V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
11. jan 2010

risknete to někdo jít ven s becem, nebo raději né??

lynn77
11. jan 2010

majo, a proc ne, jako abys s domcou nekde nespadla? mne to prijde prave tedka jako nejlepsi varianta, kdyz se neda jezdit s kocarem..... taky doufam v manducu na horach....

pospecka
11. jan 2010

maja: záleží na okolnostech a na botách. Ale jen tak "zbytečně" bych s Becem nešla. 😅

emamamamu
11. jan 2010

lynn vsak u nas je to same, kdybych to mela resit, tak teprv budu zla 😀 😀 😀
posp myslim, ze to je spis nejaka vyvojova faze, nez kafe 😉

lynn77
11. jan 2010

tak se sabineckou se asi nechytam 😕

majamisutka
11. jan 2010

to by chtělo jít nejlíp na procházku na hrad, když je to jediné místo, kde je ulizeno 😀 😀 jen se tam dostat 😀 😀 😀

emamamamu
11. jan 2010

sabinecka mi odepsala😀

ivca08
11. jan 2010

My byli s Becem v sobotu kdyz nebylo protazeno, obesli jsme tu chatky a pak asistovali tatkovi u prohazovani 😀 😀 Takze zadna dalka ani blbej teren a bylo to v pohode.

Hurrra, prave projeli z dží zet dý - Venca, umi spravit ledničku, pračku a dokonce uz tu 2x projel s pluhem 😀 😀 😀 Takze odpoledne vyrazim s malym asi jeste jednou ven 😀

majamisutka
11. jan 2010

já pořád váhám jestli vzít kočárek nebo beco, ach jo, babo rad 😖

emo přepošli to do ip

ivca08
11. jan 2010

emus, tak se pochlub

pospecka
11. jan 2010

ema a co píše?

lynn77
11. jan 2010

jo, tak uz i ja s delsim vedenim zacinam chapat.....

lynn77
11. jan 2010

..... predpokladam nejake dobre rady do zivota.............

emamamamu
11. jan 2010

mate to tam..uklizela jsem🙂
maji vase deti porad modre oci, nebo uz se jim vybarvujou?

emamamamu
11. jan 2010

jo a chodim i s Becem i se satkem...nejak se nebojim, ze spadnu a kdyz ji, tak na zadek, ne na Dorte🙂

pospecka
11. jan 2010

ema: zd už má šedomodrý a podle zelenookýho tatínka, kterýmu dosavadní podoba nestačí už je má dokonce do zelena. 😀 😀

marketka.27
11. jan 2010

emo, ta barva očí ještě není definitivní 😲 ???

ivca08
11. jan 2010

emus - 😀 😀 😀 to je hotovo, to by i jorksira bylo skoda, to chtelo plysovy psa

ivca08
11. jan 2010

malej uz je ma modry 😀 😀 😀 😀 Ale uz je ma naprosto stejne modry jako ja, takze predpokladam, ze je to definitivni 😀 Tatku tuhle porad jeste kricel, ze ma modry po tatinkovi, ale uz uznal, ze tohle je jasne moje modra 😀 😀

ewwe
11. jan 2010

cauko tak u nas nemame ani jednu vlocku snehu, iba blato

kavu pijem kazdy den jednu, niekedy dve

posp dnes na tej preventivke mi vysetril aj prsa, dnes dr, od strachu nezaspi, jeho vina 😀
a foto som nestihla 😨

pospecka
11. jan 2010

market: 😀 no jak u koho, ale četla jsem, že se vybarví snad až kolem roku. To se Pospec načeká 😀 😀 😀 😀 😀

rpinguin
11. jan 2010

zeny, nestiham, pospec, tak tvoje foto som tiez nestihla a s tym FB si musela nieco naozaj posrat, ked ti dlho neodpisuju, ved to urob este raz a mas to 😉
no mna tiez zaujima Sabineckin nazor na zivot a jej teorie ucenia chodit deti v niekolkych tydznoch 😀
ema a tie sane idu? Ved ta pracovna doska vazi aj 50kg 😀 Mas doma Boba stavitela 😀
a stary pospec? zeby ho zaujal ten moj vcerajsi job podla jeho vyzoru? 😝

no a kaficko? No jasne, kazdy den, ved k comu mam jest tu horalku 😉

tlenka
11. jan 2010

ahojte baby... dlhsie som tu nebola... dnes rano som nasla nasu alex pootacanu v postielke, hlavicku mala az pri tyckach a nohy na opacnej strane 😀 , esteze tam ma hniezdo okolo... nam skoncili casy lezania 7. januara, tymto dnom sa nam zacala alex otacat na brusko,... vcera uz tak dost smelo, len sem-tam rucicku necha pod bruskom a potom je nervozna, vid

https://www.youtube.com/watch?v=Zl6pNZLpMk4

, no a dnes sa uz vo velkom otaca ... len kym som sla do obyvacky rozlozit gauc, ze ma letisko na otocky 😀 tak som musela ist za nou do spalne aspon 4x, co sa ozyvala, ze je pretocena, lebo naspät sa este nejak nevie pretocit... 😵

ema: aj tebe sa uz otaca dorka ako som citala 🙂

marketka.27
11. jan 2010

aha, tak to je naděje, že Karince ještě zezelenají po mně 😀 Zatím jsou modré.
Kafe jsem měla od porodu dvakrát, někde jsem vyčetla, že kofein a nikotin ne, alkohol v malém množství že neva. Tak se toho držím.

emamamamu
11. jan 2010

tlenko to je super video😀 to vypada, jak kdyby ji tahl nejaky vir...😀
Dorte udela most a sup, je na brise, ani nevim jak..😀 ja uz bych to asi neumela..😀

rpinguin
11. jan 2010

wow, Mauik, ty si ale kocka, robila si niekde modelku? mooooccc pekna 😉

mauik83
11. jan 2010

emo - taky mě to zajímá 😉 pls o ip

petrajurinova
11. jan 2010

Ahoj. Za chvilku se pustím do dočítání, jestli mě ta naše slečna uřvaná nechá. Začla být posledních pár dní pěkně protivná a zvědavá. Furt chce společnost a plnou pozornost a nejlíp nosit na rukách od okna k oknu. A taky se začala přetáčet na břicho nejenom nahatá, ale i oblečená a dokonce i když je ve spacím vaku, tak se otáčí i s ním, takže dneska v noci jsem asi 5x vstávala jenom proto, abych slečnu uložila zpátky na záda, protože se přetočila na břicho a spát tak neumí tak se rozeřvala.

rpinguin
11. jan 2010

tlenka, no Matilda to uz praktizuje davnejsie, len ja tu nepisem vsetko mozne 😀 😀 😀 😝

mauik83
11. jan 2010

ping - cooooožžeeeeee???????????,, 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre