboo-bee-akce

ale taška a fusak jsou gratis 😀 😀 😀

kesika
24. jan 2010

Dobré ránko,
tak noc už ani neriešim 🙄 ale ráno sme sa nevedeli s manželom dohodnúť, kto pôjde prebaliť, lebo ona sa ráno vždy pokaká. A tak som to vzdala a šla ja. No a keď som ju nakŕmila a uložila k nám do postele, že on bude s ňou a ja si pospím, tak sa pokakala druhý raz 😀 Tak asi nechcela, aby sme sa hádali. A taká bola spokojná 😀

petrajurinova
24. jan 2010

Mauik, golfáč máme tenhle, akorát v zeleno-červené barvě. Ale už je 2,5 roku starý a teď už se nevyrábí a neprodává. http://deti.bazos.cz/inzerat/5081299/Kocarek-AB...

tlenka
24. jan 2010

dobre ranko... tak v noci prisla dobra zubkova vila a Alex krasne spinkala, ziaden plac 😵

zuzannka: my sme dlhsie na um,... tvoj jarousek ma uz tolko kg, fiiiha... nasa zas pomaly pribera, ale ja ked som sa narodila, tiez som nebola nejak extra velka, asi to ma po mne 😀

kesika: heh, tak to mas dobre, ked sa neviete dohodnut ... ale klarka to vyriesila razne 😝 ...u nas zas prebalujem väcsinou ja, kedze je furt v praci do vecera, potom ma vystrieda s bavenim a ja porobim, co treba

lovelygirl
24. jan 2010

mauik 😀 😀 😀 😀 😀 já jsemm ceny zatím nezkoumala, jen toho mutsy a teutonii, ale tohle je teda síla 🙂 já osobně bych šla asi do solana, je to fakt kvalitka.. a dají se sehnat relativně za dobrou cenu.. v nějakých akcích..

lynn77
24. jan 2010

lovely, ja mam teda teutonku, ale zrovna na solano od teutonky jsem tusim slysela negativni reference, jakoze na jine teutonk nee, tak koukni do diskuze Teutonia kocarky tady na konovi, prispiva tam Michal, ktery je prodava a i on dokonce to solano moc nedoporucoval 🙂

mauik83
24. jan 2010

Ahoj, u nás dobrá, 2x kojo + 165 ml do zásoby 🙂

já musim ty kočáry vidět naživo, takhle na net o nich napíšou půlku informací a je nutný si ten kočár osahat..,.. a abych řekla pravdu, zatím žádnýho favorita nemám... u každýho mi něco chybí nebo vadí... 😅

mauik83
24. jan 2010

a tady je video starý asi půl hodiny... 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=M_MjMPrKLZc
kesika
24. jan 2010

mauik: Malá dnes ako? Ja som včera večer zjedla jogurt, aby teda mala probio a ráno sa dvakrát vykakala, ale krúti sa a kričí mi stále 😒

kesika
24. jan 2010

mauik: Chechtadlo v ružovom 😵

mauik83
24. jan 2010

kes - já si dala půl jogurtu večer a půl teď ráno, ale žádnej spešl, tak nevim, jestli v sobě má ty potvůrky... 😅 ale žádná změna,,, v noci teda spala, ale ráno už se mi taky zase kroutila... zatím teda bez hysteráčku, ale kroutila... 😔

kesika
24. jan 2010

mauik: Mne teda poplakáva celé doobedie. Nech robíme čokoľvek, stále plače. Už som ju nechala aj samú, že jej možno vadí moja prítomnosť, ale plakala tiež. Teraz som jej skúsila natrieť ďasienka Citrovitalom, je to na upokojenie pri prerezávaní zúbkov, tak tu mľaská 😀

mauik83
24. jan 2010

kes - a uklidnila se po tom? přestala plakat? 😕

kesika
24. jan 2010

mauik: No zatiaľ hej, ale to je tým, že je to nové a chutí jej to, tak sa stále oblizuje 😀 Uvidíme neskôr.

mauik83
24. jan 2010

kes - 😀

mauik83
24. jan 2010

a Nela má ted ve vlasech takovej nažloutlej humus, dělaj se z toho šupinky... 😝 co s tím? Maj to vaše mimča taky? Já mám furt nutkání jí to olupovat, ale to se asi nesmí, co??? 😅

danielasr
24. jan 2010

mauik, pekne video 🙂 manzel povedal, ze by si tie nase dve aj splietol 🙂 je normalny? vraj on s nou nie je 24 hodin, tak ak by neboli vedla seba, tak by sa mozno zmylil 🙂

mauik83
24. jan 2010

dan - mno jo, chlapi... ale nám taky přijdou podobné, však už jsem to psala... 😉

zinevra
24. jan 2010

mauik - krasne video

koukam, ze uz to tu pomalu zacina se zoubkama 🙂

ivca08
24. jan 2010

maui - ty rikas nestrasne kolikou ve 4 mesicich ☹ My jsme se ji jeste nezbavili 😠 😠 😠 Nekterej den je to lepsi, nekterej horsi, ale vyslovene bez prdiku jeste nebyl ani jeden den a to zkousim uplne vsechno, co jde. Jo a supinky mame taky.

natali1401
autor
24. jan 2010

ja som malej dnes kukala do pusinky a ma tam take dve biele ciarky pripravene na zubky..tak cakam ze kedy sa zacnu prerezavat ...

lovelygirl
24. jan 2010

mauik, ivca, šupinky namazat olejíčkem a vyčesávat 🙂

ewwe
24. jan 2010

ahoj my supinky nemame
ani zuby a ani moc nechcem hoci viem ze to neovplyvnim, ale mne sa paci nina taka bezzuba
ale co si vsimam tak idu skor zuby tym co su na UM, tak snad si da nina nacas

danielasr
24. jan 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre