V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

ewwe
16. okt 2010

@bobocka tak ja si rybaciu mast neviem vynachvalit, pouzivam iba ju, a ak sa vyskytnu nejake vyrazky, do druheho dna je po nich, a keby si miskovi nedala plienku? nech sa aspon na hodinku vyvetra 😉

weiya
16. okt 2010

@bobocka a co uz nechodite na nocnicek?keby si ho po tom ovoci dala vykakat tam, a nie do plienky, mozno by ho to tak nedrazdilo, teda ritku myslim ze by mu to tak nedrazdilo, aj ako ewwe pise, skus mu nedat plienku, nech poriadne vyvetra, mlacky utres, maleho prezleces 😉

bobocka
16. okt 2010

@ewwe @weyia ja vzdy to prebalovanie natiahnem.min polhodku je bez plienky. a na vecko teraz nechodime.neviem si predstavit tu bolest maleho ak by som ho na mysu posadila ☹ .to nie.tak ja viem kedy kaka(teraz sice castejsie)tak vzdy pockam,kym ide do plienky a hned na to prebalujem.ani minutu dlhsie ho v zakakanom nenecham.ale baby musim povedat,ze to iste bolo tym atb hovienkom,lebo vecer sme uz atb nedali a do rana bol v imazole a ma to lepsie.uz to nie je take mokvave zapalene ,ale uz je to svetlejsia cervena a je to suche.mozno az moc suche.az take korove,tak som mu na den dala len sudokrem.tak mi aj doktorka vravela.ze max 2x denne imazol a ostatok sudokrem.ale ked som ho prebalovala,tak uz tak necukal od bolesti,nebolo to uz take velmo citlive.fakt behom tej jednej noci vidim pozitivnu zmenu.nechcem sa este velmo tesit,nemame este vyhrate,ale sme na dobrej ceste 😉

tinnka9
16. okt 2010

@bobocka my sme mali toto iste asi pred tyzdnom, aj ked maly atb vtedy nebral ☹ . proste mal stolicu aj 5x denne, a raz som to neustriehla a asi dlhsie sa v tom "valal" a ked som ho rozbalila, az mi do placu bolo 🙄 . ale imazol nam velmi pomohol, do 2dni mal zadocek ako novorodenec 😉 . tiez som natierala len rano a vecer a medzitym, ak bolo treba, tak sudocrem 🙂

petraas
16. okt 2010

@bobocka tak viem si to predstavit ako sa citis, lebo my sme to taktiez zazili ked bola Nelly mensia...mala to ale 5 dni. viac krat denne som ju posadila do repika ci kamiliek a nechavala co najviac rozbalenu a stale mastila sudokremom a tusim 3x za den imazolom lebo viac sa tusim nemohol pouzivat. nemohla som sa jej toho ani chytit...no hroza....prajem vam aby ste sa z toho co skoro dostali🙂

kathynka
16. okt 2010

ahojte...tak my sme sa vo stvrtok v noci vratili z france...yoan tentokrat zvadol cestu tam aj spat celkom dobre, takze to bola pohodicka...robili sme tam kopec veci, yoan lietal jak splaseny, s chodenim uz nie su vobec zadne problemy, zodpovedne mozem prehlasit, ze to dieta chodi uz same a nebolo to len na chvilku 🙂
citala som, ze ste pisali papaci rezi mvasich deticiek, tak aj ja vam napisem jak je to u maleho francuza - rano ma sunar s takou praskovou kasou - alebo vanilkovou alebo cokoladovou...to sa k sunaru primiesa a je to trochu hustejsie...my ideme potom kol 10tej von, kde mame bud jablcko alebo banan, prip. detske keksiky...obeduje kol 12.30-13.00...kym jeme my, tak si zuzle rohlik (vo france samozrejme bagetu 🙂 ) a potom dostane zeleninovy prikrm...kedze zacal bojkotovat kupovane, tak mu teraz castejsie robi mamina vlastne - a yoan zje tusim vazne vsetko...no a kedze je to francuz, tak po obede musi samozrejme dostat syr, tak mu davame tie male syriky babybel...o 14tej dostane jogurt od nestle, potom ideme zase von, kde mu dam tiez vacsinou jogurt, ale iny, lebo ovocne presnidavky uz do neho nedostaneme (aj ked samotne ovocie miluje)...a vecer ma este 18.30 a 20.30 sunar a ide spat...
inak, boli sme vo france na plavarni, lebo kvoli chrbtici by sme mali clarisse aj ja chodit plavat...a chceli sme najst aj nejaky bazen v BA, kde nas pustia s malym babom...citala som si tu na konikovi a okrem jedneho, kde je prijatelna cena, lenze otrasna kvalita vody, stoja vsetky 5e na 1hod pre dospeleho a 2,5e pre deti...a to len preto, ze su to wellness hotelove bazeny...no a vo francuzsku sme boli v supermodernom plavacom centre, kde su 3 bazeny - 25m s hlbokou vodou, detsky s 30cm vodou a relaxacny s virivkami s hlbkou 1,5m...za vsetkych troch zaplatila clarisse 8e na dobu neurcitu a yoan este aj dostal k tomu plienku do bazena...to moze potom cloveka slak trafit, ked viem, ake su platy tam, ake su tam sluzby, dokonca ceny potravin su nizsie ako u nas ( sa necudujem clarisse, ze domov vzdy ideme s plnym autom) a v porovnani s platmi, s materskymi a s cenami a sluzbami u nas...

weiya
16. okt 2010

@kathynka vitaj o5 s5 😀 super ze maly tak skvele zvladol cestu 🙂

tak baby mimo temy trosku 😀 hlasim sa,prihorela mi ryza tak ze ju mozem rovno aj z hrncom vyhodit 😀 reku raza uz je vypnem,masko este neham ale 5minutiek povarit, a spravila som naopak,maso vypala a ryzu dusit nechala 😠 za 5minutek stihla prihoret jak... ach jaj 😝 mm je s malu u svokry, poslednu ryzu som minula, tak som mu volala, a teraz nam svokra 😝 ryzu vari 😝

kathynka
16. okt 2010

@weiya dakujem za privitanie 🙂 inak ty si riadna sikovnica, som sa pobavila...ze pomylila si si hrnce 😀

weiya
16. okt 2010

@kathynka 😀 😀 nie hrnce, ale pomylila som si to,s cim sa vypina a zapina sporak 😀 ja mam v tych horakoch stale misung 😀

kathynka
16. okt 2010

@weiya to ja som sa uz nastastie naucila rozoznavat 😀 ja som naposledy mala taku miniparty a ohrievali sme pizzu v trube a strasne silno som ju zavrela a zhasla som si ohen...sla som na wecko a ked som sa vratila do kuchyne, tak som uz citila plyn...a oni si tam veselo sedeli dalej akoze sa nic nedeje...

weiya
16. okt 2010

@kathynka 😀 aj take sa mi uz stalo, este ked som u nasich byvala zaslobodna😀

lujsa
16. okt 2010

@kathynka vitaj naspat 😉 Super,ze Yoan vyborne zvladol cestu,mozno sa staci trosku postazovat tu na fore a Yoan hned vie,ze ma vydrzat,aby sme ho chvalili 🙂 Teeda,paradnu cenu vam dali na tej plavarni 😵 S tymi cenami na SK mas pravdu,mam znamu,co zije roky v Nemecku,kedysi tam chodila s plnym kufrom potravin a dnes si tam kupuje len karton Horaliek,pretoze tie v Nemecku nepredavaju.A zasne,ake tu mame vysoke ceny a nizke platy...

@weiya dobru svokru mas 😀 Moja by mi dala akurat tak prednasku 😅 Ryza prihorela uz aj mne,neboj,to hrniec zvladne,len to nechaj poriadne vymocit 😉

kathynka
16. okt 2010

@lujsa no to aj vo francuzsku zasnu, lebo ked tam prideme, tak to ma hned spovedaju, ze ake mame platy, co stoji benzin, co stoja byty, ake mame dochodky...a zo vsetkeho vylezieme najhorsie...
ale musim sa vam pochvalit, dostala som kompliment - yoanova babka mi povedala, ze sa o neho vyborne staram, ze vidi aj pokroky aj ako ma ma velmi rad, ze len tak dalej 😎

lujsa
16. okt 2010

@kathynka jeeeej,to bol krasny kompliment a hlavne pravdivy 😵 😵 My sme sa asi pred 3 mesiacmi rozpravali s jednym Nemcom,starym panom,velmi milym a tiez sa pytal,ake mame dochodky,tak sme mu odpovedali a aj on nam povedal-dostava 4000 Eur mesacne,manzelka 3500 eur a to vraj je len priemer,ze nie su ziadny bohaci,len norma,ktora si odpracovala dost rokov.Takze-mame im co zavidiet,nielen cistotu v krajine,preciznost,kvalitne vyrobky,ale aj tie dochodky a platy.

bobocka
16. okt 2010

@kathynka vitaj naspat 🙂 tak super,ze ste cestu tak pekne zvladli a veru ti poviem,ze sluzby a ich cena v zahranici...no mozme sa hanbit veru.tu si pytame nehorazne sumy za mini sluzby ☹ .ale ja si myslim,ze my sme ta hlupa generacia,ta pokusna,co si vsetko vytrpi (revolucia,nastolenie demokracie...)a ze nase deti sa uz dobre mat budu.fakt v to dufam. 🙂 @weiya haha tak si pekne navarila 😀 ale z toho si nic nerob.akoze mne sa dnes tiez ryza nepodarila a to som fakt nepochopila,lebo som do jedneho hrnca dala dva sacky ryze a varila som ich spolu rovnako a ked som ich vybrala,tak ryza v jednom sacku bola tvrdsia a v druhom rozvarenejsia 😀 akoze to uz ake akty x u mna v kuchyni 😀 esteze to bolo do ryzota,tak sa mi to tam stratilo a nakoniec to chutilo fajne 😉
kocky tak u nas ta ritka...nemam slov.tak vcera to bolo mokvave cervene strasne,velmi citlive na dotyk a do dnes to pre istotu tak zoschlo,ze misko ma supinky koze na ritke.normalne ako keby sa mu to odlupovalo.ako ked sa niekto v lete spali a odlupuje sa mu koza ☹ tak ja to uz nechapem. a to som dala imazol len na noc a cez den bol sudokrem.tak som mu dala na noc tu rybaciu mast.ta mi pride byt taka vlacnejsia a je tiez hojiva,tak mozno pomoze.no z dazda pod odkvap,na neeervy 😠 .inak kocky obzeram zimne fusaky a ja veru nad 40euri nejdem co by furiky padali.no nemam na to.som rozmyslala nad tou dekou co tinnka9 z mimi bazaru chcela,ta sa mi celkom pozdava.ked dam tu deku a nanoznik,tak by to mohlo byt ok,no este tento fusak celkom cenovo prijatelny som nasla.co si o nom myslite? http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... tento stoji 32 euri a fakt sa mi pozdava 🙂 ale zas ja sa do toho rozumiem jak hus do piva,preto budem vdacna za kazde jedno vyjadrenie sa k nemu 😉

lujsa
16. okt 2010

@bobocka juuuj,ta ritka ☹ Nech uz je zdravucka...Imazol vysusuje,on tak lieci-mozno preto tie supinky.Ja som si ho davala na bradavky,ked si G,priniesol ten neliecitelny soor z porodnice,tak mi to sestricka poradila,ze to vysusi ten soor a bude dobre.
K fusakom,ja mam ten Kaiser a tak neviem,co na taketo prechodne obdobie,lebo Kaiser je dost hruby.Asi zasneme nosit deku a na nu nanoznik.Nosite uz zimne bundy?Alebo chlpatky?

bobocka
16. okt 2010

@lujsa no ved to,ze ten imazol vysusa.no a vcera to mal misko hnusne mokvave,ani dotknut sne sa ho nemohli poriadne a do rana to uz mal lepsie a kedze doktorka vravela 2x denne imazol a ostatok sudokrem,tak sme mu potom ten davali a pred vecernym kupanim to bolo uz fakt super suche.mozno aj ten repikovy kupel k tomu "dopomohol".tak teraz je to ale supersuche.fakt sa mu az koza odlupuje.ja nechapem ako moze byt za tak kratky cas taky velky skok.behom 24hodin od mokvaveho k supinatemu ☹ .fakt sila.no uvidime co ta rybia mast do rana spravi.najhorsie je,ze je teraz fakt chladno.keby to bolo v lete,tak ho necham "na adama" doma behat,ale teraz v tejto klendre si to fakt dovolit nemozem. a my doma este nekurime.len v spalni trosicicku,cakame na tie fakt hnusne mrazy,lebo inak sa nedoplatime za kurenie. 😠
a vonku teraz nosime bud hrubsie pancusky a rifle(tie rifle su take tensie),alebo tensie pancusky a manchestraky,dlhe body,bavlneny natelnik a kabatik zimny.no tie kabatiky co mame su zimne,ale na skutocnu zimu pojde misko do bundy.to mi prislo byt vzdy teplejsie,nez kabat. a podla toho ci svieti slnko ,alebo nie,tak davam nanoznik,alebo len tensiu deku aby sa nepovedalo. a ten kaiser som veru aj ja pozerala,ale to si ja dovolit nemozem.preto mi ten fusak za 32 euri prisiel byt celkom fajn.on nemusi byt zas superteply.misko ako male babo prezil minulu zimu pod dvoma dekami.fusak nemal a celu zimu nebol chory.preto sa ja teraz nehrniem do superhrubeho a paradneho fusaku.taky fajn priemer mne staci 😉

lujsa
16. okt 2010

@bobocka s Imazolom sa to rychlo vysusi,lebo je urceny na mokvave "plesne",tak podla mna sa mu to supe z neho.Ten fusak vyzera dobre,len som ho nevidela nazivo,tak neviem,aky je hruby.G.mal minulu zimu (a ta bola poriadne tuha)len chlpatkovy overal,ziaden teply a taky kratky fusak,akoby plysovy.Ale to lezal vo vanicke,tu neprefuklo,tak preto teraz neviem,co mu obliekat.Ja som s nim doteraz chodila nalahko-vacsinou maval len body s dlhym rukavom,na tom tricko s kratkym rukavom a flisovu teplakovu bundu,posledny tyzden mal uz chlpatku.A na nohach pancusky a tenke rifle.Nemal deku,ani nic,aj ciapku mal len tenku,tak dnes som mu konecne kupila teplejsiu.Tak stale vaham,ci je uz cas na zimnu bundu,my sme vacsinou chodili von az po spanku,takze okolo 16:30,ale asi to zmenim a budem chodit pred spankom,nech je teplejsie,raz sme uz tak boli.

lujsa
16. okt 2010

@bobocka s tym,ze Miska nemozes nechat teraz holeho mas pravdu,uz je na to zima,ja by som sa tiez bala mat holeho G.,najma,ked bol pred tyzdnom prechladnuty.

luppita
16. okt 2010

joj baby dlho som tu nebola, niako nebola nalada a ani cas, mame doma dost dusno teraz a dokonca som sa dozvedela, ze sme spolu s drahym, len kolli malemu ☹ nechapem, nerozumiem, som teraz taka zmetena... ani vo sne ma nenapadlo, ze si toto moj drahy mysli a ze takto to citi ☹ uvidime co buducnost prinesie ☹
@bobocka ach bobo ako ti nezavidim a najme malemu tie zapareniny ☹ dufam , ze uz to je ako tak OK a ze to len lepsie bude 🙂
@ewwe ja som uz tiez vsetko mozne pocula o parkoch, ale ked mi maly za cely den nic poriadne nezje a viem ze perky zje len taky fukot, tak mu ich proste dam 🙂 sumku nechce, syr nechce .... dnes zjedol kusok jablka, neskutocnu radost som mala 😀 konecne niake ovocie

Ja fusak zatial nemam, von malemu ani deku nedavam, uvidim ci fusak budem vobec kupovat. podla mna za 2/3 mesiace mi maly uz v kociku neobsedi a ak nahodou tak postaci aj niaka deka... Ak nie tak potom niaky kupim. Dnes som bola kupit dalsie papucky v daichmane, take iste ako sme mali, len o cislo vecie 🙂 a neskor kupim zase take iste a zase vecie a tesim, ako si ich vsetky poodkladam 🙂 aj s dudkami to tak mame , ked sa narodil dostali sme v nemocnici darcek dudku takuto http://www.chicco.sk/components/com_virtuemart/... a odvtedy mame len tento, teraz mame 12+ a mam v umysle zohnat este niaky, len do zbierky 🙂

lujsa
16. okt 2010

@lujsa az teraz som otvorila ten link od teba,fusak vyzera dobre,a vybornu cenu ma 😉 Ja som si myslela,ze pises o tom prechodnom,co sme tu preberali,ten by bol na zimu iste tenky.

@luppita achjaj-chlapi,chlapi....Neber ho vazne,on ma vela prace,inak vnima,ved on na to pride 😉 Drzim palce 😵
S tym fusakom/nefusakom mas asi pravdu,prave vcera som hovorila s kamoskou,co ma o 4 mesiace starsie dievcatko,ako nas G. a ona uz velmi neobsedi v kociku,resp-vystupi z neho,chodi,potom don nastupi a takto dokola.A ta kamoska mi hovorila,ze ona fusak mat nebude,ze hruby by aj tak nemohla mat,lebo malu musi teplejsie obliect,ked chce chodit a vo fusaku by sa potom spotila,tak to bude riesit dekou a nanoznikom.Ten cumlik,co si dala link sme aj my dostali v porodnici a bol jediny,co G.aspon cucol a potom ho vyplul,ine vypluval hned.Svokra,ked ho zbadala,tak mi ho vyhodila a kupila krajsie,tak sme boli bez cumla.

luppita
16. okt 2010

@lujsa aj nam sa vela ludi smialo, ze co to je za dudel, aj moja mama nam ho chcela vysmarit, ale podarilo sa mi zachovat tradiciu 🙂 inak ked sme boli v taliansku tak 90 percent deti bolo s takymto dudlom a len par malo ine 😀
Ja by som to najradsej nebrala vazne, ale uz sa mi to z hlavy nevymaze, co povedal a do srdca, ako by mi zatal.... citim sa ako by sa mi rozpadol svet, akoby som zila v niakom aj ked nie idealnom sne a zrazu som sa prebudila a vsetko je inak ako som si myslela....

ja tiez radsej maleho naobliekam, dam overal... on uz teraz moc neobsedi, ak ho nepriputam tak sam vystupuje.... je fakt , ze ak to vypustim a nahodou sa chcem dostat z bodu A do bodu B tak je to nerealne 😀 ale na kratku vzdialenost obsedi a nechodievame na niake dlhe prechadzky v kociku a uz vobec mi v nom nechce spavat.... takze deka a nanoznik uplne postacia 🙂

bobocka
16. okt 2010

@luppita fuha lupi akurat som si precitala cim ta muzik pocastoval...no par vychovnych by si za to zasluzil!!! 😠 chlapi su niekedy fakt divni a tresnu taku vec,ze si ani neuvedomia ako velmi to zaboli ☹ .pevne dufam,ze to tak nemyslel a ze mozno ma zle obdobie a mozno ma nejake problemy a potreboval sa tak vyventilovat-vyvolat hadku.ja neviem.fakt si neviem ani len predsatvit,ze by take nieco doma zapilil moj bobco,neviem ako by som reagovala.ja neviem co by som ti teraz poradila,mozno len ,aby si az taku velku vahu neprikladala samotnym slovam,ale snazila sa prist na to,co za tymi slovami je.no moja drzim palce.hlavne klud,nemysli na cierne scenare a mysli pozitivne.
@lujsa mne misko celkom pekne v kociku sedi.nedriape sa von.neviem ale ci ten fusak nebudu zbytocne vyhodene peniaze.mozno fakt bude stacit hrubsia deka za par euri a nanoznik...

weiya
17. okt 2010

@lujsa hrniec som zachranila 😀 😀 ale bol riadne cierny 😝 a jasne ze svokra si neodpustila, hovoril mi mm , ze : marek ved aj mne dlho trvalo kym som sa varit ryzu naucila 😀 😀 ale ja varit ryzu viem 😀 len som ju vypnut nevypla 😀

myslim ze to je dobre znamenie tie supinky na miskovej rituske, hoji sa to 🙂 aj Natalke sa to tak hojilo, najprv sa to vysusilo a potom uz bola pekna rituska 😉

@luppita ach jaj, sprosty chlapy... ten dudlik sme mali aj my, no v porodnici sme ho dali jejnej maminke,co bola so mnou na izbe, lebo dudku nemala a mala strasne plakala...ona ho v tom kufriku nedostala...

luppita
17. okt 2010

@bobocka tazko sa vymazavaju slova ☹ ale neriesim,kaslem na to a dufam , ze to nemyslel az tak ako to povedal... ja uz sa s nim totiz o tom nechcem bavit a pocuvat vysvetlenia, tie slova boli jasne...

ewwe
17. okt 2010

@kathynka mne sa to stalo raz ked som bola vo svajciarsku, pytali sa ma ako je to na sr, ja som bola na podpore brala som okolo 3400sk, a ked som im povedala tak sa pytali ci je to na tyzden ci je to denna davka 😀
ryzu neviem vobec varit, ja urobim beton, tak u nas ryzu robi mm
fusak mam do kocika casualplay, tak ja som to nejak neriesila
zimnu bundu sme este nemali, je dost hruba, mame taku flisovu, tak jej davam viac vrstiev 🙂
@luppita ☹ iste to tak nemyslel, ked vam to doteraz klapalo, mozno mal blby den a chcel ta iba ranit, niecim, skratka aby sa mu ,,ulavilo,, no nevravim zas ze je to tak ok, povedz mu ze ako to myslel, ze ta to velmi ranilo

kacenkalm
17. okt 2010

@luppita ahoj moja,tiez akurat citam,co ti priatel povedal...oni naozaj niekedy nerozmyslaju co povedia,ver mi....ja to zazivam uz rok...oni nerozmyslaju a vobec si neuvedomuju,ze zena to vezme uplne inak,ako to oni myslia....drzim palce,on si to uvedomi....ten moj nie...uz je neskoro....zacal sa tulat po nociach a niekde prespavat,neviem kde....myslim si,ze asi niekoho ma...ale ja na to kaslem....v novembri idem domov a potom ked sa vratim,chcela by som zacat novy zivot s malou....problem je v tom,ze ani teda v rodicoch nevidim moc velku oporu..... ☹ ☹ taky je zivot,co uz.....a ty sa drz...to prejde... 😉

kathynka
17. okt 2010

@luppita no to ma mrzi, ze ti drahy take veci povedal...snad ked tomu nechas cas, tak to bude zase fajn...velmi ti drzim palceky 🙂
@bobocka snad bude mat misko tu prdelku uz coskoro v poriadku
my sme fusak este neriesili...a obavam sa, ze ak maju francuzi podobny pristup k fusaku ako k pancucham pre chlapcov, tak ani ho mat yoan nebude...normalne, ked sme boli vo france v obchode, tak som pozerala pancuchy pre chlapcov a ked boli tmavej farby, tak mi clarisse aj tak povedala, ze to je predsa pre dievcatka, ked maju tmavu suknicku...no pobavila som sa 😀 kazdopadne sme mu kupili jesennu vetrovku (i ked predpokladam, ze bude rovno aj zimna...) trosku mu je velka, lebo je na 18m, ak musim zahynat rukavy, ale je od znacky quechua, co robia lyziarske a horolezecke vystroje, takze je to neprefukatelny a nepremokavy material...a zvnutra je taka teplucka odopinatelna mikina...som ju nasla na nete, presne aj v tom farebnom prevedeni: http://store.quechua.com/veste-garcon-veste-arp...

luppita
17. okt 2010

@kathynka super pekna bunda a paradne je to odopinatelne vnutro 🙂

bobocka
17. okt 2010

taaak zas mi blbne net.som napisala dlhy prispevok a zmazalo to.dokelu.tak skusim znova. 🙂
dnes prisla k nam moja kamaratka a az mi slzy vyhrkli ked som videla co doniesla malemu. http://www.shop-eu.puma.com/Baby-Winter-Jacket/... tuto bundu a este dve teplakove supravy.tie som na nete nenasla,tak prikladam foto.no skoro som odpadla.ja nemam peniaze na taketo znackove veci pre miska.ked ma nieco znackove,tak je to zdedene.ale toto je nove,kraaasne.no stale som hotova 🙂
inak ta ritka je uz lepsia.bobco sa dnes ani pozerat nemohol,ked som miskovi lupala kozicku.fakt pre silne zaludky,ale mne co sa miska tyka nic nie je nechutne.ani sopliky,ani ostrihane nechty,ani hovienka...nic.my matky to mame asi inak nastavene 😉 .dufam,ze do 2dni to uz bude ok,lebo v stredu plavame a ak by sme nesli,tak by to bolo uz 4x za sebou a t by bohvie co nebolo.
@luppita ja som ani nemyslela,ze mas zabudnut na to,co povedal,ale aby si tym samotnym slovam mozno neprikladala az taku velku vahu,ze sa za nimi ine skryvat moze.mozno ma teraz zle obdobie,mozno na neho dolahla ta vaha zodpovednosti za teba a simiho (chlapi to maju niekedy inak nastavene ),mozno je tu nieco co ti nechce povedat,nejaky problem co ma,tak na teba s tymto prisiel a vedel,ze ked ti taketo povie,tak ta to nahneva a mozno ticha domacnost bude a viac casu bude mat.mozno je to len vykrik do tmy,volanie o pomoc (tym nemyslim,ze sa s nim nieco strasne zle deje,mozno ma len nejaky problem s ktorym sa ti nechce zverit,no vyriesit to sam nevie)mozno...ja neviem.ale nemyslim si,ze by jeho city voci tebe ochladli.v poslednej dobe si nespominala,ze by ste mali doma dusno.z vlastnej skusenosti viem,ze ked sa ludom deje nieco s cim si nevedia rady,tak sa bud uzatvoria do seba a trapia sa sami,alebo su zli na cely svet a tak si vyburaju tu svoju zlost.tym ho samozrejme neospravedlnujem,je to dospely chlap a mal by si velmi dobre uvedomit co povie,nez to povie a zvlast tebe.no kazdopadne by som netlacila na pilu ale mala by som oci poriadne otvorene.a mozno mal len skutocne zly den a tak tresol co tresol a teraz ho to mrzi a duma ako to napravit.kazdopadne ty mysli pozitivne,hlavne koli simimu.lebo deticky su velmi empaticke a ked ty budes smutna ,tak bude aj on.drzim palce moja.dufam,ze coskoro bude u vas vsetko v najlepsom poriadku 🙂
@kathynka,fiiiha,bundicka je paradna.yoanito bude riaden fesak v nej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre