V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
17. dec 2009

market - jakej teploměr máš strčenej v tom kočárku??? 🙂

mauik83
17. dec 2009

no já teda fakt nevim, jak s tim očkováním... 😔 asi se jí na to ještě zeptám, než mi ji ďobne... 😨

emamamamu
17. dec 2009

maui at to nasrane nepichne tobe, kdyz se budes ptat... 😀 😀

bodkakroneisl
17. dec 2009

nie my sme boli na Charlese de Gaulla 3/800 😠

jeeej diky moc to by bolo super! a kde je Naplavni?? ja som zo Slovenska a byvam tu 5 mesiacov 😅

emamamamu
17. dec 2009

no nad tim premyslim, mi reknete, kdo kdy byl nemocny vice imunni? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka.27
17. dec 2009

emo, vždyť už nic neříkám ... 😀
mauik, Infadolan je mimo jiné i na opruzeniny (ale neumím si moc představit, jak pomůže, je hrozně mastný a nic pod ním nedýchá - ale nevím, my jsme opruzeniny neměli), ale především na poškozenou nebo přesušenou kůži. Já si s ním v zimě mažu ruce.

Takový teploměr, co máme jinak doma ve špajzce - půjčila jsem si ho😀, má dlouhý káblík s čidlem, to čidlo strčím Karince do kočárku a displej mám hozený na poklopu a mám přehled, nebudu ho nosit pořád, jen dokud si nezvyknu, jaké počasí je ještě v poho a kdy už je moc zima. Já to na sobě nepoznám a můj muž už vůbec ne, ten chodil ještě minulý týden v tričku.

mauik83
17. dec 2009

market - aha, tak to si ho asi taky trochu máznu na ruce, mám je jak stará babka... no my měli opruzku jednou a nezabralo nám vůbec nic - až Infadolan 🙂 - jjééééé, nééé, spletla jsem si to s Imazolem... 😀 😀 😀

majamisutka
17. dec 2009

my používáme niveu do mrazu a je skvělá 🙂

Jinak když jsem měla Domču v náručí a držela ho pod prdelkou, tak jsem se bála, aby s sebou neškubl a ona mi tu Hexu nepíchla do ruky 😀 😀

achalteke
17. dec 2009

ta Weleda na ksichtíky je supr matlám se tim taky 😀 a na prdel u nás jednoznačně vyhrál zelenej Babylove z DM, nejlevnější a nejlepší 😉

bodkakroneisl
17. dec 2009

A ako ju zatial znasa Maji? neni unavenejsi alebo mrzutejsi? dufam,ze nie, ja len ze ma na toupozornovala nasa mudra

petrajurinova
17. dec 2009

Emo, jestli ty jsi mladá a blbá, tak já jsem stará a blbá 😉 😀 Taky nematlám děcka žádnýma krémama a nesleduju teploměr a jestli je jim zima posuzuju akorát podle toho, jak studené jsou za krkem a na tvářích a ven jdeme každý den pokud zrovna není extrémně hnusně. S Bastíkem jsme chodili na procházky i v -15 a nikdy neomrzl.

Markétko, tak ono většinou děti nebývají o moc zimomřivější než rodiče, takže pokud oběma rodičům nevadí nižší teploty, děti je většinou snášejí taky dobře a pokud jsou oba rodiče "zmrzlíci" a při 15 stupních nad nulou vytahujou zimní bundy, tak i jejich děti bývají choulostivější. Takže když malou oblíkneš stejně jako sebe a šoupneš ji do fusaku, tak pokud není zima tobě, neměla by být zima ani jí.

bodkakroneisl
17. dec 2009

Ja mam na tvaricku pre D Babylove z DM a kua furt mu ho zabudnem dat ked ideme von 😝 😀

marketka.27
17. dec 2009

mauik, nemyslela sis o mně, že mažu Karin Imazolem obličej, že ne 😀 Hipp, Nivea, Infadolan ... howhg🙂
Já zůstávám u Bepanthenu. achal, já taky kupuju čím dál častěji výrobky Babylove, ale krémy jsem ještě nezkoušela, asi je načase 🙂
Jdeme ven na malý okruh🙂

achalteke
17. dec 2009

Bodka Daníkovi vše nejlepší - také se připojuju!!!!! A Zuzčině Danečkovi taky - pokud se tu objeví!!!!

achalteke
17. dec 2009

markét já teď jedu i babylove ubrousky na řiťku jsou fakt bezva jo a olej po koupání - vyhovují mi ty výrobky cenově a hlavně že jsou bez vůně a jiných přidaných srágor 😀

mauik83
17. dec 2009

market - 😀 😀 😀

na zadek máme taky weledu 🙂 od Babylove jsem zkoušela zelený ubrousky na prdel, ale hrozně mi smrděj 🤐

marketka.27
17. dec 2009

Petro, zmrzlíci fakt nejsme, ale mažeme se🙂, zvlášť atopický ekzém má rád mrazem vysušenou kůži - viz moje ruce. A já se o to snažím,a by malá nebyla zimomřivá a zvykala si. Nakonec - loňský přelom roku strávila s námi ve stanu na horách😀
A už fakt jdeme🙂

achalteke
17. dec 2009

Ženy já vám řeknu, že od tý doby co jsme z porodky doma nebyl den abychom nebyli venku....si ani nedovedu představit že bychom nešli 😀 a je mi celkem buřt jak je, přiměřeně se obleču, pohory na nohy, sluchátka do uší a tradááááááááá 😵

achalteke
17. dec 2009

maui zkus bílé jsou bez vůně a ty multipacky skoro za hubana, když ještě uplatníš slevu 😀 😀 😀

marketka.27
17. dec 2009

achal, moje řeč 🙂 páááá

bodkakroneisl
17. dec 2009

Achal dakujeme! 😵
Inac ja som sa zabudla vyjadrit ku zraziku, ja by som sla aj s D a mozno aj s priatelom a so psom..na Maxa asi hlidani nezozeniem ☹ a ako ste to vlastne doriesili? ja by som bola za Lipno..

aktekram
17. dec 2009

já má taky ráda babylove 😀

emamamamu
17. dec 2009

babylove fakt nesmrdi??? my meli nejake zelene a smrdely...😀
doma jsem si udelala vychytavku, ze ji lestim zadek mokrou separackou...🙂 venku smradochy ubrousky, no..mne to tak smrdi v kombinaci s tema hovenkama... 😀 😀 😀 😀
jinak pouzivam akorat nejake mydlo, kterym ji u koupani vymyju smrad z dlani a z pod krcku a oplachnu zadek...jinak nepouzivame asi nic, takze nic nedoporudim..mozna komu voni kokos, tak pouzivam kokotovy olej 😵 😀 😀

ja jsem taky pro Lipno..jen mi achal vysvetli, jaky tam je system tech chatek??jako treba jedna pro dve rodiny a tak?

a ted jsme prisly z venku a na omrzliny to fakt nevypada...ale ja mam nudli u nosu, ale to se asi nepocita, ze? 😀 😀 😀

bodkakroneisl
17. dec 2009

Ema, ze nudli u nosu.. 😀 to ja som dnes mala tiez dobru sviecku a ked som zrala po ceste dobosku tak aj zamrznute omrvinky okolo huby 😀 s Danikom sa vraciam do detskych cias 😀

achalteke
17. dec 2009

používáš kokotovej olej, jo? A to je jakej, prosim tě? 😀 😀 😀 😀 😀
No dovol - prej chatky, to jsou normální patrový domy s dvěma až čtyřma ložnicema, balkonem, terasou koupelnama, záchodama, kuchyní. Jo můžou tam bejt dvě rodiny úplně v poho takhle to tam ldii hodně dělaj 😉

emamamamu
17. dec 2009

tyyvoleeee 😎 😀 tam je to popsano jako chatka 😀 😀 😀 a jaaaa chciii do vyrivkyyyy😀 muze tma jit s nama i dite..ze by si hralo na zemi u nas?😀 (achal to tys videla nejake sukace v te vyrivce, ze?😀)
a kokotovy je proste kokotovy..nevim, jak to popsat...voni velmi prirozene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bodko a bude hur, jednou se dockas i papirove plinky na svem zadku (ooooch snad ne 😅 )

bodkakroneisl
17. dec 2009

Achal a moze sa tam so psom ?

achalteke
17. dec 2009

může bodka, zítra dořešim zbytek emčiných dotazů, jdeme chrnět, brou brouci

bodkakroneisl
17. dec 2009

Dnes je posledna cast VKV 😢 😀 😀

ivca08
17. dec 2009

Tak jsem doma nadhodila tema sraz a kupodivu nebylo smeteno ze stolu, ale pry proc ne 😎 😎 😎 Takze pokud mate nekdo doma sportovce tenistu, aby se mohl nas tatka i sportovne vyradit, tak se hlasime 2 + 1 😀 😀 😀

A to Lipno se nam libi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre