V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

ivca08
12. jan 2010

Tak to je narez - my meli zachvat prdiku a nez jsme ho prekonali, vykoupali, uspali, tak je taky vyslovene preklofano a spousta novejch tvari 😀 😀 😀 😀 To jsou veci....

Jinak UM je ignorovano u nas, ale u nas je ignorovana komplet flaska i dudlik, takze to bude zrejme tim.

romaroma
12. jan 2010

vás šmírujú trebars svokry?

joodi
12. jan 2010

Pospec tak jooo, jsem, jééé to je prííma 😀 😉
Jestli mě šmírujou příbuzný a známý nevim, tak je tímto pro jistotu zdravím, jsem slušně vychovaná 😀

klya1
12. jan 2010

Pospec ja som skúšala pred pár dňami radiť maminám, aby nedali ušká pichnúť. Prdeli na mňa 😅

achalteke
12. jan 2010

No moje svokra je naštěstí částečně počítačově negramotná, i když profil na FB má, ale na koníkovi by mě nevystopovala, notabene myslim že o něm nemá ani anung 😀 😀 😀

aktekram
12. jan 2010

člověk než dožehlí tak hned další tři strany 😅
kdo to bude pak dočítat když tu každý "šmírák" napíše 😀 😀 😀

hele já o té polívce ještě nic nevím, ptala jsem se na čaj a dr. mě řekla, že čaj až po polívce 😀 😀 😀
to je vše co vím a že nám stačí až od šestého měsíce, takže recepty ode mě čekejte nejdřív až za měsíc 😀 😀

romaroma
12. jan 2010

🙂 to veru ani tá moja, ved ale tu mate svoj nick, ako vas nasli?

kesika
12. jan 2010

Pospec: Ty si na tie fiatky, že? My sme mali "prdprdcililing" ako svadobnú limuzínu 😀

emamamamu
12. jan 2010

ja myslim, ze moje svokra jo..stejne tak svagrova..a taky jsem vychovana a zdravim! 😀 😀 😀 😀
klya proc nedaly?😀 ja teda vim, ze priste uz nedam, ale taky vim, ze druhe dite mit bohuzel nebudu... 😀
zdravim smiracky🙂
klidne si ctete, ale i piste🙂

achalteke
12. jan 2010

prdprdcililing 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

romaroma
12. jan 2010

ema, nechceš, lebo dora neposlúcha? ja viem, ze kym budeme v garzonke a moj muz nebude naozaj zamestnany a ja sa nevratim do skoly a nedokoncim ju, nebude ziadne druhe babatko.

romaroma
12. jan 2010

teda silno dufam.

pospecka
12. jan 2010

klya: tak to mě minulo. My naušničky nedáváme. 😀
kesika: tak to je fakt mazec. "Znám" Tě 10minut a ty mi nspíšeš, že jsem na fiatíky. 😕
Je na čase naučit se FB.

joodi
12. jan 2010

já taky doufám...pořád...víc a víc... 😅 😀 🤐

emamamamu
12. jan 2010

roma roma to zni, jak kdybys byla moje dvojce..garzonka a nezamestnany chlap...😀 ten mj je na pracaku, ale nesedi s rkama v kline snad tu nesmirujou i z Bernaku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a kolik ti je?
no a ja si najivne predstavovala, ze budu mit spokojene miminko, kdyz se mu budu dnem i noci venovat a budu delat, co mu na ocich vidim a bohuzel je mala dost uplakana a nekdy uz fakt nemuzu....🙂 tak se uklidnuju tim, ze mala povyroste a prejde ji to a uz nikdy to nebudu mset znova zazit....🙂 momentalne si myslim, ze me druhe dite uz asi fakt nikdy nechytne..jsem fakt s nervama v riti a to vydrzim jak kun😀

ivca08
12. jan 2010

Napodobne achal 😀 😀

aktekram
12. jan 2010

Tak mě tu šmíruje asi jen manžel a má sestra, taky zdravím 😀 😀 😀

Bohužel má 70-ti letá tchýně nemá přístup na internet, ale kdyby měla, třeba by se připojila k rozhovoru o taškách 😀 😀 😀

kesika
12. jan 2010

Pospec: A nie si? 😕

emamamamu
12. jan 2010

akte a manzelovi nevadi to s tou velkou taskou? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

joodi
12. jan 2010

Akte 😀 😀 😀 😀 😀 😀

klya1
12. jan 2010

Som prasa lenivé, no 😀 A to prepichnutie ušiek u nás skončilo asi o 3 týždne tak, že mala ušká zapálené a laloky zväčšné tak, že vypadala ako malý sloník 😅 A u nás chce tato ešte chlapa, tak tomu už dám nastreliť 🙂

ivca08
12. jan 2010

Emus, bernak jsem ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale doufam, ze me nepovazujes za smiraka 😀 😀 😀 😀

emamamamu
12. jan 2010

Fildo prosim te jestli smirujes, tak zhasni na chodbe, diky!MT 😵

rpinguin
12. jan 2010

ty koki, roma, ty mas kolko rokov? 15? Podla fotiek by som ti hadam aj tak tipovala, ja som tak akurat drzala v ruke Barbie vtedy 😀 a mate fakt pravdu s Emou, ved tym deckam treba nieco umoznit a nie tlacku v garzonke 😲

aktekram
12. jan 2010

to víš že mu vadí, když je nosí a máme je na každé fotce 😀 😀 😀 Ale že o nich mluvím mu fakt nevadí, on je rád že to neříkám jemu, a můžu si postěžovat tady vám 😀 😀 😀 Má ode mě svatý klid 🙂

aktekram
12. jan 2010

ema: 😀 😀 😀 😀

pospecka
12. jan 2010

kesika: som, vidím, že nás máš pěkně zmapovaný. 😀
akte: mě se o vás dneska v noci zdálo. Soudili jstese s manželem o Petrušku, ale co jsem tam dělkala já, netuším. 😅

rpinguin
12. jan 2010

akte, ved ty si nechcela fb 😀 😀 😀

joodi
12. jan 2010

Emo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tady je taková sranda a já se musim vzdálit, někdo po mně něco chce, ale neřeknu kdo a co, co kdyby tady fakt šmírovala ta svokra 😀 😀 😀 😀 😀

emamamamu
12. jan 2010

joodi taky budu muset jit za chvili sounozit... 😀 😀 😀 😀 😀 sem to slibila 😖 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre