V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
9. dec 2009

koukám, je to parodie asi na 50 filmů - ted zrovna Mr. a Mrs. Smith... 😵

mauik83
9. dec 2009

ty woe, si to snad seženu na dvd... 😀 začíná mě to zajímatz.. . 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mauik83
9. dec 2009

emo - to video jede nějak dovně, to máš takhle schválně??? 😕

aktekram
10. dec 2009

Krásné ráno,
tady se ponocovalo a já upravovala fotky to jsem měla vědět tak se na to vyprdla a psala si s váma. 😀
Kasenka: nikdy jsem se neptala proč děti preferují jednu stranu

ivca08
10. dec 2009

Ahoj,
koukam, ze jste poradali vecirek 😀 To vas obdivuju, ja jsem jak prdola pres den nespi, vecer tak urvana, ze nejdyl kolem pul desaty, desaty odpadam...

Emco, neboj. Maturita bude 😀 A s vahou bych se vubec nestresovala, malej mel 5050g a podle doktorky naprosto v poradku. Vyslo mu to podle ni asi 140g tydne a to uz pry ted bohate staci. Ale je to previt, jakmile ho dam na brisko, aby trenoval, tak chvilinku bejci (uz to docela jde, ale hlavicku jen na jednu stranu nebo rovne - hlasim se do klubu 😀 😀 ) a pak sup a je zase na zadech. A v noci se mi obcas otoci i ze zad na bricho. A cestuje neskutecne. Dam ho pod hrazdu rovne a za chvili ma hlavu na dece a nohy a prdelku uplne mimo a lezi napric.

Akorat se nam nejak vratily prdiky ☹ nechapu, jim furt stejne a vecer pred spanim uz si zase dava 10 minut place, kdyz musime prerusit kojeni a nosit na brisku ☹

lynn77
10. dec 2009

holky tady radily v noci, to jsem si hezky pocetla u snidane a zasmala se... nejlepsi byla "cicina" 😀

lynn77
10. dec 2009

jsem se byla kouknout co davali vcera na te nove.....hmmm desnej dojak, to jsem videla 😉 , to je fakt cypovina, ale tedka na materske clovek (tedy ja urcite0 tak nejak vykouka i vetsi debility 😀

emamamamu
10. dec 2009

no prave, na materske se smeju i u dojaku..😀 jako desneho dojaku, myslim..😀
mauik je to schvalne, nelibi se nam nudne videja s miminama..😀 😀 😀
ivco to same je Dorka..polozis ji na postel pod hrazdu a za chvili je na balkone a visi za levou nohu..😀

ivca08
10. dec 2009

Emus, jeste, ze mate jenom garsonku. Aspon ji rychle najdes 😀 😀 😀 😀

rpinguin
10. dec 2009

zeny, ma ale dostavate, Matilda hrazdu akosi bojkotuje, mam ju len v lezme v tom polohovacom lehatku 🙂 , no neviem, co z toho bude, ked s nou nic nerobim ☹ Teraz zasa spi v postielke.....no idem na Preslapy 😀

emamamamu
10. dec 2009

ping myslis, ze ja s Dorkou neco delam?😀 pro mne je jednodussi ji polozit pod hrazdu...😀

rpinguin
10. dec 2009

emus, no to si ma ukludnila, ja uz mam zkle svedomie, ked citam, co vsetko vy robite, ze sa obracia zo strany na stranu.....to ja v tom lehatku ani nezistim, ci sa tocit vie. Moj den spociva v noseni toho lehatka po izbach, kde sa prave nachadza Maxik. Akonahle ma Matilda nevidi, tak vresti...inac uz spi 2h, potom pojdeme von a zasa bude len v kocari, potom chcem piect, takze zasa do lehatka.....chuda male ☹

ivca08
10. dec 2009

rping - ja bych byla stastna, kdyby mi dite vydrzelo dobu v lehatku 😀 😀 Tak nad sebou nenarikej a bud rada co mas... A uz 2 hodiny spí a to si stezujes??? 😀 😀 😀 😀 My dame tam max. 30 minut v kuse a jeste po boji, protoze jakmile pochopi, ze ma ji spat, tak vzdycky spusti - i kdyz ma oci jak kralik a zive a smudla si je.

marketka.27
10. dec 2009

Ahoj🙂
Máte některá tak kadící dítě jako já? Dneska už posedmé pořádná nálož. Už se mi zdálo, že jsou ty časy delší, ale dneska už zase vše postarém.

bibi78
10. dec 2009

kas, tak zemiakovy salat robila mamina, ked mi pomahala s malym a jedla som ho asi ked mal 2 tyzdne a ta noc fakt stala za to... na ten maly zaludocek to bolo asi prilis, ale teraz uz to bude ok, ja uz okrem kyslej kapusty a strukovin jem vsetko. a to preco preferuju 1 stranu je este z bruska, tiez tam boli natoceni tam, kde im bolo najlepsie a ako sa priestor zmensoval uz neriesili dalsiu stranu. tak si to nesu doteraz, ale podla mojej mudr to nie je nic na znepokojovanie, urcite nie v 3 mesiacoch 😉

ema, v jednej vode cela rodina, ako za cias starych mam a este k tomu raz za tyzden 😀

ale nechapem, ako mate cas na tie vsetky pripravy, vy sa vsetky stazujete na svoje deti a nakoniec mate doma uplne zlaticka. ja sa od neho nemozem pohnut ani na chvilu. este rano vydrzi pod hrazdickou, kym si robim ranajky a popludni ani nahodou. spava velmi malo, zbytok dospi vonku na prechazdke a vecer pred 22h nezaspi aj to ho kojim cely vecer, takze jediny volny cas je v noci...

a k tomu porovnavaniu, nas maly sa z miesta ani nepohne 😅 ... on iba kope nozickami, ale nejake pretacanie nehrozi...

mauik83
10. dec 2009

ping - já mám špatný svědomí, když ji někde položim, ona si povídá a já jdu třeba najíst... že ji tam jako nechávám samotnou... 😅

marketka.27
10. dec 2009

bibi, tak mě napadá, že by se v té vodě mohlo ještě máčet prádlo 😀

bibi78
10. dec 2009

market, ano 😀, najskor to cistejsie a potom tie pokadene latkovky 😀

aktekram
10. dec 2009

Kasenka: tak naše dnešní video, jak cvičíme. Třetí cvik nám moc nejde tak jsem ho vynechala.
Ostatním pro představu (jen pro silné nátury 😉 )

https://www.youtube.com/watch?v=J1UjFZyXgcY
ewwe
10. dec 2009

a po namacani pradla sa da s tou vodou este splachovat zachod 😀

rpinguin
10. dec 2009

Ivus, ja si nestazujem, len ked citam, ze ako sa vy vsetky pekne starate a mne to tu lezi a ja uplne mimo, tak to ma hneva, ale ani ma nenapadne nieco zmenit 😀

Maui, no fakt este aj pradlo by sa vymachalo v tej vode 😝

Market, u nas je nekaka denne, ale ked, tak je to az na chrbte, kaka asi kazde 3 dni, 5dni bol zatial rekord. A nanajvys 2x denne. Ved ked sa tolko krat vykadi, tak bude mat na par dni asi pokoj 😀

Bibi, tak testujem aj ja prave hrazdu, ani Matilda sa nepohne, otaca len hlavu doprava a dolava, kope nohami, trepe rukami a tiez sa nepretoci......... 🙂
no a furt si vyzuva ponozky 😠 , asi zacnem davat puncochy.

rpinguin
10. dec 2009

no ewwe, no ozaj, aj to je alternativa, moja babka to praktizuje dodnes 😀

ewwe
10. dec 2009

akte klobuk dole, skoro ste ma rozplakali, Petruska ma krasne faldiky 😉

rpinguin
10. dec 2009

jeemine akte, to ma akoze pomoct? Chudatko male, mi jej je tak luto, ale ked to pomaha, tak ok 🙂

aktekram
10. dec 2009

rping: tak to je jak u nás, když jsem na pc tak malá leží v koši a kouká na mě, nebo je v lehátku, nebo je na hrací dece. Pod hrazdičkou jen kouká, mává rukama sem tam se jí podaří do hračky bouchnout, kope nohama.
Taky se nepřetáčíme, proto jsem si dovolila ovládat foťák a nechat ji samotnou ležet na stole.
Ale když si ji pak všímám umí držet hračky v ruce a i je strkat do pusy.
Ponožky nám taky dlouho nevydrží.

aktekram
10. dec 2009

ewwe: díky, snažíme se přibýrat 😀
takhle by jsme měli cvičit 4x denně po dobu 6 minut. Stíhám to 1-2x. A to máme ještě jeden cvik na bříšku hlavičkou k mému tělu, kde na ní skoro ležím, brrrr.

rping: na rehabilitaci tvrdí že ji to pomůže, tak tomu věřím

majamisutka
10. dec 2009

Akte, no to jsi fakt dobrá jak to umíš a jak to zvládáš, já bych tohle nikdy nedokázala.

majamisutka
10. dec 2009

Máš můj velký obdiv!!

kasenka228
10. dec 2009

Majo, to jsou kecy, taky bys to zvladla, kdyz bys musela, to se neboj!
Akte, diky moc za to video. Fakt to zvladas uplne suprove. Prosim te, u toho uplne prvniho cviku na videu, jak ji mas hlavou nalevo, tlaci ti do te ruky? Odporuje nejak? Terezka prave jak ma tu predilekci doprava, tak lezi na ousku, kouka jakoze smerem ke me a kdyz ji dloubu, tak hlavicka nijak nereaguje, na druhe strane jooo.
A my se taky nepretacime...

lynn77
10. dec 2009

kasen, uz jsem psala na srazy, ze sorry 😉 jsem ko, uplne promocena a hladova jak pes, to mam za to 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre