V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lynn77
11. jan 2010

cau holky, zdravim po dlouhe dobe, musim si prijit k vam postezovat, mala blbne uz asi tyden a budi se mi v noci ve 3, ve lepsim pripade ve 4 hodiny...... jestli to bude i dneska, tak zitra uz urcite umru 😉 zitra jedeme do Janskych Lazni, tak uz jen tise doufam, ze ji pomuze cerstvy horsky vzduch, protoze jinak uz nevim co s ni mam delat 😕 chteli jsme jet uz v sobotu, ale kvuli tomu snehu jsme to odlozili, navic si rikam, jestli to ma vubec smysl, kdyz v Praze je mozna vice snehu nez tam 😀

achal, tak ty uz mrkvickujes jo? 😕

ja nevim jak dopadnu, asi budu muset zacit dokrmovat UM protoze male uz asi nestaci to moje mliko nebo co, ja uz nevim, i kdyz pocitove ho mam dost...... kdyz nespi, nebo to neni tim? 😝

emamamamu
11. jan 2010

😀 😀 ano ano posp, vidim, ze maji podobne konicky...😀
achjo...mam uplne pochcanou postel....hola prdelka se mi t poobracela na vsechny smery...a ja zrovna myla nadobi...kdyz jsem se na ni koukla, tak lezla na brichu na kraji postele.....uz mi to asi skoncilo...ten "klid"... 😅 😔

achalteke
11. jan 2010

Holky vezmu Activity s sebou na sraz?

pospecka
11. jan 2010

Pokud pojede Pospec s náma, tak jo, ale jen fiátkem, jinak přijedu s malým buď Fabčou nebo poprosím babičku o Corsára. Má to v automatu a strašně srandovně se s tím jezdí.

majamisutka
11. jan 2010

pospec hod to ještě jednou pls.

mě jinak napadla: malá lyže pod přední kolečka, pak by se snad jelo líp

emamamamu
11. jan 2010

jasne achal 😵 a nemate nekdo Twister? ja to nikdy nehrala 😅 😅 😅

achalteke
11. jan 2010

lynn jo jo, už jsem to tu psala asi třikrát z jakých důvodů 😉 ...a že by malá nějak spurtíkovala?

pospecka
11. jan 2010

maja: jen na pár vteřin. musíš být rychlá. Nechci to moc ukazovat. 😉

achalteke
11. jan 2010

Posp v automatu jsem nikdy neřídila, takže klidně 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Májo to zkus s těma lyžičkama to je dobrý nápad 😉

emamamamu
11. jan 2010

lynn neboj, neni to hldem...😀 Dorte hladem netrpi a dela to same...dneska pro jistotu nespala vubec...😀 a od peti uz s ni Fil cumakoval ve vane..😀

lynn77
11. jan 2010

emo, tak leda koupit takovou tu ochranu matrace pro duchodce na postel, abys to nemela pochcany vsude..... no, laura je teda lenoch 😲 , tak budeme mit jeste chvili klid a bude si cucet z gauce bez hnuti 😅

emamamamu
11. jan 2010

lyn myslim, ze ochrana na manzelskou postel neexistuje...😀

majamisutka
11. jan 2010

počítač mi nějak nefaká, ale stihla jsem to 🙂 , krááásný 🙂 😵

pospecka
11. jan 2010

maja: 59 58 57 56 55 😀

achalteke
11. jan 2010

Emčo já mám tyto igelitovky pod hrazdou a plínkou: http://obchod.terkaperka.cz/detail.php?zbozi=53... 😉

pospecka
11. jan 2010

maja: dík

emamamamu
11. jan 2010

ale ja nejsem hovado, ja tady mam podlozku, ale ona na ni vydrzi tak pet minut..povalela se po cele manzelske posteli a uchcala si kde ji napadlo😀

lynn77
11. jan 2010

emo, no nevim, ja si taky myslim, ze snad hlad nema, ale kdyz ona je ta tezsi vaha, tak jestli ji uz to moje mliko neprestava stacit...... jako spavala mi od 20 do 6 minimalne a cca 2 kojeni v noci, od toho druheho kojeni uz byvala takova mene klidna, ale do tech 6 vetsinou tak nejak spala, to jsem nadavala, ze je to brzo, kdyz jsem tady cetla, jak nekomu deti spi od 20 do 8 nebo 10 (vid majo 😉 ) a ted se vzbudi na prvni kojeni o pulnoci, nekdy uz driv, takze na dalsi uz treba ve 3 a pak cuci a vysira stridave, rve, brouka si, ale spat se u toho neda, nepomaha si ji dat k sobe do postele to je uplne stejne jako kdyz je v postylce, nepomaha ukojit, pohoupat ..... proste nic, prece nebudu chodit spat v 20 abych se kurna vyspala?

uz me napadalo, hodit ji v noci pod hrazdicku do obyvaku a zavrit dvere a vypnout chuvicku ....... 😀 😀 😀 🤐 no, doufam, ze na me ted zavolate socialku 😉 😀

pospecka
11. jan 2010

Tak jsem si po půl roce koupila ledový kafíčko - takovou tu půllitrovou krabičku - 0,3% kávy 😀 😀 😀 a zatím na to chodím jen koukat do ledničky. 😅 Tak nějak si říkám, že s mou smůlou by mi malej týden nespal. Pijete někdo už kafe a pokud jo, tak kdy?

mauik83
11. jan 2010

posp - kurňa, já to nestihla ani jednou... yv jedete hrozně rychle 😠

woe - ta sabinečka je fakt hustá... 😝

esli mi úujdem ven eště nevim, uvidíme 🙂 přes noc 20 čísel novýho sněhu...

achalteke
11. jan 2010

emo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ví někdo jak se zavařuje a uměl by mi to polopaticky vysvětlit třeba do IP? chci si udělat zásobu příkrmů a nechci to mrazit, ale zavařit, jak na to?

pospecka
11. jan 2010

ema: Dorka značkuje. 😀 😀 😀 😀 😀
mauik: dám to někam do alba a pošlu ti ip odkaz. 😉

lynn77
11. jan 2010

no emo, existuje i ochrana na velkou klasickou postel (proto rikam, ze pro duchodce), jestli ale na manzelskou, to teda fakt nevim...... asi by to bylo i drahe..... 😉

emamamamu
11. jan 2010

tak my ven teda jdem😀 ale jak cirkusaci😀
lynn ser na to, ony zase zacnou spat...jako stejne s tim nic nemuzeme udelat...ja z zkousela vsechno...ty urcite taky...no hold maji svou hlavu🙂

emamamamu
11. jan 2010

posp piju kavu uz davno, zadna zmena, porad nespi😀

lynn77
11. jan 2010

emo, se ti rika "ser na to", ja uz to nevydrzim a budu na ni zla...... ☹ hlavu svou ma, to je pravda, ja kazdy den doufam, ze to bylo posledni den a ze dneska to bude dobry.... asi jsem najivni, ze?

emo, jsme mely udelat ten sraz.... nekde v obchodaku..... tam to bude bez snehu 😀 😀 😀 ja jdu taky ven, uz aj tedd hned..... se laura krasne prospi, aby mohla byt v noci vzhuru a zpivat nam 😉 😀

pospecka
11. jan 2010

ema: čím to asi bude. 😀

ivca08
11. jan 2010

😀 😀 😀 😀 emus, ty me vzdycky dostanes 😀 😀 😀 😀
Jinak mladej séře uz i do trojek 😀 😀 Prave nadelil pampersce tak, ze mu to uz pomalu protejkalo nohavici 😀 😀 😀

Sabinecka je narez - ja mam vycitky, kdyz nahodou malyho vezmu za telicko, ze ho beru blbe, ale tohle me uklidnilo, ze zase az takovej debil nejsem.. Akorat mam asi cardu retardu, kdyz jeste neumime kolo kolo mlynsky 😀 😀 😀

lynn77
11. jan 2010

emo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre