V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

joodi
15. jan 2010

Rpin, ty jo F-ka, tak to mas co nosit.. Ja mam ted zpatky svoje C-ka,ale nejak si nemuzu zvyknout, mela jsem plny D-cka a tak mi ted pripadaji malý 😀

ewwe
15. jan 2010

ja mam tiez langose, nie ja mam pizze

ja kojim a mala nejak stoji na vahe tak uvidim ci nezacnem s prikrmovanim, v utorok sa poradim s dr

emamamamu
15. jan 2010

no ja mam langose od kojeni, do te doby jsem mela normalni plne kozy...ted mam ric pic camrda, tady uz nikdo nemr........lalala...
joodi ja koupim ty TT...jsou hezke...☹ kdyz uz nic...😅
maji i ruzove, dam si facku....🙂 🙂

pospecka
15. jan 2010

bibn: tak at to dobře dopadne, at je to cokoliv a klidně jen nakoukni a dej vědět jak se máte. Nikdo se nebude zlobit, že nedočítáš a nereaguješ. Vždyt seš naše!!!!

emamamamu
15. jan 2010

posp no ja myslim, ze jsou to ty same, co mam ja, ale ja mam IB..nevim, jestli v nich je nejaky rozdil...
a jestli ti Zndendik nekadi nejak extremne casto, tak si do IB AIO muzes koupit ty plinky vkladaci a jen ty vymenovat...

joodi
15. jan 2010

jee maji i ruzovy? Ja znam jenom ty sedivy, nebo co to je za barvu 🙂 jdu na ne juknout

rpinguin
15. jan 2010

Bibn, drzim palce, a ako pospec pise, neda sa vzdy vsetko docitat, ja sem tiez len tak vpalim a reagujem len na poslednu stranu-ak vobec 😉 drz sa 😉

rpinguin
15. jan 2010

ozi, ktore latkujete? si pamätam, ze na zaciatku ste chceli vsetky, okrem Natali a asi Pospec, no a mojej malickosti- ako je to teraz?

joodi
15. jan 2010

Bibn, taky držim palce!!!!!!! 🙂
Jo a já nelátkuju.

pospecka
15. jan 2010

Jestli Zdeník nekadí extrémně často??? 😀 😀 😀 Naposledy asi před půl hodinou mi tady tlačil až vytlačil, před tím to bylo minulou neděli a předtím před 11ti dnama, takže nekadí skoro vůbec. 😀 No já právě nevím jak bych to tam vkládala a tak, tak jsem chtěla něco easy.

emamamamu
15. jan 2010

posp vkladala bys to tam patentkama😀

pospecka
15. jan 2010

rpoing: já jsem to chtěla zkusit a možná půjdu do toho.
ema: IB jsou itti bitti?

ewwe
15. jan 2010

ja nelatkujem a ani som nechcela

pospecka
15. jan 2010

ema: no koukala jsem na ´ty věci pro maminky. Ty pratelný vložky to už je extrééém jako hrom.

emamamamu
15. jan 2010

pospec jojo🙂
jestli si pamatujes, davala jsme je Jaji na srazu..v nich jsou takove plinecky primo do nich, ty se daji vytahnout a dat tam suche🙂
joodi
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24631716&tab=1

emamamamu
15. jan 2010

pospec ty bych si mezi nohy nedala, at si rka kdo chce co chce..to je pro me extreni humus...ani do kalichu bych zatim nesla....si to nedokazu vubec predstavit..jsem rada, ze se na zachode zbavim tamponu...

pospecka
15. jan 2010

ema: tak já to asi zkusím. 🙂 Teda ty plinečky, ty vložky se mi eklujou. Kalíšek je zajímavej ale nedovedu si představit jak ho někde vypouštím meju a instaluju. 🤐

rpinguin
15. jan 2010

no ja tiez nie, zlate vlozky a tampony a zivotne prostredie? no pouzivanim niecim umyvatelnym sa tiez nezlepsi 😀

emamamamu
15. jan 2010

no presne..doma bych to mozna jeste pul bidy dala..ale nekde venku? na verejnem zachode..? s dovolenim, jdu si vymyt kalich..diky..diky...😀

rpinguin
15. jan 2010

inac, som si vsimla, ze v cestine je akosi dost nemeckych slov,
pospec---eklujou je, ze sa ti hnusia? to som si len vydedukovala z nemciny 😉

kasenka228
15. jan 2010

Holky, nase dite od osmi v kuse vriska, nic nepomaha (uz ani prso, noseni, hlazeni, zpivani....). Co radite? Uz me fakt odvezou...

pospecka
15. jan 2010

kasenka: bydlíte v bytě nebo RD?

emamamamu
15. jan 2010

rytmicky pohyb? (placani po zadku, skakani na mici s placanim zadku?)

pospecka
15. jan 2010

rping: Jako, že je mi z toho na zvracení. Bléééé. Prát použitou vložku. Fuj.

emamamamu
15. jan 2010

posp tak to pere asi pracka, zejo...🙂
ale stejne, asi bych k tomu nechtela dat i nejake obleceni a celou pracku jen vlozkama bych zrejme nezaplnila😀

pospecka
15. jan 2010

kasenka: asi zápasíš, no u nás pomáhá pustit vysavač. Nevím jestli zmlkne,protože předstírá, že tam není, že to á zafixovaný s odsáváním soplíků nebo že ví, že to nepřeřve. Já když řve a vím, že to není hlad ani bolení, tak pustím na plný pecky nějakou hudbu. Poslední dobou mu pouštím Káju a lady karneval. 😀 😀 😀 a okamžitě jak o začne je ticho. V autě mám michala Davida, tak tam uklidnuju spartakiádou. 😀

joodi
15. jan 2010

Kasenko, nam dneska pomohla ta relaxacni hudba, až jsem se divila 😕
Emo, ty lahvicky jsou nadhernýýý! z takovejch ti nemusi byt ani lito davat UM! 😉

joodi
15. jan 2010

No, pratelný vložky, blééé eklhaft 😀

emamamamu
15. jan 2010

nam taky ta hudba...kdyz Dorte zpiva, pustim to a ona hled zmlkne..ale myslimm, ze Terezku ted asi zadna hudba nezajima....

romaroma
15. jan 2010

dobrý večer
u nás tiež zaberá vysávač a tiež aj hudba pomerne nahlas!
a hojdanie v autosedačke, to zaručene zaberie vždy (aj keď som z toho trochu nesvoja, že čo to narobí s jeho chrbticou...)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre