V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
11. jan 2010

ale to jo, at si každej dělá, co chce, jen je to můj názor na to, že já bych nedala příkrm dřív, jak jak v půl roce.
a trochu se začínám děsit toho, že se od malýho nebudu moct hnout, aby ho náhodou tchýně, nebo tchán, nebo někdo jiný něchtěl cpát třeba párkama a chipsama... Protože jiným je to šumák a vždyt se mu nic nestane, at ochutná atd.. Ale mě to tedy jedno není a chci si ho vychovat podle sebe.

pospecka
11. jan 2010

acha: vím co říkám. Ještě si pořád pamatuju jak jsem běhala po bytě, balila kabelu a volala Ti, že mi prdla voda a jedeme a nedovolala jsem se. 😀 😀 😀
ema: vypadá to nějak takto
http://www.ikea.com/cz/cs/search/?query=budík

emamamamu
11. jan 2010

budik si nemam kam dat a picovinu jako mobil neresim...😅
tezko si lehnu na budika😀

rpinguin
11. jan 2010

ema, super, ja si toez tak hovorim, ze sa Matilda moze na mna pozerat, co jem, dnes mi isla skoro chleba z ruky vytrhnut, ale nic nebude.....alebo ako by si ty povedala...hovno hovno zlata rybka 😀 😀 😀 😀

achal, mne to tiez akosi pomaly nacitava 😒

emamamamu
11. jan 2010

majo u nas to tak taky bude s tim jidlem....nedej boze, kdybych ji pujcilak babicce, ta by ji uz ted dala vyvar☹
pospec starej se o sebe🙂

achalteke
11. jan 2010

Hm Májo tomu rozumim, naši jsou taky stará škola, oni sice řeknou že mu nedaj nic co já nedovolim, ale skutek utek

Posp ehm no taky jsem tu tvojí prdlou vodu dlouho rozdejchávala a hrozně jsem ti fandila, já měla ten den za sebou první monitor, dobře si to pamatuju 😀 😀 😀 😀 a taky si pamatuju jak jsem v porodnici rázovala asi půl hodiny po chodbě když byl malej asi druhej den na světě a vykecávala jsem se s Emou a ta mi brečela do telefonu, že ona asi nikdy neporodí 😀 😀 😀 😀

rpinguin
11. jan 2010

pospec, ako si dopadla s tym FB? zadarilo sa?

emamamamu
11. jan 2010

takze sejdeme se na FB, mne to najizdi tak rychle, ze driv najedu ja na prikrmy😀

rpinguin
11. jan 2010

tak ma hladaj, zeno 😀

achalteke
11. jan 2010

emo 😀 😀 😀 😀 😀 já bych snad mezitim než mi to najede i dítě přebalila či stihla pěknou sounož 😀 😀 😀 😀

emamamamu
11. jan 2010

ping das i indicie?😀
achal a vidis, porodila jsem...😀 😀
a malem jsem se utopila 7/8 v Podoli, ze uz je Zdenda online😀

rpinguin
11. jan 2010

stihla pěknou sounož 😀 😀 😀 😀 😀
pospec asi stiha, ked nepise 😲

achalteke
11. jan 2010

Ping já te jdu najít a asi vim kde tě hledat u někoho jsem tě zahlídla

emamamamu
11. jan 2010

😀 😀 😀 ja si muzu tak sounosit se stojanem na pradlo...Filip jezdi na Petrine, magor 😀 😀
skoda, ma smulu chlapecek, uz ctyri dny si rikam, ze bych mu i dala..no nedam..prd....budu hrat, ze spim😀

petrajurinova
11. jan 2010

Ahoj.
Tak já taky mám v noci mobil pod polštářem a dokonce ho používám i jako lampičku, když Isina nemůže najít sama, kde že se má přicucnout. Kdybych řešila všechno co "vyzařuje" tak ji nesmím vzít ani do obýváku - TV a monitor PC přece taky "září" a určitě je z bytu nevystěhuju.

Add příkrmy a babičky, asi máme štěstí, ale naše babičky dají děckám jenom to, co schválíme. A s kojením co nejdýl bez příkrmů mě obě podporujou (a přitom ani jedna z nich nekojila ani 2 měsíce).

rpinguin
11. jan 2010

ty si ale rychla 😉

emamamamu
11. jan 2010

petro tak nejak to mam s tim mobilem..cely den mam zapnuty notas a pak budu resit mobil😀 😀
a mne podporujou s kojenim tak, ze mi cela rodina rika, ze se mam na to vysrat..☹

achalteke
11. jan 2010

emo to víš že jo nedávej, ať tě neoplodní 😀 😀 😀 😀
petro přesně na to já taky používám mobil, většinou na to abych našla vyfluslýho dudana na druhým konci postele 😀 😀 😀 😀

emamamamu
11. jan 2010

achal bych se asi slozila u dvou carek...jak je vsechno relativni😀 😀 😀

achalteke
11. jan 2010

no Emo mě by jeblo, fakt že jo.....he he jednim okem na FB, druhým na koni a ještě koukáme na Uprchíky s Depardiem - geniální film 😀 😀 😀 😀 😀

emamamamu
11. jan 2010

jajo ty uz si docela dlouho vzhuru, ta zelenina je zazrak, ne?😀

achalteke
11. jan 2010

emo ani ne, zatim to jen zkouší, takže těch pár lžiček ho moc nezasytí, ale měl načervenalé hoví dnes, mám ti ho vyfotit? 😀 😀 😀 😀 😀 Pláně spí už od 8

emamamamu
11. jan 2010

ja jsem s Dorkou protahovala a dala ji spat az o pul, treba bude spat dele, nez do peti😀

rpinguin
11. jan 2010

kůň cválá pomalu a tady chcípl pes ?????

petrajurinova
11. jan 2010

Baby jak to stíháte, tady datlujete jak o život, na FB to samé a já to nestíhám ani číst. Nějak blbě se mi to všechno načítá.

mauik83
11. jan 2010

posp - pošli mi prosím do ip tu sbainečku... 🙂 díky 😅

majamisutka
11. jan 2010

když se vám dítě vzbudí v noci na kojo, je opravdu hladový, nebo se jen trochu napije? já si myslim, že Domíno hlad nemá, ale budí se často bud žízní, nebo jen proto, aby si podudal kozu. Protože přes den tak čato nechce jíst. Mám pocit, že se v noci jen ujištuje, že tam s ním jsem a chce cítit mou přítomnost Ráno si ho beru do postele, tak pak vydrží se mnou spát skoro celé dopoledne (někdy i do půl 12 😅.) Dneska mě už v 9hodin budil a nechtěl znovu usnout. 😒
Ale na noc si ho do postele brát nechci, mam ho pod monitorem dechu a spí se mi líp, když vím, že mi to tam bliká.
Navíc tatka se v noci tak převaluje, že se bojim, že by ho nechtěně zalehl.

emamamamu
11. jan 2010

majo kdyby mala nespala u nas, tak se nevyspim az do jeji svatby...ty ses lepsi, nez kamion monitoru dechu.. 😉
me staci, kdyz malou obejmu a ona usne...a kdyz ne, tak dam kozu a usneme obe...
ale stve me, ze nepoznam, kdy m hlad a kdy to hlad neni...☹ za kazdou cenu ji cpu kozu... 😒

mauik83
11. jan 2010

tak takhle my nosíme v Becu 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jen nevim, jestli bych ten bederák neměla mít vejš, jakože v pase a ne na boku... 😕

rpinguin
11. jan 2010

Peta, to vies, ked vies, kde mas klikat, tak to ide 😉
Maja, no zalezi od toho, kolko v noci pije, ak sa zobudi po hodine, tak mu skus dat dudel, ja tak robim, ked po dvoch, tak uz davam prso. Pije vzdy tak 7min. a to aj pocujes, ci riadne taha 🙂
Pospec, kde si ty? Skusas pochopit fb? 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre