V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kocanda2009
30. jan 2010

ahojky
koukam ze vcera se vsichni vypsali a dnes tu nikdo neni

olalka
30. jan 2010

ahojte, drobec dava este kratky poobedny spanok a ja som dnes nejaka unavena.
aj som si chcela poobede zdriemnut, mala spinkala a strazil tatino, som lezala hodinu v posteli a nic. ja skratka nedokazem cez den spat ☹

ewwe
30. jan 2010

olal presne, dnes bol tato s malou vonku mala som dve hodky kludu, a prevalovala som sa v posteli a rozmyslala nad blbostami, a spat nie a nie 😠

olalka
30. jan 2010

no presne, neviem ci sa bojim, ze mi nieco ujde ked zaspim, ci co 😠 aby som nahodou nepremeskala Lujzin prvy krok 😀 😀 😀

ewwe
30. jan 2010

😀 😀 😀

emamamamu
30. jan 2010

snad me pospec nezabije😅 nebo se neurazi a nevytahne na mne nejakou ptakovinu...ale tady je ta autosedacka, co vysla lip v testech, nez MC za hezkou cenu (prinejmensil lepsi, nez MC😀), kdyby to nekoho zajimalo🙂

http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...

kesika
30. jan 2010

Ahojte 😀 My sme naozaj nejaké rovnaké. Ja som si ľahla, keď ležala malá a aj tak som stále čumákovala na ňu a nespala 😖

rpinguin
30. jan 2010

ema, ved jasne, ja som to tvrdila vzdy, ze je lepsia v testoch 😉
pospec, kde si? Bola som v meste, samozrejme aj v Tschibe a tu podlozku treba objednat, nemaju ju v ziadnom Tschibe. Co teraz?

mauik83
30. jan 2010

zdar 😎

posp, ping - ááá, už jsem si konečně vzpomněla, jak se jemnuje to udělátko - ta tužtička u těch mobilů - STILUS 😵 😵 😵 ping, dyk já neříkám, že SE jsou špatný, já mám taky SE W300i 😉 a spokojenost, mám ho 3 roky a dycky mi stačilo, když to umí volat a psát sms, ale ted bych brala lepší foták a video, kvůli Nele, pže mobil mám všude s sebou 😉 ale už se mi trochu kaší, takže do půl roku to vidim na novej 😀 a Karel měl SE nevim jak se ten model jmenuje, možná SE 900 ??? nebo tak nějak a taky s ním byl spokojenej, jenže pak vyšla LG Arena a bylo hotovo... 😠 😠 😠

šíííííííleněěěěěěěěě mě bolej zádaaaaaaa....... ☹ ☹ ☹

akinom55
30. jan 2010

Zdar žienky,
u nás nasnežilo asi 25 cm nového snehu, a po dnešnej prechádzke som zistila, že chodiť s kočíkom v tomto počasí je ako prechádzať sa oproti snežnému delu...nikam proste nedojdeš...

Včera sme si ale aspoň dobre zalyžovali, jedinou výhodou je, že sa malej vonku moc dobre spí a tak nám dopraje i 3 hoďky na svahu....a dnes som si bola pozerať nejaké bežky v bazáre, musím sa to tento rok naučiť, aby som mohla budúcu zimu ťahať malú v saniach za sebou...mňa totiž to sedenie doma proste nebaví 😉

Rozpravu o sedačkách so záujmom sledujem, chcela som tú Romerku ale ešte teda uvidím....

emamamamu
30. jan 2010

mauiku z kobry?😀

emamamamu
30. jan 2010

ping hlavne maji hezci barvy..i kdybych sebevic chtela, tak u MC nevyberu a MC je drahsi...😅 no ja jsem matka, decko neockuju, na autosedacce setrim...uf..socku na mne..😀

mauik83
30. jan 2010

ema - z Nely... 🙄

emamamamu
30. jan 2010

maui..😅 toz ji netahej..😀 poloz ji na skejta a voz ji za sebou😀

rpinguin
30. jan 2010

maui, ved ja som tiez fan SE, ale mam LG, to som len chcela povedat 😉 ....takze ta ceruzka sa vola Stilus? Aha, co sa clovek nenauci.
No to fakt bude z kobry 😀 😀 😀
U nas zemetrasenie nehrozi, zabudla som, ze ma dnes sluzbu, takze som sama 😉

emamamamu
30. jan 2010

ja som tiez fan SE..a preto mam Sagem 😀 😀 😀 😀 😀 😔

mauik83
30. jan 2010

ema . že Sagem... hahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 to ještě existuje??? 😀

ping - dyk jo, v poho... jj, stilus 😉

emamamamu
30. jan 2010

http://eshop.vodafone.cz/hs.htm?detail=82&nso=&... aneb hlavne, kdyz to ma hodiny..😀

majamisutka
30. jan 2010
emamamamu
30. jan 2010

majo to bys nebyla ty😅 😅 😅

rpinguin
30. jan 2010

som si prave zaspominala, moj prvy mobil
http://de.wikipedia.org/w/index.php?title=Datei... z nejakeho roku 1999 😀

to su chuji s prepacenim ti vodici, este aj na prechode idu ako blazni, tu ako nahle vidi vodic niekoho, kto sa blizi k prechodu, tak automaticky brzdi a stoji 😵

pospecka
30. jan 2010

ema: to sis teda u mě pos .... 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vy jste fakt jak navedený. Já jsem netvrdila, že MC je nejlepší, jen jsem napsala, že v testu co mám (kde se samozřejmě netestujou všechny sedačky) dopadla z neISOFIXových nejlíp. Mě ta Roemer připadá hrozně široká, ale živě jsem viděla jen MC.
rping: jako že se dá jen přes eshop? Tak to asi necháme plavat, kdyby to stálo za prd, tak se to dá vrátit zase jen poštou a to stojí další prachy. Ale SEŠ MOOOOC HODNÁ, žes to kvůli mě oběhla, máš to u mě.
A nejlepší mobil je tohle:
http://www.cz.o2.com/osobni/mobilni-telefony/de...
jmenuje se Emporia Life a je pro seniory. Neumí myslím ani SMS, je velkej jak půl cihly a stojí balík. A divily byste se, jakej byl o něho megazájem, když se objevil jako novinky na trhu. 😀 Jedna paní se mě chtěla zeptat na něco ohledně funkcí a říkala, že má mobil ten EUFORIA LYMFO. A já už mám tel vybranej 😅 . Jsme si byla i pujčit maketu, abych se s ním mohla přes víkend pomazlit 😀 Uvažovala jsem i o vysouvacím SE, ale kolega v práci mi poradil, že nebrat, že jsou děsně poruchový. 😅

emamamamu
30. jan 2010

posp sory, ja jsem to nemyslela blbe, jen jsem ji chtela ukazat, ze je levna a taky dobra...nevim, jak jinak jsem to mela jeste napsat, abys to nepochopila jako souboj Titanu😀 😀 😀

pospecka
30. jan 2010

rping: a 5110 mám dvě doma na jedné je navolaných reálných asi 40hodin a má ještě folii na displayi. 😀 Akorát je blokovanej pro T-mobile,a le funguje a je fakt ňádherná. Je to tak rok co jsem četla článek, že se ty telefony kdesi znovu vyrábí a byly tam dokonce i ceny. 🙂

pospecka
30. jan 2010

ema: si dělám p.del. Však si kup co chceš, já s tebou stejně už nekamarádím jenom za to, že nad tím uvažuješ. 😀 A navíc mám pocit, že to není ta sedačka co byla v tom mým testu lepší než MC, tam testovali s ISOFIXem.
Jdu si hledat výsledky testů dětských příkrmů, ale jestli je najdu, tak si je nechám pro sebe, ať se zase někdo neurazí, že jsem mu pomluvila výživu. 😀

emamamamu
30. jan 2010

posp a proc furt hledas vysledky testu?😀

majamisutka
30. jan 2010

Tak si čtu o těch autosedačkách a stejně to chce nejdřív vyzkoušet, posadit tam prcky, jinak se to nedá vybrat. Ty romery jsou prej prostornější, tak zas lepší pro větší děti.
No ještě se rozmyslím. Nechci, aby to dopadlo jako z kočárkem, který se mi tak líbil a po 4 měsících se mi už dítě nevejde do korby 😅 😅

emamamamu
30. jan 2010

😀 😀 😀 no nevim, jestli si pomuzu, kdyz vlozim rocni dork do autosedacky a budu si jista, ze ji vydrzi do prvni tridy..😀 asi zustane ve vajcu..😀

pospecka
30. jan 2010

ema: protože nevěřím reklamám. 😎
maja: nemáš ho tak krmit 😀 Já jsem dneska Zdendovi dala o vrstvu míň oblečení a hend měl víc místa. 😀

emamamamu
30. jan 2010

posp a co sobe?😀 veris?😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre