V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

luppita
18. aug 2010

vidim , ze to mate krasne naplanovane tie oslavy, ja chcem urobit jednu oslavu s rodinou a jednu s kamosmi a kamoskami mamickami tu od nas co maju deticky cca v rovnakom veku ako je moj ... mne drahy zakazal objednavat tortu, ze on malemu upecie 😀 😀 😀 tak som zvedava ci vobec niaku aj budeme mat nakoniec. tu rodinnu oslavu budeme mat u nasich doma, takze mamca vsetko pochysta .... a tu s kamosmi, zase u nas.... ale bude to len tak jak vy pisete, niake chlebicky, chrumky ..... @bobocka dnes som bola v lidli a kupila som malemu to prkinko na zachod, strasne chutne je to, take modro zelene a este aj take protismikove okraje to ma.... 🙂 no s tymy botami neviem, fakt brutal problem spravne sa rozhodnut. 😒
@weiya to body je uplne skvele, asi objednam aj pre mojho take, naozaj pekne to je 🙂

weiya
18. aug 2010

@luppita tam na tej stranke je viac peknyych veci 😉 mame od tial piratku s menom, taku bielu a teraz k tomu bodicku som objednavala aj supravku teplakovu s menom aj ta je super 🙂 🙂 😵 😵 a este od tial urcite nieco objednam volakedy 😀

petraas
18. aug 2010

@weiya ona robi velmi pekne torty len skoda ze je od nas tak daleko hned by som dala u nej nejaku spravit..ale sak uz som objednala a ta je taktiez pekna
super ze si dala ten link lebo ja som nic nenasla teda nasla len velmi drahe a este som nasla www.mamimo.sk tak som sa rozhodla ze tam dam spravit take saty lebo tricko nemali v sofinkinej velkosti ale teraz ked si to poslala tak skusim este tam pozret...nevies ci spravia potlas na obe strany????
no aj ja som kupila sofinke baloniky ruzove a k tomu bola retaz ze happy birthday len je to hello kitty lebo princess som zatial nezohnala tak servitky a taniere budu princess a balonky hello kitty no co sa da robit hlavne ze je to do ruzova🙂

luppita
18. aug 2010

tak uz mam zmenene foto 🙂 🙂 🙂

luppita
18. aug 2010

@petraas som sa chcela spitat, to co si pisala ze postel chces malej kupit, to uz taku normanu (pre velkacov) ?

weiya
18. aug 2010

@petraas vis peti nevie, skus im maila napisat alebo sa pridaj k fanusikom na fb a tam sa opytaj 😉 a mne sa to nase body paaaaci 🙂

weiya
18. aug 2010

@luppita to uz je foto s vlasmi novimi? 🙂 pridaj aj do albumu nech to lepsie vidime 🙂 😀

weiya
18. aug 2010

@petraas jejda to co som napisala, jak madar 😀 vies co , peti neviem, som chcela napisat 🙂

kacenkalm
18. aug 2010

baby asi dam blbu otazku,ale ake cislo oblecenia je u nas na rocne dieta?ja vobec v tom nelietam,tu je uplne ine...aby som vedela,ake cislo mam objednat,ste ma nakazili s tymi menami na oblecenie 😀 😀

petraas
18. aug 2010

@luppita velku nie taku uz ma vo svojej izbycke len samu do izby ju este nechcem dat a preto potrebujeme kupit mensiu aby sa dala ku nam do spalne namiesto postielky. mala by byt nieco take ako byva v skolke nizka ze ked spadne sa velmi nebuchne a vecsia od postelky a mensia od velkej postele budu na nej zabrany do pol postele aby sofi nespadla...no uvidime
@weiya neboj pochopila som🙂 no na facebooku neviem ako ich mam najst ale neva skusim email napisat alebo co...inak je tam toho vela na vybe asi to dam u nich spravit

weiya
18. aug 2010

@kacenkalm 86 🙂 to je od 12do 18mesiacov 🙂

petraas
18. aug 2010

@kacenkalm je to 86 ( 12-18 mesiacov) inak tie tricka su super ja som sa rozhodla ze dam kazdy rok k narodkam sofinke take spravit

kathynka
18. aug 2010

ahojte holky...tak este jeden pozdrav z france...vas tu tak priebezne citam, len nestiham na vsetko reagovat, jednak som na blbej francuzskej klavesnici, tak mi to vcelku trva a pak sa tak ci tak staram o yoana...sme mu kupili krasne modre papucky na zips s ladovymi medvedmi...take obycky za 7e...tak beha jedna radost 🙂
dnes sme boli na plavarni aj s bratrancom baptistom (4,5r) a sesternickou Mathildou (jak yoan) a s ich opatrovatelkou, ich maminkou a yoanovou maminkou...no proste velky vylet...vraj to je nova plavaren a bolo to tam super...jeden bazenik s vodou 20cm, jeden vacsi s vodou 1m a jeden velky na plavanie...v tom strednom bol aj tobogan, tak som sa s baptistom pustila...akurat, ze tam bola trochu chladnejsia voda pre tak male deticky, tak tym nasim najmensim bola po necelj polhodke uz docela kosa, tak sli von...
a zajtra ideme do obrovskej zoo, len neviem, kto sa tesi viac - ci ja abo yoan 🙂
inak, to spolocne stretko sa tu rozobera uz tretikrat, ak dobre ratam...a fakt by to bola haluz 🙂 setkych vasich drobcekov vidiet a vas tiez....tooooolko 1-rocnych drobcov pokope 🙂

weiya
18. aug 2010

@petraas http://www.facebook.com/pages/Banska-Bystrica-S... tu je link na nich na fb, ked sa stanes fanusikom, tak mas 5percentnu zlavu pri nakupe 🙂 staci ked do kolonky tusim ze kod zlavy napises ze fbbess2010 🙂

weiya
18. aug 2010

@kathynka tak si to tam teda uzivas 🙂 😵

luppita
18. aug 2010

@weiya dala som niake do alba, lepsie nemam, som extremne nefotogenicka 😒

luppita
18. aug 2010

@weiya vau super stranku maju na FB, tie teplakove supravy su uplne genialne 🙂

weiya
18. aug 2010

@luppita my mame cervenu, ale teraz tie cierne co tam dali nove tak tie raz musime mat 🙂 inac to nevidim 😀 😀

weiya
18. aug 2010

@luppita co by si bola nefotogenicka, zlata si 😉 a na tej boskavacej ste dobry obaja 🙂

kacenkalm
18. aug 2010

ja to nemozem najst na fb

weiya
18. aug 2010

@kacenkalm o osem prispevkov vyssie som dala link na fb 🙂

petraas
18. aug 2010

@weiya tak ne bess je toho tolko ze neviem co si mam vybrat a co tam napisat🙂)) zasa budem mat co celu noc robit...

weiya
18. aug 2010

@petraas 🙂 potom sa pochval co si vybrala 😉 🙂

luppita
18. aug 2010

@petraas @weiya aj ja to obkukam ked maly zaspi teraz neni casu, prave ma celu osablil ☹

petraas
18. aug 2010

no ja som najprv chcela ze na prednu stranu dam MAM 1 ROCIK a na zadnu stranu ze NELLY SOFIA NAJLEPSIE DIEVCATKO NA SVETE ale teraz ked si poslala tuto stranku tak rozmyslam ze dam spravit sofinke 2 tricka na jednom bude MAM 1 ROCIK a na druhom NELLY SOFIA NAJLEPSIE DIEVCATKO NA SVETE a este by som dala spravit aj pre mna a muza ze NAJLEPSIA MAMINA NA SVETE A NAJLEPSI OCINO NA SVETE a vsetci by sme sa spolu odfotili...no teraz fakt nevie:(((
inak aj tie supravy su good ked budu peniaze urcite dam spravit...este som chcela aj ciapku len ta co sa mi paci je az od 2 rokov tak to bude asi sofinke velke no uvidim

weiya
18. aug 2010

@petraas to by bola velmi pekna foto 🙂

kacenkalm
18. aug 2010

@weiya uz to mam,diky....tiez neviem,co vybrat.....ale rozmyslame nad teplakovou supravou,to sa teraz zide na jesen a ciapku....este ze vas mam,baby 😀 😀 😀 😀 😀

ewwe
18. aug 2010

@petraas taku velku nozku ma? nam je este teraz velka 18
to stretko asi presunieme, september bude velmi narocny financne, aj u nas, my planujeme grilovacku a tortu, plus darcek ajajaj tortu sa chystam sama spravit s mojou mamou, ona je vyucena cukrarka a uz sa velmi na to tesim, baby ja uz rozmyslam aj nad vianocami, nejake darceky pre mm a pre ninu, plus nieco mojej mame lebo ta nam velmi pomaha, vela veci pokupi malej

petraas
18. aug 2010

@ewwe ano ma velku ale sak ma mat po kom...ja mam 41 a mm 43. tie nike sme jej kupili 21 ale teda poviem ti ze ked do zimy vydrzia budem rada lebo sa mi zda ze vela placu nema.
inak to stretko sa ozaj spomina uz 3 raz ako kathynka hovori...no skoda mohli sme to do bojnic naplanovat tak v 7 mesiaci (jul) to by bolo lepsie ako v septembri

petraas
18. aug 2010

@ewwe ja planujem kupit sofinke zatial na vianoce kocik a sane a uvidim co ma este napadne a pre mm to zatial neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre