V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

aktekram
19. dec 2009

dobré ráno,
majamisutka: společné máme to nejhlavnější - naše stejně staré sluníčka (děťátka) 😀 😀 😀

emamamamu
19. dec 2009

majo kazda mame dite....😀
pak budemefakt jak magori, kdyz pujdem treba do zoo a budeme mit zase stejne nositka...😀
nam by mely ty firmy platit..koupi jedna a nabechta dalsich dvacet... 😀 😀 😀

marketka.27
19. dec 2009

ahoj🙂 No ale že byste si některá pořídila stejný kočárek jako já, to néééé, 😠 to musím chodit do jiné diskuze, když si o něm chci pokecat 😀 Ale na fusak jsem se nechala nalákat a je náááádhernýýý🙂

kasenka228
19. dec 2009

Holky, na kolik stupnu a jak dlouho se pecou vanikovy rohlicky? 😅

kasenka228
19. dec 2009

Uz to asi mam - 175, je to OK, zkusene pekarky?

aktekram
19. dec 2009

náš kočár z této diskuze taky nikdo nemá, (héč) 😀 😀 😀

majamisutka
19. dec 2009

já myslela, ale ty neživé věci 😀 😀 jasný, že máme všichni dítě 😀 😀

marketka.27
19. dec 2009

kasenko, netuším, ale všechno přiměřeně 😀
Jdeme na dárečky, vypravujeme se už asi dvě hodiny 😀

pospecka
19. dec 2009

😀 😀 😀
Holky co máte Casual a korbu playmoon, vejdou se vám tam ještě děti? Neptám se ne Chou chou, ta se tam vleze ještě v létě. 😀 My už se pomalu chystáme na sporťák 😠 😠
Jo a vy co máte bunker, jak je teplej a kolik zbere místa v kočárku casual??

pospecka
19. dec 2009

Co prtíkům do toho bunkeru oblíkáte?

majamisutka
19. dec 2009

POSPEC DOBRÁ OTÁZKA 😀 taky by mě to zajímalo 😀

kasenka228
19. dec 2009

Pospec, my uz mame v korbe problem, kdyz ji obliknu do vsech tech zimnich hadru, tak uz ji trcej rucicky nahoru z kocarku, podel tela uz je neda ani nahodou... po Vanocich uz asi taky pujde do sportaku...
Market, diky, to mi pomohlo, exaktnejsi uz to byt nemohlo 😀

pospecka
19. dec 2009

maja: ty máš taky casual? 😀 😀 😀
kasenka: zdenda taky jezdí s ručičkama nahoru. 😖

ewwe
19. dec 2009

pospec nasa ma tiez tak ruky, na dlzku je este ok.

petrajurinova
19. dec 2009

Kasen, rohlíčky peču asi na 180 stupňů v elektrické troubě se zapnutým spodním i horním ohřevem a čas ti neřeknu, musíš to sledovat až to začne ze spodka trošku růžovět, tak to je. Ona každá trouba peče trošku jinak, tak to musíš vyzkoušet.

Začínám být ráda, že máme náš starý velký kočár "ala Liberta" 😀 Tam se nám snad i naše megapuclinka vleze pohodlně i s fusakem až do jara 😅

pospecka
19. dec 2009

ewwe: my na dlžku taky o.k. 😀 a co máš za fusak?

kasenka228
19. dec 2009

pospec: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage..., Maja stoji vedle me 😉

kasenka228
19. dec 2009

Petro, odpolko to zkusim upect, ted jsem to dala odlezet do lednicky, delam to poprve, tak jsem zvedava, jak to dopadne, radsi to delam jen z polovicni davky 😅

lynn77
19. dec 2009

ahoj holky, tak to ja doufam, ze jeste v lednu Laura v korbe vydrzi, muj kocar je siroky dost, akorat nevim jak s delkou pro jistotu 😉 Laura ma taky ruce nahore ale ne proto, ze by se ji tam nevesli, ale protoze potrebuje s nima mavat po venku 😉

kasen, ja tu teplotu a delku obecne u toho cukrovi tak nejak taky odhaduju..... to bude dobry uvidis, akorat to musis hlidat 🙂

majamisutka
19. dec 2009

pospec jaký máš ten fusak? myslim barvu...

emamamamu
19. dec 2009

DISKRIMINACE!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
19. dec 2009

holky před dvěma hodinama nám utekl pes, ještě se nevrátil 😔 ....

emamamamu
19. dec 2009

z domu, nebo venku?

achalteke
19. dec 2009

z venku, byla jsem s nim na procházce v lese, chytl stopu a tradá...

emamamamu
19. dec 2009

a on vi, kde bydlite? 😅 jako ptam se jak debil, ale ja fakt nevim...😀

achalteke
19. dec 2009

jo ví, ale je to přes docela rušnou silnici což mě děsí ☹ ...on je magor je schopnej vletět pod auto...Honza už ho šel hledat, ve dvě čekáme návštěvu, no super den prostě 🙄

emamamamu
19. dec 2009

chudak, snad se najde, dyt tam je zima....asi dostal smaka na nejakou zenskou... 😖 uz se nekdy "ztratil"?

achalteke
19. dec 2009

no někdy před pěti lety, ten mráz mě děsí, má docela řídkou srst...ach jo, jdu se chystat na návštěvu, je mi do breku 😔

pospecka
19. dec 2009

acha: a má na obojku adresu? Tak zruš návštěvu a vyrazte hledat. Neznáš v okolí nějaký děcka? Že bys jim vytiskla lístky s telefonním číslem na vás,at to vylepí po okolí a ptaj se lidí? A co nějaký místní rádio? Zkus tam zavolat,kdyby ho někdo našel a volal tam,at tam maj číslo a na odchytovku jestli máte něco takovýho v okolí. A měl koš? Neboj, určitě se najde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

achalteke
19. dec 2009

holky je doma, teď ho dovedla návštěva že seděl před panelákem, je zmrzlej tak jsem mu ohřála mlíko a šel spát 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre