V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bibnka
19. dec 2009

A já jsem zase zjistila, že kombinéza, kterou nosil Robinek celou zimu až do března, je Tomáškovi už skoro malá. takže mezi svátky naběhnu na novou. 😉 🙂

Emuš, koukla jsem ti do albíčka a musím říct, že Dorinka opravdu luxusně pase 😵 😵

mauik83
19. dec 2009

emo - 😀 😀 😀 věneček 😀
- nevim, jestli v životě neviděli beco nebo jestli mě maj za blázna v takovým počásku mít dítě v nosítku 😅 nebo jestli se jim prostě líbí.... 😀 včera mě kvůli becu oslovila prodavČka, kdeže se dá prej sehnat a dneska se mě jedna paní za mnou ve frontě ptala - může v tom dýchat? 😀 (měla nosánek zase zabořenej do mě... ) 😀

fusak nám doufám vydrží a snad se s ním vlezem do korby až do jara... 😅

lynn77
19. dec 2009

mauik, taky cumej, kdyz ji mame v nositku a taky si trubka ryje nosem do hrudi 😉 nevim, jeslti ji tam nemam moc pricuclou na sobe

ivca08
19. dec 2009

Ahojky,
ad Beco - me si v pondeli v nasem "hypermarketu" porad prodavacka prohlizela a pak povida, muzu se zeptat, co to tam mate??? 😀 😀 😀 😀 Asi myslela, ze tam mam stene. 😀 😀 😀 Protoze kdyz jsem odhrnula svoji bundu, tak zacala - jezisi, ja se zblaznim... a volala honem na druhou, at se jde podivat, ze je v tom dite!!! 😀 😀 😀 😀 😀

mauik83
19. dec 2009

chjo, ještě pořád mi tu čumákuje a nechce spát... ted vyřvává v postýlce... 😔

mauik83
19. dec 2009

ježíš ta vříská... ☹

majamisutka
19. dec 2009

Stalo se Vám někdy, že jste si koupily plínky a smrděli chemií? Já koupila Huggiesky a musela jsem vyhodit celej balík, smrděli jak od ředidla, fuuuuj 😝 A to jsem je koupila v lékarně 😠

marketka.27
19. dec 2009

majo tak já jsem zase koupila Huggiesky, které sice nesmrděly, ale nesály. Jak malá čůrala, tak to po nich teklo. Poprvé jsem si normálně první moment myslela, že jsem debil a dala jsem je naruby. No nedala, byly prostě na vyhození.

mauik83
19. dec 2009

tak to se mi zatím nestalo, ale musim přiznat, že mi poslední dobou dost smrděj počůraný Pampersky, jak tu někdo spomínal ještě v těhu... 😖 dost mě to štve, řed tím jsem po čuchu poznala, jestli je pokaděná, ale tohle mě hrozně mate 😠

petrajurinova
20. dec 2009

Dobré ráno.
K těm plenkám, nám chemií strašně smrděly plenky z Lidlu, někdo je malé donesl (už ani nevím kdo), a i když na omak a provedením vypadaly super, tak ten smrad byl síla, takže jsem ani neměla odvahu je vyzkoušet a letěly. No a když byl malý Bastík tak mi strašně smrděly Pampersky, sotva do nich malý jenom trošku učurnul, takže teď je ani nezkouším kupovat. Kupujeme zelené tescovky a ty jsou zatím O.K. a huggiesky ty obyčejné jsme měli taky a bez problémů.
Ještě k těm plínkám. Holky na jak dlouho vám asi tak vydrží jeden balík plínek? Já mám dojem, že oproti tomu co to bylo s Bastíkem kdy jsme měli balík tak na týden, toho Isa podělá těch plínek nějak míň, nebo toho ty plíny víc absorbujou, ale máme balík tak na dva týdny.

emamamamu
20. dec 2009

ciao vyslouzile delohy 😀 😀 😀
my budeme mit dneska prvni Vanoce u Filipova taty...juhu😅 snad neco dostanu😀
plinky mi ted taky smrdi...😅 takze nejsem tehotna? 😀 😀
bib no nevim, jestli je to to spravne paseni komu, ale my se ji nasmejem dost, je u toho fakt jak nejaka drbna..😀

marketka.27
20. dec 2009

Hoj🙂 My jsme měli Huggiesky všeho všudy dvakrát, první vel.1 do porodnice, ty byly perfektní, pak ty samé vel.2 a o těch jsem psala, fialový hnus. Ještě mám doma jedny koupací, ale ty jsou zatím zabalené. K Pamperskám žádné zvláštní výhrady nemám, ale měla jsem myslím jen dva balíky, jedny nějaké obyč pro novorozeně a jedny ty drahé. Nejvíce nám vvyhovovaly Bella Baby (z DM) a slovenské Libero. Těmi Libero máme vyskládaný pokojíček až do velikosti 4, tchání skoupili půl obchodu, takže jiné nepoužívám. Ale jsou perfektní. Sajou, nesmrdí, není po nich vyrážka. Spotřebu nemůžu posoudit, doma dávám látkové plínky.

Od včerejška lepím cukroví, samozřejmě to užírám a je mi z toho blbě a dobře mi tak.

ivca08
20. dec 2009

Ahoj,
to ja si zase nemuzu na huggiesky stezovat. Davam je malymu hlavne na noc a vydrzi v nich v pohode 12 hodin, ani neni opruzenej, ani procuranej, nic. To pampersky davam jen pres den a prijdou mi hned mokry.

majamisutka
20. dec 2009

To nebude tou značkou, já jsem s huggieskama taky jinak spokojená, prostě vadný kusy 😠
A Bella Happy jsme taky zkoušeli, ty první vel. 1 byli super, ale ty vetší mi už zas tak dobrý nepřišli.
Každýmu prostě vyhovuje něco jiného. Kámoška má 2 děti a na každého z nich používala jinou značku.

achalteke
20. dec 2009

Pampersky smrděj brutálně fuj....Tesco a Huggies jsou v poho, teď jsme nakoupili v tescu hromadu těch Huggies v akci a při naší spotřebě papírovek je máme tak na půl roku 😀 😀 😀 😀

Šimon tu má od včerejška sestřenice, které si s ním hrají atd., nicméně včera z toho byl večer absolutně rozhozenej, tři hoďky bděl a pak večer ne a ne zabrat a brečel, brečel, brečel, takže jak má rozhozenej rytmus je to v prdeli 😒 .....

emamamamu
20. dec 2009

achal to same u nas..vsechno musi slapat jak hodinky, jakmile to troch vyboci, tak je konec a mala pacha sebevrazdy...😀
my pouzivali Tesco na uplne pidimimino...ted jsme si cuchli k Huggies a nechceme jine..taky mame ty akcni z Tesca.. 😀 😀 😀 takze stridame holy zadek, latku a toto a pohoda🙂
jo a dotaz na holcicky...😅 mate jeste takove to neco mezi nohama?😀
male to nejak...odpadlo?😀 odeslo, uteklo?😀 myslim ten mazek 😀 😀 😀 😀

achalteke
20. dec 2009

ehe Emo oni mívaj holčičky nějaký mázek? Tak to ani nevim...kluci ne, teda aspoň Šimša nic 😀 😀 😀
Taky je to u vás tak? To byl včera fakt masakr, no dneska jedou ve dvě domu (chudáci na otočku z Ostravy) tak snad bude večer ok, ráda bych dnes poprvé od porodu ponocovala u telky a koukla se na superstar 😀

ewwe
20. dec 2009

my mame tiez huggies premium a som spokojna, aj pampers v pohode, mali sme fialove tesco, ale zdali sa mi malo save

ema nine nic take z ,,toho,, nevytekalo, ale kamoskinej malej vytekal taky hlien, a tiez uz nevyteka, vraj to je len nejake cistenie

mauik83
20. dec 2009

emo - 😀 😀 😀 😀 jsem nejdřív přemýšlela, co sakra myslíš... 😀 jj, taky nám to zminzelo, ani nevíme jak 😅 na té fotce s šátkem máš kříž s kapsou venku? 😀jsem študovaná 😀není vám v tom vedro? já u kolíbky s kapsou chcípala vedrem!!! 😠

k plínám - oni přestali ty fialový tesco vyrábět, což? Ted jsou už jen ty zelený a ty jsem ještě nezkoušela, vy jo? Někdo to myslím psal, ale už podle mě nevycházej tak levně jako před tím ty fialový... 🙄 musim rychle naklusat do tesca, aby na mě zbyly nějaký huggies 😀 😀 😀

achalteke
20. dec 2009

maui ty zelený jsou super! Balík za dvě kila, já tedajsem s nima spokojená 😉

mauik83
20. dec 2009

acha - tak je asi vyzkoušíme, ale až spotřebujem zásobu pampers a huggires od tchánovců 🙂

emamamamu
20. dec 2009

maui akce je jen do Vanoc🙂 a jsou fakt dobre🙂
a ji nic nevyteka, proste to tam od porodu mela a meli jsme ji to tam nechat a uz to tam nema..ja nevim, jestli to jelo za rodinou na Vanoce, nebo co..😀 al tak snad by ji uz nic nemelo srustat, ne? 😀 😀 😀
maui ja jsme doma jen v podprde a mala v bodycku🙂 je v tom teplo🙂)))))))

aktekram
20. dec 2009

My nosíme Petrušku v klokance a taky na nás všichni koukají. Včera jsme byli v Ikey, a docela rozesmívala kolemjdoucí svými ksichtíky. Celé nákupy prokoukala, takže nemá žádný překvapení 😀 😀 a cestu autem tam i zpět prospala 🙂 Měla dvě vrstvy na sobě a venku jsem ji schovala pod mou bundu, v obchodech ji pak nebylo horko. 🙂
Plínky - nám nejvíc sedí pampersky oranžové, a happy z globusu. Plínky z tesca (ty nejlacinější bílo-modré jsem vyhodila) šílený igelit.

lynn77
20. dec 2009

achal, ja ty zeleny tesco kupuju za 240 a uz zas tak vyhodny to neni.... mi nerikejte ze to tam mate levnejsi 😠

aktekram
20. dec 2009

lynn: byli teď v akci za 199 Kč i u nás 😉

lynn77
20. dec 2009

akte, ja je kupovala tento tyden a ti parchanti akci nemeli, zrejme akce nebyla v Praze 😠

kasenka228
20. dec 2009

Lynn, akce jsou hrozne casto. My jsme nikdy nekoupili plinky za normalni cenu, vzdy jen v akci. Musis to sledovat. 😉 Tesco ma plenky za 199,- fakt casto.

bibnka
20. dec 2009

Ahoj,

my kupujeme taky plíny jen v akci. Teď mám doma asi 8 balíků 😅 , ale už do 4. my teď jedeme už trojky, takže spotřeba není tak veliká, protože ta lína dlouho vydrží. Používám zelené huggies. měla jsem je i u Robinka a naprostá spokojenost. Pampers smrdí fakt strašně.

Já jsem dneska dopo vypadla do místního hračkářství a papírnictví dokoupit zbytek dárků pro kluky. Musím koupit i něco k tchýni. Dala mi peníze, já to tady koupím, dovezu tam, tam si to rozbalí a zase to vezem zpátky. Tož tak, prostě logika 😉 😀 . Ještě mám tady v jednom obchodě vyhlídlou mašinku, která se dá celá rozšroubovat a jsem ready.

S taťkou si toho moc nekupujeme, protože jsme si naděili nejhezčí dva dárky. Tomáška a nový byt 😵 😵 . Juchůůůůůůůůů, po Novém roce, počítám na konci ledna se budeme stěhovat do úplně nového 3+kk, 82 m a balkon. Můj sen a navíc je to ve Kbelích, takže z nás zase budou Pražáci 😉 🙂

rpinguin
20. dec 2009

zdar zeny,
chlapa som vyhnala von s deckami, som zvedava, dokedy to vydrzia a snezi 😠
Pri vcerajsej party mi skoro nohy odmrzli a zistila som, ze nemam ziadnu obuv do minusoveho pocasia. Vy mate asi vsetky nejake special boty, ze? A vyrabaju sa vobec nejake modne cizmy, ktore su kozusinove? Ja som take nevidela, vsetky teple vyzeraju ako pre stare babky 😀

a pri docitani som sa dobre zasmiala: "neresim kazdou picovinu" .... tak ja o polovinu menej nez Ema 😵
market, mas pravdu, ze dnes je toho tolko na trhu, tie kozusiny maju skor eko mamky (ja tiez, ale eko nie som 😀 )

a dalsia hlaska na zasmiatie bola od Ivci 😀 "Asi myslela, ze tam mam stene."

a k plienkam....moze byt, ze su u vas ine pampersky? Ja mam Matildu v noci v zelenych Baby dry a je v nich 12h a premocena neni (ako kojim v noci kazde 2h, tak ano, ak kazde 3-4h tak nie), väcsi problem mam s Maxikom, ten je premoceny kazdu noc+ spacak 😠 , tak neviem, ci mu nemam na noc kupit väcsie, trebars cislo 5.
Peta, Bibn. pomohlo by to? Udrzi to väcsia velkost?

bibnka
20. dec 2009

Rpin, určitě. Podle mě ta plínka prostě nestačí a pětka bude větší. HJá bych šla rozhodně do větší plínky. Když mi Tomášek 3x po sobě pročůral dvojku, dala jsem trojku a byl klid.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre