V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

joodi
9. jan 2010

ty jo že bych jela?? Bude tam ještě někdo, kdo s váma minule nebyl a neznáte se z Prahy?? Abych tam nebyla jediná tak trochu "cizí"😅 😀

emamamamu
9. jan 2010

ivca jede a akte taky..ty nebyly s nama..a i kdyby byly, tak se "seznamis" ne?🙂
vzdyt uz jsme spolu skoro rok den co den...😅
bude to fakt super, nebudeme se tam nudit, muzes vzit chlapa, ale nemusis, prtata budou mit tak 3/4 roku a bude to zuzo dobrodruzo! 😵 😀 😀 😀

joodi
9. jan 2010

tak chlap tady sedí,jen tak si dlabe polívku, a prej že chce jet!!!! 🙂 🙂

joodi
9. jan 2010

A kdy to bude? V červnu? Na jak dlouho? Bych se mohla kouknout do tý diskuze o srazu a neotravovat, co 😀

joodi
9. jan 2010

jo a jestli jsem teda těhotná, tak bych přijela s novym pupkem, a to by bylo teprve žůžo dobrodrůžo 😀 😀 😀 🤐

joodi
9. jan 2010

že já o tom pořád mluvim..to se mi vymstí 😀 😀 no nic, jdu najít tu diskuzi a kouknout, kam se to jede 🙂

emamamamu
9. jan 2010

alespon bys pasovala podle nazvu diskuze na srazich...!😀

joodi
9. jan 2010

😀 😀

joodi
9. jan 2010

tak už jsem nás přihlásila 😀

majamisutka
9. jan 2010

chtělo by to koupit tohle http://www.olik.cz/detail.php?zbozi=1610957 a na to přidělat korbu 😀

joodi
9. jan 2010

Maja,to je dobrý 😀 Koukám, že dáváš Domču do Lodgeru i s tou zimní vložkou - neni mu horko?? Elenka by se upekla, tak jsem jí musela vyndat.. leda, že bych jí pak dala do fusaku jenom v overálku 😅

kasenka228
9. jan 2010

Cauky, tak my jsme dneska stravili venku krasne 2 hodinky, ale musim rict, ze brodit se tim snehem byla docela fuska a zitra se asi nehnu. Prikladam fotecku. https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

majamisutka
9. jan 2010

joodi, je hezky teploučkej, ale zpocený se mi nezdá. Možná je zhejčkaný 😅
ikdyž doma třeba máme okolo 20-21 a v noci 19

kasenko, pěkná fotka 🙂 a jízda na sněhu je makačka, taky jsme se dneska s tatkou střídali.
já ten sporták ani pořádně nezkoušela.... jsou ty záda polohovací do úplného lehu?

majamisutka
9. jan 2010

mě akorát mrzí že jsou všechny sportáky černý, že to není podle barvy korby. A máš tam tu podložku?
a jakou barvu sis vybrala?

joodi
9. jan 2010
joodi
9. jan 2010

Kasenko, supr fotka 🙂 Já jsem dneska koukala, jak nám ta holka vyrostla...ale ještě nějakou rezervu má, tak se tam snad přes zimu vejde..
Maja, no naše Elenka je asi nějaká otužilá, je jí v tom vedro. A to máme doma 24 stupňů a v ložnici kolem 22 asi 😅

kasenka228
9. jan 2010

Majo, jojo, zada jsou polohovatelna takrka do roviny, takze pohoda. My jsme si vybrali podlozku cervenou, ale zatim jsme ji tam nedali, stejne tam ma fusak, tak myslim, ze ted tam neni potreba. Uvazujeme ale o prodeji a koupi nejake z prijemnejsiho matrose, nejaka pani sije bavlnene, tak asi koupim od ni. Na tomhle by si v lete opotila prdku. 😉

kasenka228
9. jan 2010

Joodi, my mame doma kolem 25 a v loznici asi jak vy. Taky jsme zhejckani a kamkolli prijdem, tam nam je zima. 😅

majamisutka
9. jan 2010

ksenko tak si na to nech ušít bavlněný potah, já to tak taky udělám 😉

joodi
9. jan 2010

Kasenko, jojo, lítám doma bosa 😀

pospecka
9. jan 2010

Nazdááár, jdu dočítat. 😠 😀

kasenka228
9. jan 2010

maji, no dyt to pisu, ze je nejaka pani sije, tak ho asi koupime. 😉 Mas nejaky kontakt?

kasenka228
9. jan 2010

Joodi, a jen v podprde, jak ja? Ja casto jooo, ale obcas je mi i v 25 zima, tak si vezmu mikcu. 😕

joodi
9. jan 2010

taky jsem objevila paní na MMB, co šije potahy do sporťáku Mutsy 🙂 a má je moc pěkný. No, možná si houšiju sama, uvidím, jak bude čas a chuť..

kasenka228
9. jan 2010

Joodi, ty si ho usij sama, jsi super sikovna, ja bych ho mohla leda vystrihnout z papiru...

joodi
9. jan 2010

Kas, jasne, a v tangáčích když se někam chystám a nestíhám a zároveň krmím a chystám malou 😀

kasenka228
9. jan 2010

Ja jak jsem ted matka od rodiny a je zima (jakoze rocni obdobi) tak mam nejak radsi klasicky "bombardaky" nez tangace.

joodi
9. jan 2010

no když natrefím na supr látku, tak si ho určitě ušiju 😉 🙂

joodi
9. jan 2010

NO, taky mi někdy mrzne zadní část těla, když je venku kosa 😀 tak mám pár více zahalujících kousků 😀

majamisutka
9. jan 2010

já mám tetu krejčovou, ale ikdyž bych to zvládla sama, ale jsem líná a nemám stroj.
a kovářova kobyla..... já jsem jinak vyučená krejčí 😅 , ale už par let nešiju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre