V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lovelygirl
31. dec 2009

Přeju taky všechno dobré, málo trápení a hodně radostí, zdraví a pohodu.. 🙂 už mě pěkně se.. ten ohňostroj venku, malá už se mi třikrát vzbudila, tak jsem ji vrzla k nám do postele, je tam klidnější.. alle stejně nevím.. půlnoc asi stráví u prsa, aby byla klidnější 😀

olalka
31. dec 2009

aj ja prajem vsetko dobre do noveho roku a vela radosti s detickami 🙂
a mna ten ohnostroj tiez pekne se... 😠 uz sme uspavali 4x 😠 asi idem spat k nej uz teraz, sampus sme si uz otvorili, naco cakat do polnoci 🙂

kasenka228
31. dec 2009

My tady taky trneme u kazdy rany, jestli se probudi nebo ne. Desny. 😠 Uz aby bylo rano. 😉

aktekram
31. dec 2009

My pro jistotu ještě nespíme 😀 😀 😀 , spinkala od 19:00 do 20:15 ☹ krmili jsme v 20:45 a na spaní to zatím nevypadá

leonina
31. dec 2009

Nám to odpalují přímo před barákem na louce, ale Naty se zatím nevzbudila i když čekám že o půlnoci jí to vzbudí. Taky se těším až bude ráno.
Jinak všem přeji do roku 2010 hodně štěstí, zdraví, pohody a hlavně pořád se usmívající mrňousky 🙂

pospecka
31. dec 2009

Tak to náš valibuk už spinká a zatím dobrý. Uvidíme až se někdo vydá k nám za dům bouchat. 😠
Já vám všem i vašim blízkým za mě i oba Pospec-boys přeju hooodně zdraví, protože všechno ostatní je proti tomu nedůležitý. 😉

kasenka228
31. dec 2009

Holky, to je program v televizi, ze by jeden blil..strasny...na co koukate nebo co delate?

pospecka
31. dec 2009

kas: to víš Televarieté už se nevysílá. 😀 U nás je PC večer, Pospec si hraje Tycoon na nb a já si na netu hledám autosedačku pro prdíka. Asi koupíme tu Tobi a zkoumám co stojí a v jakých je barvách. V Březnu bude v Brně zase veletrh pro dítě, tak kdyby ji tamměl dovozce levněji, tak ji už koupím. Malej má 6,5kg a je od 9kg, tak by ji v březnu už mohl mít. Tak mě napadlo, ty dáváš Terezce něco jinýho než MM?

leonina
31. dec 2009

Já jsem u PC a hledám daňově uznatelný položky 🙂 a do toho občas poslouchám tv, ale souhlasím s tebou, program že by člověk .....

lovelygirl
31. dec 2009

já mám pocit, že je šimůnek absolutní idi.t ☹ tak si tu sedím a cpu se salkem.. holky, jak dlouho ještě bude ta akce v bambuli na lamaze, nevíte někdo?🙂

lovelygirl
31. dec 2009

A koukám do počítače a hledám doplňky ke kočárku, dnes mi měl přijít nový a nic 🙂

gabulka26
31. dec 2009

ahojte.tak sa po dlhej dobe hlasime.Petulko je zlatucky,vela spinka a tiez papka.vazime uz 7,8 kg a stale plne kojime.je to to najlepsie babatko na svete.chceme vam popriat stastny novy rok plny lasky a zdravicka!

mauik83
31. dec 2009

my popíjíme tramínek, přikusujem dobrý sýry a u toho vyháníme prdy 😀

pospecka
31. dec 2009
mauik83
31. dec 2009

posp - děsný, co se prodává za kraviny.... 😠 😠 😠

pospecka
31. dec 2009

mauik: to jo. Mě mamka vždycky řekla, ať zakloním hlavu, když mi to oplachovala, tak mi dala žínku, kterou jsem si držela přes oči, aby mi tam ten šampón nenatekl a dneska už jsou na to takový vynálezy. 😀

aktekram
31. dec 2009

u nás hrajeme monopoly a já vyhrávám, hurá..... 😀 😀 😀 😀 poprvé a asi naposled 😀 😀 😀

rpinguin
31. dec 2009

Posüec, ja sa z teba poserem, co ty zasa nakupujes. Cim dlhsie nechas Zdenula vo vajci- tym lepsie a bezpecnejsie. A najlepsia sedacka je aj tak Römer King plus, pretoze ja ju mam 😝

danielasr
31. dec 2009

Vsetko dobre do noveho roku, vela zdravicka a hlavne krasnych chvil s nasimi slnieckami 🙂

majamisutka
31. dec 2009

Akte, my ted dohráli pexeso 😀 já ale prohrála 😠
Zjistila jsem, že nemáme doma žádný hry, jen scrabble.

Holky jaký stolní hry jsou dobrý? Asi nějaké budu muset pořídit. Co máte doma?

rpinguin
31. dec 2009

Clovece 😀 damu, sach, kocky..... ja mam vsetko, ale mi je to na prd, kedze nemam s kym hrat ☹

majamisutka
31. dec 2009

Jinak pijem víno a cpeme se chlebíčkama a válíme se u TV, kde dávaj ho.....
Domča od 21h spinká, vidím to tak, že se o půlnoci vzbudí na kojo 😀

majamisutka
31. dec 2009

akte jaký monopoly?

rpinguin
31. dec 2009

Maja, to je taka hra, ze nieco skupujes, ulice, stanice, aleje....na styl ako kedysi Dostihy a sazky 🙂
Ze?
Ja to vidim, tak isto s Matildou a potom mozme zalahnut aj my 😉

mauik83
31. dec 2009

mě ted konečně usnula po těch prdech, tak doufám, že se mi o půlnoci zase nevzbudí.... 😔 😔 😔

pospecka
31. dec 2009

rping: nenakupuju, zatím. 🙂 Já chci, aby hned jak to bude možný, tak Zdenda seděl v autě tak, aby něco viděl. V tom vejci je to na prd, když nespí, tak se v něm nudí.
ad kdy: já mám doma Člověče nezlob se, jenga, monopoly, dostihy a sázky, Twister, scrabble, a Rychlé šípy, ale to se nám nepodařilo pochopit jak se to hraje, tak jsme to ještě nehráli. 😀

pospecka
31. dec 2009

Jo a ještě UNO karty a ... a to jsem zapoměla jak se jmenuje, taky karty a musíš mít 4 stejný od druhu nebo tak něco.

pospecka
31. dec 2009

už vím, kvarteto a ještě mikado. Chybí mi snad jen D8ma. Chtěla bych mit všechny typický hry mýho dětství. Ty novodobý hry mi připadnou šíleně divný. 😒

aktekram
31. dec 2009

maja: monopoly banking, bez peněz s kreditními kartami
super hra je aktivity (pro 3 a více hráčů), hrajeme když se sejde víc lidí a pije se

kasenka228
31. dec 2009

Tak hlasim, ze jsme se prave probudili. 😉 Terka zacla po desaty plakat, tak jsme ji sli s manzelem ukojit a usnuli jsme. Pak vas doctu. Pospec, zatim davam uspesne jen moje mliko? Proc? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre