V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

marketka.27
16. dec 2009

tady🙂

ivca08
16. dec 2009

Ahojky,
ty vase nocni party obdivuju, ja odpadam tak nejdyl v pul desaty, jinak bych rano byla mrtvola. Zacinam se pomalu smirovat s pravidelnyma nocnima kojenima. Malej uz dlouho nespal v kuse treba do ctyr do pul paty jako to delavam, takze ho zrejme kolem ty druhy budi hladik a pak uz to jede v intervalu 2-3 hodinky. Ale uz si zvykam.

Emus - materska dorazila.

Ad vanocni darky - tatka dostane nejaky sportovni obleceni, nuz na ryby a filetovací nuz a telefon. Tak doufam, ze bude spokojenej.

achalteke
16. dec 2009

Holky čapněte prcky a postavte se s nima před zrcadlo - to je prdel 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivca08
16. dec 2009

Vse nejlepsi pani Dorce 😀 😀 😀 😀

marketka.27
16. dec 2009

achal, to děláme pořád, taky to tvému prckovi přijde tak strašně vtipné 😀?

pospecka
16. dec 2009

acha: my taky zrcadlujem denně. Zdenda bude asi narcis, protože se hrozně rád prohlíží a tváří se u toho hrozně důlležitě. 😀 😀 😀

achalteke
16. dec 2009

jo směje se jak blazen 😀

bodkakroneisl
16. dec 2009

My mame to iste pred zrkadlom..zrkadielko zrkadielko, koho ze to vidim? a rehooot jak blazon..je to krasne...inac my sme sa v nedulu prvy krat zacali smiat nahlas..dovtedy sme sa iba usmievali a vydavali zvuky, teraz sa rehoce nahlas, je to neskutocne.

achalteke
16. dec 2009

bodka tak to ná bjouk ještě ne a máme novinku - od rána ještě nespal, což je divný, budí se okolo osmé a vydrží max hodku a půl vzhuru a ted už jede treti, mam ho zabalenyho v ruce ale furt kouka

luskata
16. dec 2009

my tiez zrkadlujeme pravidelne, strasne sa jej paci ked pred zrkadlom tancujeme 🙂
Inak tie co mate problem s bobkami (teda vase deti ;)) skuste tie probioticke kvapky. Ja som ich malej znovu zacala davat kvoli tomu nekadeniu a po tyzdni mi zacala kadit kazdy den. Aj teraz sedi v lehatku a plni 😀 😀 😀

achalteke
16. dec 2009

lus já teď zkouším Infants Dophilus, ale jedeme ho teprve třetí den, no a včera jsem z něj hoví musela doslova vyšťourat zase, jestli to nezabere vrátíme se k probiotickým kapkám

luskata
16. dec 2009

Co sa tyka pecenia, ja nepeciem, lebo v nedelu letime na Slovensko. Ale stromcek sme si nazdobili, sice len tak narychlo ale aspon nieco.
Tak nam v nedelu drzte palce, nech mala ten let zvladne. Uz teraz mam z toho bobky, ked tam spusti rev ako vie v aute, tak spanom bohom 😒

achalteke
16. dec 2009

he he my stromek zdobíme až na štědrý den, doufám že do tý doby teda na balkoně neopadá 😀 😀 😀 😀 a prdík spí tak jdu něco dělat

emamamamu
16. dec 2009

ivusko diky 😵 😀 😀 😀
mala asi oslavovala a ani mne v noci neprobudila, kdyz se vratila z mejdanu a vstaly jsme ted... 😀 😀 😀 😀 😀 to uz abych sla delat obed...😀
a mala se pred zrcadlem regulerne bali...😀

ivca08
16. dec 2009

Nam se ty probio kapky taky osvedcili na kakose. Jeste je nedavam ani tyden a malej sice kadi furt 1x za 3 dny (zbytek asi proste zpracuje 😀 ), ale jsou to krasny michany vajicka. Driv to mel pekne tuhy. Pouzivam ty Bifiform - maji vyhodu, ze se daji objednat (nez se otevrou, tak jsou do 20st., pak uz musi byt v lednici) a jsou levnejsi nez ty klasicky probioticky kapky - cca 200,-

Emus, tak to je bajo - nas malej poradal 3mesicni oslavu u nas doma a to jsem se moc nevyspala 😀 😀 😀 A doktorka se druhej den divila, ze je takovej nesvuj. Aby nebyl po tahu. Chtela bych videt ji 😀 😀 😀 A vstavani zavidim, u nas fakt osma az pul devata a konec i kdyby v noci nespal, proste se vstava.

ivca08
16. dec 2009

Jo a kdo pouzivate Huggiesky, tak maji v tescu akci 1+1 zdarma megapack za 399,-

emamamamu
16. dec 2009

Ivs my kupujeme jeste ty Hugg v akci velikost 1 za stovku... 😀 😀 😀 😀
a nebooooj, tohle byla vyjimka, ted bude az do patnacti vstavat v pet rano... 😀 😀

mauik83
16. dec 2009

ahoj, my vstávali v 10 🙂 v noci sice 2x kojo (v 1 a v 5), ale večer hezky usnula, tak mi to neva 🙂 a noční kojení máme hotový šupem za 20 min a hned se spí dál, tak pauáda 🙂 velký zrcadlo doma nemáme a s bobkem problém taky není... 🙂 sype e nám hlídání na pátek a Karla už taky bolí v krku... 😔 chjoooo ☹

ivca08
16. dec 2009

Emus, myslim, ze Dorka Ti da asi brzy do nosu, ze z ni porad delas takhle malou. 😀 😀 😀
To neni mozny! Nas malej neni o moc vetsi a dneska uz ma prvně 3 - v dvojkach uz byl otlacenej.

emamamamu
16. dec 2009

ivi vy jste mozna delsi, ne? ja dala na noc posledni jednicku a premyslim, jestli koupit zase jednicky, nebo uz dvojky, kdyz ma teda ty tri mesice...😀
a dela nam doma cim dal tim vetsi program..to je lepsi jak televize...😀
a dneska ani jednou nebrecela, najivne jsem si vsugerovala, ze tri mesice jsou prece prelomove 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
16. dec 2009

můžete sem někdo dát fotku jak vypada mimino ve fusaku, me to furt neni jasny...nejlip kdo mate fusak od emitexu
dik

emamamamu
16. dec 2009

achal co ti neni jasny?

achalteke
16. dec 2009

jak ta má ruce a tak, prostě jak ta má bejt zababušený

emamamamu
16. dec 2009

achal ja ji dam do kombinezy, dam ji rukavice a kdyz je poradna kosa, tak ji dam ruce k telu a trci ji z fusaku jen hlava...kdyz je "tepleji" tak ma ruce na "vzdavam se" u hlavy...🙂

mauik83
16. dec 2009

acha - já mám fotku v albu ale v Lodgeru a kouká jí jen obličej 😉

ivca08
16. dec 2009

acha - u nas taky kouka jen hlava a az kdyz se pak probudi a zacne mrskat, tak obcas ruku vysvobodi 😀

achalteke
16. dec 2009

díky moc, zkusim mu ty ruce taky udržet u těla 😉

natali1401
autor
16. dec 2009

ahojky..blahozelam dorke k trom mesiacom 😉
zajtra idem uz konecne na gyndu na prehliadku po 6nedeli hehe..troska neskor..snad nevadi..nemala som cas..
malu bude strazit babka a ja pojdem este aj daco pokukat po meste..tam som nebola sto rokov v centre..tak sa tesiiiim..dnes mi konecne prisla materska vcera zasa kocikovne tak som docela bohaty clovek :D tolko penazi som na ucte este nikdy nemala ... 😀
no k zrkadlu..ja s nou tiez chodim pred zrkadla a kuka na seba a na nas a smeje sa..tancujeme si a tka vselico a jej sa to lubi..co sa tyka fusaku tak jej ruky vzdy davam k telu a ked si ich vyberie tak ich ma vybrane ale ona je taka ze furt musi nieco drzat takze ked ich vyberie tak sa drzi jednou rukou fusaku co ma pred hlavou 🙂
inac v takej kose sa mi teda voooobec nechce s nou chodit von..inac by som bola rada ze nemusim ani nohy z domu dat, ze som doma v teple a este ani do prace nemusim a takto..joj ale tak co uz ked je to pre nu dobueeee...
inac uz spinkame od 10tej .. tak cakam ze kazdu chvilu bude vstavat..

natali1401
autor
16. dec 2009

luskata:som kukala foto a mala je nadherna 🙂 😉

petrajurinova
16. dec 2009

Ahoj.
Acha, tak jsem vyblejskla Isu když jsme dneska šli ven. Je tam hnusná zima, ale musela jsem na zdrav. pojišťovnu. https://www.modrykonik.cz/_gallery/41862/41862_...

Hmm... tak moje dítě se asi samo sobě nelíbí. Když ji vezmu před zrcadlo, tak pár sekund na sebe čučí, pak nahodí škleb a otáčí se kolem sebe, jestli neuvidí něco zajímavějšího. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre