V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

luppita
8. aug 2010

@bobocka ahojcek ako je s malym? zabral ten calciak? moj sa dnes rano tiez zobudil total zachripnkuty.... tak som mu nasadila ten sirup a uvidime 🙂 ako casto a kolko mu davas? pred jedlom ci po? ja som niekde zapatrosila ten letak k tomu a teraz neviem ako to bolo ☹
@petraas aj my sa pridavame ku gratulantom 🙂 baby brutal to leti, ja z toho nechapem, ale uz chapem co znamena ze ,, na detoch vidime ako starneme ,, 😀

na tej hlavicke naozaj neviem co to mal, uz tam neni ani ta mala bodka a ma to pekne, ziadne zacervenanie, ziaden opuch ... tak som zatial rada, dufam ze to tak aj ostane 🙂

@zuziiiicek17 jojha tak ani ja neviem ci by som sa na taku cestu vybrala, ak hej tak isto autom 🙂 ale zase mas super motivaciu 🙂 budem na teba mysliet nech vsetko zmaknete 🙂

Baby a to cecko ako podavate, to su take tie male orandzove tabletky? a kolko, celu tabletku ci polku? a kazdy den?

bobocka
8. aug 2010

@luppita ahoj lupi u nas zabral.malicky uz len tak minimalne chripi a malicko 🙂 ono je to hnusny sirup,tak mi doktorka vravela,ze najlepsie pred jedlom.ze ak das po,tak sa ti moze rovno vyzvracat z toho. a na pribalovom letaku je ,ze detom do roka sa dava polka kavovej lyzicky raz denne.doktorka mi povedala,ze sa nic nestane ak dam 3x denne,tak ja som sa rozhodla,ze budem davat 2x denne.taky zdravy sted som si zvolila 😉 zacali sme vo stvrtok a dnes som uz nedala.dokopy ho mal 5x.drzim palce 😉

bobocka
8. aug 2010

@luppita a k tomu cecku.ja som kupila cebion kvapky a tie sa davaju 5-8kvapiek raz denne.ja davam 5 na zaciatok 4 dni za sebou a potom ich budem davat obden 🙂
http://www.merck.sk/index.php?tid=533

bobocka
8. aug 2010

@weiya
http://auto.rodinka.sk/index.php?id=testy_autos...
https://www.modrykonik.sk/forum/do-auta/autosedacka-britax-evolva-ultra-123-mate-skusenosti/
http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?p=1961641
tam v tych testoch nebola zrovna evolva,ale bol tam len britax daco daco a tam je ze je to dostacujuce.no ked som si potom pozrela konika a rodinka.sk,tak tam si to pochvaluju velmo.ze vlastne je to od romeru a ten je uplne super.tak som ta asi moja zbytocne vystrasila (teda nevystrasila ,ale vies co myslim 😀 ) kludne odkaz svokruse nech kupuje 🙂.prepac,ze som ta zmiatla

luppita
8. aug 2010

@bobocka dakujem, aj ja som chcela davat tak 2 krat za den 🙂

zuziiiicek17
8. aug 2010

No baby ,tak ja uz balim notebook ...Majte sa kraaasne .Zajtra sa ozvem 😉
Papa

kathynka
8. aug 2010

@zuziiiicek17 uzite si to s miskom, pak nam porozpravas 🙂

ewwe
8. aug 2010

weia vybrali ste naj sedacku v tejto kategorii, a cena si myslim je fajn, ked to rozpocitas na tie roky, je fakt bezpecna a kvalitna, ja by som ju tiez kupila, ale mna odradza to ze ako bude ta sedacka vyzerat, vozit ju v aute 11rokov, a hlavne ze oslabnu tie plasty od slnka, skratka unava materialu

luppita
8. aug 2010

@ewwe mna napadlo nieco podobne, preto sme skor chceli sedacku do 18kg a potom kupime od 18kg, a aj to ze neviem ake bude moje babo neskor, ci dlhe, ci tucne.... a ta sedacka nakoniec moze byt na .... 🙂

tinnka9
8. aug 2010

@weiya presne tuto autosedacku mame aj my, lebo podla toho, ako matus rychlo rastie, by sme si kategoriu do 18kg dlho neuzili 😉 . Ak by si potrebovala nejake dalsie info, napis. My sme ju objednavali z ciech a vysla nas o vyse 30€ lacnejsie ako na tej stranke 🙂

weiya
8. aug 2010

@bobocka to nic 🙂 len si ma trosku zmiatla, lebo vsade som na nu citala len dobre, za dostacujucu by som nechcela aby sa tolko penazi vyhodilo 😉
@ewwe dobre pises, suhlasim s tym, len vies mi vlastne auto nemame, poziciava si mm od svokry, ked potrebujeme niekam na aute ist, tak autosedacka bude v aute, len ked tam bude aj nataly 🙂 tak hadam sa trosku usetri zatial kym bude aj na vlastne auto 😉
@tinnka9 ano mate ju? 🙂 a si zatial spokojna s nou?aj matusko? 🙂 ta stranka je z nasho obchodu co je v hc, tak tam by sme ju kupili a najskor isli omrknut a odskusat, no kebyy sa na nete nasla lacnejsie tak by sme ju asi z netu objednali 😉 a objednavali ste z netu? nepamatas stranku?

luppita
8. aug 2010

joj baby, tak moja zabka, okrem toho, ze je total zachripnuty, idu mu obe horne jednotky naraz. Dnes ho to fakt bolelo, malo spal, malo jedol, viackrat sa znicoho nic totalne rozplakal (co predtym nikdy nebolo).... dufam ze nas nebudu dlho hnevat ☹

lujsa
8. aug 2010

@weiya velmi dobre si si vybrala 😉 Bez isofixu najlepsi vyber,ako pise ewwe-v tej kategorii.Ja stale vaham,ci kupit 9-18kg,alebo 9-36kg,asi budem musiet najst tie sedacky v obchode a posadit do nich drobca,porovnat polohovanie a hlavne,aby v tej autosedacke nelietal...

@luppita horne zubky veru bolia,uz nech ich mate vonku 🙂 A vela deticiek pri tom prerezavani zubkov prechladne,prajem vam,nech ste cim skor zubati a zdravi 😵

@zuziiiicek17 ako ides do Prahy,ked beries aj tooolko veci a kocik?Krasny pohyt a prijemnu cestu vam prajem 🙂

bobocka
8. aug 2010

http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/267/images&pa...
kocky,tak tuto gumimackovu asi dame miskovi na prve narodeniny dat spravit.zajtra zavolam tej pani co to pecie.som zvedava na cenu.ak mi nejaku sialenu zahlasi,tak potom nic,no podla mna je krasna a fajn farebna 🙂
@luppita joj,tak nech sa rychlo tie zubale prerezu.viem o com hovoris.u nas to iste ☹ malemu som dala na spanie paralen sus (nechapem preco sa to vola sus-ja by som to skor sos volala ked uz.preco sus?)
@no my mame tu maxi cosi priori a ja ani neviem ci je to 9-18 ci 9-36.idem to na nete pozriet.ale vsak co.ako sa hovori darovanemu konovi na zuby nehlad 😀

lujsa
8. aug 2010

@bobocka tak aj vy Gumimackovu? 🙂 Super 🙂 Ja som sa aj cudovala,ze pred 2 mesiacmi si ju nik okrem mna neplanoval dat spravit,ale vidim,ze Gumimacko je asi chytlavy 😀 Ja sa len bojim,ze mi spravia nejakeho depresivneho Gumimacka 😅

bobocka
8. aug 2010

@lujsa ja som chcela macka pu a moj muz zas krtka.takze tak 😀 tato gumimackoova je pekna farebna.o to mne ide,aby to bola vesela torta.ja som chcela tuto macka pu
http://www.tortyodmamy.sk/user/2200/images
alebo tuto http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/2200/images&p...
a moj muz zas tuto http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/2200/images&p... s krtkom. este uvidime.zatial len obrazky obzeram a zacnem obvolavat tych co to pecu.ja som chcela taku jednoduchu ,no a vyzera to tak,ze asi farebnu gumimackovu mat budeme 🙂.no uvidime ktora nam nakoniec na stole 26.9.stat bude 🙂

tinnka9
9. aug 2010

@weiya zatial sme spokojni. je dostatocne pevna a masivna, da sa rozsirit aj predlzit, potah ok, ja myslim, ze super. a ver mi, ze autosedacku som hladala intenzivne vyse mesiaca, hociaku som nechcela. za bezpecnost dietata si radsej priplatim. akurat ze sa neda dat do lahu, len tak mierne naklonit, ale to z tejto kategorie ziadna. stranku skusim pohladat doma na pc, ukladala som si ju tam, tu mame len notebook.

ewwe
9. aug 2010

@bobocka maxi cosi je do 18kg 🙂

ewwe
9. aug 2010

baby srdce mi puka 😀 😝 objednala som malej tu z bazaru novu ciapku s rukavicami, je krasna, uzastna, ale je nam akurat, a to je velkost 86, na ciapke dokonca uvedene ze 12-24 mes. , ale do marca by v nej mala urcite nevydrzala, musim ju predat dalej, ale je fakt pekna, aspon mne sa velmi paci ☹

ewwe
9. aug 2010

tato

weiya
9. aug 2010

@tinnka9 dakujem za informacie 🙂 ja uz tiez aj mesiac kukam porovnavam autosedacky a tato sa mi zda fakt super 🙂

weiya
9. aug 2010

@ewwe fakt je pekna 🙂

weiya
9. aug 2010

@tinnka9 diky tinka za ten link, vyzera to tam ozaj vyhodne 🙂 keby bolo na mne by som ju objednala od tial, zalezi len od svokry ako sa rozhodne 😉

luppita
9. aug 2010

@ewwe jej naozaj pekna ciapka, ja som minuly rok kupila malemu v oktobri taku menzestrovu baranicu (na zimu) a menzestrove rukavice aj cizmicky k tomu boli, a rukavice nemal ani raz / obrovske boli / , cizmicky sme ako tak ponosili a ciapku mal asi 2krat, lebo ta zase mala bola 😀

salma22
9. aug 2010

ahojte zienky pozeram ze uz sa pomali aj vy vsetky pripravujete na prve narodeninky ja sa taaaak tesim 😀 uz mate nejake napady na darceky?

weiya
9. aug 2010

@salma22 trojkolku 🙂 asi

salma22
9. aug 2010

@weiya jeeej to mate perfektny darcek 😀

weiya
9. aug 2010

@salma22 ale este sme si neni stopro isti , lebo mala uz ma aj odrazadlo...

bobocka
9. aug 2010

@ewwe super je ta ciapocka.no vsak zatial mas tuto a mas teraz cas hladat podobnu vacsiu.moj misko ma veliku lebenu.na poslednej kontrole v 10 mesiaci mal 48cm obvod hlavicky 😀 .ja musim ciapky skusat.z netu by som objednavat nemohla.@salma.my ideme kupit odrazatko http://www.ryo.sk/hracky/?i=PL3392&id=37 (asi toto-kazdy druhy den menim nazor,tak uvidim co nakoniec doma mat budeme 😀) ,ergonomicky nosic http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod... a tesco notebook.a tymto poslednym vsak budeme mat problem.ten hlupy noteboook proste nikde nemaju!!!!!teda v tescu ho nemaju.maju len barbie a spidermana a ked ja tak strasne tieto "akcne"figurky rada nemam.ziaden spiderman ci superman ci batman ci neviem aky man....ja to fakt nemam rada.je mi jasne,ze tomu moj syn prepadne,kazdy chlapcek asi,ale ja sa budem snazit to nemat doma co najdlhsie.takze najst normalny detsky notebook bez cuda v maske bude asi tazke 😠

weiya
9. aug 2010

@bobocka a za kolko je ten notebook v tescu? pojdem pozret niekedy tento tyzden do tesca, dosiel pekny akciovy letak pre babatka 😵 bodicka budu dve za cenu jedneho cize 3 eura, uz sme take mali a sa mi zadali fajn 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre