V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
7. dec 2009

achal, 64? wauu 🙂 my máme jen 62,5 ale zas 6300g 🙂

Taky vám děti už cestujou? Já ho někam položim a on za chvilku leží úplně jinde 😀

achalteke
7. dec 2009

Májo jo je to dlouhán 😀 😀 😀 😀

aktekram
7. dec 2009

teda holčiny kdepak dneska jste?????????

aktekram
7. dec 2009

jak tak koukám na termíny, představte si že už existují těhulky s TP srpen / august 2010 !!!
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
To je strašný 🤐

leonina
7. dec 2009

Ahoj Markét taky nakukuju a ticho po pěšině 🙂 Jinak díky moc všem za rady, dnes se vztekala jen dvakrát tak snad to vydržíme kojit dál 🙂

emamamamu
8. dec 2009

tak co kasenko, mala je posledni dva dny zlaticko, co? 🙄 😲 😀 😀 😀 😀

kasenka228
8. dec 2009

Jakoze moje Emo? Nooooo, nerekla bych.....

kocanda2009
8. dec 2009

Dobre dopoledne, ja ziram....tady je nejak mrtvo....tak preju vsem pekny den
leo - jeste k tomu vztekani, u nas dost pomaha kdyz kojim vleze, teda aspon posledni 4 dny se mi vleze nevzteka ale kdyz sedim tak se mu to nelibi 😀

leonina
8. dec 2009

Koci díky taky jsme zkoušela a jak kdy někdy to pomůže někdy ne, docela se mi osvědčila i poloha fotbalisty - myslím že se tomu tak říká

ivca08
8. dec 2009

Ahoj,
tak se priznejte u koho bylo dneska v noci moje hodny a v noci spinkaci dite??? 😀 😀 😀
U nas byl nejakej spurter, co se budil tak cca po hodine a trictvrte. Jsem total ko, dneska se fakt s doktorkou dohadovat nebudu, budu rada, kdyz najdu vchod a vychod 😀 😀 😀 Muj zlatej chlapecek, kterej i v porodnici spal v noci 5 hodin v kuse se nekam ztratil 😒

achalteke
8. dec 2009

leon fotbalistu vřele doporučuju, zmírní se tim průtok, děcka se u toho tolik nevztekaj a je to štrnější pro bradavky 😉

ivčo u nás dnes to samé, ale naštěstí s přestávkama spí od osmi do osmi, joa kadíme, kadíme, kadíme každej den, jsem happy 😵 😵 😵 😵 bych nikdy neřekla že budu mít někdy takovou radost z hovna 😀 😀 😀

achalteke
8. dec 2009

tak od zítřka očekávám spící dítě celou noc, přes den nejméně 4 hoďky, pěknej kakoš a hezky prdící 😀 😀 😀 😀 😀

aktekram
8. dec 2009

asi k nám, posíláte všechny hodné dětičky, bude vadit když si je tu nechám??????? 😀 😀
U nás se spinká dlouho. 😅

ivca08
8. dec 2009

Malej taky spal od osmi do osmi, ale prestavky na kojo po max. 2,5 hodinach. A jak jsem zvykla, ze spi od osmi tech 6-8 hodin v kuse a pak jeste pokracuje po cca 3 hodinach, tak jsem proste ko. Navic dneska jdeme na tu kontrolu a jestli nam napere hexu, tak se budu celou noc zase stresovat, jestli nahodou nebude mit reakci a spanek je zase v hajzlu.

Radost z kakose plne chapu - my furt mame tak jednou za 3 dny (nekdy i pet) a je to hroznej svatek 😀 😀 Ted mi dal zrovna v nedeli najevo,ze moje masaz briska stala za hov... a hned mi zaplatil 😀 😀 😀

Jinak se nam vcera vratili prdi, vecer si chudak pobrecel (a pritom jsem nesnedla nic vyjimecnyho, co bych uz nemela ☹ ), takze se to mozna podepsalo na ty noci. Ted uz je zase vysmatej, lezi pod hrazdou, prdi si u toho a vyklada tygrovi, jaka to byla priiima vesela noc 🙂 Asi to bude tanecnik u tyce, porad se mi omotava kolem hrazdicky 😀 😀 😀

ivca08
8. dec 2009

Jo a vcera mi dorazil laktanek - je to pry i proti vypadavani vlasu, stresu, zlepsuje pamet a vitalitu. Takze dneska dam prvni davku a zitra budu happy i bez spanku 😎 😎

aktekram
8. dec 2009

😅 a v plínce máme poklady 3-4 denně 😅

mauik83
8. dec 2009

Ahoj, tak my dnes spali od 20h do 8h s 1 kojo pauzou nezvykle brzo - už o půl 2 🙂 a kakáme kažedj den několikrát 😉

emamamamu
8. dec 2009

ivco co prispevek, to perla...😀 😀
my zase bojujeme s uspavanim..torbice ma hlad, ale vzteka s u kozy... 🙄 🙄 🙄 rano jsme se museli v sest koukat na Griffinovy, protoze mala proste nebude spat ani nahodou...😀 mne jebne, mne jebne, mne jebne... 😀 😀 😀 😀
maui myslis, ze tim tady nekoho oslnis? 😀 😀 😀

kasenka228
8. dec 2009

ema 😀 😀 😀
Holky, ja nebudu psat co u nas, beztak to nikoho stejne nezajima a pak neni se cim chlubit 😖
Dneska jdeme na kontrolu na rehabku, tak jsem zvedava, jak dopadne, bude-li Vojtovka nebo ne...

ewwe
8. dec 2009

ahoj pripajam sa k statistike, spime od 21H do 5H, potom este do 9h, kakame raz za 7 dni 😖 tak dr. odporucala pol celaskonu kazdy treti den do caju, zatial nezabera, a dnes ideme na ockovanie hexou

kocanda2009
8. dec 2009

tak ja se priznavam - vecer papani v 8, a zhlednuti serialu...proste odmital jit spat, pak jidlo ve 2 a v 5 a pak spinkal az do 10 a vzbudilo se naprosto stastne usmevave miminko - do 10ti minut se zmenilo ve vrestici dite protoze si vzpomnel ze uz ma hlad 😀 😀 ja vstavala uz v 7 pac tatinek nam odjizdel na sluzebku tak jsem se musela rozloucit....al epres den papame po hodine a pul hrozne se vztekame ☹ ☹

ivca08
8. dec 2009

emus, sejdeme se u chocholouska??? 😀 😀 😀
a s tema hodnejma detma musite mit hrozny nůůůůďo 😀 😀 😀

kasenka228
8. dec 2009

ivco, emo, uz tam na vas budu cekat....

kasenka228
8. dec 2009

ivco, vy mate dnes narozeniny? vse nejlepsi!

luskata
8. dec 2009

Ahojky, tak nasa stastistika - zaspavame okolo 19:30 - na rukach 😉 na rukach spime do cca 21:00 ked si mamina ide lahnut, kojo okolo 23:00, 01:00, 04:00, 05:30 - hore do cca 07:00 potom kratke zdriemnutie do 8:30 opat na rukach 😀 😀 😀 😀
PS: nema tu niekto tu knizku Kazde dieta sa vie naucit spat, chcem precitat a skusit praktikovat po tom 6. mesiaci bo moj chrbat ide do prdelovic 🙂

emamamamu
8. dec 2009

😀 😀 pooozdeee, poozdee..uz sedim v cekarne...😀 😀 😀 😀
kasenko jen nam rekni, jak se mate...😀 ja hrozne rada posloucham, kdyz ma doma nekdo taky teroristicky vycvik..ne jen my..😀 😀 😀

luskata
8. dec 2009

aha a kakos sam od seba nebol asi 2 tyzdne, vacsinou dolujeme teplomerom 😒

kasenka228
8. dec 2009

my taky, mame dnes 100 dni 🙂

luskata
8. dec 2009

aj ja by som si prosila jednu rezervaciu u toho chocholouska 😎 😎 😎

ivca08
8. dec 2009

Kasen diky.... 😉
Tak uz je mi to jasny, proc v noci tak radil 😀 On poradal mejdan (narodil se ve dve v noci) a my jsme to trubky nepochopili 😀 😀 😀 Jo je to drina, mit tupi rodice 😀 😀 😀

Luskat - sejdeme se na rehabce 😀. Vecer sice usina v postylce, ale pres den jedine na rukou a vetsinou jeste vyzaduje nosit, aby pry mel lepsi sny. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre