V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
9. jan 2010

posp tak nepokladj, at s nama poklabosi o zivote..beztak o nem nic nevime! konecne chlap! 😵 😀 😀 😀

joodi
9. jan 2010

Pospec, malá pije feniklovej čajík dětskej Bio z DM a kadí a prdí krásně - dneska vypila 80ml to byl rekord. Musím ho louhovat jenom chvilinku, aby nebyl moc silnej to jí pak nejede. Zbykala si na nej par dní, teď už nedělá ksichtíky a někdy se napije 😀

mauik83
9. jan 2010

emo - máš nějakej tip a tkanej šátek? 😵

emamamamu
9. jan 2010

market musis to mit uplne stejne, jako my...!🙂

joodi
9. jan 2010

Market mam Maxi Cosi, ale ty pásy musí bejt všude stejný, ne? Dva zezhora a jeden mezi nožkama a spijí se na pupku 🙂

emamamamu
9. jan 2010

maui
Storchenwiege nebo Didymos🙂

joodi
9. jan 2010

Maui, ono jak je ta konstrukce jenom do véčka, tak vlastně otáčíš normálně přední nápravou, ale dovoluje ti to ta zadní 😉 má to vlastně přední náhon, ne zadní jako ostatní s otoč. kolečkama vepředu 🙂

marketka.27
9. jan 2010

Jo, ale v kolika bodech máš ty pásy napevno? Já ve čtyřech, takže když je protáhnu, tak si je o polovinu zkrátím a k tomu pásu, co je mezi nožičkama mi chybí 20 centimetrů 😎 Jdu studovat sedačky.

pospecka
9. jan 2010

ema ležím na zádech, malej mě pase a řučí na monitor.😀

emamamamu
9. jan 2010

market studuj...😅 myslim, ze to urcite musi jit a sedet to nejak podle tech direk..😀
jakou mas autosedacku?

marketka.27
9. jan 2010

peg perego https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Jdu psát peregáčkám, asi jsem fakt debil

pospecka
9. jan 2010

market: nemáš náhodou autosedačku emmaljunga? Nebo tak nějak se to jmenuje, ta má 5ti bodový pásy. 😠

joodi
9. jan 2010

Market, toje divný, dkyž se ti tam vejde dítě, tak se ti tam musí vejít i s fusakem 😀 pásy mám napevno každej v jednom bodu, tam, odkud vylejzá ze sedačky 🙂

joodi
9. jan 2010

pětibodový pásy?? tak to zase nechápu já 😀

emamamamu
9. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka.27
9. jan 2010

No já jsem tam ten fusak nacpala a když tam nedám Karinku, tak to jde i zapnout. Vleze tam tak maximálně nějaký placatý plyšák, který neměří víc jak 40 cm 😠 😠 😠

pospecka
9. jan 2010

joodi: přes ramínka, přes boky a mezi nožkama.

joodi
9. jan 2010

no fakt 😀 😀

marketka.27
9. jan 2010

Jo, 5 bodový pásy to bude kwa ono 😠

emamamamu
9. jan 2010

market a ty sis nevatahla to, co ma pres ramena? je to jakoby mezi jejima nozkama, ne? to zmacknes a vytahnes, das tam ji a pak trchu pritahnes podle ni...🙂

joodi
9. jan 2010

jo bokyyyyy, ahaaa, to maji i nektery jidelni zidlicky, ze jo 🙂
Market jestli muzes, tak to vyfoť, to by mě fakt zajímalo proč to nejde. A máš ty pětibodový?

joodi
9. jan 2010

no jestli máš teda pásy i přes boky, tak ti tam teda chybí 2 další dirky. To by sis je musela vystřihnout a obšít. 😕

marketka.27
9. jan 2010

Nevím, jdu krmit, pak na to mrknu, s emi to celé nějak nezdá ☹

joodi
9. jan 2010

Tak jsem se hluboce zamyslela 😀 😀 a jestli teda máš pětibodový pásy a ty od ramínek a boků jsou vždycky spojený do jednoho konce(zacvakáváš do sebe taky 3 části, tak to ti nepůjde, musela bys mít ve fusaku tu díru na horní pás dlouhou až k tomu spodnímu pásu co jde od pasu... 😒 teda asi tak nějak, jestli to chápu 😅

pospecka
9. jan 2010

Tak jsme nic nevyšťourali, ale aspoň jsme si prcka zvážili. Má 7kg. 😖 Valibuk. 😀 A spát samozřejmě nehodlá.

emamamamu
9. jan 2010

posp a co skakani na mici?
joodi nechapu nic😀

joodi
9. jan 2010

Pospec,z toho je ale tak půl kila ten kákoš, co nejde ven 😉 😀

joodi
9. jan 2010

Emo, musíš se taky tak hluboce zamyslet, jako já 😀 😀 😅

emamamamu
9. jan 2010

ja jsem se hluboce zamyslela nad tim, jake si mam koupit knizky😀

joodi
9. jan 2010

a na co jsi prisla?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre