V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

natali1401
autor
29. jan 2010

jaaaj pardon..tak v jednom meste.. 🙂)) fiii ja by som to brala pretoze ja nemam ist nikdy s kym von pretoze som uz asi ako mamicka nepozitelna pre svoje byvale kamaratky ze hej .... 😔 😒 😠

rpinguin
29. jan 2010

kde je marketka vobec? zeby obstastnovala inziniera? 😀 😀

pospecka
29. jan 2010

Holky a to víte, že rping bydlí v Berlíně v té původně východní části a maj společnej záchod na pavlači? Ona se mi jednou svěřila, že ty fotky co má jako z domu chodí fotit do IKEA. Vždycky odstříhá ty visačky a převlíkne děcka do domácího. Ale pšššt. Ona se za to stydí. 😀 😀 😀
p.s. to máš za tu nabonzovanou masáž. 😀

joodi
29. jan 2010

Majo, co blbneš, vždyť jsi našla slevu, né?? 😀 😉

ivca08
29. jan 2010

rpin - asi na neco shani slevu, aby nemusela zvedat ruku 😀 😀 😀

rpinguin
29. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rpinguin
29. jan 2010

pospec, si myslis, ze v Berline by boli v centre mesta tie Tschiba len 3 😝

joodi
29. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majamisutka
29. jan 2010

90kč pro mě není sleva 😅

ivca08
29. jan 2010

ale je to dobrej zacatek maji 😀 kazdej nejak zacina 😀

joodi
29. jan 2010

Pospec, ještě lepší vezre existovala v Rusku(možná ještě existuje 😀 ) takzvaná "komunálnaja kvartýra", víc cizích rodin v jednom bytě, řešili tak málo bytů. Kuchyň a WC společný 😝 a viděla jsem v jenom filmu, jak měli na chodbě na zdi pověšený prkýnka na záchod každá ta rodina svoje a brali si je když šli na WC aby nemuseli používat všichni jedno stejný 😅 😝 😀

pospecka
29. jan 2010

V té východní části nebude ani jedno. 😀
Ale konec srandy. My jsme si jeli přes východní německo pro auto a ty vybydlený baráky, to byla síla. Jsem se onehdá dávala na dokument o Berlínské zdi a teda pěkný psycho. Si nedovedu představit, že by v Brně nekdo udělal zeď a přes ni se nemohlo. ☹

rpinguin
29. jan 2010

pospec, inac si myslis, ze ta podlozka nahradi masaz? no ved nejdeme teda polemizovat, kupim a poslem a uvidis 🙂

mauik83
29. jan 2010

hahaha, fakt se tu bavim... 😀 😀 😀

posp - já piřád čekám na tipy na golfáče!!! 😉

pospecka
29. jan 2010

rping: já nevím, jednou jsem seděla na másážním křesle a bylo to příjemný 😅 . Myslíš, že to na nic není? 😕 😔

joodi
29. jan 2010

Mauik, já si myslim, že Posp má ty golfáče už dávno v merku, ale nechce nám to říct 😀 ona je určitě o krok napřed,jako s těma autosedačkama 😉 😀

pospecka
29. jan 2010

mauik: tan mám vybranej, jen jestli ho najdu. Vydrž. 😀

majamisutka
29. jan 2010

ale zas k ceně jednich capáčku, to sleva je, to je fakt. Záleží na ceně zboží.

kasenka228
29. jan 2010

Holky, co na to rikaj vasi chlapi, ze tu tak vysedavate? Muj je ze me na mrtvici a radsi spi na gauci. Tak uz to budu asi muset vypnout. 😅

joodi
29. jan 2010

já jsem na jedno masážní křeslo odpadla při nákupech v dojčlandu, ale to jsem byla těhu a udělalo se mi zle, tak jsem se neodvážila tam hodit Euro a zapnout to 😅 , tak nevim jaký to je 😀

rpinguin
29. jan 2010

inac a vies ze ma laka ist byvat do Berlina? fakt by som chcela pochodit cele mesto, popozerat tie vselijake historicke pamiatky, aj tu hruzu, vselijakych asocialov, neviem, ale to mesto ma laka. No DDR je este inaksia a este to potrva, kym budu tie casti identicke.

jooodi, pfffuuuuiiiijjjjj

ozi, a preco ta podlozka vibrujucia nie je v ceskom Tschibe?

pospecka
29. jan 2010

http://bin.staticlocal.ch/market/da/da5b42fe96f...
vrchol italské jednoduchosti a elegance.
Mauik: spešl proTebe. 😀

joodi
29. jan 2010

Já to říkala, že homá vybranej!! 😀 🙂
Kas, radši už neříká nic, jenom se diví, čemu se pořád směju 😀 asi je proto tak zvědavej, že chce i na ten sraz, nedá mu to spát 😀

emamamamu
29. jan 2010

kasenko az vymysli nejakou poradnou slevu, tak za nim bez!😀

natali1401
autor
29. jan 2010

moj chlap je v krcme a na mrtvici budem ja ak do 10minut nebude doma ako slubil 😀

rpinguin
29. jan 2010

joodi, ozaj, no v tych velkych nabytkarskych obchodoch take kresla aj predavaju, stoja cez 3000€, maju ovladacku a na nej rozne programy, ci uz buchanie do chrbta v roznych verziach. Asi rocneho Maxika som tam posadila, nechapal 😀 Som si povedala, ze ked vyhram v Lotte, ze to kupim 😝 Inac suma nehorazna ☹

pospecka
29. jan 2010

rping: kdyby byla, tak tě s tím neotravuju. Fakt není. 😔
Jo a tady je další obrázek mého golfíku
http://picnica.ciao.com/it/10587856.jpg
A běda jak si ho některá koupíte. 😀

rpinguin
29. jan 2010

natali a preto sme aj tu, si myslim, ze na Slovensku by kazdy chlap tak skoncil 😀 Tu sa len maka a vzdelava 😎 by ma kleplo, chodis aspon aj ty niekedy von?

ivca08
29. jan 2010

Tak jako dneska uz jsem se dlouho nezasmala. Obcas tu alesovi neco tlumocim a uz se na nej jenom vzdycky podivam a tlemi se. Prej jsme jebly 😀 😀 😀 Nejsme, jsme matky na matersky 😀 😀 😀

No nic, jak to balim a jdeme spinkat, tak uz to neprehanejte, at stihnu zitra docist 🙂

natali1401
autor
29. jan 2010

ja som este vonku nebola co je mala na svete 😔 😒 😠 😖 😢 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre