V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
11. jan 2010

ping - neeeeeeeeeee 😵

rpinguin
11. jan 2010

no jasne, ked som tak na fotky kukala 😉
a uz aj petra si zmenila foto? no teda

petrajurinova
11. jan 2010

Tak dočítám.

S kafem to mám jak Markétka - od porodu asi 2x (na návštěvě), jinak piju meltu, ale zato občas "zhřeším" a dáme si večer s manželem skleničku vína (tak 2x do měsíce). A malá stejně poslední 3 noci nespí i když ji kofeinem nedopuju.

Barva očí - já jsem slyšela že se mění do půl roku a u Bastíka to tak bylo, Isinka m zatím oči pořád šedé.

Majo, já chodím ven s malou v klokance, jinak bych se nedostala pro Bastíka do školky - ödklízení sněhu na chodníku tu nehrozí a prošlapaná je pěšinka o šířce 20 cm, takže s kočárem nemám šanci.

pospecka
11. jan 2010

rping: mauik je kočka i v reálu. 🙂 Však si ji Kája pěkně hlídá. Odhodlal se jako jedinej nastávající tatínek i na těhu párty do Cikháje. 😀
mauik: toraději ani nebudu číst. Bych se musela zase naštvat. Slušní lidi se o mimi snaží roky atakový bovoši ho ještě ožr.vyklopí z kočárku.
Mimochodem Sabinečka je pěknej tupoň. Napíše, že jen na dva snímky a v albu má 4fotky. Musím se podívat odkud je, kde se tak divně počítá. 😀 😀 😀

kocanda2009
11. jan 2010

ahoooj maminy, koukam ze jste toho zase stihli hodne...prcek na chvili usnul tak docitam
ema - to vis prazaci nejsou zvykli na snih, tak neumi odhrabovat....ale nemysli si ze jsi jedina chudinka co se nedostave ven, ja v tuto chvili chvalim nas kocar - museli jsme ven (tatinek si vypujcil film tak jsme ho museli vratit) a pripadala jsem si sice jako kdyz ridim tank ale zvladli jsme to, cesty jsou odhrnute nektere, chodniky taky - ale samozrejme ze s kocarem se da jen malokde sjet - pres to nahrnute jsem vzdycky vzala kocar do zavesu a tahla tahla....a vytahla...takova dopoledni rozcvicka
achal - activity mam moooc rada, ale je tak malo prilezitosti k hrani ☹ ☹
pospec - opet si mne uzasne pomohla - u odsavani jsem zpivala komari se zenili, nedrzela ho a on se na mne tlemil...kdyz je doma tatinek dela skleby a nevadi mu to...nas maly toho pres den taky nikdy moc nenaspal, vzdycky tak 3x20 minut, bud v satku nebo po houpani v zavinovacce a zpivani, ted uz ho obcas necham jen tak v postylce kdyz je utahany
jestli se nekdo bude namahat s popisem zavarovani tak bych take poprosila 😉 tez netusim jak se to dela

kocanda2009
11. jan 2010

oci - nase dite je ma modre, coz jsem jako mala mela taky, v puberte sli pres sedou do zelene, tatinek uz si dela srandu ze je dite sousedovo protoze on ma hnedozelene oci....ale mamka tvrdi ze to ma po mne 😀 😀

rpinguin
11. jan 2010

tak my sme s muzom hnedooki a Maxik ma oci modro-sede 😀
zeby od postara? 😝 a Matildicka je hnedoocko, co som vzdy chcela 😵

pospecka
11. jan 2010

kocanda: jestli to tak půjde dál, tak ty moje rady a zjištění sepíšu a vydám knihu. 😀 A pak si jednou budou těhule v termínu září 2015 radit,že dobrá knížka je OBJEVYA ZJIŠTĚNÍ NEZKUŠENÉ MATKY od Pospecky. 😀 😀 😀 😀 😀 A budu v balíku. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A pak už se tomu bude říkat jen OaZNM. 😀

kocanda2009
11. jan 2010

pospec - jj budes slavna 😀

pospecka
11. jan 2010

Měla byh si to fakt někam psát, až , jestli bude někdy druhý, tak abych to neobjevovala příště zase. 😀

kocanda2009
11. jan 2010

si proctes diskuzi od zacatku a najdes si to...postupne

mauik83
11. jan 2010

ping - tak díky 😉

pospec- se budu červenat woe 😀

kocanda2009
11. jan 2010

akte, rping - je takto foto lepsi?

rpinguin
11. jan 2010

vole 😀 😀 😀
to ako z nejakeho filmu, a "netykejte mi".....z coho to je? Mne je to povedome 😀
Su ale niektori ludia prasteni 🙂 , ale obdivujem Eminu odvahu 🙂

rpinguin
11. jan 2010

pospec, ja viem, ze je Zdnula chutny, zlaty, ma vsetky mozne pozitiva, ale preco ho cpes silou- mocou na foto, ved on s nami nepise 😀 hod tam len seba 😵

rpinguin
11. jan 2010

uz viem, je to z Kurva hosi, ze?

marketka.27
11. jan 2010

Drbete tu matku chodícího novorozeněte? Pošlete mi ten její výplod taky, zdá se, že je to sranda 😀

Petro, já jsem včera vyrazila s kočárkem do Běláku 😀 No a takový hodně light střik si dám, když mám chuť a taky už mi U Bohuša dělají light svařák, stavujeme se tam většinou s MM cestou z prochajdy, jsme v tomto čase jediní hosté na zahrádce 😀 😀 😀

lovelygirl
11. jan 2010

ping- jojo, a netykejte mi, já jsem s vámi husy nepásl 🙂

petrajurinova
11. jan 2010

Markét, a ty jsi kulturista, nebo máte na kočárku lyže místo koleček, nebo na druhé straně Běláku fungujou odklízeči sněhu líp než tady? 😀 Tady kolem baráku se fakt s kočárkem neprotlačím, ještě že nikam daleko nemusím. Jenom doufám, že se to do čtvrtka nějak upraví, musíme na kyčlololgii a tam když mě doktorka zmerčí s klokankou, tak mě asi rovnou mezi dveřma odstřelí 😅

majamisutka
11. jan 2010

ted jsme se vrátili z venku, byli jsme s kočárkem asi hodinu a to jsme jen obešli blok... protože to ani rychleji nešlo....měla jsem vzít raději beco... to se fakt nedá v těch sračkách jezdit 😠 😝
Ted Domča dospává na balkoně.

marketka.27
11. jan 2010

Petro, chodníky kolem baráku protažené jsou, spíš sem tam musím zdolat nějakou horu sněhu, protože auta už parkují všude, ani se jim nedivím. Parkoviště je místy nepoužitelné, máme naštěstí svoje místo, tak si ho Peťa odházel,a le jinak je to děs. V Běláku je to prošlapané, v těch užších místech jsem to projela po zaaretovaném předním kole, jinak to docela šlo. Jen mi dalo práci vyhýbat se běžkařům rozjetým z kopce 😀, daleko jsme nedošly, ale u oválu je to prý uklizené úplně, takže se tam chystáme zítra. Peťa byl běžkovat, my dvě kočárkovat🙂

emamamamu
11. jan 2010

tak my jdem ven...pak uvidite, s cim jsme vyrazili.. 😀 😀 😀

emamamamu
11. jan 2010

snezi totiz jen v Praze, v ostatnich mestech je vedro jak cyp.. 😉 😀

mauik83
11. jan 2010

halooo,pošlete mi taky tu hlášku tý paní do IP pls!!! 😵

lovelygirl
11. jan 2010

ema- prosím tebe, jak oblékáš do šátku a jak do beca? a nosíš pod bundou nebo na?

emamamamu
11. jan 2010

lovely do satku pncochace, body s dlouhym, nosici boticky a cepka, do Beca puncochace, kalhoty, nosici boty, body s dlouhym a mikina s kapuci, cepka🙂 bundy mam ve sve velikosti, takez se mi tam nevleze..max ji zapnu dole🙂

aktekram
11. jan 2010

dneska vás nějak nestíhám a trošku víc mi chybí pointy ☹ ☹

petrajurinova
11. jan 2010

Něco mi uniká - Kdo je Sabinečka? A co hezkého z ní vypadlo? Já jsem zvědavá a všechno musím vědět 😅 😀 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre