V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

petulig
19. máj 2010

baby a vy uz mate nejaky rezim cez den taky pevny uz? Vtedy a vtedy dieta spi, dovtedy a dovtedy . Ukladate deti kedy vecer?
Ja to stale neviem nejak doladit, keby som vedela ako dlho bude spat , ale to je vo hviezdach, kazdy den inak.

achal vitajm ty si asi jedina zo starej partie co tu bola

achalteke
19. máj 2010

petulig no jo dobří holuby se vracejí 😀
režim u nás jak na co, ve stejnou dobu jí, chodí se koupat a večer spát a ven, ale jako spí si jak chce, jak se mu to zrovna hodí 😀

lujsa
19. máj 2010

Achal-menzes veru zmeni chut mlieka,ale nas drobec vydrzal 😀 Biely jogurt ani ja nemam rada,ale pri malom mam v plane presne to,co si napisala,uberat podiel ovocia,aby si zvykol aj na kyselkavu chut...Ak sa mu to nebude pozdavat,tak zostaneme pri ovoci 😉

Petulig-rezim v podstate mame,ale nie striktny,kedykolvek si ho drobec posunie o dve hodiny,pretoze rano vstane v iny cas,alebo ho posuniem ja,ked niekam musime ist...Ale tri hodiny po poslednom rannom kojeni ma desiatu,potom ide spinkat,tri hodiny po desiate ma obed,potom ideme na prechadzku....kasu ma na olovrant v rovnaky cas a kupeme tiez v rovnaky cas..Takze je to rezim,ktory sa prisposobuje nam a nie my jemu 😀

petulig
19. máj 2010

a spite kolkokrat do dna? dva ci tri?

lujsa
19. máj 2010

2x,jedine ak ho musim budit o osmej a skor(ked niekam ideme),tak spi 3x 😉

achalteke
19. máj 2010

lujsa no on některý jsou míň kyselé, ale já mu tám občas dávám to ovoce i záměrně abych mu to nějak ozvláštnila 😀 ..
petul u nás podobně jako u luisy 2x a někdy 3x

ewwe
19. máj 2010

achal vitaj s5
petulik ja som zo starej partie, co tu strasi od zaciatku

tak my pevny rezim nemame, nemam kazdy den rovnaky, niekedy chcem niekam ist a to by som nemohla, lebo mala by prave mala jest, alebo tak podobne, dodrzujem iba vecerne kupanie a cas ist do postele

weiya
19. máj 2010

MY SPIME LEN RAZ ZA DEN :/ OKOLO 11 DO OKOLO JEDNEJ - DRUHEJ

lujsa
19. máj 2010

Ja nakrmim kdekolvek-vezmem so sebou kupovane vyzivy a nezarobenu kasu 😉 Ale tiez sa snazim nemat ten striktny rezim,aby na nom drobec prilis nelipol,to ze si ten nas posuvame mi plne vyhovuje 😵

lujsa
19. máj 2010

Achal-ano,uz som zistila,ze niektore su kyslejsie ako ine,ale samotny som mu davala chutnat prave ten najkyslejsi 😅 😀 Zajtra vyskusam ten menej kysly 😉

lujsa
19. máj 2010

Wei-o kolkej chodi Natalka spinkat?

weiya
19. máj 2010

Okolo tristvrte na osem.
My tiez sa snazime dodrziavat aky taky rezim. Rano papat mliecko aj dva -tri razy, o desiatej vyzivka ci jogurtik, okolo tej jedenastej mliecko,spanok, obed okolo druhej, vychadzka,olovrant, kasa pred pol siedmou, kupel o stvrt na osem, mliecko a sup do postielky 🙂 Samozrejme, ze aj polavime, ked ideme na navstevu k nasim a tak... 😉

weiya
19. máj 2010

no a co sa cudujem, malej ten biely zvolensky jogurt chuti aj samotny 🙂 ale je kysely, brrr

lujsa
19. máj 2010

Wei-ja som ako prvy kupila Bio jogurt z Billy a ten je o dost kyslejsi,ako Zvolensky,alebo Holandia.Takze mne sa zda ten Zvolensky dost sladky 😀 My neskor-o osmej,mozno aj preto sa nam tam zmesti este jeden spanok 😉

wwcko
19. máj 2010

Ahoj Ahoj. dalsi stary holub sa vracia 🙂

My rezim mame vseliaky, iba nocny dodrzavame 🙂 Ninka sa sama pyta spat doteraz 3 x posledne tri dni uz len 2x. Sme cisto kojeny. Doteraz papala aspon sedem lyžičiekna veceru, posledne tri dni odmieta tak vymyslam co a ako. Zajtra sa chystame prvy krat na jogurt tak som zvedava. Inak nam nic nechuti. Mrkva, jablcko, pastrnak, masko, nic. Tak rozmysam ze prestanem skusat jednozlozkovu potravu a rovno jej uvarim nejaku chutnu papanicu 🙂

Inak riesili ste tu nocniky a mne sa strasne paci tento, ale moje heslo je ze nemusim mat vsetko. Ale pokochajte sa aj vy 🙂 http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail...

Cau Achal, cau Ewee 🙂

achalteke
19. máj 2010

my jedeme taky holandie většinou, akorát že tady mají jen s příchutí, ale já mu dám jen to bílé a ten spodek sním já 😀
Ahoj Ewwe, aho Wwcko, (to je vtipný obě máte v nicku dvojté w hned dvakrát a obě máte Ninky)
Ww ten nočník vypadá zajímavě, přijde mi že už je to něco mezi normální mísou a nočníkem, dobrý. My máme obyčejnej.
Jinak dobrý nápad s tím udělat Nince rovnou nějakou zeleninovou míchanici možná jí fakt ten jeden druh nejede, za pokus to rozhodně stojí...

kathynka
19. máj 2010

vitajte stare holuby - alebo skor holubicky 🙂
yoan ma rezim vcelku dost pevny...rano sa budi kol 7-8, ja pridem 8.45, trosku sa pohrame, pomojkame, idem ho obliect, 9.30 ma flasku, 10.00 chodime von (obcas sa to posunie, ked si pri flaske schrupne na polhodku), kol 12.30 sa vratime domov, yoan obeduje o 13tej, potom sa hrajkame a kol 14-14.30 ideme zas na 2 hodky von...to beriem pre istotu vyzivu, keby sme sa zdrzali, kedze medzi 16-16.30 papa ovocie...ja idem o 17 dom, ale pak ma este 18.30 flasku a poslednu o 20tej, kedy chodi aj spinkat...kupe sa kazdy druhy den iba...a spinka celu noc...no a pocas tych prechadzok spinka vzdy tak hodku a zvysok v klude presedi obdivovanim okolia 🙂

ewwe
19. máj 2010

ahoj wwcko 🙂
minule sem nakukla mauik

ste sa na FB poskriepili? ale som rada ze ste prileteli s5 🙂

achalteke
19. máj 2010

Ewwe ani ne, já tam nechodim a koník je koník, spíš nebylo tolik času, teď už je to volnější

ewwe
19. máj 2010

achal jasne 😉 viac mamiciek viac radosti 😀

wwcko
19. máj 2010

Achal chystam sa navarit toto, tak snad bude chutit 🙂 http://www.kojeni.net/recepty/recept.php?&cat=1...

Ewwe ani ja tam nechodim, nestiham ich tempu 🙂

achalteke
19. máj 2010

Ewwe přesně tak 😉
Ww tak jestli nezabere tohleto tak pak už nevím co, sama bych si dala. U nás poměrně velký a nečekaný úspěch slaví pohanka. 😉

Jinak koukám holky že ty spací režimky máme všechny víceméně stejné.

wwcko
19. máj 2010

A niekto sa tu pytal na boticky. tak my doma sme v pomnozkach a na vom mame lilputi 🙂 ale nie do dazda, len ked sa chce postavit tak na lavicku a tak 🙂

wwcko
19. máj 2010

Achal doteraz jedla kase. Pohankovu, psenovu a par krat mala aj krupicovu, ale uz sa nam to ozunovalo :(

achalteke
19. máj 2010

Ww a když do nich přidáš trošku ovoce? Asi nepomůže, co? Jinak já tu pohanku používám jako přílohu k masozelenině

wwcko
19. máj 2010

nepomoze. Ona nechce ani presnidavky. ale dnes osm jej prvy krat dala kus jablka a celkom ho cuckala. Sak nemame ani jeden tub, tak to len tak tymi dasnami skusala 🙂 a celkom jej to chutilo. ale ako nahle ho rozmackam, tak ho nechce. Inak ako vahovo sme na tom super, takze nemam z toho nejaky stres ze nechce jest, to skor Martin...

lujsa
19. máj 2010

wwco-ten nocnik je fajny 😀 U Ninky pride obdobie,ked bude zvedava na nove chute,teraz asi prave nema chut skusat ine,okrem osvedceneho mliecka 😉 Skus nejaky sladky miesany prikrm a mozno jej zachuti 😵 Nas drobec mal tiez obdobie,kedy vymyslal,ale nastastie to trvalo len 2 dni 😵

Achal-u nas maju bielu Holandiu len v jednom obchode,ale keby som vedela,ze ovocna pozostava z dzemu a bieleho jogurtu,tak by som nemusela mangela prehanat 😀

Kathynka-ahoj 😉

lujsa
19. máj 2010

wwcko--mrkvu+zemiak+maso mal dnes naobed nas drobec,ale bez tych ostatnych prisad a chutilo 😵

lujsa
19. máj 2010

wwcko-nevyzuva si Ninka tie Liliputi?Aj aj ich planujem kupit,ale u nas nevydrzia ziadne ponozky na nozkach,tak neviem,ci si aj tie topanocky hned nevyzuje...

weiya
19. máj 2010

U nas maju jogurt holandia biely v kauflande, ale iba pol litrovy som tam videla 🙂
Lujsi aj naty mala taky isty obedik 😀 a tiez chutilo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre