V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bobocka
27. júl 2010

@luppita tie cizmicky na doma myslis?

weiya
27. júl 2010

@bobocka tie topanocky s korytnackou predsa 😀

bobocka
27. júl 2010

@weiya my mame doma vsade plavajucu podlahu, ja maleho len v ponozkach nechat nemozem.isto by v zime bez papuciek prechladol

bobocka
27. júl 2010

@weiya jaj,vsak sa mi to hned nezdalo 😀

weiya
27. júl 2010

@bobocka vidis to aj my mame plavajucu 😒

weiya
27. júl 2010

@bobocka a studena je dost aj teraz cez leto, takze sa po papuckach poobzerat musim

tinnka9
27. júl 2010

@bobocka ja som s nim maximalne spokojna. sice nenosime casto, ale ked potrebujem len vybehnut do obchodu alebo tak, tak je super. aj z mesta sme sa uz niesli 😀 . ale matusovi sa chvalabohu v kociku paci, tak sa kocikujeme. inak aj teraz, ako sme mali ist do tatier na dovolenku, som ho chcela pribalit, urcite by sme vyuzili. no dovolenka je uz pase ☹ . a da sa v nom nosit aj na boku 😉 . ak by si este chcela nieco vediet, kludne sa pytaj 😉

bobocka
27. júl 2010

@tinnka9 super.mam rada dobre spravy 😉 ja si ho asi najskor z liliputi poziciam na par dni ze ci sa tam miskovi bude pacit,ale ak ano,tak kupujem 😉.dakujem za info 😉

ewwe
27. júl 2010

@bobocka tak to je super tak si ho najprv pozicaj a potom sa rozhodnes
aj my mame vsade plavacku uvidim ako to bude cez zimu, ked bude mat studene nohy tak potom mozno nejake kupim

marusik
27. júl 2010

‎"Pani, máte chvíľočku?""Mám, nech sa páči."
"Pani, mohli by ste mi pomôcť?"
"No, pravdepodobne áno, čo by ste potrebovali?"
"Pani, že či by ste mi nekúpili balík pampersiek pre malého. Nemá už plienky."
"No, bohužiaľ, v tom Vám nepomôžem, ja tiež žijem z rodičovského príspevku...ale ak musíte žobrať na plienočky, tak si predsa kúpte klasické látkové plienky...a perte."
Chlapík sa rozhorčene odobral preč. "To už ani na plienky mi nedajú!"

Nuž, ani mne nikto na plienky nedáva peniaze🙂

tinnka9
27. júl 2010

@bobocka teraz ma napadlo, na ich stranke ponukaju 30dnovu zaruku vratenia penazi prave na nosice. Pri kazdom je tak uvedene. Tak naco by si platila za pozicanie. Jednoducho kup, vyskusaj, a ak nebudes spokojna, vratis, oni vratia korunky. Kukni ich obchodne podmienky.

weiya
27. júl 2010

@marusik len ci ozaj tie peniaze na plienky chcel..

bobocka
27. júl 2010

@marusik chuda dieta ☹ to vzdy najhorsie obide ☹
@weiya vsak marusik pise,ze on chcel aby mu plienky kupila,nie aby mu nane dala peniaze ☹ tiez by som mu nedala,ale mrzelo by ma to koli tomu dietatku.no ja sa v prvom rade musim o svoje postarat a az potom inym rozdavat.bohuzial,tak je... 😒

bobocka
27. júl 2010

@tinnka9 no idem pozriet tie obchodne podminky.pocuvaj,ty dnes pre mna len dobre spravy mas 😉

weiya
27. júl 2010

@bobocka jaj tak, no ale aj keby mu ich marusik kupila,aj tak zas nie je zaruka ze tie plienky niekde potom nepreda...ludia su vseliaky...spekulanty...ja uz neverim nikomu nic, ani verejnym zbierkam...

tinnka9
27. júl 2010

@bobocka 😀 😀 😀

bobocka
27. júl 2010

@weiya to ja zas na verejnu zbierku dam.ked je to detska onkologia,svetielko nadeje(tak sa to myslim vola),ale len tim ,ktori sa preukazu.maju odznaky a daju ti za donaciu pohladnicu ci kvietok....vies co myslim.ja verim tomu,ze to ako vediem svoj zivot sa mi raz vrati.a nedajboh by som potrebovala pre maleho takuto lekarsku pomoc...mozno vdaka prispievaniu,by sa na nas stastie usmialo 🙂 ak by ten chlap mal pri sebe male dietatko,tak by ma to velmi mrzelo a mozno by som mu tie plienky kupila.ale nie pampersky,ale nejake mensie balenie babylove.na rozdavanie skutocne nemam.

weiya
27. júl 2010

@bobocka ty si taka dobra dusa 😵 ja prispievam na den narcisov, tusim proti rakovine zbierka, a neviem tie zbierky na tu onkologiu, u nas v hc pri poste stavaju a zakazdim ina nadacia sa mi zda ze to je, no neviem, niesom si ista ci sa peniazky do spravnych ruk vzdy dostanu 😅

luppita
27. júl 2010

@weiya bratova frajerka robila pre ludi, co organizovali taketo zbierky a odvtedy neprispievam, ako naozaj rada by som ak by sa to dostalo kam ma, ale na tu vec (napr detsku onkologiu) ide asi len 40% z toho co sa vyzbiera, lebo vraj velke naklady su na taku zbierku a velke vacky organizatorov..... 😒 😒 😒 Este obcas v den narcisov prispejem, ale len ak mi daju narcis, alebo na unicef, ale len za gombik ... 🙂

weiya
27. júl 2010

@luppita ved prave to 😒 nikto nerobi nic zadarmo...

bobocka
27. júl 2010

@luppita @weiya vsak ja viem ,ze 100percent skutocne nejde tam kam ma,no ale ja to malo je nieco.ked neprsi aspon kvapka a mam z toho potom dobry pocit.ale zas nie vzdy dam.a zas horibilne sumy nedam.max 1 euro.na viac sa skutocne necitim 🙂

ewwe
27. júl 2010

tie zbierky, tak na onkologiu je iba den narcisov, tam mate zaruku, lebo je to pod zastitou ligy proti rakovine, ja som tiez davala, ale odkedy som videla reportaz o tych zbierkach tak uz davam iba na den narcisov

salma22
27. júl 2010

zienky minule sme s kamoskou boli kocikovat a tiez nas zastavili (zbierkou pre deti na onkologiu) a ked sme povedali nie,jednej z nich spadla brozurka a normalne zahresila hm ...tak to pekne 😔 nas to zarazilo

petraas
27. júl 2010

@bobocka my mame ten serblik od chica a je super sme maximalne spokojny sofinka kaka len donho a rozmyslam ze po roku ju budem davat na wc lebo uz chape co sa tam robi

luppita
27. júl 2010

@petraas jejo to mate super, simonkovy sa dnes podarilo dva krat do serblika aj nieco spravit a raz prave ked tu bola svokra, no ste mali vydiet jak sa tesila a aj mna chvalila, aka super maminka som 😀 😀 😀

petraas
27. júl 2010

baby inak mne sa pacilo aj toto auticko elektricke lebo je aj na dialkove ovladanie http://www.maxstore.sk/product/elektricke-autic...
este viac sa i pacilo toto http://www.maxstore.sk/product/elektricke-autic... ale to je len 3,5 - 4 km/h a to sa mi zdalo malo
a pacilo sa mi aj toto http://www.hrajko.sk/elektricke-auticko-injusa-... ale to zasa nieje na dialkove ovladanie tak to by bolo teraz zbytocne
a odrazadla http://www.maxstore.sk/product/detske-odrazadlo...
http://www.maxstore.sk/product/detske-odrazadlo...
http://www.hrajko.sk/detske-odrazadlo-injusa-mo...
najviac sa i pacilo to posledne odrazadlo
a kocik sa mi paci http://kociky-pre-babiky.heureka.sk/baby-annabe...
http://www.dory.sk/hracky/kociky-pre-babiky/bel...
no uvidime ked svokrovci nebudu chciet dat peniaze tak im povieme aby daco z tohto kupili, lebo krsnemu chcem povedat aby postel sofinke kupil

petraas
27. júl 2010

@luppita sofinka uz davno chodi na nocnik sa z nej tesim...musis vediet kedy asi simonko kakava alebo kedy chce kakat a vtedy ho dat na nocnik a on to pochopi...aspon ja som tak sofinku davala, vedela som kedy asi bude kakat a tak som ju tam posadila ona sa vykakala velmi som ju pochvalila a sa naucila
@bobocka super miery misko pekne rastie🙂 a vdaka za info aj ja i akurat pisem ze co by som sa chcela spytat lekarky a chcem tam vo stvrtok skocit ked mi to vide

luppita
27. júl 2010

So simonkom sme boli u dr minuly tyz, ho preockovala (ta tretia davka do oboch noziciek) a miery mame 72cm ,
8,66 kg. Simla je taky drobnejsi, a ani nema byt po kom ja meriam len 158cm a po tatovy zdedil take rychle spalovanie ze nestiham 😀 ale dufam ze raz ma prerastie a bude z neho velky chlap.

bobocka
27. júl 2010

@luppita no zalezi od toho kolko mal ked sa narodil.mne doktorka vravela,ze deticky v priemere zvyknu narast 15-20cm za rok.to je ok a vacsinou je to tych 20-25cm,niektore aj 30cm.ale to vraj uz uplne zriedkavo.takze ak bude mat malinky v roku okolo 20cm viac ako pri porode,tak nemas co riesit. a aj keby nemal,niektore deticky rastu pomalsie a potom ich z nicoho nic vytiahne 😀

bobocka
27. júl 2010

@petraas no vsak podla teba som ja ten chicco vyberala-teda som sa pren rozhodla 😉 .tvoja sofi je riadne sikovna.ja velmi neodsledujem kedy misko kaka.on kaka v noci(nie vzdy ale vacsinou) a potom cez den uz len raz niekedy no inokedy aj 3x.niekedy cele poobedie nic az do vecera a inokedy po obede,po kojeni,po ovoci...u neho to je rozne.zalezi od toho co je.a vidim,ze ty mas nejak rada hallo kitty 😀 .prevazuje riadne 🙂 .velmi pekne veci si postla,mne sa ale asi najviac ten oldschool kocik pacil(ten prvy) ja som v takom rastla 🙂 a to odrazatko hallo kitty to prve.to dievcatko na nom je rozkosne 🙂 @salma22 no tak take nemaju co vyberat na detsku onkologiu.tiez by som bola z toho znechutena.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre