V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

amulet
12. jan 2010

Lovely,
pokud na vrch šátku zapneš péřovku, dej si ji do šátku tak, jak je doma. My to tak děláme. Pokud vážeš kříž s kapsou, má na sobě navíc 3 vrstvy šátku a péřovku. To stačí. Navíc se hřejete navzájem. My máme většinou dupačky, bodýčko a někdy přes to tričko. Ale stále nosíme na ležačku, na stojáka se jí to nechce líbit... Asi se tak bude nosit pořád, dokud se vejde...

marketka.27
12. jan 2010

Dobré ráno, už vám přišla mateřská???

achalteke
12. jan 2010

markét mě jo, chodí mi každý měsíc do desátého

ivca08
12. jan 2010

Tak jsem se taky vrhla na FB a podle toho, koho mi to vsechno hodilo mohli byste znat jsem zjistila, ze jsem asi posledni v republice, kdo to nema. Hodite mi pak kdyztak do ip inicialy, abych si vas mohla najit??? At nejsem stolet za opicema.

petrajurinova
12. jan 2010

Markét, jště ne, ale mívám ji většinou na účtu 14. a to je až pozítří.

marketka.27
12. jan 2010

Mně chodila do 9., jednou přišla 10. Tak tento měsíc si asi počkám ☹ Chystali jsme se dnes na nákup.

aktekram
12. jan 2010

krásné ráno,

nám z hodnýho miminka vyrostla malá zuřivka, leží na boku, hlavu otočenou do podložky nožky a bříško skoro na bříšku a ne a ne ji ta spodní ruka na to bříško pustit, prostě si ještě na to nepřišla, tak tu leží a řve a vstěká se. A když ji pomůžu, chytnu za ruku a jen ji na bříško malinkato překlopím, tak my začnš nadávat ještě víc "že jako ona to chtěla sama". tak nevím co je lepší, nechat ji vstekat, nebo ji pomáhat aby na to přišla.

aktekram
12. jan 2010

Market: mateřská mi chodila 13-14 den v měsíci, v prosinci přišla už 8. Tak mě to namlsalo. Zatím jsem ji ale nedostala

ivca08
12. jan 2010

ups, tak jsme koukla na teplomer a tady je jeste porad -16, takze dneska na prochazku asi prdim, to uz je prece jen trosku moc.

emamamamu
12. jan 2010

me prisla minuly mesic 22. a ted to necekam jinak...☹
no kojeni co dve hodiny, od pul sedme po hodine...achjo...kez by nam tu nejaky smirak rekl, co se deje.. 😅 😅 😅 😅

marketka.27
12. jan 2010

U nás už se v noci kojí jen jednou, zato se pak hodinu kecá😀 Ráno začneme před šestou a pak teda až do osmi saje každou chvilku.
emo, co máš s těma šmírákama 😅 ???

emamamamu
12. jan 2010

market jak vidis tak nikdo z nas nevi, proc to tak zacly delat..😀

ivca08
12. jan 2010

tak mladej usina u zdroje, tak ho tam necham asi prospat, at neni protivka

klya1
12. jan 2010

Ema - budeš sa musieť s nami "šmírákmi" jednoducho zmieriť. Si totiž na verejnom fóre... 😀

emamamamu
12. jan 2010

klya je prvni, ktera se priznala😀 kdo dal?😀
ivco ja taky nakojila a uspavam...nevim, proc vstava tak brzo, kdyz pak jde hned zas spat..😀 kdyby spala o dvanacti, tak ji staci jit az vecer...😀

ivca08
12. jan 2010

ja jsem nakojila a uspala najednou, ale uz je zase vzhuru a vysmatej jak leco - mamo venuj se mi 😀 😀 😀 Do toho pekne prdi a tlaci, tak jsme zvedava, co z toho vznikne. 😀

mauik83
12. jan 2010

zdarec 🙂

zítra máme vítání občánků, dnes musíme vybrat garderobu 😀

emo - to není možný, v tomm ti musí Dorka zmrznout... 😕

pospecka
12. jan 2010

petra: na spaní je záruka myslím jen půl roku, jak na baterky u mobilu, tak honem, ať ti to ještě uznaj 😀
ivca: neboj, poslední jsem já, tak jsem se tam teda ted přihlásila, ale nevím jak se s tím zachází, tak asi nic. 😅
Jdu kouknout po té mateřské. 😎

emamamamu
12. jan 2010

mauik nejsme na Sibiri preci🙂

leonina
12. jan 2010

Ahoj vůbec vás nestíhám dočítat, marodím,teď jsem dva dny ležela jak lazar a neměla jsem na nic náladu. Včera jsem se konečně dostala do lékárny tak snad už to bude lepší. Jinak mně se taky nikam ztratila moje hodná holčička, ale u nás je to možná tím že už nebyla přes týden venku a byly jsme zvyklý chodit každý den. Sice vydrží spinkat cca 3 hodiny pod otevřeným oknem, ale kočár je kočár. Jinak jakmile se vzbudí, tak vyžaduje 100% pozornost, už jsem z toho všeho docela vyřízená.Ve čtvrtek asi pojedu k našim tak snad si ji nachvíli vezme babča a já si budu moc chvíli odpočinout. Jsem to ale krkavčí matka 🙂

mauik83
12. jan 2010

to ne, ale aby bylo mimčo oblečený skoro míň než matka... do šátku ještě, ale do Beca 😕

mateřská mi přišla včera 🙂

pospecka
12. jan 2010

Jak je to s tím FB? Když jsem přihlášená a zadám něčí jméno jestli tam není, tak on uvidí, že se na něho někdo "ptal"? 😎

leonina
12. jan 2010

Nikdo se ptal na očička tak Naty když se narodila je měla tmavě modrý a už je má světlejší. My máme oba modré oči

emamamamu
12. jan 2010

Praha holky ma nekdo odvahu na ten sraz?😀
posp nebude to vedet, ze po nem byla schanka🙂)))

farfy
12. jan 2010

Ahojte zeny,
je tu niektora z Vas z BA? 🙂

emamamamu
12. jan 2010

mauik a kolik ma ten satek vrstev?

pospecka
12. jan 2010

ema, dík no ono mi to stejně nefunguje, jak dám hledat, tak se mi zavře celý okno a objeví tabulka jestli chci odeslat zprávu o chybách. 😕

emamamamu
12. jan 2010

posp tak mas asi neco s kompem... 😒 kdybych si te nasla, tak ti poslu navrhy na pratele odsud...
a mimochodem mame tam zalozenou soukromou skupinu🙂

mauik83
12. jan 2010

emo - o skupině nic nevím? asi není pro mě 😒

emo - no já když vážu, tak má na sobě 3 vrstvy šátku, ale teď jsem mluvila o Becu... V punčoškách a těch botičkách ti přece musí Dorka v těhlech mrazech vymrznout, mi neříkej, že ne, když ji máš navrchu na bundě a venku je tak jak je... 😝 😅

ivca08
12. jan 2010

posp. ja si tam taky prijdu jak jantar.$myslim si, ze nejsem na pocitace pako, ale tady nez se rozkoukam, tak me to bude ucit mladej 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre