V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

leonina
4. jan 2010

rping zkusím dát na nástěnku nějaké jako oznámení na nástěnku jestli někdo něco neviděl ale pochybuji. Emuš na policajty čekám už hodinu

kasenka228
4. jan 2010

mauik, nesil, vzdyt na tech fotkach je to chmyricko docela videt 😉

mauik83
4. jan 2010

ping 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kasen - chmýříčko??? 😠

kasenka228
4. jan 2010

mauik: 😀 😀 😀 s tebou je sranda 😀 😀 😀

emamamamu
4. jan 2010

a moje decko ma nejhezci pipinu z terminu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mauik83
4. jan 2010

haha

leonino - co ti ukradli? Jsem nějak nezaregistrovala... no když tu řešim takový důležitosti jako chmýříčko 😀 😀 😀

my bychom chtěli na dovolenou k moři, ale ještě nevíme kam 😅

mauik83
4. jan 2010

😀 😀 😀
😀 😀 😀
😀 😀 😀

tak už je doufám všem jasno!!! 😀 😀 😀

lovelygirl
4. jan 2010

leonino, co to bylo za kočárek a kde bydlíš? ať můžeme koukat.. to je fakt děs, co olidi dokážou.. mně zase okradli na inzerít, ale naštěstí to dobře dopadlo.. policie v tomhle asi moc nezmůže, bůh ví, kde už je mu konec a kdo tam byl.. ☹

leonina
4. jan 2010

kočárek a bydlím na Praze 5 - Stodůlky (s Kasenkou jsem skoro sousedky 🙂 ), teď mi teprve dochází že to není jen kočárek ale ještě fusak, dvě deky... no hrozný. Policajti tady ještě nebyli ale moc tomu nevěřím. Zatím jsem obvolala všechny bazary v Praze a nic. Teď jsem volala do jednoho obchodu a jen podvozek bez hl. korby by nás vyšel na 6900,- ( kočárek včetně autosedačky jsme koupili za 7500,-)

lynn77
4. jan 2010

cus holky,

leonino, tak ja dneska poprve od porodu nechala chvili pred bytem stat kocar, aby se mi rozpustil snih z kolecek a nemusela to tu tri krat denne vytirat a rikala jsem si, ze prece nam ho nikdo nevezme..... no, tak priste si to asi rozmyslim

emo, 😀 😀 😀

mauik83
4. jan 2010

leonin - a kdes ho nechala??? Na chodbě v paneláku?

aktekram
4. jan 2010

Ahojky, krásné odpoledne přeji.
To byla dneska zase fuška. Na rehabce nás místo v deset vzali až 10:20, malá na chodbě ve vajčku už protivka protivná. Cvičili jsme skoro 40 minut. Byli jsme moooc pochváleni. Mám z toho takovou radost.
Ukázala sestřičce to naše otáčení. Definitivní otočení na bříško by mělo být v cca 6 měsíci a zpátky na záda mezi 8-9 měs. Držíme osu při chytání hraček každou rukou zvlášť i chytnutím oběma rukama na středu.
Máme trénovat ležení na bříšku a má se snažit chytnout hračku před sebou.
Přiznala jsem se jí, že jsme přes svátky toho moc nenacvičili, a říkala že máme za sebou obrovský pokrok, na to že jsme to tak flákali. Všechny tři cviky co jsme doposud cvičili nám již nejsou třeba. Máme 1 nový na boku a 1 na bříšku jen formou hry volnějším způsobem, aby se začala učit zatnout bříško.
Pokud se Petruška naučí zatlačit ruce do podložky na bříšku, ukáže ukázkové pasení koníků a přetočení na bříško, tak by pak už nebylo třeba cvičit (otázka cca 2-3 měs.)

Strašně moc jsme ji unavili, usnula už ve výtahu, a spala a spala. Posunulo se nám tím celé krmení. Od jedenácti do dvou jsem o ni nevěděla. Teď už si tu brouká na dece.
Kdyby jste věděli jak jsem dnes spokojená.

ivca08
4. jan 2010

Akte, gratulace velika. Je to holka sikulka!!!

mauik83
4. jan 2010

akte - tak super!!! 😉 co to kojení vleže, už to jde líp? 🙂

ivca08
4. jan 2010

Ty jo, malej tu prdi jak kulomet (od rana byl trosku rozmrzelka, tak vim proc) a teda smrdi naprosto silene... 😀 😀 😀 😀 😀 Plynova komora hadr. To by me zajimalo cim to dite krmim 😀 😀 😀

aktekram
4. jan 2010

Mauik: s vaší pomocí a péči nám to jde skoro profesionálně 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lovelygirl
4. jan 2010

leonino, jaký že kočárek? asi se to smázlo..

mauik83
4. jan 2010

akte - 😀 super 😉

mauik83
4. jan 2010

jejda, neluša mi spí už 2 hodiny... 😕 😕 😕

rpinguin
4. jan 2010

maui, wow, tak to chmyricko sa ti povedlo, v tom video bolo asi zle svetlo, ale aj tak je suprova, aj bez chmxricka by bola 😉
akte, no parada, sikulka Petruska 😵 Takze o 2-3 mesiace cvicenia skoncia?
leonino, a co akoze policia vyriesi? asi nic, ze? no drzim palce, mna by asi je... 😠 ja mam kocar pred dverami, ale len podvozok, vanu beriem do bytu.

aktekram
4. jan 2010

holky je na tom něco špatné, když se vám tu chlubím fotkama a videem??? Proč vidíte problém v tom zveřejňovat vaše fotky?

leonina
4. jan 2010

mauk: nechávala jsem ho v garáží, kde máme parkovací stání. Bydlíme v 2. patře bez výtahu a schody jsou tady šílený.
lovegirl: byl to v-cross černý, mám v albu fotku.
Teď tady byla policie, tak mi řekl že šance na vypátrání je nulová. Tak nám nezbyde nic jinýho než koupit nový a sporťák si můžu nechat na výstavu 😢

ewwe
4. jan 2010

leonino ludia su svine, ukradnut dietatu kocik ☹
my ked sme sa nastahovali do panelaku za 2 mesiace nam vykradli pivnicu, mm ukradli celu rybarsku vystroj aspon ze nechali bambule a stromcek, a 3 zamky kym sa dostane m k pivnici a neboli poskodene tak len niekto z vchodu to bol 🙄

aktekram
4. jan 2010

rping: pokud to půjde takhle dál a nebudeme se zhoršovat tak se cvičením skončíme (většinou se cvičí do 1.roku věku)

pospecka
4. jan 2010

ema: my jsme to vyhráli 😀 jinak bych za ty prachy taky nejela. 😀 😀 😀
leon: to je fakt humus. A ono na ty policajty se ani zlobiz nejde. Vždyt kočár nemá VIN jak auto, tak jak chceš poznat, že je to ten tvůj. Já bych napsala papír na nástěnku nebo vchodový dveře, že se ztratil kočár a že pokud si ho pujčilo dítě od sousedů, třeba n panenku tak at ho vrátí a pokud ne, tak že ho ukradl někdo, kdo má klíče at si taky dávaj bacha a hotovo.
akte: klidně se chlub, ale někdio prostě není takovej exhiboš. Já náš blog považuju za soukromej a jelikož si tu čtou i cizí lidi, kteří nenapíšou a jen sem čumí, tak těm to ukazovat nehodlám. Kdo chce, pošlu ip.

majamisutka
4. jan 2010

Leo, to je mi moc líto, lidi jsou fakt hnusný zloději. 😠 Já bych se asi posrala kdyby mi někdo ukradl kočárek. 😠

emamamamu
4. jan 2010

no ja nepotrebju svoje decko nikomu ukazovat a chlubit se, popripade dokazovat, ze neni plesate.. 😀 😀 😀 proto sem taky nedavam odkazy, at se kazdy koukne, chce-li, ale tezko tady nekoho ohromim uplne cizim miminem...a taky sem chodi cizi lidi a kdo vi, kdo jeste...blog delam pro nas, ne pro druhe 😉 uz tak ho zna az moc lidi... 😖
a mame topanky 😀 😀 bude jak yeti 😀 😀 😀

kasenka228
4. jan 2010

emus, co se tyka vasich fotek, tak oslovite nejen miminkem, ale hlavne provedenim, jsou fakt krasny 🙂
A najit vas blog bez toho abych vedela adresu neni zadny problem 🙂

pospecka
4. jan 2010

ema: ale yeti nesmí být plešatej, pošli důkaz o osrstění. 😀
Náhodou náš Zdenuška byl chvilku plešounek a mě se tak moooc líbil 😀

ewwe
4. jan 2010

pospec dik za radu, zabralo to, vcera som si dala fajne mastne jedlo a teraz sa nina sama od seba poone, snad to bude uz lepsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre