V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
30. jan 2010

pospec, a co má jinak na sobě? já dávam jen body, tričko a mikinu, ale jen proto, že je v lodgeru. A pořád jezdíte v korbičce?
My máme problém i s vajíčkem, už se tam téměř nevejde 😅

emamamamu
30. jan 2010

majo podle me uz nebude ted nejak rapidne rust...uz se to ustali...🙂

majamisutka
30. jan 2010

emo, to už si říkám dělší dobu 😀

mauik83
30. jan 2010

posp - tak mi pak hoď výsledky dětské výživy do IP!!! 😀 díky 😉

ta N5110 byla náhodou držák! 😀 já začínala s Alcatelem, ale měla jsem černej... už jsem ho na netu ani nenašla.... 😅

http://mobil.bazos.cz/inzerat/4915711/Alcatel.php

natali1401
autor
30. jan 2010

idem sa pochvalit 🙂 nazdar zeny
tak v noci vodicka nefungovala..chcela proste mliecko.. prdela mi na moju vodu 😀
aaaaleeee dnes sa pretocila sama z bruska na chrbatik a za chvilu to bude robit aj naopak lebo sa ked je na chrbte uz prehne na bok ako luk a uz len kusok jej chyba k pretoceniu..ema sa budes smiat ale ja som to s nou trenovala ako vravela tvoja doktorka..mozno by to spravila aj sama bez toho ale ja som ju vzdy chcela vecer unavit tak som sa s nou na deke hrala a aj som ju vzdy chytila za rucicku a pretacala z jednes strany na druhu a jej sa to moc pacilo tak som jej tak vzdy pomahala a ona sa snazila sa pretocit ci z bruska alebo chrbatika no a dnes jej to uz slo samej .. prvy krat to spravila ked som sla zavolat svokru ze sa mala hra na deke a chcela som jej ukazat ako sa do polky vie pretocit tak bola na brusku a pridem a ona uz bola na chrbte 😕 takze som o to prisla ale potom to spravila este raz ... aj mam pre vas nahratych par videi s pretocenim a hlavne jej kricanim lebo to je brutus ako ona krici len to musim hodit na youtube..

kesika
30. jan 2010

natali: Gratulujeme 😵 😵

majamisutka
30. jan 2010

Anketní otázka 😀 😅

Kolik teď měří a váží vaše děti?

natali1401
autor
30. jan 2010

ja som to uz davala so plena 😀 ale co vy na to spravit taku tu tabulku a tam by sme dali cm a kg nasich deti v 1, 2, 3 , 4, ... mesiacoch hm?

natali1401
autor
30. jan 2010

do pléna nie so plena 😀 😀

pospecka
30. jan 2010

maja: no já raději ani nebudu psát co ten můj chudáček měl všechno na sobě. 😅 Řešial jsem to s Achal a zjistila, že ho navlíkám jak za polární kruh, tak zkouším dávat míň a chodit na kratší dobu, abych viděla jestli miu to stačí a zatím jo. Já bunker nemám, tak je v dece, mimochodem Emo Tobě by se líbila, je naní motiv pejska na obláčku nebo tak nějak ani jsem si to radeji moc neprohlížela. 😀
mauik: One Touch Easy Dualband jsem koupila kdysi mamce. 😀 Zatím jsem nenašla, tak bude Zdenda o hladu. 😀
natali :gratuluju k otočce. 🙂

majamisutka
30. jan 2010

Natali dobrý nápad 😉
tak jí uděláš? 😅

pospecka
30. jan 2010

Maja: poslední oficiální měření mudr. je ve 4m a měl 6170kg a 62,5cm. Teď po dvou měsících to podle domácích odhadů vypadá na 6m = cca 68cm a 7,6kg. 😅

pospecka
30. jan 2010

Četla jsem si test připravků proti celulitidě, ale nebudu Vás zatěžovat výsledky, ještě by byl zas někdo proti. 🙂

pospecka
30. jan 2010

Dneska mě v obchodě u pokladny odchytila paní a vyptávala se na bECO, tak jsem jí dala mobil, kdyby měla zájem, ať se ozve, tak pokud ještě někdo chcete b. tak se rozmyslete zavčas. 😀

emamamamu
30. jan 2010

posp na celulitidu pripravky neplati, nebo snad test rikaji ano?😀 to abych jela do Makra😀
jen klidne mluv o testech..jen mi prijde divne ridit svuj zivot podle vysledku testu🙂

rpinguin
30. jan 2010

tak ja som sa teraz zabavala..... dala som si do Wordu obrazky vsetkych mojich mobilov, ktore som mala doteraz a hladala som obrazky na nete, celkovo to bolo 6ks....ja som prastena 😀

pospec, no hej, ze z tschibo.de treba objednat....ze v obchodoch to nemaju ☹
a kupila som si saty v Mexxe zo 129€ na 29€ zlacnene a 100% silk....umeliny neznasam. Su super, doma mi chlap povedal, ze vreco 😀 😀 😀 V maji ideme na svadbu, tak som potrebovala nieco sviatocne 😵
no a pri tej prilezitosti som skocila do toho Tschiba 😉
a vysledky testov na zradlo ma tiez zaujima 🙂
a ja som te nikdy nekritizovala, len som ti napisala, ze nemozes porovnavat jablka z hruskami, kedze jeden ten test od teba bol s Isofixom a druhy bez. Inac rob vsetko ako doteraz, mne sa to lubi, ked sa tak staras. Ja ale na to nemam cas a ani chut niekde nieco vyhladavat.

Maja, rano odvazim a odmeriam, ale Matilda bude mat ako Zdenus od Pospec, to viem uz teraz 🙂

natali1401
autor
30. jan 2010

no mozem spravit taku tabulku a kto sa chce v nej zucastnit nech mi posle do ip udaje za vsetky mesiace co bol vazeny ted kludne mozete daj aj ze 3mesiace 2 tyzdne lebo my sme boli napr. merany a vazeny vtedy a to sme mali 6800g a 63,5 cm

rpinguin
30. jan 2010

a pospec, ty mas kolko tych Becov? No a pripravkom na celulitidu neverim, neodstrani ju nic uplne!

rpinguin
30. jan 2010

natali, odpisem zo zositka prehliadok a napisem ti do IP, ale az v pondelok 🙂

emamamamu
30. jan 2010

ja si taky myslim, ze ne..mozna ciceni, zdrava zivotosprava, nepit bublinky...ale kremy asi ne....
radsi budu s ni..je to moje kamoska...i Dorka uz ji ma..😀

natali1401
autor
30. jan 2010

vsak ja nevravim ze hned musite vsetky posielat .. 😉

rpinguin
30. jan 2010

vidis, ema, ked ju mas ty s tvojimi 50kg, tak co mam hovorit ja s mojimi 70timi 😀 hruza, v lete sa treba rychlo opalit, kedze tmavy spek vyzera lepsie ako biely 😀 😀 😀

kesika
30. jan 2010

rping: 😀 Asi preto milujeme opekačky

emamamamu
30. jan 2010

ping 😅 😅 😅 myslim, ze neni nikod, kdo by ji nemel..😀 lepsi se s ni naucit zit...😀 a pochybuju, ze bych mela treba malo pohybu..se mi udelala uz na stredni, i kdyz jsem trikrat do tydne chodila cvicit a plavat...takze... 😖

rpinguin
30. jan 2010

presne tak, moja mienka.....takze opekackam zdar 😲

pospecka
30. jan 2010

rping: já bych kapitoli Roemer vs. Maxi Cosi uzavřela. 🙂 NoO Beco mám tři, ale jedno je objednaný pro konkrétní osobu a jak dostane penízky, tak pošle a pošlu (snad si to nerozmyslí, by mě asi kleplo) a dvě jsou volný. Potřebovala bych, aby už byly pryč, to jedno je totiž tak nádherný, že furt přemýšlím co prodat, abych si ho mohla nechat taky. 😅
ema: já sobě věřím ve věcech o kterých něco vím, ale když je věc které nerozumím, tak se raději podívám na výsledky nějakýho nezávislýho testu pokud neznám přímo někoho kdo tomu rozumí a mohl by mi poradit.
ad ceelulitida: prcek má taky ten zadeček trochu do pometrančova. 😠 No a v testu se zjistilo, že z 10ti výrobků dostalo známku nedostatečně 10 výrobků. 😀 Překvapivě.

emamamamu
30. jan 2010

😀 😀 😀 😀 no tak jsme to vyresily driv, nez si napsala...😀
no ja asi moc vyzivu davat nechci, proto se nepidim po testech...🙂 ale jak rikam, koukej, pokud ti to k necemu je🙂
nebo spis cekam, co kdo na to rekne...nez testy🙂

emamamamu
30. jan 2010

boze, ted jsem na FB zjistila, ze je muj spoluzak buzna 😖

mauik83
30. jan 2010

posp - tak Nela měla těch vašich 6170g už ve 3m 😀 a 64 cm k tomu 😉

ping - já ted mám 3. mobil 😎 většinou ho používám, dokud fachá, pak teprve jdu nakupovat... (Alcatel One Touch Easy, N3330, SE W300i 😎 )

natali - písnu ti do IP, ale ne ted, bo žehlim... 😝 😝 😝 😝

pospecka
30. jan 2010

Jééé další společnej znak zářijovek 😀 😀 😀 😀
Asi bych už měla odstranit tu mamku v beco 😀 Jsem se jí jaksi nezmínila ,že ji někam vystavím. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre