V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lupena
24. nov 2010

@weiya ako chyby priamo na tých vagónoch vo výrobe?...😲 veru je to veľká výhoda do materské centrum. a malý je tam vo svojom živly. Absolútne ma tam nepotrebuje. Vždy sa rozbehne a ide si svoje..zlatý je...🙂 náš malý sa nebojí takmer ničoho..
@tinnka9 tak to sme na tom neni až tak zle s tými úrazmi..🙂 a kam chodíš na fit lopty? segra chodí s malou na sihoť. ale ona má 7 mesačnú, tak to asi nebudete v rovnakej skupine. Inak v TN je centrum na hviezdoslavovom, v južanke neposedko a ešte je tam niekde niečo? a tomu verím ako museli kukať, že mu dosávaš vysávačom sople..:D určite to už vie celý panelák a nielen susedia čo bývajú naookolo..🙂

weiya
24. nov 2010

@lupena nie na tych vyrobenych ,pokazenych,a potom opravenych 😀

lupena
24. nov 2010

@kathynka si ma pobavila s tým ultrazvukom..🙂 normálne som chvíľu nechápala, či som si to pomýlila ja, alebo Ty..🙂 inak ja si väčšinou neprečítam čo som napísala pred tým ako to odošlem.. a keď to čítam niekedy potom tak sa mi panenky prevracajú aké hrúbky sa mi niekedy zadaria spraviť... ja mám zas takúto dilemu v poslednej dobe.. lebo nie je to o tom, že neovládam gramatiku, ale o tom, že vôbec nad tým nerozmýšľam, alebo neviem čo.. a tá automatika sa mi dáko momentálne vypustila....
@petraas koľko bodov potreboval na ten stan?

lupena
24. nov 2010

@weiya aha.ale konečne v tom mám jasno..🙂

weiya
24. nov 2010

@lupena 🙂

lupena
24. nov 2010

@weiya nie všetko čo nedojde je chyba pošty..🙂

weiya
24. nov 2010

@lupena 😀

bobocka
24. nov 2010

@weiya @lupena no byvame na tretom z dvanastich.a vzdy ked idem s malym von,tak otvori okno na vetracku v obyvacke a v spalni . a ked sa vratim,nedokurujem 😀 ono sa to zda,ale mne tu je fakt len vecer chladno.cez den mam v pohode tricko s kratkym.maleho samozrejme lepsie obliekam,ale mne netreba.ale uz sa tesim ako budu tento vikend dvere namontovane a vecer si v obyvacke zapnem na dakych 2 a pol a bude mi telunko 🙂
@lujsa.hahaha jasne,ze by som na sude nepochodila 😀 to som len tej zenskej s rozhorcenim povedala,aby videla ze som poriadne nastvata .keby islo o velke peniaze,tak by som to tak nenechala,ale kedze ide o 3,50euri,tak to zas na sudne konanie isto nie je 😀 to som vazne len v zapale hnevu tej pani povedala,aby teda vedela,ze som veeelmi nespokojny klient.aj ked jej to moze byt jedno.na kave s kamaratkami to preberie ako pikosku z prace,ponadava co to na mna a bude.ale mne sa ulavilo ked som jej povedala,ze som veeelmi nespokojna a ze sa uboho ku klientom spravaju.som jej povedala,ze ten list -druha upomienka-je extremne zle formulovany,ze som z toho nemala pocit,ze som nieco ja zanedbala a mala by som to chytro ist zaplatit,ale som sa skor nastvala,ze co si to dovoluju sa so mnou na takejto ubohej urovni bavit.koli tomu zneniu tej upomienky som to vlastne uplne zrusila.to ma nastvalo asi najviac.som jen povedala,ze nech to posunie dalej a ze nech kompetentni preformuluju ten list,inak prisu o viac klientov.
@kathynka ten naramok bude predavat uz coskoro moj kamarat na svojej stranke stranka je http://www.snkrsking.com/ teraz este dokoncuje stranku a foti tovar atd,no najneskor do 2 tyzdnov to ide spustit,aby este vianoce stihol.

https://www.youtube.com/watch?v=u683lcoeCBY

https://www.youtube.com/watch?v=unH_pxuJ0dw

pozri si tieto dve videa.na mne to bolo skusane a fakt to funguje.su kadejake taketo cviky ci co to je.mne este taky robili,ze som si spojila palec a ukazovak do kruzku a kamarat mi ten moj kruziok pretal svojim prstom velmi lahko,no ked som mala bionic band na ruke,tak sa mohol snazit kolko chcel a proste to nepustilo. a fakt ze bolo vidno,ze pouziva silu a ja som do toho nedala nic.tak isto som tie prsty stlacala a uz sa mu ich nepodarilo rozpolit.dobre to je.kamarat to ma uz dlho a tvrdi,ze je ovela kludnejsi,ze uz nestresuje tak ako kedysi a hlavne,ze sa muvelmi spanok upravil.mas s tym problemy.no ako ma tento bionic band,tak spi ako miminko.ja necakam,ze vladko bude teraz do dvoch dni na operovanej nohe skakat,ale hadam mu to trosku pomoze.mozno uz len k tomu,aby vladal na tu nohu viac cvicit.ono to zas nestoji nejake strasne peniaze.nie je to lacne,ale zas clovek na tom ani nekrachne.okolo 30-40euri to stoji.to sada 🙂 inak na tej stranke co som ti dala sa zaregistruj a budes mat zlavu na nakup 😉

bobocka
24. nov 2010

baby my sme dnes po pry krat dali pomaranc a vely uspech nemal.najprv som malemu obrala duzinu a tu som mu davala jest a to zjedol asi 5 lyziciek a nechcel viac,tak som mu potom tu duzinu prepasirovala cez sitko a stavicku som mu dala do flasky a to si mozno 3x potiahol a nechcel to.dokelu.no nic.budem skusat dalej a hadam mu to casom zachuti 🙂 dnes nam tatino do ba odcestoval a az v piatok pride,tak je nam smutno ☹.ale za to sme mali pekny den.misko je vzdy velmi dobry ked tatino doma nie je.akoby vedel,ze som unavena,ze mi s nim nema kto pomoct,tak ma nechce trapit a je dobrucky 😉
@kathynka no mali sme ist do ba,straaasne som sa tesila,no nakoniec to cele na svokre stroskotalo.bola strasne unavena a ze jej sa nechce ist,ze si potrebuje oddychnut. a koli nej sme mali ist hlavne,do ikei,lebo prerabaju teraz kuchynu,tak chcela nejake doplnky.takze nic z toho. ☹ ale neboj nic,ked sa nam v buducnosti zas ba vyletik naskytne ,tak ja sa ti naisto ozvem.inak to malo byt minulu stredu(ten vylet) a ty si potom pisala,ze drobec do fr siel,tak som si povedala,ze to tak asi malo byt.

lupena
24. nov 2010

@bobocka Ty necháš prievan v byte a keď sa vrátiš z vychádzky tak je tam teplo?..😲 veď vonku je 5 stupňov...pozrela som si tie videa.. nechápem tomu, keďže neviem po anglicky. ideme ešte raz pozrieť tie linky čo si sem dávala predtým. vyzerá to zaujimavo

bobocka
24. nov 2010

@lupena prievan nie je.spalnove dvere su zavrete.tie videa su o tom,ze ked mas spojene nohy,rozpazis ruky,pokrcis jednu nohy v kolene a niekto ti zatlaci na jednu ruku,tak ta prevazi.no ked mas na sebe bionc band a tak isto stojis na jednej nohe s rukami rozpazenymi a niekto ti na ruku zatlaci,tak ta uz tak neprevazi.mas podstatne lepsi balanc. vsak na tie videa nepotrebujes vediet anglicky,vidis co robia 😀

kathynka
24. nov 2010

@bobocka akoze vyzera to fakt haluzne...som sa tam zaregistrovala, ale este nejde ta stranka spustit, tak uvidim neskor...a ono to nemoze nieco narusit v tele? sak to neni moc normalne, ze ked niekto do mna drga, taha ma a snazi sa ma zhodit a ja stojim jak prikovana...nie? si to budem musiet potom dobre prestudovat...lebo ako princip to vyzera super, len aby to nemalo dake nasledky potom trebars na srdce, sak bohvie co to obsahuje...to sa snad dozviem, ked uz bude ta stranka fungovat..kazdopadne dakujem zatial 🙂

lupena
24. nov 2010

@bobocka no to som videla, len som nevedela ako to funguje a prečo je to tak.. niečo som si o tom vygooglila. vyzerá to zaujímavo. Daj potom vedieť ako to pomohlo..

bobocka
24. nov 2010

@kathynka ono je to o tom,ze nase telo ,teda jeho energia je rusena neviditelnymi vlnami-mobil,internet...a tento naramok je nastaveny na istu potrebnu frekvenciu, a to dodava telu naspat tu energiu co mu bola zobrata.tak nejak to funguje.ked si zoberies,tak v dnesnej dobe mas naozaj podstatne viac ludi s migrenami,poruchami spanku,nesustredenych,stresujucich ako bolo pred 20-25 rokmi,ked este ani mikrovlnky neboli a ani internet a ani mobily...nieco to do seba ma 😉 ta stranka sa este neda spustit,len ta registracia,lebo on este tovar len pripravuje.bude tam mat tieto naramky a hlavne nike tenisky 🙂 vsak ja som s nim v kontakte stale,on je najblizsi kolega mojho bobca,takze hned ako to spusti,tak dam vediet 🙂

lujsa
24. nov 2010

@kathynka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 poriadne som sa zasmiala na tom gynekologovi 😀 😀 😀 Kamoskina dcera nemala celu minulu zimu rukavice,lebo ich nezniesla,ani ruky nemala zakryte,mala ich ladoveeeee,ale tvarila sa spokojne.Ona je o 4 mesiace starsia ako nas G.,takze minulu zimu bola este malicka,ja som sa bala,ci jej tie rucicky v sportaku neodmrznu,ale nie.Tak neboj,Yoan to zvladne aj bez rukavic.

@bobocka 😀 ja viem,ze na sudny spor by si sa kvoli 3,5 nedala 😀 Ale proti banke nie je sanca ani kvoli vyssej sume,maju vybornych pravnikov,vsetko podchytene.Spekulanti su to.

@weiya teraz sa fondy neoplatia nikde,vsade klesaju-dolar a euro uz nie su zdaleka tak stabilnou menou,ako byvali + svetova kriza.To nie je ako kedysi,ked boli nasi stari rodicia mladi a urok v banke bol 40-50% rocne,to sa uz oplatilo setrit.

bobocka
24. nov 2010

@lujsa no vsak jasne.ale zas keby islo o nemale peniaze a fakt by som sa citila ukrivdena,tak ver tom,ze by si ma vo vecernych spravach videla. 😀 a ked raz vidis reportaz o tom,ze dany klient bol oklamany istou bankou a nemoze sa dovolat prava,tak si sakra rozmyslis,ci budes bankovat s tou bankou,alebo ci na si dolezite veci (uver,sporenie) zvolis inu banku.ked uz nic ine,tak by sa im preriedila klientela. 😝

bobocka
24. nov 2010

inak ste sa bavili o fusakoch a rukavickach...no vo fusaku je misko uz vyse tyzdna.ja sa necitim dobre ho nechat leziaceho iba pod dekou ked vonku je takato zima.je mi jasne,ze este horsie zimy budu.ale napr ja som miskovi teraz davala ponozky a tensie rifle do toho fusaku.aby nebol spoteny,no aby mu bolo dost teplo.v zime pridu na rad aj pancusky do fusaku ci hrubsie nohavice.my ked chodine von,tak to je cez miskov spanok denny.takze on po vonku nebeha.len spinka v kociku.keby bol z kociku von,tak ho lepsie obleciem,ale takto do fusaku mu ponozky hrube stacili.a rukavicky veru davam.ja mam sama uz rukavice a je mi zima na ruky vonku.a misko ma sice rucky vo fusaku schovane.no po chvilke si ich uz vybere a minule bol svokor s nim von a nevedel mu dat rukavice a misko prisiel domov s uplne studenymi labkami 😢.my mame taky set rukavice s ciapockou z hm.je to strikovane a podsite flysom,takze labky ma teraz krasne teple 😉 a je problem mu ich obliect,nie vzdy chce,ale dnes napriklad mi sam rucky podal ,ze mu mam rukavicky navliect.kedysi som bola nestastna z toho,ze je tazko ho oblect a posledne dni mi sam rucicky nastrci ked mu daval svetrik atd.zlaty je.ja len poviem,ze chcem rucicku a on mi ju da 🙂

tinnka9
25. nov 2010

@bobocka ja som mala vcera tiez krasny den - prisla mama, aby mi postrazila maleho, tak som bola "nutena" poumyvat vsetky okna v byte 😀 😀 😀 . vecer som bola hotova.
my tiez uz pouzivame fusak, aj rukavicky uz davam, zatial mu nejak nevadia 😉.
@kathynka hovoris mi z duse o tej financnej situacii mladych rodin ☹. my nie sme na tom momentalne nejak strasne zle, mali sme aj horsie obdobie, po narodeni prveho syna. a bolo to az take, ze mm musel na rok do britanie 😒. teraz to mame tak na prezitie. ale viem, ze ked nastupim po materskej do prace (ked sa mi podari nieco zohnat, do starej sa uz vratit nemozem a ani nechcem), snad bude lepsie 🙂.
@lupena teraz otvorili pobocku MC na dlhych honoch, mam to len cez cestu, tak chodime tam. Aj v neposedku na juhu sme parkrat boli, to je tak pre nasho starsieho - ten sa tam teda "vyburi". ale byva tam casto velmi vela ludi 😒.
a na to, ze nam ide vysavac v noci, sa bola stazovat suseda, ktora byva na druhom poschodi (my byvame na stvrtom 😀 ). ta pod nami ma 82rokov, je trochu nahluchla - chvalabohu pri nasich 2 zbojnikoch 😀

petraas
25. nov 2010

@bobocka neboj Misko sa nauci papkat pomaranc ci pit stavu...Sofinka si taktiez dala len par glgov ked som jej ho dala prvy raz...na zaciatku ho velmi nechcela ale casom sa naucila a teraz jej kazde rano odstavim pomarance 3 deci a pekne to vypije...uz aj ananas odstavujeme ten jej chuti ovela viac to aj naraz vypije 3 deci
@lupena tak aj z toho druheho ananasu bolo 3 deci stavy...no celkom ma to tesi lebo to davam Sofi dennu davku...inak boli to take male ananasy tak celkom dobre

my fusak zatial nemame lebo nosime pancusky a oteplene nohavice...Sofinka totiz v kociku velmi nieje ona väcsinou chodi tak zatial nam staci deka a nanoznik ale ked bude mrznut tak urcite fusak dame...vcera som objednala ten fusak na sanky tak som zvedava ci bude dobry lebo na obrazku vyzera super

petraas
25. nov 2010

baby dnes ideme na to ockovanie MMR som zvedava este sa na to radsej spytam raz nez Nelly zaockuju...

@bobocka v sobotu by sme mali ist do BA mam preskumat tie rukavicky ak budu?...ja ich budem pravdepodobne kupovat lebo ine nemozem zohnat

bobocka
25. nov 2010

@petraas neboj nic.sofi to iste zvladne super.ono je to prva ziva vakcina (ak sa nemylim),tak preto je okolo toho vacsie halo ako okolo ostatnych .vcera som sa akurat stretla s kamaratkou co sla z ockovania-jej maly mal 15 a pol mesiaca- a v pohode zvladol ockovanie.jej doktorka povedala,ze do 5-6 dni moze byt vysyp a do 2 tyzdnov horucka.ze ak by sa jej daco nezdalo,tak sa ma prist s malym ukazat,ale ze inak to bude ok.kazda doktorka hovori inak o tych priznakoch.asi preto,ze kazde dieta je ine a na kazde to inak posobi.ale v podstate je to do mesiaca,co sa mozu nejake priznaky (teplota,vysyp) ukazat.samotne ockovanie v ockovaci den je uplne v pohode 🙂ale kazdopadne budem na vas tuho mysliet.vecer daj vediet ako ste dopadli 🙂

lujsa
25. nov 2010

@bobocka ja som velky skeptik v takychto veciach-do tv sa veru dostanu len take pripady,za ktorymi stoji niekto silny,alebo niekoho pripravili o zivot.Kiezby to tak nebolo.Ja som v HM pozerala tie rukavicky a nasmu G.by na zimu stacili aj tie 74/80,ale zas tie vacsie boli len o kusok vacsie.

@petraas drzim palce,nech je SOfinka po ockovani bez reakcie.

My sme fusak zatial nevytiahli,aj deku vacsinou nemame (skopava ju),ale G.nosi tenke pancusky.Ked ideme von az okolo siestej,tak deku cez nozky prehodim,ale on tiez potrebuje z kocika vystupit a poprechadzat sa,tak mu tie pancusky dat musim a vo fusaku by sa asi spotil.Ani nanoznik sme zatial nepouzili,ale uz ho vytiahnem.Akurat vcera nastala taka blba situacia,bola som u toho dr,strazil ho MM a bol s nim vonku.DOhodli sme sa,ze s nim pojde do detskeho kutika,ale nesiel a kedze sa ta moja navsteva dr natiahla na 4 hodiny cakania,tak drobec bol 4 hodiny vonku.Strasne fukalo a vacsinu casu bol mimo kocika,takze bol nezakryty,tak ho len sledujem,ci neprechladol,rucicky mal ako cencule,ked som prisla-MM mu zabudol dat rukavice.

Aaaa- predvcerom som mu pozrela do pusy,tak uz ma aj 12.zub poriadne velky,aspon dalsie 2 uz presvitaju,takze uz bude vediet lepsie hryzt 😵

tinnka9
25. nov 2010

@lujsa no super, ochvilu budete mat vsetky zubadla vonku 🙂

petraas
25. nov 2010

@bobocka @lujsa dakujeme pekne🙂 tak uz to mame za sebou a Sofi vobec neplakala...cela poradna aj s ockovanim dopadli na 1 ....inak mame 81 cm a 11000 g

luppita
25. nov 2010

@kathynka jasne mohli by sme niekedy vybehnut s drobcami niekam 🙂

no to okno mame, vyzera super, tato bol s robosmi.... nastvana som jak.... vobec to po nich neskontroloval, zvonku nechali mega fugu, zvnutra pod parapetou dve diery,,,, plus vcera islo okno vpoho otvorit, dnes sa zadrhava.... akurat cakam na tych robosov zasr..... strasne som nahnevana, tolko penazi si za to zoberu a robota horsia ako keby som si to tam sama osadzala.... dufam , ze dojdu, este vcera som im volala, dnes uz 2 krat a vraj podvecer pridu, no som zvedava a strasne ale strasne nahnevana.....

idem vas docitat kocky, vcera som nebola vobec na nete, lebo tato bol doma.... 🙂

kathynka
25. nov 2010

@petraas neboj, sofi to zvladne...aj yoan to ma uz za sebou a presne ako hovorila @bobocka o tych priznakoch o par dni neskor, tak yoan ma odvtedy uz tyzden a nastastie zatial ziadna reakcia...tak dufam, ze aj sofinka to zvladne takto pekne lavou zadnou 🙂 a teda jake krasne miery ma sofinka, kocka velika 🙂
@lujsa pani moji, G. ma uz riadne vela zubkov, sak uz pomaly cely mliecny chrup 🙂
@luppita tak fajn, tak ked budes mat cestu do BA alebo budes vediet, ze ta caka nudne popoludnie bez programu, tak kludne napis a nieco vymyslime...sak trebars do avionu, to mate od senca kusok a tam mame aj kde chlapcov vypustit...

luppita
25. nov 2010

@lupena no ja sa volam Lunet a ked sme este nevedeli co cakame, tak sme rozmyslali nad podobnymi menami....moja mama je Lurette .... takze sme chceli nieco podobne ..... byvame v panelaku, mame taky vacsi 2 izbacik 🙂
@petraas super mieri ma sofi ,dufam ze nebudete mat ziadnu reakciu na ocko....

baby uz par dni do maleho hustim aby ma volal mami, lebo stale len mama mama mama a tata vola tati ..... a podarilo sa, od dnes som mami 😀 😀 😀 tak krasne to znie.... plus dnes rano maly behal po byte a furt, ze puce, puce puce, sme kukali, ze co to 😲 😲 😲 nakoniec nasiel papuce, dosiel za mnou a radostne ziapal ,, puce, puce, puce...... 🙂 🙂 🙂

@kathynka avion by bol fajn, uvidime, kedy sa najblizsie dostaneme do BA 🙂 ale ak sa bude dat, isto sa ozvem a niako by sme sa dohodli 🙂

bobocka
25. nov 2010

@luppita no mna by slak trafil z takej fuserskej roboty ☹.necudujem sa,ze si vytocena ☹
@lujsa 12ty zub???mam dost.zavidiiiim.my mame tych nasich 7 a tie mrsky stolickove nie a nie vybehnut. a to pritom vidim,ze dasna su uz nejaky ten tyzden navrete na prasknutie ☹
@petraas paradne miery ma sofi 😉 my pojdeme az vo februari,som zvedava kolko bude mat ten nas drobec potom 🙂

kocky ja som uz taka nazhavena na golfac,ze uz kazdy vecer sledujem co trh ponuka a ked sa mi nejaky paci,tak ho dam do vyhladavaca ypoutube a kiddicare robi kocikom promo,tak si pozeram,ze ci je spratny ten kocik,ako sa pouziva,ci ma nanoznik,fusak,plastenku...

https://www.youtube.com/watch?v=NfCynWnzFnw

tento zatial vyhrava 😉 zo vsetkych je asi najsirsi (chrbtova cast) ale ja si zas pockam ake modely budu na buduci rok 2011.kupovat budeme dakedy v marci-aprili podla toho ci este sneh bude.dovtedy este kadejake modely vymyslim 😉 inak ta pani vo videu mi pripomina moju midwife v uk.tu som mala len par tyzdnov,potom ju vymenili za riadne hnusnu zensku,ale ta prva bola super a ta pani z videa je just ako ona.este ma aj taky senzacny prizvuk-cisty,krasny 😉

lujsa
25. nov 2010

No veru,zubky sa rozbehli,uz je aj 13.prerezany,vecer som si vsimla.

@bobocka aj G.mal strasne navrete dasna.Ale neboj,ked sa prereze prva stolicka,pojde to rychlo,ved nasmu G. za tyzden vysli 4 stolicky.Ta prva bola bolestiva,ale potom akoby si na to zvykol,zvlada to velmi statocne.Ale vacky ma navrete na dasnach riadne,nenecha si to ani pozerat.
Tie Chicco,co si davala link ma kamoska a ked som vyberala golfac ja,tak vravela,nech kupim radsej Chicco Multiway,co sme tu rozoberali.Su vraj o dost pevnejsie,lepsie sa s nimi jazdi a maju najvacsiu sedaciu cast.Ja som tiez dumala nad golfkami,ale nakoniec som musela ustupit tomu,aby boli co najmensie po zlozeni.Tak mam Quinny Zapp.Jazdi sa s nim velmi lahucko,su naozaj vyborne,po zlozeni malicke -co bolo rozhodujuce pre mna,aby nezapratali cely kufor auta.Ale nemaju polohovanie.Do obchodnych centier a pre chodiace dieta to staci,ale na spanie to nie je.Povedala som si vsak,ze ak by sme mali druhe,da sa dokupit ta nova sportova cast,da sa otocit aj proti smeru jazdy a je polohovacia,ibaze po zlozeni velka.Tak na prechadzky chodim s nasim terennym sportakom a do auta davam golfac,na kratke a rychle presuny uplne staci.

@kathynka kiezby uz mal kompletny chrup,to by som sa snad opila od radosti,ze uz ziadne prerezavanie nebude 😀

@luppita my sme si fuserskej roboty uzili pri prerabke.Neskutocny su ti robosi.Nam napr.stierku zacali robit na tapetu a dusovali sa,ze tam nie je.Ked ju MM strhol a tapeta tam bola,tak sa tvarili,ze ju tam snad niekto bez ich vedomia nalepil.Murik nam vymurovali na plavacke,nie ze by plavacku vytrhli.A najlepsie bolo,ze jadro,ktore spravili,teda mury novej kupelne a rozvody v nej sme museli zburat,uplne nakomplet a dat postavit novym ludom.No horor,ked im nepozeras na prsty.A drahi teda su.Drzim palce,nech vam to dobre opravia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre