V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
19. nov 2009

http://www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=sr@ssq=výstav...

jsou hned před hlavním vchodem do Výstaviště, vystoupíš z tramvaje a hned je uvidíš 😉

majamisutka
19. nov 2009

bodka jakej máš kočárek?

kasenka228
19. nov 2009

holky, ja to balim, dite otevreny oci do koran a hrajte si se mnou... ach jo...
mozna si poslete telefon, at se neztratime, ne?
Tak dobrou, to bude zase noc, zitra si povime....pa

majamisutka
19. nov 2009

se mi tam zamotal ten třinec, jsem koukala, jak je to daleko od Prahy. Pěkná dálka 😕

bodkakroneisl
19. nov 2009

ano Maji, vlastne ano, moc dakujem, uz som si spomenula 🙂 a Kasenka ma pravdu, pre istotu dam cislo do IP ak Ti nevadi
Kasi drzim palce..moj maly to mava o stvrtej rano..otvori ocka, zacne krik, lebo je hladny, ked sa nadunda tak sa na mna pozrie, usmeje sa a povie hou hou a to viem, ze chce kecat a nezaspi ani za svet..
Ale to sa samozrejme neda ani porovnat s tym, co zazivate vecer vy..pa

Majka aby som nezabudla, mam ciernu Teutoniu a budem mat na sebe dlhu bezovu bundu.. idem dat to cislo do IP nech nezabudnem a tiez do hajan..pa a moc dakujem, ze sa mozem s vami stretnut, tesim sa. 🙂

kasenka228
20. nov 2009

Bre rano! Anketni otazka: jakou velikost plenek pouzivate? My davali do vcerejska dvojky a bobici nam litaly po zadech, tak jsme vzali trojky a zase lezou po stehynkach... tak nevim 🙄

mauik83
20. nov 2009

kasen - taky jseště dvojky, ale už nám jsou těsnější kolem stehen... brzo asi přejdem na 3...

bodkakroneisl
20. nov 2009

Dobre rano! my by sme mohli este tak dva tyzdne pouzivat dvojky, ale od pondelka mu davam trojky..su trosku volnejsie a vcera to precikal, ale aspon sa mu nerobia take zarezy na faldikoch.
Kasi aka bola nakoniec noc? my sme hore od 6-tej 😠 davate si kavu, aby ste sa nejako vzchopili alebo nakopli na den? ja ano a dost silne..iba jedno a nastastie maly nema vobec ziadne tazkosti

petrajurinova
20. nov 2009

Dobré ráno.
Kasen, používáme velikost 3 už nějakou dobu (dobíráme 2. balík) - ale taky záleží na značce, každé ty plenky jsou trošku jinak těsné kolem pasu i kolem nožiček.

Dneska jdu na kardiologii s Bastíkem, tak doufám že dojem dětské doktorky je planý poplach a odborník zjistí, že má Bastík srdíčko v pořádku. Isinku mezitím bude hlídat babička - premiéra, kdy bude malá sama s někým jiným než se mnou nebo tatínkem.

petrajurinova
20. nov 2009

Bodka já kafe zatím teda nepiju. Ještě před rokem jsem byla silný kafař (vypila jsem 5 až 6 káv za den), ale na začátku těhotenství mi přestalo kafe chutnat a ještě jsem na něho znova chuť nedostala. Po ránu piju velký hrnek přeslazené melty s mlíkem.
Jo a vzhůru jsme od půl šesté. Isinka by spala, ale Bastík se rozhodl že je vyspaný a začal dělat kravál a vzbudil nás všechny. No a maličká už pak znova neusnula.

bodkakroneisl
20. nov 2009

Peti drzim palce u kardiologa..mojmu synovcovi tiez mudra hovorila, ze nieco pocuje, ze maju ist na kardio a nakoniec vsetko dobre dopadlo..verim, ze tak to bude aj u vas...je lepsie,ked si neni mudra ista a posle ako keby mala nieco zanedbat. Good luck!

kasenka228
20. nov 2009

Holky, u nas to docela slo, usnula kolem 22:40, tak jsme ji prenesli do postylky. Vzbudilo me cucani rucky ve 2:51, ale neplakala, tak jsem vyckala do 3:15. A pak jsem kojila myslim 5:45 nebo tak nejak a vzhuru jsme asi od 6:30. Ted spi, odpadla SAMA v kosiku. 🙂 Takze na nase pomery luxus. Aaaaa, prave se probudila.
Ja kafe radsi nepiju, davam si Caro.
Petro, tak drzim palce, at je srdicko OK.

kasenka228
20. nov 2009

Holky, jak s jidlem na sraz? Ja si udelam velkou svacu. 😅

bodkakroneisl
20. nov 2009

ja som udelala svacu malemu, odsala som mu do flase 🙂 a sebe ak budem stihat, lebo mam Danika na rukach..je unaveny, ale spat to nie.

danielasr
20. nov 2009

ahojte, tak u nas sa trhaju rekordy v nocnom spani, posledne papanie vcera 20.45, kedze uz bola i okupana, a unavena 🙂 dala som ju do postielky, spinkat na noc, a ona sama bez dudla zaspala do 15 minut, ani som tam nemusela, teda len som nakukovala ci je ok, ked je ticho 🙂 spinkalo sa do 4.00, a potom sa o 7.30 zobudila na plnu plienku 🙂 tak sme hned umyvali, papali , aj tak dobre, lebo prave prisla zasielka z ups, normalne keby nekakala, tak po napapani spime este do 10, takze si aj teraz zase spi od 8.30 a ja som uz hore,
a aby ste konecne vedeli, o kom vam tu obcas pisem, tu je par fotiek
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
uziste si zas dnesny sraz, my pojdeme na vychadzku klasicky len my dve 🙂

bibnka
20. nov 2009

Ahoj,

my noc standart, kojo o půl3 a v 6, vstávačka před 7.

Na sraz beru sváču hlavně Robinkovi 😀 😉

bibnka
20. nov 2009

Peti, i my držíme palce, určo to bude ok.

bodkakroneisl
20. nov 2009

Daniela vasa Alzbetka je kuzelna 🙂

kasenka228
20. nov 2009

jojo, je moc krasna...nemela vcera svatek? V nasem kalendari ano

bibnka
20. nov 2009

danielo, musím jen souhlasit, malá je fakt krásná 😉 😵

bodkakroneisl
20. nov 2009

No Kasi, ked si napisala, ze v ceskom kalendari mala sviatok, som zvedava, ako budeme slavit my, lebo Dan bude mat aj cesky aj slovensky rodny list 🙂

wwcko
20. nov 2009

baby mam otazocku.

zajtra mame opat u nas varenie s kamosmi a jeden kamos ma priatelku ktorej syn ma kiahne (nestovice). no a ten kamos nevie ci uz kiehne mal alebo nie. Moze take male babo kojene dostat kiahne?

danielasr
20. nov 2009

ano, bolo vcera Alzbetky 🙂

majamisutka
20. nov 2009

my už máme trojky 🙂

lynn77
20. nov 2009

Ja jeste davam male dvojky, ale vystaci nam tak na dnesek, zitrek a pak mam pripravene trojky

kasen, nam to tece furt nekudy (kolem nozicek i pres zada), ja to proste nechapu, mam nejake nekonfekcni dite nebo co 😉

Takze se sejdem u fontany, ja mam bezovej kocarek 😉 a mam cislo na kasenku a maju, takze kdybych mela zpozdeni, dam vedet nektere z nich 🙂

majamisutka
20. nov 2009

jinak já piju caro, nebo meltu, alekdyž má chut na kafe, tak si ho dam, ale bez kofeinu.

a svačinku? Něco malého si beru, ale doufam, že pak někde dáme kavčo(horkeý jabklo 😉 a třeba i dortík nebo něco.

kasenka228
20. nov 2009

majo, no jasny, neco snad nekde dame, ale z kafca bych nevyzila, dyt vite, ja mam porad hlad. 🙂 A taky tezko rict, jestli se nekam vlezeme, takhle těžkooděnné. Fuj, takhle se to asi nepise.... 😕
A musim vyrazit uz v poledne, to bych do vecera padla hlady.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre