V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kasenka228
28. jan 2010

Majo, co blbnes? Kde zijes?

kesika
28. jan 2010

maja: Možno sa to dá len stiahnuť a napáliť 😀

majamisutka
28. jan 2010

všude píšou, že na DVD to bude až v květnu, tak to nechápu,kde jste to vzaly?

pospecka
28. jan 2010

maja: já ani nevím odkud to táta donesl, jestli chceš, tak Ti to pošlu. 😉 Je to česky, se na takový obludy prostě nechci dívat. Fuj. Mi stačí ráno koukat do zrcadla a ještě tohle. 😀 😀 Jo a ptala jsem se tě jestli máš už pro Domču koupenou lžičku. Mám tu nový nerozbalený AVENT ty dvě prckovský, tak bych Ti je poslala, pokud bys chtěla.

kesika
28. jan 2010

Pospec: Si mi s tou lyžičkou Avent pripomenula 😀 Klárka dostala na večeru okrem MM aj kašu a skoro mi zjedla aj tú lyžičku. Len je pravda, že z toho vykúpaného miminka sme mali ulepeného Otesánka 😀 😀 😀

majamisutka
28. jan 2010

POspec, díky, já mám doma od TT.

A jinak, já si počkám na original. Na přepaly nejsem.

majamisutka
28. jan 2010

pospec a tam žádný obludy nejsou 😀 😀 😀

mauik83
28. jan 2010

ZDAR

maja - koupit? 😀 😀 😀 😀 😀

Já jdu 16.2. taky znova na Avatara 3D, ale ted jsem zjistila, že mamka bude na horách... 😠 tak musim zkusit švagrovou 😎

na to kojení jsem se ptala, protože mi přišlo, že spousta z těch, co rodily císařem, že nekojí... 😅 tak sorry, beru zpět 😉

s příkrmem začnu začátkem 7. měsíce, pokud Nela nezačne hladovět dřív... 😒

áááá už si zas nepamatuju, na jsem ještě chtěla reagovat... 😠

kasen - tak snad už te Terce nepoleze výš... 😉

vy ještě pořád datlujete na FB??? 😠

kesika
28. jan 2010

Mauik: Nie 😀

kasenka228
28. jan 2010

vzdyt FB skoro vubec nejede! 😠

majamisutka
28. jan 2010

Mauik, co ty raději, koupíš si knihu, nebo si ji raději půjčíš?

pospecka
28. jan 2010

maja: o.k. a jsou tam obludy. Jsem viděla jen kousek v nějaké ukázce a jsou tam. Brr.

Používáte někdo tyto plinky? http://www.branakdetem.cz/bambusove-barevne-kik...
Jsem je dneska koupila a přemýšlím s čím je dát do pračky, píšou aviváž není třeba, tak nevím co k tomu hodit. Normální plinky peru s aviváží. 😅

wwcko
28. jan 2010

Posp ja ich mam a ked periem s ostatnými plienkami tak bez avivaze a ked s obleceni tak s avivazou 🙂

majamisutka
28. jan 2010

ty bambusový mám 🙂 jsou super 😉 prát to můžeš podle sebe 😉

pospecka
28. jan 2010

Já jsem uplně zírala jak je to příjemný na omak. No a když jsem zjistila, co to mělo stát a co to stálo, tak jsem byla uplně happy. 😀

kesika
28. jan 2010

Ja mám bambusové utierky v kuchyni a sú výborné! 😅

pospecka
28. jan 2010

Já uvažuju o froté prostěradle s tím bambusem. Má ho tchýně a je to strašně příjemný na omak. 😵

aktekram
28. jan 2010

maja: mám to v českém dabingu i s českými titulky, a takový věci se většinou nekupujou 😀 😀 😀

pospec: 😀 😀 😀 chválili römer, maxicosi a cybex http://www.babystyle.cz/autosedacky-cybex/cybex... (tu jsem vůbec nepochopila)

mauik83
28. jan 2010

maja - jasně že takový věci si raděj koupim a origoš (např. Pán prstenů - to jsem si kromě DVD a českých knih koupila i 3V1 v originále, haha 😀 ), ale to neznamená, že to nemám doma co nejdřív jinak... 😀

kes - no stejně na FB dočítám asi 15 stránek... 😝 😝 😝

kesika
28. jan 2010

Mauik: Neboj, veľa toho nepribudne, zas to nejde a nikto tam nie je 😉

pospecka
28. jan 2010

akte: a co jste si teda vybrali?

aktekram
28. jan 2010

Holky když už koketujete s těmi příkrmy, jak plánujete krmit??? Jak to budete ohřívat??? Skleničku nebo v misce??? Ve vodní lázni nebo v mikrovlce??? Co je potřebné koupit???
Používat brynták nebo plínka stačí??? Zapíjí to děti nebo kojí se dítě s upatlanou pusou??? 😅
V židličce, v lehátku nebo v jaké poloze???

Co říkáte tomuto - židlička na krmení od narození???
http://www.vse-pro-deti.cz/the-first-years/the-...

Chtěla bych rozšířit naši výbavičku 😉 Máme jen lžičky TT.

pospecka
28. jan 2010

akte: já budu ohřívat v ohřívačce na flašku s mlíkem v avent via pohárku. Mikrovlnku nemáme, nevěřím, že to není nezávadný. Myslím, že se nezapíjí, ne? Koukni do kojenců tam je diskuse začínáme s příkrmy. Já tam určitě půjdu na výzvědy.
A jakou sedačku jste teda vybrali???

kesika
28. jan 2010

akte: Ja budem zohrievať v miske, lebo zo začiatku bude mať jeden pohárik aj na tri dni. A v mikrovlnke by to malo byť ok, keď sa to premieša, aby bola teplota všade rovnaká.
Keď som dávala kašu, malá mala podbradník, ale utierala som pusinku aj plienkou, lebo si tam pchala ručička a boli sme od toho celé aj tak. Po utretí pusiny to mohla zapiť MM. A kojila aj kŕmila som ju v sede na kolene. Je to taký polosed, poloľah. Jednu nohu mám vyššie, tam má chrbátik a druhú nižšie, na nej akoby sedí. Rukou jej podopieram hlavičku. Určite nekŕmiť v lehátku. Skúšala som, bolo to celé upatlané 😀

aktekram
28. jan 2010

Pospec: römer 😉 King plus (barvu nemáme s manželem upřesněnou, já nechci černou a on růžovou, tak asi vyhraje Natasha oranžovohnědá)

aktekram
28. jan 2010

pospec: my máme k příkrmům daleko, spíš jsem měla chuť nakupovat 😉 😀 😀 (než to nastuduju, objednám, než mi to dodají a tak)

kesika
28. jan 2010

Tak napriek kaši sa malá zobudila po dvoch hodinách 😀 Ale už aspoň večer neplače po kojení, ale prežvatlá sa k spánku 😀
Prajem peknú noc, idem využiť hodinu a pol na spanie.

pospecka
28. jan 2010

akte: Roemer je taky dobrá volba. Už jsem nad tím taky přemýšlela, ale zatím vede pořád ta Tobinka. Uvidím na veletrhu v březnu, rozhodne cena. V testech jsou obě dobrý. 😉

aktekram
28. jan 2010

pospec: byla jsem na tom stejně, rozhodl potah při vidění naživo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre